Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 21.03.2015 07:51 hod. | |||
|
Už jsem byla mamce nakoupit, venku máme hezky, tak si den dnes užívejte, jdu snídat.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou sobotěnku, | Datum vložení: 21.03.2015 07:39 hod. | |||
|
táké máme sluníčkově, oblaha je vymetená, asi se tam uklízelo...Hned je lepší nálada.Nemohla jsem dospat a tak už mám vše oběhnuté i s pejskem.Přeji vám moc hezký a slunečný den...![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 21.03.2015 06:28 hod. | |||
|
Děvčata jdu vám popřát hezký den sluníčkový,jedeme nakoupit![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 21.03.2015 06:24 hod. | |||
|
u nás se klube sluníčko![]() ![]() Včera jsem se měla báječně,hodně jsme se nasmály ![]() ![]() ![]() Dneska čekám návštěvu,tak musím něco ukuchtit.Asi udělám koleno v pomalém hrnci na černém pivu.A koupila jsem zmrzlinovou roládu.Trošku jsem si to ulechčila ![]() ![]() Na sluníčko jsme včera taky koukla přes svářečskou kuklu,byla to pěkná podiváná ![]() Příjemné vstávání a pěknou sobotu ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Marcelko, | Datum vložení: 20.03.2015 22:49 hod. | |||
|
vyklrajovátka jsou v Penny. Dnes mne pěkně vše uspává. Po obědě jsem tu hodinu skoro spala, pak honem raději k autobusu a jela k našim. Měla jem domluveno s panem ten odpad co v něm teče stále voda. Autem jem si netroufla, bylo dost provoz. Pán nepřišel mobil mi nebral. Netuším co selhalo. Stavila jsem se na zahradě pro forsitii, tentokrát je již hodně napučelá. Trochu větviček posbírala, zjistila, že letos mě tam více pokveto narcisy, které jsem umístila před 2 roky. Začátečnickou nálepku mi možná sežene pán co naproti našim prodává motorky. Poptala jsem se a on pravil, že se poptá pána, co mu vozí různé doplňky.Domů jsem jela až skoroz a tmy, u televize usmula nyní jsem též k neprobrání. Problém je že mne sále tupne za krkem. Budu se muse objedna k masérce. Zatím dobrou noc. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 20.03.2015 20:50 hod. | |||
|
Zatmění jsme pozorovali se sousedy...dali jsme dvoje tmavé brýle přes sebe a měli taky svářečskou kuklu........![]() Odpoledne jsem strávila na zahradě... ![]() Klikačka by mě taky bavila,ale v tomto očním období není čas sedět stále u PC... ![]() Přeji pěkný pohodový večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 20.03.2015 19:56 hod. | |||
|
Dnes jsme museli odjet neplánovaně, teď tady byl syn a tak honem aspoň všem popřeji pěkný večer a doberou noc.![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 20.03.2015 19:45 hod. | |||
|
My jsme odpoledne byli v lese, pak jsme se zastavili na zahradě. Muž propařoval zem v krbu a zítra bude sít rajčata. Jinak na zahradě žádná práce není, už všechno udělal.![]() Zítra přijede pravnuk. Minule, když tady byl, jsme běhali v lese u potoka, kde bylo plno sněženek. Na zítra jsem mu slíbila, že půjdeme k jinému potoku, kde by měli být jaterníky, plicníky a petrklíče. Nevím, zda už tam budou. V lese jsem dnes viděla první lýkovec a na zahradě nám kvetou bílé a fialové fialky. Regi, také jsme byli v Lidlu, ale vykrajovátka jsem tam neviděla, byla bych si je koupila, mám jen vánoční. Holky, když bylo největší zatmění, zešeřilo se, ale hlavně se dost ochladilo. Proti zatmění v r.1999 to ale nic nebylo. Tehdy bylo velké šero, ticho a vypadalo to strašidelně. ![]() Klikačka by mě bavila, ale to bych tady musela sedět celé dny a na to já nejsem. Raději se pohybuji venku. Mějte pěkný večer a hezkou dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 20.03.2015 19:41 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. My byli na procházce s fenkami a jedni na zahrádkách, když jsme šli kolem, tak mě nabídli jestli se chci také kouknout přes svářecké sklo na zatmění.Bylo zrovna nejvíce zastíněné. Když jsme přišli na zahradu, tak jsem vytáhla svářeckou kuklu a pozorovala jak přibývá.Byla to pěkná podívaná. Odpoledne přišla na chvilku starší vnučka. Když odešla muž chystal další záhony a já šla na procházku s fenkami. Dnes jsme byli tak 6 hodin venku a tak usnu brzy jak špalek. Přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 20.03.2015 19:10 hod. | |||
|
Věrko, tak jsem sklíčko nezačoudila. Přečetla jsem si to douho a včera v telce říkali, že to nestačí.Ale moc děkuju. Vařila jsem v kuchyni, sluníčko svítilo a najednou bylo malinko zšeřeno, takže u nás to znát bylo. Klikačku asi vzdám, jak mi jde noťas pomalu, tak to ani nemá cenu. Děvčata, mějte se fajn, už přeju dobrou noc, koukám na zprávy. ![]() |
||||