Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak už jsem dočetla.Smajlík
Bertice už se chystá na výzdobuSmajlík,beranky už nepeču,ale kdysi jsem dávala bábovkové těsto a vždy byly dobréSmajlík
Maru užij si vnoučátek i rodinkySmajlík
Marci dneska už jsem fitSmajlík,tvému vnukovi jako posledňáček přeji hodně zdravíčka a štěstíčkaSmajlíkSmajlík
Regi hodně štěstí k cestování ať se daří.Na bowling jsme taky chodili a rádi,ale teď to zabraňujě zdravotní stavSmajlík
Bobi brzké uzdravení,raději jdi k drSmajlík
Alenka řadí v kuchyni,ale budeš to mít ,pěkné novéSmajlíkSmajlík
Blani okna ti neutečou,my už budeme mít zas špinavéSmajlíkOrchidejku jsme přesazovali jako Zdenička.
Dneska vařím kotletky s brokolici a sýrem Smajlík
Mějte se všechny krásně a odpočivejteSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás se hodně ochladilo. Dnes peču kotletky se zelím a bramborem a máme hovězí vývar s nudlemi. Jsem ráda, že mám okna a okolí bytu uklizeno, už by se mi nechtělo. Snad se zase oteplí. Příští týden si udělám velikonoční výzdobu i s kyticí zlatého deště, kočiček a narcisů. Zvažuji, zda péct beránka nebo si jej raději koupit. Loni jsem dělala beránka podle receptu známé a moc se nevydařil. Má některá z vás osvědčený a nenáročný recept na tuhle velikonoční dobrotu?
Přeji všem hezký a klidný konec týdne a pak vzhrůru do toho dalšího. Marodům zlepšení zdravotního stavu a všem laskavý předvelikonoční čas.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlíkSmajlík
U nás je pod mrakem, dost chladno a nepříjeemně fouká...Smajlík
Aničko,gratulka, i tak jsou výledky pěkné...
Regi, ať se ti jízda zdaří...
Marcelko, dortík bude výboně chutnat...
Boženko, odpočívej, ať je ti líp...

Já si ještě dneska užiju dětí a hlavně vnoučat...Smajlík
Děvenky, mějte pěkný sváteční den,odpočívejte a užijte si neděli se svými blízkými...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byla jsem pro chlebík. Venku je docela zima a šedo.
Regi, určitě dojedeš v pořádku, dnes nebude na silnici nával!
Aničko, přísloví říká že - nemusí pršet, hlavně když kape.
To znamená, že i třetí místo je pěkné!SmajlíkSmajlík

Kristínko, když člověk jde někam s přáteli, je to dobré, ale když musí připravovat hodně pohoštění, obsluhovat a ještě se bavit, je to náročné, ale ty jsi ještě mladá "holka". Dnes už jsi určitě fit!Smajlík
Jdu pokračovat ve vaření. Bude hovězí polévka s kapáním, segedínský guláš a houskový knedlík. Polévka a omáčka se už vaří. Vnuci přijdou na oběd a pak oslavíme Radkův svátek. Dortík už je pěkně ztuhlý. Mějte pěkný den!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
REGI..držet budeme palečky i pěstičky..autíčko pojedeSmajlík

Tak jsem zase chviličku pláchla k počítači..Vrtali jsme 30dír,držela jsem vysavač.. ted´ ty úchyty linky jsou jiné, na takovou lištu se to věší... vařit nebudeme, zbyla polévka a ohřejeme si párek nebo udělám vaječinu, rychlovku..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu zatím jenom pozdravit ,musím si vaše písmenka teprve dočíst.
Včera jsem měla návštěvní den SmajlíkOdpoledne jedna návštěva a večer druhá,bylo fajn,ale už mě to nějak zmáhá, večer jsem byla moc unavená.Ale ne společenskýSmajlíkSmajlík,vypila jsem 2decky vínaSmajlíkSmajlík
Aničko59 gratuluji i třetí místo je pěkné!!!!!
Jdu si vás dočístSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také máme škaredě, fouká vítr a je chladný. Obloha je zatažená......Aničko59 s tím si moc nelam hlavu, já když jsem jednou byla v Praze Podolí, tak od nás ze Šumavy to byl pěkný kousek autem, už v autě byla Aida/skotská kolie/ neklidná a slintala mě za krkem.Nikdy to před tím nedělala. Ale tam když jsme přijeli a měli už jsme jít do kruhu, tak si zvedla ocas jako blbeček a bylo po přehlídce.Řekla jsem, že mi není dobře a odjeli jsme domů bez ukončení.Pak v Táboře byla " jednička"...To se s těmi zvířátky stává, že jim také není okolí a psi ostatní po chuti.....Všem vám přeji pěknou neděli a mějte klidný a pohodový den....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme zamračeno a mrholí.
Aničko, gratuluji, sice tomu nerozumím, ale myslím, že i tak je to krásný výsledek.Smajlík
Regi, dobře dnes dojeď, kam potřebuješ. A jak vypadá služba v klubu?
Zdeni,dík, tak ty kořeny dám dovnitř, už jsou hodně dlouhé, měla jsem to asi oddělit dřív.
Tak ať se vám dneska dobře žije.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásnou neděli.Přišla jsem na chvílku domů tak vám přejí krásný den a dobrou chuť.Jdu si naklikat nějaké bodySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
všem krásnou neděli i přes to, že je pod mrakem. Včera pro nás výstava úspěšná nebyla, ve své třídě jsme skončili až na 3.místě.Ale známku máme výbornou a tato se do PP nechává zapisovat. Horší by bylo kdyby jsme dostali jen VD - toto si chovatel nebo majitel zapsat nenechá. Bála se tam, ocásek měla poklesly. A bonitace dopadla dobře,do chovu ji mám puštěnou

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles