Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Už jsem byla mamce nakoupit, venku máme hezky, tak si den dnes užívejte, jdu snídat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
táké máme sluníčkově, oblaha je vymetená, asi se tam uklízelo...Hned je lepší nálada.Nemohla jsem dospat a tak už mám vše oběhnuté i s pejskem.Přeji vám moc hezký a slunečný den...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata jdu vám popřát hezký den sluníčkový,jedeme nakoupitSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se klube sluníčkoSmajlíkSmajlík
Včera jsem se měla báječně,hodně jsme se nasmálySmajlíkSmajlíkSmajlík
Dneska čekám návštěvu,tak musím něco ukuchtit.Asi udělám koleno v pomalém hrnci na černém pivu.A koupila jsem zmrzlinovou roládu.Trošku jsem si to ulechčilaSmajlíkSmajlík
Na sluníčko jsme včera taky koukla přes svářečskou kuklu,byla to pěkná podivánáSmajlík
Příjemné vstávání a pěknou sobotuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vyklrajovátka jsou v Penny.
Dnes mne pěkně vše uspává. Po obědě jsem tu hodinu skoro spala, pak honem raději k autobusu a jela k našim. Měla jem domluveno s panem ten odpad co v něm teče stále voda. Autem jem si netroufla, bylo dost provoz. Pán nepřišel mobil mi nebral. Netuším co selhalo. Stavila jsem se na zahradě pro forsitii, tentokrát je již hodně napučelá. Trochu větviček posbírala, zjistila, že letos mě tam více pokveto narcisy, které jsem umístila před 2 roky. Začátečnickou nálepku mi možná sežene pán co naproti našim prodává motorky. Poptala jsem se a on pravil, že se poptá pána, co mu vozí různé doplňky.Domů jsem jela až skoroz a tmy, u televize usmula nyní jsem též k neprobrání. Problém je že mne sále tupne za krkem. Budu se muse objedna k masérce. Zatím dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Zatmění jsme pozorovali se sousedy...dali jsme dvoje tmavé brýle přes sebe a měli taky svářečskou kuklu........Smajlík
Odpoledne jsem strávila na zahradě...Smajlík
Klikačka by mě taky bavila,ale v tomto očním období není čas sedět stále u PC...Smajlík

Přeji pěkný pohodový večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsme museli odjet neplánovaně, teď tady byl syn a tak honem aspoň všem popřeji pěkný večer a doberou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme odpoledne byli v lese, pak jsme se zastavili na zahradě. Muž propařoval zem v krbu a zítra bude sít rajčata. Jinak na zahradě žádná práce není, už všechno udělal.Smajlík
Zítra přijede pravnuk. Minule, když tady byl, jsme běhali v lese u potoka, kde bylo plno sněženek. Na zítra jsem mu slíbila, že půjdeme k jinému potoku, kde by měli být jaterníky, plicníky a petrklíče. Nevím, zda už tam budou. V lese jsem dnes viděla první lýkovec a na zahradě nám kvetou bílé a fialové fialky.
Regi, také jsme byli v Lidlu, ale vykrajovátka jsem tam neviděla, byla bych si je koupila, mám jen vánoční.
Holky, když bylo největší zatmění, zešeřilo se, ale hlavně se dost ochladilo. Proti zatmění v r.1999 to ale nic nebylo. Tehdy bylo velké šero, ticho a vypadalo to strašidelně.Smajlík
Klikačka by mě bavila, ale to bych tady musela sedět celé dny a na to já nejsem. Raději se pohybuji venku.
Mějte pěkný večer a hezkou dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

My byli na procházce s fenkami a jedni na zahrádkách, když jsme šli kolem, tak mě nabídli jestli se chci také kouknout přes svářecké sklo na zatmění.Bylo zrovna nejvíce zastíněné.
Když jsme přišli na zahradu, tak jsem vytáhla svářeckou kuklu a pozorovala jak přibývá.Byla to pěkná podívaná.

Odpoledne přišla na chvilku starší vnučka.
Když odešla muž chystal další záhony a já šla na procházku s fenkami.
Dnes jsme byli tak 6 hodin venku a tak usnu brzy jak špalek.

Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, tak jsem sklíčko nezačoudila. Přečetla jsem si to douho a včera v telce říkali, že to nestačí.Ale moc děkuju.
Vařila jsem v kuchyni, sluníčko svítilo a najednou bylo malinko zšeřeno, takže u nás to znát bylo.
Klikačku asi vzdám, jak mi jde noťas pomalu, tak to ani nemá cenu.
Děvčata, mějte se fajn, už přeju dobrou noc, koukám na zprávy.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles