Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
popřát pěkný večer.

My byli od dvou hodin do šesti na zahradě.Muž zase připravil poslední část.Teď už budeme jen dolaďovat.

Marci, i já přeji vnukovi hodně zdraví a oslavte to.Smajlík

Alenko, do velikonoc to ještě zvládnete.To je ještě čtrnáct dnů.

Stázi, také bych už chtěla, aby nebyl mráz a něco bych už odvezla do skleníku. Mám toho také plná okna, ale zatím to musí být ještě doma.

Pěkně se vyspěte a klidné, bezbolestné spaní přejiSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, Jani dnes moc levně nikde nenakoupíš,ale koupila jsem si ty vykrajovátka.Dnešek jsem s mužem pěkně proflákala z nákupu jsme si dali oběd v restauraci,doma sklidili nákup a zahájili zahradní grilovačku.Přijeli děti na kolech a mamina s Eliškou autem.Bylo příjemné odpoledne ale ted tu sedím jako chcípák a těším se do pelíšku.Vařím brambory,zítra budou knedlíky s uzeným a zelí.Marci tvému vnukovi vše nej,hlavně zdravíčko pěkně to oslavte.MaruK ty jsi měla návštěvu dětí,tak sis je užila a vím,jak jsi se točila kolem plotny.Regi na zítra ti držím palce už dnesSmajlík jen strach nech doma.Boženko,je mě vás obou líto,ale chtělo by to toho doktora,děvčata poslechni,radí dobře,aby jste nedostali zápal plic.Alenko dobře že batr s rodinkou přijel,aspon jste si odpočali chvilku od práce,zítra budete pokračovat.SmajlíkMějte pohodový večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..my doma vše rozkramované, a zvonek a přijel brácha a synovec a neteř, myslela jsem, že mne raní mrtvice, ale pak jsem byla ráda, že je vidím.. Brácha už je o berlích, malokdy už se sem dostane, tak jsem ho ráda viděla.. poseděli jsme i v binci.. Vrtání a malování se odkládá.. muž už to pro dnes vzdal..Jsem i ráda..Smajlík
Přeji všem klidný večer a dobrou noc..Marodům, ať se do rána ulevíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, Blani já ty odnože orchidejek sadím do substrátu na orchidejky, teď mi jedna krásně kvete, musím vyfotit. Marci vnukovi přeji vše nejlepší.Den jste si každá užíval, teď už jen odpočívejte, všem přeji pěkný večer a dobrou noc.-Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
příjemný podvečer,jsem příjemně unavená,dnes jsem většinou odpočívala.Včera se mi podařilo uklidit přízemí,tj. kuchyň,obyvák a koupelnu.Dokonce jsem umyla i okna. Trochu mě popohnalo to, že dnes přijel na návštěvu bratr s rodinou.
Na poschodí už mě to uklizení moc nehoní.
Včera jsem balíčkovala sazeničky kedluben,potom je nasázím do pařeníku. V ložnici mám papriky a na balkoně rajčata.Všechno strašně malinké.Až to teplota dovolí dám vše do skleníku, tam to budu udržovat až do zmrzlých.
Alenko, vloni o prázdninách jsem byla taky na jednodenním výletě do centra Vídně. Měli jsme průvodkyni, jeli jsme vlakem ze Znojma do nádraží Wien Mitte, odtud jsme procházeli kolem Jezuitského kostela,kostela Sv.Štěpána,až na Michaelovo náměstí,navštívili jsme Hofburg, kde jsme došli až k soše Marie Terezie.No bylo toho hodně,co jsme prošli.Tři dny jsem se nemohla postavit na nohy.Na delší chůzi se teď už raději nevydávám.
Obrázek uživatelky
profil
vnukovi přeju vše nejlepší, hodně zdravíčka.SmajlíkSmajlík
Tebe obdivuju, jaká jsi čiperka.

Boženko, to je smůla, že ti ponožky nezabraly. Každopádně se vyprav k lékaři. Samo to nepřejde.

Alčo, hrníčků mám taky hafo, většinou takových darovaných, vyhodit je nechci, ale už není kam co dát. Ale jak to tak se mnou vypadá, za chvilku se mi budou třást ruce a asi je porozbíjím.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Musela jsem restartovat, už to jinak nešlo.
Teď mi volal vnuk, byl se spolužákem na kolech a že je dost utahaný, jestli by nemohl přijít až zítra. Docela ráda jsem řekla, že jo, je mi furt na nic a kašlu. Zatím jsem jen umyla okno a dveře na lodžii.
A děvčata, volám SOS. Mám jednu chudinku orchideu, teď nekvete, ale udělala už loni na stonku novou rostlinku. Chtěla bych tu novou zasadit a nevím, jestli do substrátu pro orchideje nebo musí být něco jiného. Má už dost kořenů, nevím, jestli je mám nechat venku nebo je zahrabat do květináče, ony visí dolů ale doširoka. A mám nechat kousek stonku u té mladé? Kdo víte, poraďte, prosím.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, taky přeji vnukovi hodně zdravíčka i celé Tvé rodiněSmajlík
Boženko, snad se brzy vyzdravíteSmajlíkOny nyní jsou asi zase nějaké chřipky..
Já vyklízela linku, to bylo věcí, člověku je líto hrníčky vyhoddit, ale asi budu některé muset..Smajlík
Trošku oddechnu a půjdu na zahraduSmajlík
Já už myslím 10km ani neujdu, v té Vídni jsem myslela, že vyplivnu duši z těla a hlavně, když jsme zastavili na červenou, tak jsem měla co dělat, abych přešla, už jsem šla setrvačností.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký den. Nezlobte se, že nebudu reagovat na vaše příspěvky. Cítím se mizerně. Tak jen aby ste věděly, že žiji. Včera večer jsem si udělala cibulové ponožky a doufala, že mě bude lépe. Opak je pravdou. Celou noc jsem nespala. Od kašle se mě neulevilo, ale naopak mě vyskočila teplota, kterou jsem předtím neměla 38,5 stupně. Aa začala mě hrozně bolet hlava. Ibalgin to spravil. Manžel bere už od středy penicilín, ale nijak mu to nezabralo. Má taky stále přes 38. Doktorka říkala, že pokud mu to nezabere, tak má přijít. Blbé je na tom, ale to, že má doktorku od nás 7 km. Měl to závodní doktorku, když chodil do práce a tak u ní zůstal. Přeji vám ať se vám nemoci vyhýbají.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dopoledne uteklo, já jsem prala a věšela na zahradě, manžel stříká stromy a rodina dcery dělala přípravu na jarní ježdění na kolech. Jsou tu i manželovy děti, tak si Verča hraje s jeho dcerou a ostatní všichni měli práci na kolech...Bylo venku 8 kol. My jsme kolařská rodina a děti jezdí od 4-5 let docela dlouhé štreky..Teď odjeli všichni na oběd, byli pozváni na zvěřinové hody a tak se budou mít dobře. Vám přeji pěkné a slunné odpoledne, my máme sluníčka dost...SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles