Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | I já jdu | Datum vložení: 21.03.2015 19:48 hod. | |||
|
![]() popřát pěkný večer. My byli od dvou hodin do šesti na zahradě.Muž zase připravil poslední část.Teď už budeme jen dolaďovat. Marci, i já přeji vnukovi hodně zdraví a oslavte to. ![]() Alenko, do velikonoc to ještě zvládnete.To je ještě čtrnáct dnů. Stázi, také bych už chtěla, aby nebyl mráz a něco bych už odvezla do skleníku. Mám toho také plná okna, ale zatím to musí být ještě doma. Pěkně se vyspěte a klidné, bezbolestné spaní přeji ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 21.03.2015 19:37 hod. | |||
|
děvčata, Jani dnes moc levně nikde nenakoupíš,ale koupila jsem si ty vykrajovátka.Dnešek jsem s mužem pěkně proflákala z nákupu jsme si dali oběd v restauraci,doma sklidili nákup a zahájili zahradní grilovačku.Přijeli děti na kolech a mamina s Eliškou autem.Bylo příjemné odpoledne ale ted tu sedím jako chcípák a těším se do pelíšku.Vařím brambory,zítra budou knedlíky s uzeným a zelí.Marci tvému vnukovi vše nej,hlavně zdravíčko pěkně to oslavte.MaruK ty jsi měla návštěvu dětí,tak sis je užila a vím,jak jsi se točila kolem plotny.Regi na zítra ti držím palce už dnes jen strach nech doma.Boženko,je mě vás obou líto,ale chtělo by to toho doktora,děvčata poslechni,radí dobře,aby jste nedostali zápal plic.Alenko dobře že batr s rodinkou přijel,aspon jste si odpočali chvilku od práce,zítra budete pokračovat. Mějte pohodový večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 21.03.2015 19:03 hod. | |||
|
Holky..my doma vše rozkramované, a zvonek a přijel brácha a synovec a neteř, myslela jsem, že mne raní mrtvice, ale pak jsem byla ráda, že je vidím.. Brácha už je o berlích, malokdy už se sem dostane, tak jsem ho ráda viděla.. poseděli jsme i v binci.. Vrtání a malování se odkládá.. muž už to pro dnes vzdal..Jsem i ráda..![]() Přeji všem klidný večer a dobrou noc..Marodům, ať se do rána uleví ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 21.03.2015 19:00 hod. | |||
|
Tak jsme doma, Blani já ty odnože orchidejek sadím do substrátu na orchidejky, teď mi jedna krásně kvete, musím vyfotit. Marci vnukovi přeji vše nejlepší.Den jste si každá užíval, teď už jen odpočívejte, všem přeji pěkný večer a dobrou noc.-![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 21.03.2015 18:27 hod. | |||
|
příjemný podvečer,jsem příjemně unavená,dnes jsem většinou odpočívala.Včera se mi podařilo uklidit přízemí,tj. kuchyň,obyvák a koupelnu.Dokonce jsem umyla i okna. Trochu mě popohnalo to, že dnes přijel na návštěvu bratr s rodinou. Na poschodí už mě to uklizení moc nehoní. Včera jsem balíčkovala sazeničky kedluben,potom je nasázím do pařeníku. V ložnici mám papriky a na balkoně rajčata.Všechno strašně malinké.Až to teplota dovolí dám vše do skleníku, tam to budu udržovat až do zmrzlých. Alenko, vloni o prázdninách jsem byla taky na jednodenním výletě do centra Vídně. Měli jsme průvodkyni, jeli jsme vlakem ze Znojma do nádraží Wien Mitte, odtud jsme procházeli kolem Jezuitského kostela,kostela Sv.Štěpána,až na Michaelovo náměstí,navštívili jsme Hofburg, kde jsme došli až k soše Marie Terezie.No bylo toho hodně,co jsme prošli.Tři dny jsem se nemohla postavit na nohy.Na delší chůzi se teď už raději nevydávám. |
||||
| Bm68 | Marcelko, | Datum vložení: 21.03.2015 15:30 hod. | |||
|
vnukovi přeju vše nejlepší, hodně zdravíčka.![]() ![]() Tebe obdivuju, jaká jsi čiperka. Boženko, to je smůla, že ti ponožky nezabraly. Každopádně se vyprav k lékaři. Samo to nepřejde. Alčo, hrníčků mám taky hafo, většinou takových darovaných, vyhodit je nechci, ale už není kam co dát. Ale jak to tak se mnou vypadá, za chvilku se mi budou třást ruce a asi je porozbíjím. ![]() |
||||
| Bm68 | Pěkné odpoledne, děvčata. | Datum vložení: 21.03.2015 15:24 hod. | |||
|
Musela jsem restartovat, už to jinak nešlo. Teď mi volal vnuk, byl se spolužákem na kolech a že je dost utahaný, jestli by nemohl přijít až zítra. Docela ráda jsem řekla, že jo, je mi furt na nic a kašlu. Zatím jsem jen umyla okno a dveře na lodžii. A děvčata, volám SOS. Mám jednu chudinku orchideu, teď nekvete, ale udělala už loni na stonku novou rostlinku. Chtěla bych tu novou zasadit a nevím, jestli do substrátu pro orchideje nebo musí být něco jiného. Má už dost kořenů, nevím, jestli je mám nechat venku nebo je zahrabat do květináče, ony visí dolů ale doširoka. A mám nechat kousek stonku u té mladé? Kdo víte, poraďte, prosím. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 21.03.2015 15:04 hod. | |||
|
Marcelko, taky přeji vnukovi hodně zdravíčka i celé Tvé rodině![]() Boženko, snad se brzy vyzdravíte Ony nyní jsou asi zase nějaké chřipky..Já vyklízela linku, to bylo věcí, člověku je líto hrníčky vyhoddit, ale asi budu některé muset.. ![]() Trošku oddechnu a půjdu na zahradu ![]() Já už myslím 10km ani neujdu, v té Vídni jsem myslela, že vyplivnu duši z těla a hlavně, když jsme zastavili na červenou, tak jsem měla co dělat, abych přešla, už jsem šla setrvačností. ![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 21.03.2015 14:03 hod. | |||
|
Přeji hezký den. Nezlobte se, že nebudu reagovat na vaše příspěvky. Cítím se mizerně. Tak jen aby ste věděly, že žiji. Včera večer jsem si udělala cibulové ponožky a doufala, že mě bude lépe. Opak je pravdou. Celou noc jsem nespala. Od kašle se mě neulevilo, ale naopak mě vyskočila teplota, kterou jsem předtím neměla 38,5 stupně. Aa začala mě hrozně bolet hlava. Ibalgin to spravil. Manžel bere už od středy penicilín, ale nijak mu to nezabralo. Má taky stále přes 38. Doktorka říkala, že pokud mu to nezabere, tak má přijít. Blbé je na tom, ale to, že má doktorku od nás 7 km. Měl to závodní doktorku, když chodil do práce a tak u ní zůstal. Přeji vám ať se vám nemoci vyhýbají.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 21.03.2015 13:47 hod. | |||
|
u nás dopoledne uteklo, já jsem prala a věšela na zahradě, manžel stříká stromy a rodina dcery dělala přípravu na jarní ježdění na kolech. Jsou tu i manželovy děti, tak si Verča hraje s jeho dcerou a ostatní všichni měli práci na kolech...Bylo venku 8 kol. My jsme kolařská rodina a děti jezdí od 4-5 let docela dlouhé štreky..Teď odjeli všichni na oběd, byli pozváni na zvěřinové hody a tak se budou mít dobře. Vám přeji pěkné a slunné odpoledne, my máme sluníčka dost...![]() ![]() |
||||