Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeju dobrou chuť k obědu. Ráno jsem tu napsala pár větiček, dalo mi to hroznou práci, noťas stávkuje, nejraději jsou místo kurzoru přesýp. hodiny. A teď koukám,že tu nic není.
Kasala jsem se s okny, zatím nic. Vnuk mi měl přijít sundat garnýže a nepřišel.
Mějte se krásně!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem popřát dobré chutnání..my jsme dnes už po jídle, až trošku pofuním, tak bych ráda šla zase trošku na zahraduSmajlík
Ve městě byly Jarní trhy, ale neměla jsem tuchu, takže jsem neměla foťák, škoda, vystupovali tam krojovánci Kunovjánek, bylo to moc hezké..jinak plné náměstí krámků..

Ať se vám vaše plány zdaří zrealizovatSmajlíkzase nakouknuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
včera se mi podařilo krk rozvolnit nějakým pohybem, ani netuším kterým,a jsem ráda. Mám doma Voltarín tak to trochu přitřu, ale na ty rehaby se raději objednám. On je ten problém někdě, kam se sama nedostanu, tak využiji odborníků. Mastičku s konopím si dojdu koupit. Děkuji za typ. Přebrtala jsem česnek a máme i sýrovou pomazánku. Sůl stahla vodu a měla jsem dole ve sklenici vodu. Tak přebráno a z mokrých udělaná pasta se solí. Jdu dodělat brambory je sekaná. Odpoledne bowlink a zítra se musím pokusit odjet, než si vše rozmyslím držte mi pěsti.
Obrázek uživatelky
profil
Taky u nás je krásně,i když na odpoledne hlásí,že e oičasí pokazí a taky přeháňky...uvidíme...SmajlíkSmajlík
Marci,ten balzám s konopím může být účinný...musíSmajlíkm se po něm podívat...mazání potřebuju obzvláště už v tyto pracovní dny...Smajlík...Vnukovi přeji všecko nejlepší k svátku...dortík bude uper...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Marunko, zas tě čeká nepořádek doma,ale pak už budeš mít všude hezky...užij si to u syna...Smajlík
Věrko, dobrý nápad recepty...já jsem i řekla,že když půjdu hlasovat Alence,tak se na puclíky kouknu...ale myslím,že to nebude k ničemu...jinak opravdu není čas..Smajlík
Já budu dělat bramboráky a dám na ně směs z kuřecích jater...a salátek...Smajlík
Čekám starší syny a vnoučata,tak e těším,muím upéct nějaký mlsek....Smajlík
Děvčátka, čtu, kolik už máte za sebou od rána práce...tak ať se vám dneska vše daří podle plánů a představ...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také krásně. Práci na dnešek jsem si zatím žádnou nenaplánovala, ale ona se najde sama. K obědu udělám kynuté ovocné knedlíky a bramboračku.
Dobře pořiďte na nákupech, s prací to nepřežeňte a užívejte si hezkou pohodu s vašimi blízkými.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také krásně. Těším se na odpoledne s pravnukem do přírody.
Vařit budu česnečku s topinkovým chlebem a lečo s bramborem. Vnuk bude mít zítra svátek, tak mu udělám nepečený dortík, má ho rád.
Regi, do Penny se hned tak nedostanu, ale to nevadí, udělám perníčky pomocí koleček, hvězdiček a zajíčků, které mám. Chtěla bych ti poradit mazání na krk. Koupili jsme v lékárně Koňský balzám s konopím - novinka s čertovým drápem, je to super. Každé ráno si namažu kolena a jakpak mi nožky běhají.Smajlík U nás to prodávají i v COOPU.
Kristínka se včera pobavila.
Irenka jela nakoupit.
Věruška vyrazila na procházku s Brokem.
Martička byla hned ráno velice čiperná.
Zdenička nakoupila mamince.
Alenka šla do města s manželem.
Janička má vařeno.
Majka se pojede potěšit s nejstarším synkem a snachou.
Všem přeji krásný první jarní den!Smajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu jen krátce pozdravit a zkouknu vše až večer,nejdřív 2 dny zahrada,mám jí 1000m2,teď druhý den makáme na dřevu takže jsem nadělaná,ale už jsem moc zvědavá,co jste napsaly a těším se i proto na večer
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko nám krásně svítí,ráno byl bílý mrazík.Až se trochu oteplí,vyrazíme zase na zahradu-pořád je tu co dělat.V týdnu budeme mít jinou práci,o víkendu přijde malíř a bude se dávat dopořádku veranda.Někde se už stará malba loupe,takže s tím bude dost práce a hlavně binec.Vestavěné skříně se nemusí dávat pryč,podlaha je nová nedávno,takže zase bude další místnost v rychtiku.Pak se pustím-podle počasí-do oken.To zimní lenošení je ale poznat,bývám teď tak utahaná!Čekala jsem,že budu dobře spát-po práci na čerstvém vzduchu-ale únava je dost veliká a spaní nikde.Dnes nás odpoledne čeká návštěva u nejstaršího synka,podařilo se mu udělat v domku zase kus práce,a my jsme to zatím neviděli,takže pojedeme se s nimi potěšit,porozhlédnout se a hlavně pochválit syna i snachu-jsou šikovní a společně koupeného domku si hledí.Jsou spolu 4 roky(oba po rozvodu)a domek se už vyloupl k jejich spokojenosti.Snacha žila v paneláku a neměla vztah "k hlíně".Teď je šikulka zahradnice.Děvčata,mějte se krásně!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou sobotu.

Užijte si ji v pohodě a bez stresu.

Také máme slunečno, ale ráno byly střechy bílé.Byly -2°C.

Věrka už má procházku jistě za sebou a nás ještě čeká.
Vařit nemusím.Máme od včerejška.Dělala jsem smažené žampiony.

Kristínko, užij si návštěvu a Irenko, ty levně nakup.SmajlíkSmajlík

Regí, také se podívám na ta vykrajovátka v Penny.
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko přeji..SmajlíkSmajlík
u nás zase byl ranní mrazík, ale již svítí sluníčko..půjdeme s tátou do města, trochu se projdeme a koupím nějaké pečivo..

KRISTY.. s tou zmrzlinovou roládou je to dobrý nápad... budeme muset něco sníst z mražáku a taky koupím k Velikonocím, kdyby bylo potřebaSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles