Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný den | Datum vložení: 20.03.2015 09:29 hod. | |||
|
je sluníčkový, vcelku je mi dobře, jistí to kapky do nosu a foukátko do úst.Navíc nějaký prášek..Dnes nevařím, máme od včera, snědli jsme všechna křidélka pečená na grilu, bylo jich 12 a zbyla dvě stehna, polévka je také vývar s fritátovými nudlemi. Mám je ráda a občas, když si vzpomenu, tak je pro změnu udělám....Do zahrádek vás chodí dost,tak ať se daří, marodům ať je lépe a vy ostatní stejně nezahálíte...![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký pátek, děvčata! | Datum vložení: 20.03.2015 09:19 hod. | |||
|
Už je sluníčko. Na zatmění nemám pomůcky, tak nemůžu koukat. Jdu pro brambory do sklepa a musím vymysdlet klukům také nějakou polívku. |
||||
| vocjan | I já | Datum vložení: 20.03.2015 09:18 hod. | |||
|
![]() přeji pěkný den. Já zase peru chlupatinu z křesel, válend a gauče.Budu mít už vyprány čtyři pračky. ![]() ![]() Ještě mě dopere poslední pračka a vyrážíme na zahradu. Vařit budu pórkovou polévku a obalované žampiony s bramborem. Pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 20.03.2015 09:10 hod. | |||
|
Je pěkně, sluníčko se snaží.věrko nic nezmeškáš, ona práce neuteče ani se sama neudělá. Dnes na oběd bude rizoto, už jsme dlouho neměli a jasně že bude na dva dny.![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 20.03.2015 08:48 hod. | |||
|
a krásný prosluněný pátek...![]() ![]() Děvčata,nic se nemusíte stydět,všechnu práci zvládnete,užívejte pěkného počasí,na víkend nám hlásí ochlazení a zamračeno...tak uvidíme... ![]() Mějte se pohodově... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 20.03.2015 08:44 hod. | |||
|
Je pěkně, sluníčko se snaží.věrko nic nezmeškáš, ona práce neuteče ani se sama neudělá. Dnes na oběd bude rizoto, už jsme dlouho neměli a jasně že bude na dva dny.![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 20.03.2015 08:32 hod. | |||
|
Věru, taky se musím stydět, když vidím, jak jste všechny pilné. Okna nemám také hotová a nejen ta. K obědu udělám kapra na másle a bramborovou kaši. Po obědě musíme do města nakoupit a ještě musím zajít na ultrazvuk gyn.. Mějte hezký den a mezi prací i odpočívejte. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 20.03.2015 08:01 hod. | |||
|
U nás taky sluníčko,ale byl mrazík![]() Dneska mám zase babinec,nějak se toho v poslední době moc nakupilo.Jsem pořád někde v trapu,už mě to unavuje,ale těším se na holky ![]() Zítra k nám přijdou kamarádi,taky jsme se od léto neviděli,musím něco ukuchtit ![]() Mějte všechny krásný páteček ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 20.03.2015 07:40 hod. | |||
|
Dobré ránko, holky blbne mi internet...víc jak půl hodiny mi trvalo, než jsem se vůbec na chytrou dostala a píši..![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 20.03.2015 07:17 hod. | |||
|
Krásné páteční ráno![]() |
||||