Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 20.03.2015 18:49 hod. | |||
|
Marti, taky musím letos probrat skříně, taky již do kousků - těch dražších nikdy nezhubnu, tak zabalím a odnesu![]() Holky, jestli klikáte ať se daří, já měla 1. otázku blbě, a při druhé se mi zasekl počítač, musela jsem na rvrdo vypnout počítač, takže skore po 3/4 hodiny 1mašle..to bych těžko chytla výhru.. Přeji hezký večer...mrknu na pár emailíků a přijede děda... DOBROU NOCENKU |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer, | Datum vložení: 20.03.2015 18:23 hod. | |||
|
mám zase tu Verunku, za chvíli přijede maminka z práce....Já jsem dnes venku byla jen na procházce na zahradě na sluníčku, jinak jsem vyklízela skříně a urovnávala zimní věci k uložení. Mám opět charitu, skříně pohubly a já nemám co na sebe....Děvčátka všem vám přeji pěkný večer a půjdu si brzy lehnout.Rýma se zastavila a bolí hlava, ach, jo....Ale to nic, mohlo být hůře...Hezkou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 20.03.2015 17:08 hod. | |||
|
Holky, my na slunko nekoukaly, ale byly jsme s Helenkou a malou Klárinkou na hřišti, vůbec nebylo poznat, že by se nějak sešeřilo, při minulém zatmnění bylo pár vteřin poznat, že se sešeřilo, nyní nic.. Asi, že nebylo úplné.. jinak bylo hezky teploučko.. Na zahradě jsem byla jen hodinku odpoledne, trošku plevel ničit..HOLKy, já letos asi okna ani do Velikonoc nestihnu,ale i k 1.máji, či k Svátku matek bude důvod mít okna čistější ![]() takže klidně umyji až potom..![]() ![]() Bertice-můj prostřední syn by také pořád griloval ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 20.03.2015 15:48 hod. | |||
|
Tak máme za sebou hezký prosluněný den. Zatmění slunce mně tentokrát trochu zklamalo. byla jsem venku a " vyčihovala", na pracovišti, co je poblíž a dělá tam kluk od bývalé kolegyně, ten mi půjčil svářečskou kuklu. Viděla jsem jen srpek slunce,ale svítilo pořád docela dost, úbytek slunečního svitu jsem skoro vůbec nepozorovala , snad jen mírné ochlazení. To minulé, rok 1999 nebo 2000? bylo docela jiné, připadala jsem si jako kdyby se blížil konec světa, slunce bylo zcela zakryto a dost se ochladilo. Je vidět, jakou má to slunce " sílu", když jej i tak malá část, co byla nezakrytá, má tolik energie. Uklidila jsem u popelnic, vyklidila ohniště, protože jsem tam ještě likvidovala zbytky stromku a také horu papírů. Tak jsme již připraveni na první grilování. Mám moc ráda posezení u ohně, opékání, grilování, hodně také vaříme guláše v kotlíku. Asi mám nějaké jižní předky, že mi oheň a teplo tolik učarovaly... Jsme teď hlídací prarodiče, dcera si odpočine a zítra si nakoupí. ![]() |
||||
| 2baculka | Heli, | Datum vložení: 20.03.2015 13:33 hod. | |||
|
jsou plastová od Tescoma,vajíčko, motýlek, kytička a jarňátka zvířátka. Budou dobrá na linecké slepované marmoškou, kdo dělá perníky,tak je užije též. Mám již od loňska jarní tvořítka na způsob vosích úlků. Ty jsem díky jiným povinostem nevyzkoušela, letos budu zkoušet dceru, zda se do tvoření nepustí. Ona to nepčené baští, takby mohla. | ||||
| 2baculka | Ta okna | Datum vložení: 20.03.2015 13:27 hod. | |||
|
nechám až bude tepleji, a hlavně až bude doma klid od dcery. Tedy to je výmluva. Dnes jsem i scháněla Z na auto jako začátečník a nikde neměli. Musím tedy přežít. Dnes dojedu k našim autdobusem, ono to stačí až na večer a myslím,si, že bych pak neměla kde zaparkovat. Na zatmění jsem nekoukala, sklíčka začerněná svíčkou moc v televizi nedoporučovali,ta co jsou od svářecích kukel jsou buď vyhozená,nebo někde ve skříni, a to jsem nehledala. Ono další zatmění bude v 2021 nebo tak, snad se vybavím příště. Dnes budu domlouvat co s vodou v jímce u našich. Ani se mi do toho moc nechce. Vloni to vše nechali a nedohodli jiní. Kopat to naši i bráška nechtějí, jiná možnost ani asi není. Tedy nevím co tam já zmohu byť i s jinou osobou, která tam chodila v zimě před vánoci. Zítra jdeme na bowlink, v pondělí mám obsluhování v klubu důchodců, netuším, zda něco nerozliju. Taky aby mi vyšly peníze. V úterý konečně ke kadeřnici a posunutý babinec.Ten měl být až posledního. Ještě, že hlásí ochlazení. |
||||
| hela52 | zdravím | Datum vložení: 20.03.2015 13:18 hod. | |||
|
vás všechny milé seniorky - tak zatmění máme za sebou - jinak se dá koukat přes vykuchanou disketu od pc. nebo okraj vyvolaného filmu. Bylo to pěkné další bude až tuším v roce 2026. Ani jsem pořádně nestihla uvařit oběd - lítala jsem ven abych viděla, my máme okna na západ. Jinak je krásné jarní počasíčko, Děvčata taky ještě nemám umytá okna a ani se mi do nich nechce. Stále si říkám, že je ještě čas. Okna mi nikam neutečou. Mějte krásný víkend, odpočívejte má být chladno, takže klidek a pohodičku. Regi to je dobrý nápad ustrojím se a vyrazím do Penny zjistit jaká jsou ta vykrajovátka. Díky za tip. |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 20.03.2015 13:08 hod. | |||
|
Teprve čtu co tu píšete. Došla jsem nejprve do Penny pro rajčátka do mišmaše ke špagetám a nechala tam 370 korun. Tedy vybráno arabesky velikonoční, ty muůže dcera i mamina, velokonoční vykrajovátka, doma jsou jen vánoční. Tím mám plánované, že si upeču linecké a podělím i naše. U nich se to sladké jí nahusto. Tím vším vlastně naskočilo a pak se u pokladny divím. Ještě jsem šla do kvomatu pro objednané zametání na delších tyčkách a ono přišlo praské. Tudíž mi prodavačka řekla, že v úterý budou reklamvat, tudíž až za další týden. To tak akorát mamině dopravdy na narozeniny. Na charitu již též moc rozmýšlím, kam dám. Někdy jsou dost neodbytní. Tuhle jsem dala něco maličko n postižené, ale paní měla zalepenou pokladničku, tak snad půjde tmkam má. Nevadí mi na onkolické měsíčky,tam klidně zaplatím. Mám již nasetá rajčátka. Už může začít jaro. Jenže hlásí změnu k horšímu i sněžení. |
||||
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 20.03.2015 11:56 hod. | |||
|
My jsme dnes měli hodně pobíhání po Rokycanech, nakoupili jsme v Kaufu a Lidlu, koupili jsme nějaká semena a drobnosti, co se u nás nedá koupit. Pak jsem si udělala radost, respektive mi ji udělal manžel. Odvezl mě na hvězdárnu a já se kochala zatměním. Viděla jsem to z obrovského hvězdářského dalekohledu, z menšího dalekohledu venku a ještě mi půjčili černou folii, abych se mohla déle dívat. Bylo tam hrozně lidí, hlavně dětí ze škol. Mám udělané těsto na palačinky, musí se nechat odpočinout, aby se netrhalo. Polévka je od včera. Jdu to péci. Mějte pěkný den! Stále čekám, kdy se objeví Jindřiška a IrenkaS! ![]() |
||||
| filipi | krásné poledne | Datum vložení: 20.03.2015 11:47 hod. | |||
|
Dobré chutnání děvčata.Já jdu zase za kamarádkou,tak jsem vás přišla jenom pozdravit. Věru jak se to dělá?Sklo nad svíčkou.Zkouším to a ono to nečerná a bojím se aby neprasklo ![]() |
||||