Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 18.03.2015 18:21 hod. | |||
|
my jsme dali s manželem ranné brambory na zahradu, trochu mě sice bolí záda, ale mám radost, že je to za námi. Horší jsou na poli, tam je jich daleko víc a necháme si to narýhovat. Tady jsme kopali důlky, sázeli bambory a zahrnovali ,zašlapali a nakonec je manžel válcem zaválí.Je to přece jenom práce...Zítra se dám ještě do jedněch jahod, jedny už mám obrané a pohnojené, ale větší kus mě zůstal....Už mě z toho popisování bolí zase záda, nechám toho...Přeji všem krásný večer a hezky se vyspěte......![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 18.03.2015 16:58 hod. | |||
|
Věruš, já už taky nedávám, dříve jsem vždy nějakou korunku dala, i šekem posílala, ale občas se stane, že ty sbírky někdo zpronevěří, tak už nedávám, neposílám.. Raději dám vnoučatům![]() Já toho taky moc neudělala,byla jsem jen chvíli na zahradě a už jen kuchyni poklidím, až bude volná a pro dnes hotovo ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné odpoledne, | Datum vložení: 18.03.2015 14:06 hod. | |||
|
Já už mám asi hlavu jenom na klobouk, protože jsem zapomněla, že dnes přijdou řemeslníci a bude shazovat a dělat nová střecha na garáži v zahradě.Už byla přes 30 let a v jednom rohu zatékalo. Mladí mají dvě auta poměrně nová a velká na5-7 osob/když jede 5 dětí/...Tak honem vařit a už je po mumraji a nádobí se myje v myčce, svačiny ranní i odpolední si dcera nachystala i s polévkou, já jsem jenom krájela zeleninu, cibuli/bečela jsem jako malé dítě/ a tak se to zvládlo. Dnes jela do práce po 13.hod., Děti už šly do škol, ale zase Marky měla ráno teplotu, tak musela zůstat doma.Jak žije tolik lidí, tak se vždy něco vyvrbí, co nečekáte a nebo zapomenete, aspoň já,ano..Hlava mapa....![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | kuk | Datum vložení: 18.03.2015 13:12 hod. | |||
|
Zdeni, jsi šikulka...![]() ![]() Alenko,taky půjdu na zahradu do jahod...sejdeme se tam... ![]() Všem krásné slunečné odpoledne... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 18.03.2015 12:57 hod. | |||
|
Konečně jsem tady, dnes byl pracovní, ale okna čistá, vše vyprané, může začít jaro Dnes je pěkně, sluníčko se snaží. Tak pěkné odpoledne u kafíčka.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 18.03.2015 12:13 hod. | |||
|
asi už jste po obídcích... My měli taky rybu-na rychlo na pánvici.. Do přírody se nejde, jen do obchodu a muž do banky, tak půjdeme odpoledne kousek spolu Jinak bych chtěla jít na zahradu alespoň na hodinku![]() Do Alberta zkusím zítra jestli budou vajíčka, máme tu 2 Alberty a 2 Alberty hypermarkety, jeden je místo Sparu. ![]() My jsme tu vlastně spojená 3 města. ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 18.03.2015 09:57 hod. | |||
|
U nás je krásně modro a zatím ani nefouká. Užíjte si v pohodě dnešní den. ![]() |
||||
| koudy | Pěkný den | Datum vložení: 18.03.2015 09:56 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Jak čtu, jak jste od rána jste pilné... ![]() ![]() Marci, toto se mi taky stalo a přímo na ulici otravoval... ![]() A´t se vám všecko dneska daří, nezapomínejte odpočívat... ![]() |
||||
| 2baculka | Marcelko, | Datum vložení: 18.03.2015 09:15 hod. | |||
|
s těmi parfémy u nás také otravovali, před lety ve vchodě, v Tescku. Nechtěla jsem nic, že mám alergické reakce, stále nutila a vychvalovala, slevovala. Doma jsem zavřela dveře a bylo. V marketu mi nechala flakon v ruce a chválila a snažila se. Když jsem ji dala jasně na jevo, nezájem vytrhla flakon z ruky a naštvaně odešla. Těch připomínek, hned byly ode mne zapomenuty. Dnes pjedu zaplatit končně odpady a vodu do střediskové obce, abych mohla být na chalupě. Sluníčko svítí ale je auta byla šedivá. |
||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 18.03.2015 09:04 hod. | |||
|
Mací, tak to znám nám to tady dělaji Olašky ajak jsou drzé. když nic nechcete. Ovšem, toto je prý zcela zdarma až druhý se platí a přesně jak píšeš za chvilku nic. Vůně odkráčela na jinou ručku ať neotravují já je vyhazuju rovnou |
||||