Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 19.03.2015 10:13 hod. | |||
|
máme sluníčko a teplo. Blaničce a Marušce -jejím partnerům k svátku přeji hodně zdravíčka,stále dobrou náladu a štěstí velkou hromadu....Navíc štěstíčko už mají, protože mají vás, které se o ně staráte a opečováváte....Všem oslavencům přeji totzéž...My Josefa v rodině nemáme....Já dnes peču kuřecí křídla a dvě stehna, křídélek je hodně. Ráda obírám, ke konci je dám na gril....Kupuji kuřata vždy 2 a rozdělám si je do mrazničky podle druhů masíčka....Přeji všem pohodový a krásný den...![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký den | Datum vložení: 19.03.2015 10:00 hod. | |||
|
žiji, jdu vás jen pozdravit a jdu něco uvařit, než půjdu do práce. Blani tvému manželovi k svátku ode mně vše nejlepší a hodně zdravíčka. Ani já na ulici nic nekupuji a také raději pošlu peníze šekem nebo SMSkou. Navíc ty tretky, co prodávají jsou k ničemu | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 19.03.2015 09:34 hod. | |||
|
tak jsem si početla..všechny zdravím..![]() s prací nedivočte, ať pak tělíčka nebolí..Jdu proběhnout město, pak budu vařit a odpoledne chci jít taky na zahradu.. Blani, a ostatní, kdo máte doma Pepíky, přeji Pepíkům hlavně zdravíčko.. ![]() Můsím jít poslat ještě rychle přání internetovému kámošovi.. ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 19.03.2015 09:22 hod. | |||
|
děvčata Vladko,vůbec ti to bourání doma nezávidím,ale pak budeš mít naklízeno a radost s nové koupelny.Marci jo parfém,jednou jsem neodolala a koupila jsem si pro radost.Mastříkala mě voněla krásně,dala mi v obalu a doma jsem zjistila,že voní jinak a za chvilku bylo po vůni,přišla jsem o 9oo,-Už nekupuji po ulicích nic a nikam nepřispívám,je toho tolik,přispívám jen SMS do televize když je akce Kuře.Marti,máš nasázený brambory,já místo nich dávám rajčata už je na ně také čas.Blani,tvému muži vše nej k svátku,hodně zdravíčka.To platí všem,kdo máte v rodině Pepíci.Máme krásný den plného sluníčka,dělám rozlítaný ptáčky s knedlíkem a gulášovku,bude i na zítra,jdu do práce,tak budu dopoledne lenošit.Hezký den![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 19.03.2015 09:08 hod. | |||
|
a pěkný den se sluníčkem...![]() ![]() Marcelka už je pilné práci s úklidem... ![]() Stázka se taky chytá na velký úklid... ![]() Jana pere závěsy... ![]() Zdeni má vygruntováno,tak bude asistovat manželovi... ![]() Holky jste všecky pilné jako včelky...já se chystám dokončit jahody a zaseju semínka skleníkových okurek...Musím na otočku do Rousínova,syn mě zaveze...vařit budu halušky s uzeným a se zelím,zimní věci ještě zatím neperu,čekám,má být zas chladno... ![]() Děvčátka, děkuji za přání Joefům,manžel je též Pepa...my ale neslavíme... ![]() ![]() Blaniččinu Pepíkovi a všem,kdo máte doma nějakého Josefa,přeji všecko nejlepší... ![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Krásný slunečný čtvrtek přeji všem, | Datum vložení: 19.03.2015 08:53 hod. | |||
|
už třetí den u nás hezky, co jsem si naplánovala na zahradě je splněno,jenže po tom několikaměsíčním lenošení všechno moc bolí.Brambory nás ještě čekají. Teď se konečně taky pustím do úklidu, hlavně okna v přízemí. Přeji vše nejlepší ke svátku Pepíkovi od Blanky, a taky ostatním Josefům, kdo je máte v rodinách. Dcera má muže Josefa,ale se to moc neslaví.Teď jsou stejně všichni v práci, tak oslavují prací. |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 19.03.2015 08:43 hod. | |||
|
Máme také sluníčko a trochu bílo. Peru závěsy, zhrozila jsem se, co je v nich prachu. Mám připravené věci na hřbitov. Jen co dopíši, běžím. Blaničko, také přeji tvému Pepíkovi hodně zdravíčka. Zimní bundy, ty hodně silné jsem vyprala, ostatní zatím ještě nechám. Vařit budu rybí file v alobalu s bramborovou kaší a ledovým salátem. Polévku zřejmě bramboračku. Regi, nemáš se za co stydět. Každá děláme to, co je třeba nebo co ji baví a nezatěžuje. ![]() ![]() Mějte pěkný den, muž už vartuje u dveří! ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 19.03.2015 08:31 hod. | |||
|
U nás je také sluníčkově. Blani, přeji tvému Pepíkovi všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. Totéž přeji i ostatním Josefům. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 19.03.2015 08:09 hod. | |||
|
Máme sluníčko, to je super Budeme přezouvat auto, teda muž, já ho budu kontrolovat Jani taky to tak dělám , už také plánuji zimní vyprat a uklidit.Všem Josefům přeji vše nejlepší. Mějte pohodový den a moc nepracujte.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 19.03.2015 07:56 hod. | |||
|
![]() pěkný den. U nás je také krásně. Holky, pod letní bundu dám svetr a na to šusťákovku ![]() a zima už není.Jsme přece mladice.![]() ![]() Peru poslední závěs z chodby. Přeji pěkný zbytek dne a Blanko, oslavenci k svátku hodně zdraví. ![]() ![]() |
||||