Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
my jsme dali s manželem ranné brambory na zahradu, trochu mě sice bolí záda, ale mám radost, že je to za námi. Horší jsou na poli, tam je jich daleko víc a necháme si to narýhovat. Tady jsme kopali důlky, sázeli bambory a zahrnovali ,zašlapali a nakonec je manžel válcem zaválí.Je to přece jenom práce...Zítra se dám ještě do jedněch jahod, jedny už mám obrané a pohnojené, ale větší kus mě zůstal....Už mě z toho popisování bolí zase záda, nechám toho...Přeji všem krásný večer a hezky se vyspěte......SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, já už taky nedávám, dříve jsem vždy nějakou korunku dala, i šekem posílala, ale občas se stane, že ty sbírky někdo zpronevěří, tak už nedávám, neposílám..SmajlíkRaději dám vnoučatůmSmajlík
Já toho taky moc neudělala,byla jsem jen chvíli na zahradě a už jen kuchyni poklidím, až bude volná a pro dnes hotovoSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já už mám asi hlavu jenom na klobouk, protože jsem zapomněla, že dnes přijdou řemeslníci a bude shazovat a dělat nová střecha na garáži v zahradě.Už byla přes 30 let a v jednom rohu zatékalo. Mladí mají dvě auta poměrně nová a velká na5-7 osob/když jede 5 dětí/...Tak honem vařit a už je po mumraji a nádobí se myje v myčce, svačiny ranní i odpolední si dcera nachystala i s polévkou, já jsem jenom krájela zeleninu, cibuli/bečela jsem jako malé dítě/ a tak se to zvládlo. Dnes jela do práce po 13.hod., Děti už šly do škol, ale zase Marky měla ráno teplotu, tak musela zůstat doma.Jak žije tolik lidí, tak se vždy něco vyvrbí, co nečekáte a nebo zapomenete, aspoň já,ano..Hlava mapa....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni, jsi šikulka...SmajlíkSmajlík
Alenko,taky půjdu na zahradu do jahod...sejdeme se tam...Smajlík
Všem krásné slunečné odpoledne...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Konečně jsem tady, dnes byl pracovní, ale okna čistá, vše vyprané, může začít jaroSmajlík Dnes je pěkně, sluníčko se snaží. Tak pěkné odpoledne u kafíčka.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
asi už jste po obídcích...
My měli taky rybu-na rychlo na pánvici..
Do přírody se nejde, jen do obchodu a muž do banky, tak půjdeme odpoledne kousek spoluSmajlík Jinak bych chtěla jít na zahradu alespoň na hodinkuSmajlík
Do Alberta zkusím zítra jestli budou vajíčka, máme tu 2 Alberty a 2 Alberty hypermarkety, jeden je místo Sparu.Smajlík
My jsme tu vlastně spojená 3 města.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je krásně modro a zatím ani nefouká.
Užíjte si v pohodě dnešní den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík
Jak čtu, jak jste od rána jste pilné...SmajlíkSmajlík

Marci, toto se mi taky stalo a přímo na ulici otravoval...Smajlík

A´t se vám všecko dneska daří, nezapomínejte odpočívat...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
s těmi parfémy u nás také otravovali, před lety ve vchodě, v Tescku. Nechtěla jsem nic, že mám alergické reakce, stále nutila a vychvalovala, slevovala. Doma jsem zavřela dveře a bylo. V marketu mi nechala flakon v ruce a chválila a snažila se. Když jsem ji dala jasně na jevo, nezájem vytrhla flakon z ruky a naštvaně odešla. Těch připomínek, hned byly ode mne zapomenuty.
Dnes pjedu zaplatit končně odpady a vodu do střediskové obce, abych mohla být na chalupě. Sluníčko svítí ale je auta byla šedivá.
Obrázek uživatelky
profil
Mací, tak to znám nám to tady dělaji Olašky ajak jsou drzé. když nic nechcete. Ovšem, toto je prý zcela zdarma až druhý se platí Smajlík a přesně jak píšeš za chvilku nic. Vůně odkráčela na jinou ručku Smajlík ať neotravují já je vyhazuju rovnou

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles