Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Krásné páteční ránoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,sluníčko nám vykukuje,vypadá to znovu na krásný den.Z vesela vstáváme a cvičíme.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
můžu prosit pomoc....posunout se dál v soutěži Hledá se autor bestselleru, tak dejte hlas povídce --Šťastná gama léta-- na této adrese:
http://www.hledaseautor.cz/hlasovani/hlasovaci-formular-1/
děkuji moc....
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík

Jdu se rozloučit...přeji pěkný večer,pohodu, odpočinek a klidné spaní...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Boženko,viroza vás skolila oba,dej si oraz,brambory počkají,nech to najindy.AničkoF potěšila jsi kamarádku,jistě byla ráda že nebyla sama.Holky ted to začíná,zahrádky,sázení,hrabání,doma uklízení to pak záda dostanou záhul,celou zimu se těšíme na jaro a pak jsme vichni jako spráskaní.Blani,ty budeš mít stávníky u babiček chutná, tak řízečky,to u nás také letí,když přijdou mláďata.Přeji vám hezký večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdržela jsem se s Verunkou, měly jsme docela těžké hádanky na logiku...Přeji všem pěkný večer a hezké spaní...Smajlík.Smajlík*
Obrázek uživatelky
profil
Když jsme dnes ráno přišli ze hřbitova, měla jsem chuť dát se do oken. Muž řekl, že klidně mohu, on že uvaří celý oběd. Tak jsem vyčistila okna v obýváku, ložnici a dětském pokoji, závěsy uschly na balkóně. Po obědě jsem umyla nádobí, vyžehlila a pověsila závěsy a záclony pověsila vlhké. Vytřela jsem kuchyni, koupelnu a WC a přijel syn. Měla jsem radost, několik týdnů jsme se neviděli. Popovídali jsme si a zase odjel. My k nim pojedeme na Velikonoce. Dnes už nic dělat nebudu. Ráno pojedeme nakoupit, lednice je opět prázdná.Smajlík
Ještě popřeji manželovi Marušky hodně zdravíčka!
Jdu si odpočinout.
Dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsem nějaká bolavá,asi reakce na změnu počasíSmajlík
Dopoledne jsem vyprala,pak jsme jeli pro kačenu do Albertu.
Na oběd jsme dneska měli kuřecí steak s bramborem a zelenin.salát
Odpoledne nám přišli opravit okno,porouchal se nám pant.....Naštěstí to šlo opravit...Jak pan odešel ještě jsme jeli k obvoďačce,mám jít na preventivku. V pondělí jdu na krev.
K večeru jsem ještě vyčistila to okno ,zas bylo špinavé.A teď už lenoším.......
Na charitu taky nepřispívám,někteří jsou neodbytní,připadá mi to jako žebraní a ještě se neví kde ty peníze jdou....Posílám SMS,nebo složenkou.
Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem tady a už jsem vás i přečetla. Všechny jste moc pilné. Boženko, snad už bude líp. My s Pepíkem taky kašleme. Oslava byla fajn a v pohodě. Ale já dnes zase nemůžu chodit.
Na urologii jsem dostala další prášky, ale zase mě urolog posílá na chíru, tak už tam asi půjdu. I když obvoďák si myslí, že většinu problémů mám od kyčlí a páteře.
V pondělí jsme byli uklidit na hrobech v Sušici a v Žihobcích, v Sušici mají sousedi vysokou túji a všechen sajrajt padá na náš hrob. Mám tam oblázky a je hrozně těžké to uklidit. Pepík to trochu ostříhal,ale všude nedosáhl.
Okna a záclony mám naplánované na víkend. Zítra mi přijde na oběd strávník - starší vnuk. A mladší přijde na véču. Asi udělám řízky.
Děvčata, užijte si hezký večer a hezky se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Den byl pěkný, zítra nás čeká zatmění slunce asi. Také jsem trochu pohrabala na zahradě bábince . Byli jsme pro mléko a den utekl jak voda . Mějte všechny pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles