Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já taky ještě počkám s praním zimních věciSmajlík
Blani tvému Pepíkovi přeji hlavně hodně zdravíčka k svátku a taky trochu štěstíčka i když jedno už máSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Děvčátka,která máte doma taky Josefa přeji všechno nejSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko.. snad bude zase sluníčkový dníčekSmajlíkSmajlík

JAni, já zimní bundy ještě neperu, včera už bylo sice jen na svetr, ale v pátek jsem byla ráda, že mám bundu s kapucí..Smajlíkještě pár dnů počkámSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dneska ještě sluníčkoSmajlíkSmajlík
Tak mějte pěkné vstávání,ať se vám vše dneska daří a marodům brzké uzdraveníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byly jste všechny dneska hodně pilné a já nic moc......
Marti, má brambory už v zemi,šikulkaSmajlíkMaru má skoro uděláné jahůdkySmajlíkZdenička vyčistila oknaSmajlíkSmajlík
Marcelka si užila babinec a má nové počteničkoSmajlíkSmajlík
Všechny si dobře odpočiňte a přeji pěkné sny SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

přeji pěkný,pohodový večer a klidnou noc...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
stydím se jak nestíhám. Nepracuji na oknech ani zahradě. Ale brambory bych u nás zatím nedala, hlásí zimu a přece jen pod horami je na ně brzo.Ony pak vylezou a zmrznou. Sice se vzpamatují, ale trvá jim to. Dojela jsem zatím zaplatit poplatky z chalupy (voda odpady), stavila se na hřbitobě s petrklíčem apěšmo se vrátila na chalupu. Sousedky museli k lékaři a on dojel dlouho, tudíž jsme se nesetkaly. Nevadí, navštívila jsem jinou, na kterou není jindy čas. Doladila jsem i na sobotu bowlink, zjistila, že druhá dráha nebyla obj., tam došlo k mýlce. Naštěstí se dalo ještě zamluvit.
I když dnes svítioo sluníčko a venku bylo příjemně, stejně v chládku takové teplo není. V 18 hodin jsem byla ráda, že mám zimní bundu na sobě a ne doma.
Obrázek uživatelky
profil
pobavila jsem se na babinci, vybrala si knihy v knihovně, navečeřeli jsme se a je téměř 8 hodin. Všechny jste byly dnes velmi pilné. Dnes bylo krásně slunečno, bezvětří. Uklidila jsem lodžii a vyčistila skleník. Zítra hned ráno půjdu na hřbitov, dědeček by měl svátek i narozeniny. Jestli bude tak krásně jako dnes, vyčistím alespoň okno v obýváku, aby byl obývák hotový. Manžel pracuje na zahradě a já doma.SmajlíkPotřebuji vyčistit jahody, ale to ještě chvilku počká.
Čekala jsem, že se ozve Jindřiška. Irenka už asi také tento týden bude končit ozářky. Přála bych jim, aby bylo všechno dobré.Smajlík
Mějte pěkný večer a pohodovou noc!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Já mám závěsy už na oknech.Ještě jsem dala prát zimní bundy.Ony nejsou moc silné a tak jsme v nich ještě chodili.Muž je zmrzlík.SmajlíkSmajlík

Na zahradě jsem jen zasela pár řádků špenátu.Muž mě připravil záhonek na hrách.Ten nejdříve nechám nabobtnat ve vodě a pak nasázím.

Děvčata, tak si odpočiňte na zítřejší pokračování v práci.

Muž se díval na počasí a mají být ještě přízemní mrazíky.

Jdu na zprávy a tak už jen popřeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Tak Marti brambory máš z krku, to věřím že se záda hlásí.. Věrko tak to teda tolik oken nezávidím. Všechny jste pilné. Děvčátka zaslouženě odpočívejte, mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
MARTI..ani se nedivím, že Tě bolí záda..tolik práce jste s mužem udělali...

Děvčátka, přeji vám pěkný večer a dobrou noc..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles