Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, asi zaprší. Boženko šetři se . Blani já oddělám odmládek z orchidejky , má kořínky a strčím do květináče a zasypu.Určitě se ti to podaří. Regi tak jsi sportovalaSmajlíkSmajlíkvčera jste si užívaly návštěvy , tak dnes mějte odpočínkovou neděli všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou neděli.

Já mám procházku za sebou a začalo drobně mrholit.

Budu vařit králíka na paprice a domácí knedlík.
Jdu už zadělat těsto.Smajlík

Boženko, odpočívej.

Ostatním přeji ať se daří.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko ...Smajlík
Jindřiška i Sluníčko jsou snad v pořádku a napíší zprávičku..Smajlík
Mějte hezkou neděličkuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,tady je ještě ticho tak jen zdravím a pěkně v klidu dospinkejte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dík všem za podporu, snad se zítra zadaří dojet, nevím, jak se bude chovat auto také již 3 týdny není trénink. Nesmím se nechat vystresovat. První jízda d Dobrušky k tetě s obědem, snad ho dovezu. pak bych odpoledne již jen mamině umýt vlasy. V pondělí mám službu v klubu av úterý konečně s vlasy na ostříhání.
Obrázek uživatelky
profil
Z bowlinku jsme dorazily před 9. spokojené všechny, podle rakce. Jen zase usínám u PC a pomalu raguji na vaše písmenka. Bobi, ty teploty jsou nemilé. Asi lékař tě lékař nemine. Jinakjiž děláte práce na zahradě a někde i připravují kola na výlety. Alence již začala výměna kuchyně. Nemusí být ve najednu. Hlavně že si užila i bratra.
Obrázek uživatelky
profil
koukám na Vojnu a mír.
Zdeni a Jiřinko, dík za radu k orchidejce. A co ty kořeny? Ty mám nechat venku? A kousek stonku nechám u té mladé v substrátu?

Taky postrádám Jindřišku a Sluníčko. Snad se brzy ozvou.
Děvčata, krásně se všechny vyspěte.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, přeji vnukovi všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.Smajlík
Blani, já jsem novou rostlinku orchidejky zasadila rovnou do substrátu na orchideje.
Alenka a Stázka si užily návštěvu bratrů s rodinou.
Boženko a Blani, přeji ať se zotavíte.Smajlík
Regi, ať se ti zítra dobře jede.Smajlík
Kristinko, taky jsi si užila návštěvy.Smajlík
Maru, Marti, Jani i všechny ostatní jste pilně pracovaly, tak také odpočívejte.
Irenko S, už máš ozářka za sebou? Jak ti je?
Jindřiška se dlouho neozvala.
Mějte klidnou dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Vylezla jsem z vany, pořádně jsem se napařila a teď do deky k telce....Přeji všem pěkný večer a klidnou bezbolestnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík*
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem nakonec brouzdala sama po lese. Muž šel na první fotbal a pravnuk jel s tátou do bazénu. No zítra snad někdo půjde se mnou, ale zase má pršet.Smajlík

Děvčátka, děkuji za přání vnukovi, zítra to ráda vyřídím.

Regi, je dobře, že ti krk povolil a zítra ti budu držet všechny palce, ty to dáš!Smajlík

Martičko, když se sejdete, to je lidiček.Smajlík

Boženko, už vám nemoc trvá hodně dlouho. Určitě zajdi v pondělí doktorovi!

Věruško, nožky zatím běhají, ale raději kolena mažu preventivně. Moje maminka i babička ke stáří nemohly téměř chodit.
Alenko, nediv se, že jsi byla z Vídně unavená. Je rozdíl chodit po lesních cestách a po městě.
Blaničko, také tě kašel trápí už dost dlouho. Mně nakonec pomohl StopKašel-sirup a podbělový čaj.
Stázko, včera jsi nadělala plno práce, tak jsi měla dnes nárok odpočívat.
Všem vám přeji dobrou noc! Jdu chvíli na telku.Smajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles