Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko a teplo. Blaničce a Marušce -jejím partnerům k svátku přeji hodně zdravíčka,stále dobrou náladu a štěstí velkou hromadu....Navíc štěstíčko už mají, protože mají vás, které se o ně staráte a opečováváte....Všem oslavencům přeji totzéž...My Josefa v rodině nemáme....Já dnes peču kuřecí křídla a dvě stehna, křídélek je hodně. Ráda obírám, ke konci je dám na gril....Kupuji kuřata vždy 2 a rozdělám si je do mrazničky podle druhů masíčka....Přeji všem pohodový a krásný den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
žiji, jdu vás jen pozdravit a jdu něco uvařit, než půjdu do práce. Blani tvému manželovi k svátku ode mně vše nejlepší a hodně zdravíčka. Ani já na ulici nic nekupuji a také raději pošlu peníze šekem nebo SMSkou. Navíc ty tretky, co prodávají jsou k ničemu
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem si početla..všechny zdravím..Smajlík
s prací nedivočte, ať pak tělíčka nebolí..Jdu proběhnout město, pak budu vařit a odpoledne chci jít taky na zahradu..


Blani, a ostatní, kdo máte doma Pepíky, přeji Pepíkům hlavně zdravíčko..Smajlík
Můsím jít poslat ještě rychle přání internetovému kámošovi..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata Vladko,vůbec ti to bourání doma nezávidím,ale pak budeš mít naklízeno a radost s nové koupelny.Marci jo parfém,jednou jsem neodolala a koupila jsem si pro radost.Mastříkala mě voněla krásně,dala mi v obalu a doma jsem zjistila,že voní jinak a za chvilku bylo po vůni,přišla jsem o 9oo,-Už nekupuji po ulicích nic a nikam nepřispívám,je toho tolik,přispívám jen SMS do televize když je akce Kuře.Marti,máš nasázený brambory,já místo nich dávám rajčata už je na ně také čas.Blani,tvému muži vše nej k svátku,hodně zdravíčka.To platí všem,kdo máte v rodině Pepíci.Máme krásný den plného sluníčka,dělám rozlítaný ptáčky s knedlíkem a gulášovku,bude i na zítra,jdu do práce,tak budu dopoledne lenošit.Hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a pěkný den se sluníčkem...SmajlíkSmajlík

Marcelka už je pilné práci s úklidem...Smajlík
Stázka se taky chytá na velký úklid...Smajlík
Jana pere závěsy...Smajlík
Zdeni má vygruntováno,tak bude asistovat manželovi...Smajlík
Holky jste všecky pilné jako včelky...já se chystám dokončit jahody a zaseju semínka skleníkových okurek...Musím na otočku do Rousínova,syn mě zaveze...vařit budu halušky s uzeným a se zelím,zimní věci ještě zatím neperu,čekám,má být zas chladno...Smajlík

Děvčátka, děkuji za přání Joefům,manžel je též Pepa...my ale neslavíme...SmajlíkSmajlík
Blaniččinu Pepíkovi a všem,kdo máte doma nějakého Josefa,přeji všecko nejlepší...SmajlíkSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
už třetí den u nás hezky, co jsem si naplánovala na zahradě je splněno,jenže po tom několikaměsíčním lenošení všechno moc bolí.Brambory nás ještě čekají.
Teď se konečně taky pustím do úklidu, hlavně okna v přízemí.
Přeji vše nejlepší ke svátku Pepíkovi od Blanky, a taky ostatním Josefům, kdo je máte v rodinách.
Dcera má muže Josefa,ale se to moc neslaví.Teď jsou stejně všichni v práci, tak oslavují prací.
Obrázek uživatelky
profil
Máme také sluníčko a trochu bílo. Peru závěsy, zhrozila jsem se, co je v nich prachu. Mám připravené věci na hřbitov. Jen co dopíši, běžím.
Blaničko, také přeji tvému Pepíkovi hodně zdravíčka.
Zimní bundy, ty hodně silné jsem vyprala, ostatní zatím ještě nechám.
Vařit budu rybí file v alobalu s bramborovou kaší a ledovým salátem. Polévku zřejmě bramboračku.

Regi, nemáš se za co stydět. Každá děláme to, co je třeba nebo co ji baví a nezatěžuje.SmajlíkSmajlík
Mějte pěkný den, muž už vartuje u dveří!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také sluníčkově.
Blani, přeji tvému Pepíkovi všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. Totéž přeji i ostatním Josefům.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko, to je superSmajlík Budeme přezouvat auto, teda muž, já ho budu kontrolovatSmajlíkJani taky to tak dělám , už také plánuji zimní vyprat a uklidit.Všem Josefům přeji vše nejlepší. Mějte pohodový den a moc nepracujte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.

U nás je také krásně.

Holky, pod letní bundu dám svetr a na to šusťákovku SmajlíkSmajlík a zima už není.Jsme přece mladice.SmajlíkSmajlík

Peru poslední závěs z chodby.

Přeji pěkný zbytek dne a Blanko, oslavenci k svátku hodně zdraví.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles