Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 22.03.2015 11:04 hod. | |||
|
Tak už jsem dočetla.![]() Bertice už se chystá na výzdobu ,beranky už nepeču,ale kdysi jsem dávala bábovkové těsto a vždy byly dobré![]() Maru užij si vnoučátek i rodinky ![]() Marci dneska už jsem fit ,tvému vnukovi jako posledňáček přeji hodně zdravíčka a štěstíčka![]() ![]() Regi hodně štěstí k cestování ať se daří.Na bowling jsme taky chodili a rádi,ale teď to zabraňujě zdravotní stav ![]() Bobi brzké uzdravení,raději jdi k dr ![]() Alenka řadí v kuchyni,ale budeš to mít ,pěkné nové ![]() ![]() Blani okna ti neutečou,my už budeme mít zas špinavé Orchidejku jsme přesazovali jako Zdenička.Dneska vařím kotletky s brokolici a sýrem ![]() Mějte se všechny krásně a odpočivejte ![]() ![]() |
||||
| bertice | Příjemnou neděli, děvčata | Datum vložení: 22.03.2015 10:44 hod. | |||
|
i u nás se hodně ochladilo. Dnes peču kotletky se zelím a bramborem a máme hovězí vývar s nudlemi. Jsem ráda, že mám okna a okolí bytu uklizeno, už by se mi nechtělo. Snad se zase oteplí. Příští týden si udělám velikonoční výzdobu i s kyticí zlatého deště, kočiček a narcisů. Zvažuji, zda péct beránka nebo si jej raději koupit. Loni jsem dělala beránka podle receptu známé a moc se nevydařil. Má některá z vás osvědčený a nenáročný recept na tuhle velikonoční dobrotu? Přeji všem hezký a klidný konec týdne a pak vzhrůru do toho dalšího. Marodům zlepšení zdravotního stavu a všem laskavý předvelikonoční čas. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 22.03.2015 10:06 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() ![]() U nás je pod mrakem, dost chladno a nepříjeemně fouká... ![]() Aničko,gratulka, i tak jsou výledky pěkné... Regi, ať se ti jízda zdaří... Marcelko, dortík bude výboně chutnat... Boženko, odpočívej, ať je ti líp... Já si ještě dneska užiju dětí a hlavně vnoučat... ![]() Děvenky, mějte pěkný sváteční den,odpočívejte a užijte si neděli se svými blízkými... ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné nedělní dopoledne,. | Datum vložení: 22.03.2015 09:47 hod. | |||
|
Byla jsem pro chlebík. Venku je docela zima a šedo. Regi, určitě dojedeš v pořádku, dnes nebude na silnici nával! Aničko, přísloví říká že - nemusí pršet, hlavně když kape. To znamená, že i třetí místo je pěkné! ![]() ![]() Kristínko, když člověk jde někam s přáteli, je to dobré, ale když musí připravovat hodně pohoštění, obsluhovat a ještě se bavit, je to náročné, ale ty jsi ještě mladá "holka". Dnes už jsi určitě fit! ![]() Jdu pokračovat ve vaření. Bude hovězí polévka s kapáním, segedínský guláš a houskový knedlík. Polévka a omáčka se už vaří. Vnuci přijdou na oběd a pak oslavíme Radkův svátek. Dortík už je pěkně ztuhlý. Mějte pěkný den! ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 22.03.2015 09:47 hod. | |||
|
REGI..držet budeme palečky i pěstičky..autíčko pojede![]() Tak jsem zase chviličku pláchla k počítači..Vrtali jsme 30dír,držela jsem vysavač.. ted´ ty úchyty linky jsou jiné, na takovou lištu se to věší... vařit nebudeme, zbyla polévka a ohřejeme si párek nebo udělám vaječinu, rychlovku.. ![]() |
||||
| badysek | Krásnou nedělí přeji, | Datum vložení: 22.03.2015 09:05 hod. | |||
|
jdu zatím jenom pozdravit ,musím si vaše písmenka teprve dočíst. Včera jsem měla návštěvní den Odpoledne jedna návštěva a večer druhá,bylo fajn,ale už mě to nějak zmáhá, večer jsem byla moc unavená.Ale ne společenský![]() ,vypila jsem 2decky vína![]() ![]() Aničko59 gratuluji i třetí místo je pěkné!!!!! Jdu si vás dočíst ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou neděli | Datum vložení: 22.03.2015 08:52 hod. | |||
|
také máme škaredě, fouká vítr a je chladný. Obloha je zatažená......Aničko59 s tím si moc nelam hlavu, já když jsem jednou byla v Praze Podolí, tak od nás ze Šumavy to byl pěkný kousek autem, už v autě byla Aida/skotská kolie/ neklidná a slintala mě za krkem.Nikdy to před tím nedělala. Ale tam když jsme přijeli a měli už jsme jít do kruhu, tak si zvedla ocas jako blbeček a bylo po přehlídce.Řekla jsem, že mi není dobře a odjeli jsme domů bez ukončení.Pak v Táboře byla " jednička"...To se s těmi zvířátky stává, že jim také není okolí a psi ostatní po chuti.....Všem vám přeji pěknou neděli a mějte klidný a pohodový den....![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásnou neděli, | Datum vložení: 22.03.2015 08:33 hod. | |||
|
máme zamračeno a mrholí. Aničko, gratuluji, sice tomu nerozumím, ale myslím, že i tak je to krásný výsledek. ![]() Regi, dobře dnes dojeď, kam potřebuješ. A jak vypadá služba v klubu? Zdeni,dík, tak ty kořeny dám dovnitř, už jsou hodně dlouhé, měla jsem to asi oddělit dřív. Tak ať se vám dneska dobře žije. ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno | Datum vložení: 22.03.2015 08:30 hod. | |||
|
Přejí krásnou neděli.Přišla jsem na chvílku domů tak vám přejí krásný den a dobrou chuť.Jdu si naklikat nějaké body![]() |
||||
| Anicka59 | PŘEJI | Datum vložení: 22.03.2015 08:02 hod. | |||
|
všem krásnou neděli i přes to, že je pod mrakem. Včera pro nás výstava úspěšná nebyla, ve své třídě jsme skončili až na 3.místě.Ale známku máme výbornou a tato se do PP nechává zapisovat. Horší by bylo kdyby jsme dostali jen VD - toto si chovatel nebo majitel zapsat nenechá. Bála se tam, ocásek měla poklesly. A bonitace dopadla dobře,do chovu ji mám puštěnou | ||||