Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Všem přeji příjemný podvečer, na večer něco pěkného ke čtení nebo nějaký pěkný pořad v televizi.Všechny jste moc pilné,pokud si někdo mladší čte tyto zprávičky na „seniorkách“,nechce se mu věřit,co všechno takové „čiperky v letech“ zvládnou!!!Také se snažím být pilná,v tyto dny je u nás nádherně slunečno (i když ráno byl bílý mrazík, –4°C). Udělala jsem pořádek v jahodách,v malinách,rybíz i borůvky-vypleté,pohnojené...plevel totiž rostl v té mírné zimě snad i pod sněhem.Brambory u nás sázíme později,než kolem Vyškova,takže včera jsem je teprve rozložila do bedýnek předklíčit.Ale jak tu píšete-po tom zimním lenošení teď záda hodně cítím…Však si tělo zase zvykne,nic jiného mu nezbude…Maru,Blani-případně další děvčata-Vašim Pepíkům také přeji hodně zdraví!Děvčata,všem Vám přeji klidnou bezbolestnou noc,ať si pořádně odpočinete a zítra jste zase pilné jako včeličky – a hlavně ať se Vám všechno daří!!!

Obrázek uživatelky
profil
přeji hezký podvečer..
REGI..jdu si taky namazat chlebíkSmajlík

Jaruš, taky dáváme oblečení na Charitu, ale do kontejneru..SmajlíkJinak už venku nepřispívám nikomu..SmajlíkTady někdo chodípo městě a vybírá snad každý den..
Už dávám peníze,jen když jedu na onkologii do Brna, na dětské pacientíky..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
měla jste na mne dobrý vliv. Konečně jsem namočila semínka rajčat a mám připravemou hlínu v kelímcích od jogurtů. Zítra tam přendám namočené, to již budu muset. Tím mám vytřenou kuchyň, zalité kytky. Měla bych si dojít objednat rehabky, krční páteř není dobrá ani po týdnu se nedala do stavu, aby mne nebolela. Snad se tam do kolíbu.
Jdu si namazat chlebík k večeři. Jen neví mzda salám nebo rajče. Možná obojí.
Obrázek uživatelky
profil
I u nás je hezky, i včera bylo, tak jsem to náležitě využila. S pomocí manžela jsem zvládla okna v bytě, vyprala záclony a dnes vše udělala i na chodbě. Také jsem na chodbě přesazovala kytky a doplňovala hlínu. Uklidila venku část listí a zasela trávu, kde chyběla.
Co se týče charity, přispívám na Den proti rakovině, Bílou pastelku, Světlušky/ pokud někoho potkám/, občas přispívám jmenovitě na někoho, kdo pomoc potřebuje, tak 200-300 Kč. Jinak pravidelně zásobuji Adru s oblečením, věcmi do domácnosti.
Na ulici také nic nekupuji, Jehovisté už mi také dávají pokoj, dříve otravovali i na ulici.
Objednala jsem se ke kadeřnici a také k léčiteli na masáž zad. Něco se mi ještě před tím úklidem bloklo pod levou lopatkou.
Moc se mi líbila masáž lávovými kameny, musíme si zase někdy na ní zajít. Objednala jsem si hezkou knížku Babičko ,vyprávěj. Doplňuje se tam povídání, dávají fota.Bude pro vnučku ke 3. narozkám.

Tak odpočívejte a užijte si blížící se víkend.
Obrázek uživatelky
profil
Nebyla jsem tady 2 dny.Šla jsem navštívit bývalou kolegyni(kámošku)Má manžela v nemocnici a nebylo jí dobře tak jsem u ní i přespávala.Teď mám resty ve čtení i ve fotkách.Jdu na toSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne, jdu vařit kávičku venku, ale musím si donést na zahradu hrníčky...Jsme od oběda na zahradě i na poli. Střídáme to....Kašel zatím přestal, jenom mám z nosu vodovod...AhojkySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem pozdravit a zase půjdu na zahradu..
Všechny máte plno práceSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nečetla jsem vás, dnes mám fofr, dočtu až večer. Jen vidím, že přejete taky mému Pepíkovi, tak moc děkuju. Já teď přilítla z lékárny,byla jsem na vyšetření na urologii, v úterý zas u obvoďáka a v jednu už musím být u Pepíka na oslavě. A počítač mě nechce poslouchat, tak mě ani nebaví psát.
Maru, tvému Pepíkovi přeju hodně zdraví.SmajlíkSmajlík A jestli máte ještě některá doma nebo v příbuzenstvu Pepu, tak i tomu.Smajlík
Zatím se mějte moc fajn, doufám, že něco napíšu večer.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata jste pilné, jak včeličky. Jen já jsem, jak zdechlina. Žádná umytá okna a o zahradě si mohu nechat jen zdát. Brambory tak jsme nedávno koupili na sázení a ty máme zatím jen ve sklepě a ne nasázené. Ale nic zatím není zpožděné. Až bude líp, tak se to dožene. Virozy, která nás zlobí od začátku února jsme se doposud nezbavili. Zato se vrátila s plnou silou. Manžel měl tři dny v kuse vysoké teploty a tak včera byl u doktorky a tak mu napsala penicilín. Já teplotu nemám, tak jsem k doktorce nešla. Ale kašlu, že se málem udusím. A bolí mě celý člověk. Večer si udělám cibulové ponožky. Snad mě pomohou.Smajlík Přeji všem Pepíkům, kdo je máte v rodině k svátku vše nejlepšíSmajlíkCo se týká toho vybírání na různé charity tak už taky nepřispívám. Kdo-ví, kam se ty peníze a komu dostanou a kdo se z nich má dobře. Vždyť i ta církev si nechává platit nehorázný nájem za domy, které dostala zpět v restituci v kterých jsou domovy pro důchodce. Ty domovy to nemohou utáhnout. Tak, kde je ta charita?
Obrázek uživatelky
profil
Blaničce a Marušce, tredy jejím Pepíkům přeji hodně zdravíčka, ostatní napsala Martička moc pěkně. Můj Pepa i jeho otec mají společně jeden žlutý petrklíč na hrobě. Věnec od dušiček je ještě dobrý, tak je toto spíše vzpomínkové. Až se donutím jet, tak očistím misku s mužíčkem a dovezu na hřbitov, ostatní již uklidím.
Dnes jsme utratili za maso, na sekanou na víkend, uzené kosti ke špagetám, už se vaří. Dnes si díme kotletku a opečené brambory.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles