Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 22.03.2015 07:57 hod. | |||
|
Máme zamračeno, asi zaprší. Boženko šetři se . Blani já oddělám odmládek z orchidejky , má kořínky a strčím do květináče a zasypu.Určitě se ti to podaří. Regi tak jsi sportovala![]() včera jste si užívaly návštěvy , tak dnes mějte odpočínkovou neděli všechny.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.03.2015 07:50 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. Já mám procházku za sebou a začalo drobně mrholit. Budu vařit králíka na paprice a domácí knedlík. Jdu už zadělat těsto. ![]() Boženko, odpočívej. Ostatním přeji ať se daří. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 22.03.2015 07:26 hod. | |||
|
Dobré ránko ...![]() Jindřiška i Sluníčko jsou snad v pořádku a napíší zprávičku.. ![]() Mějte hezkou neděličku ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 22.03.2015 06:59 hod. | |||
|
děvčátka,tady je ještě ticho tak jen zdravím a pěkně v klidu dospinkejte.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.03.2015 22:46 hod. | |||
|
Dík všem za podporu, snad se zítra zadaří dojet, nevím, jak se bude chovat auto také již 3 týdny není trénink. Nesmím se nechat vystresovat. První jízda d Dobrušky k tetě s obědem, snad ho dovezu. pak bych odpoledne již jen mamině umýt vlasy. V pondělí mám službu v klubu av úterý konečně s vlasy na ostříhání. | ||||
| 2baculka | Dnes ani nekoukám na telku. | Datum vložení: 21.03.2015 22:37 hod. | |||
|
Z bowlinku jsme dorazily před 9. spokojené všechny, podle rakce. Jen zase usínám u PC a pomalu raguji na vaše písmenka. Bobi, ty teploty jsou nemilé. Asi lékař tě lékař nemine. Jinakjiž děláte práce na zahradě a někde i připravují kola na výlety. Alence již začala výměna kuchyně. Nemusí být ve najednu. Hlavně že si užila i bratra. | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 21.03.2015 21:13 hod. | |||
|
koukám na Vojnu a mír. Zdeni a Jiřinko, dík za radu k orchidejce. A co ty kořeny? Ty mám nechat venku? A kousek stonku nechám u té mladé v substrátu? Taky postrádám Jindřišku a Sluníčko. Snad se brzy ozvou. Děvčata, krásně se všechny vyspěte. |
||||
| jimas | kuk | Datum vložení: 21.03.2015 21:00 hod. | |||
|
Marcelko, přeji vnukovi všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.![]() Blani, já jsem novou rostlinku orchidejky zasadila rovnou do substrátu na orchideje. Alenka a Stázka si užily návštěvu bratrů s rodinou. Boženko a Blani, přeji ať se zotavíte. ![]() Regi, ať se ti zítra dobře jede. ![]() Kristinko, taky jsi si užila návštěvy. ![]() Maru, Marti, Jani i všechny ostatní jste pilně pracovaly, tak také odpočívejte. Irenko S, už máš ozářka za sebou? Jak ti je? Jindřiška se dlouho neozvala. Mějte klidnou dobrou noc. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 21.03.2015 20:52 hod. | |||
|
Vylezla jsem z vany, pořádně jsem se napařila a teď do deky k telce....Přeji všem pěkný večer a klidnou bezbolestnou dobrou noc...![]() * |
||||
| Macizaj | Kuky, kuk. | Datum vložení: 21.03.2015 19:59 hod. | |||
|
Dnes jsem nakonec brouzdala sama po lese. Muž šel na první fotbal a pravnuk jel s tátou do bazénu. No zítra snad někdo půjde se mnou, ale zase má pršet.![]() Děvčátka, děkuji za přání vnukovi, zítra to ráda vyřídím. Regi, je dobře, že ti krk povolil a zítra ti budu držet všechny palce, ty to dáš! ![]() Martičko, když se sejdete, to je lidiček. ![]() Boženko, už vám nemoc trvá hodně dlouho. Určitě zajdi v pondělí doktorovi! Věruško, nožky zatím běhají, ale raději kolena mažu preventivně. Moje maminka i babička ke stáří nemohly téměř chodit. Alenko, nediv se, že jsi byla z Vídně unavená. Je rozdíl chodit po lesních cestách a po městě. Blaničko, také tě kašel trápí už dost dlouho. Mně nakonec pomohl StopKašel-sirup a podbělový čaj. Stázko, včera jsi nadělala plno práce, tak jsi měla dnes nárok odpočívat. Všem vám přeji dobrou noc! Jdu chvíli na telku. ![]() ![]() |
||||