Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 20.03.2015 07:17 hod. | |||
|
Krásné páteční ráno![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 20.03.2015 06:28 hod. | |||
|
děvčata,sluníčko nám vykukuje,vypadá to znovu na krásný den.Z vesela vstáváme a cvičíme.![]() |
||||
| mamamia | můžu vás poprosit ? | Datum vložení: 19.03.2015 23:01 hod. | |||
|
můžu prosit pomoc....posunout se dál v soutěži Hledá se autor bestselleru, tak dejte hlas povídce --Šťastná gama léta-- na této adrese: http://www.hledaseautor.cz/hlasovani/hlasovaci-formular-1/ děkuji moc.... |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 19.03.2015 20:40 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Jdu se rozloučit...přeji pěkný večer,pohodu, odpočinek a klidné spaní... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hzký večer | Datum vložení: 19.03.2015 20:25 hod. | |||
|
děvčata,Boženko,viroza vás skolila oba,dej si oraz,brambory počkají,nech to najindy.AničkoF potěšila jsi kamarádku,jistě byla ráda že nebyla sama.Holky ted to začíná,zahrádky,sázení,hrabání,doma uklízení to pak záda dostanou záhul,celou zimu se těšíme na jaro a pak jsme vichni jako spráskaní.Blani,ty budeš mít stávníky u babiček chutná, tak řízečky,to u nás také letí,když přijdou mláďata.Přeji vám hezký večer a dobrou noc![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 19.03.2015 20:04 hod. | |||
|
Zdržela jsem se s Verunkou, měly jsme docela těžké hádanky na logiku...Přeji všem pěkný večer a hezké spaní... . * |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 19.03.2015 20:03 hod. | |||
|
Když jsme dnes ráno přišli ze hřbitova, měla jsem chuť dát se do oken. Muž řekl, že klidně mohu, on že uvaří celý oběd. Tak jsem vyčistila okna v obýváku, ložnici a dětském pokoji, závěsy uschly na balkóně. Po obědě jsem umyla nádobí, vyžehlila a pověsila závěsy a záclony pověsila vlhké. Vytřela jsem kuchyni, koupelnu a WC a přijel syn. Měla jsem radost, několik týdnů jsme se neviděli. Popovídali jsme si a zase odjel. My k nim pojedeme na Velikonoce. Dnes už nic dělat nebudu. Ráno pojedeme nakoupit, lednice je opět prázdná.![]() Ještě popřeji manželovi Marušky hodně zdravíčka! Jdu si odpočinout. Dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 19.03.2015 19:49 hod. | |||
|
dneska jsem nějaká bolavá,asi reakce na změnu počasí![]() Dopoledne jsem vyprala,pak jsme jeli pro kačenu do Albertu. Na oběd jsme dneska měli kuřecí steak s bramborem a zelenin.salát Odpoledne nám přišli opravit okno,porouchal se nám pant.....Naštěstí to šlo opravit...Jak pan odešel ještě jsme jeli k obvoďačce,mám jít na preventivku. V pondělí jdu na krev. K večeru jsem ještě vyčistila to okno ,zas bylo špinavé.A teď už lenoším....... Na charitu taky nepřispívám,někteří jsou neodbytní,připadá mi to jako žebraní a ještě se neví kde ty peníze jdou....Posílám SMS,nebo složenkou. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 19.03.2015 19:33 hod. | |||
|
tak jsem tady a už jsem vás i přečetla. Všechny jste moc pilné. Boženko, snad už bude líp. My s Pepíkem taky kašleme. Oslava byla fajn a v pohodě. Ale já dnes zase nemůžu chodit. Na urologii jsem dostala další prášky, ale zase mě urolog posílá na chíru, tak už tam asi půjdu. I když obvoďák si myslí, že většinu problémů mám od kyčlí a páteře. V pondělí jsme byli uklidit na hrobech v Sušici a v Žihobcích, v Sušici mají sousedi vysokou túji a všechen sajrajt padá na náš hrob. Mám tam oblázky a je hrozně těžké to uklidit. Pepík to trochu ostříhal,ale všude nedosáhl. Okna a záclony mám naplánované na víkend. Zítra mi přijde na oběd strávník - starší vnuk. A mladší přijde na véču. Asi udělám řízky. Děvčata, užijte si hezký večer a hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 19.03.2015 18:58 hod. | |||
|
Den byl pěkný, zítra nás čeká zatmění slunce asi. Také jsem trochu pohrabala na zahradě bábince . Byli jsme pro mléko a den utekl jak voda . Mějte všechny pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte.![]() |
||||