Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 21.03.2015 12:08 hod. | |||
|
přeju dobrou chuť k obědu. Ráno jsem tu napsala pár větiček, dalo mi to hroznou práci, noťas stávkuje, nejraději jsou místo kurzoru přesýp. hodiny. A teď koukám,že tu nic není. Kasala jsem se s okny, zatím nic. Vnuk mi měl přijít sundat garnýže a nepřišel. Mějte se krásně!! ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 21.03.2015 12:04 hod. | |||
|
přišla jsem popřát dobré chutnání..my jsme dnes už po jídle, až trošku pofuním, tak bych ráda šla zase trošku na zahradu![]() Ve městě byly Jarní trhy, ale neměla jsem tuchu, takže jsem neměla foťák, škoda, vystupovali tam krojovánci Kunovjánek, bylo to moc hezké..jinak plné náměstí krámků.. Ať se vám vaše plány zdaří zrealizovat zase nakouknu![]() |
||||
| 2baculka | Marcelko, | Datum vložení: 21.03.2015 10:52 hod. | |||
|
včera se mi podařilo krk rozvolnit nějakým pohybem, ani netuším kterým,a jsem ráda. Mám doma Voltarín tak to trochu přitřu, ale na ty rehaby se raději objednám. On je ten problém někdě, kam se sama nedostanu, tak využiji odborníků. Mastičku s konopím si dojdu koupit. Děkuji za typ. Přebrtala jsem česnek a máme i sýrovou pomazánku. Sůl stahla vodu a měla jsem dole ve sklenici vodu. Tak přebráno a z mokrých udělaná pasta se solí. Jdu dodělat brambory je sekaná. Odpoledne bowlink a zítra se musím pokusit odjet, než si vše rozmyslím držte mi pěsti. | ||||
| koudy | Pěknou sobotu... | Datum vložení: 21.03.2015 09:32 hod. | |||
|
Taky u nás je krásně,i když na odpoledne hlásí,že e oičasí pokazí a taky přeháňky...uvidíme...![]() ![]() Marci,ten balzám s konopím může být účinný...musí m se po něm podívat...mazání potřebuju obzvláště už v tyto pracovní dny... ...Vnukovi přeji všecko nejlepší k svátku...dortík bude uper...![]() ![]() ![]() Marunko, zas tě čeká nepořádek doma,ale pak už budeš mít všude hezky...užij si to u syna... ![]() Věrko, dobrý nápad recepty...já jsem i řekla,že když půjdu hlasovat Alence,tak se na puclíky kouknu...ale myslím,že to nebude k ničemu...jinak opravdu není čas.. ![]() Já budu dělat bramboráky a dám na ně směs z kuřecích jater...a salátek... ![]() Čekám starší syny a vnoučata,tak e těším,muím upéct nějaký mlsek.... ![]() Děvčátka, čtu, kolik už máte za sebou od rána práce...tak ať se vám dneska vše daří podle plánů a představ... ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 21.03.2015 09:17 hod. | |||
|
U nás je také krásně. Práci na dnešek jsem si zatím žádnou nenaplánovala, ale ona se najde sama. K obědu udělám kynuté ovocné knedlíky a bramboračku. Dobře pořiďte na nákupech, s prací to nepřežeňte a užívejte si hezkou pohodu s vašimi blízkými. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 21.03.2015 09:11 hod. | |||
|
U nás je také krásně. Těším se na odpoledne s pravnukem do přírody. Vařit budu česnečku s topinkovým chlebem a lečo s bramborem. Vnuk bude mít zítra svátek, tak mu udělám nepečený dortík, má ho rád. Regi, do Penny se hned tak nedostanu, ale to nevadí, udělám perníčky pomocí koleček, hvězdiček a zajíčků, které mám. Chtěla bych ti poradit mazání na krk. Koupili jsme v lékárně Koňský balzám s konopím - novinka s čertovým drápem, je to super. Každé ráno si namažu kolena a jakpak mi nožky běhají. U nás to prodávají i v COOPU.Kristínka se včera pobavila. Irenka jela nakoupit. Věruška vyrazila na procházku s Brokem. Martička byla hned ráno velice čiperná. Zdenička nakoupila mamince. Alenka šla do města s manželem. Janička má vařeno. Majka se pojede potěšit s nejstarším synkem a snachou. Všem přeji krásný první jarní den! ![]() ![]() ![]() |
||||
| čivavka | krásnou sobotu | Datum vložení: 21.03.2015 09:00 hod. | |||
|
jdu jen krátce pozdravit a zkouknu vše až večer,nejdřív 2 dny zahrada,mám jí 1000m2,teď druhý den makáme na dřevu takže jsem nadělaná,ale už jsem moc zvědavá,co jste napsaly a těším se i proto na večer | ||||
| Hali | Krásnou sobotu všem šikulkám "seniorkám" | Datum vložení: 21.03.2015 08:34 hod. | |||
|
Sluníčko nám krásně svítí,ráno byl bílý mrazík.Až se trochu oteplí,vyrazíme zase na zahradu-pořád je tu co dělat.V týdnu budeme mít jinou práci,o víkendu přijde malíř a bude se dávat dopořádku veranda.Někde se už stará malba loupe,takže s tím bude dost práce a hlavně binec.Vestavěné skříně se nemusí dávat pryč,podlaha je nová nedávno,takže zase bude další místnost v rychtiku.Pak se pustím-podle počasí-do oken.To zimní lenošení je ale poznat,bývám teď tak utahaná!Čekala jsem,že budu dobře spát-po práci na čerstvém vzduchu-ale únava je dost veliká a spaní nikde.Dnes nás odpoledne čeká návštěva u nejstaršího synka,podařilo se mu udělat v domku zase kus práce,a my jsme to zatím neviděli,takže pojedeme se s nimi potěšit,porozhlédnout se a hlavně pochválit syna i snachu-jsou šikovní a společně koupeného domku si hledí.Jsou spolu 4 roky(oba po rozvodu)a domek se už vyloupl k jejich spokojenosti.Snacha žila v paneláku a neměla vztah "k hlíně".Teď je šikulka zahradnice.Děvčata,mějte se krásně! | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 21.03.2015 08:02 hod. | |||
|
![]() pěknou sobotu. Užijte si ji v pohodě a bez stresu. Také máme slunečno, ale ráno byly střechy bílé.Byly -2°C. Věrka už má procházku jistě za sebou a nás ještě čeká. Vařit nemusím.Máme od včerejška.Dělala jsem smažené žampiony. Kristínko, užij si návštěvu a Irenko, ty levně nakup. ![]() ![]() Regí, také se podívám na ta vykrajovátka v Penny. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 21.03.2015 07:57 hod. | |||
|
dobré ránko přeji..![]() ![]() u nás zase byl ranní mrazík, ale již svítí sluníčko..půjdeme s tátou do města, trochu se projdeme a koupím nějaké pečivo.. KRISTY.. s tou zmrzlinovou roládou je to dobrý nápad... budeme muset něco sníst z mražáku a taky koupím k Velikonocím, kdyby bylo potřeba ![]() |
||||