Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 22.03.2015 15:33 hod. | |||
|
Všem oslavencům gratuluji - všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. Dnes tu byl syn, už je pryč, nachystala jsem mu něco navařeného. Příští týden přijede dcera s Mílou, Katka má narozeniny, v neděli přijde i Filip. Beránka nepeču, mám formu zajíce, tak bude zajíc a asi ho dám mladým s sebou. | ||||
| Jakaz | 2baculka | Datum vložení: 22.03.2015 15:29 hod. | |||
|
Jsi šikulka, nebudeš teď na nikom závislá a ušetříš i spoustu času. Pokud možno, tak co nejvíc jezdi, abys získala praxi a tím i větší jistotu. | ||||
| jimas | Dobré odpoledne. | Datum vložení: 22.03.2015 14:28 hod. | |||
|
U nás svítí sluníčko, ale je chladnější vítr. Regi, jsi šikulka. Beránka peču biskupského. Recept má vystřižený z nějakého časopisu. Okna zatím vyčištěné nemám. Nějak se mi do nich zatím nechce. No ale čekám ke konci příštího týdne návštěvu, tak se budu muset přemoct a vyčistit alespoň 5 oken a dvoje balkonové dveře, co jsou nejvíc na očích. Mějte hezký zbytek neděle. ![]() |
||||
| vocjan | Regí, | Datum vložení: 22.03.2015 13:10 hod. | |||
|
* Tak gratuluji*17** |
||||
| 2baculka | Zdravím zde všechny. | Datum vložení: 22.03.2015 13:02 hod. | |||
|
Nečtu, jen oznamuji, že první zkušební jízda je zdárně za mnou. Jen umyji nádobí a koupím perníky a jedu umýt vlasy. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 22.03.2015 12:56 hod. | |||
|
Blani děkuji, ano vyrostla na stonku, ještě tam mám dvě, na stonku, ale čekám až budou větší kořeny.![]() |
||||
| Bm68 | Dobré poledne | Datum vložení: 22.03.2015 12:28 hod. | |||
|
a dobré chutnání. ![]() Vlastně už je odpoledne. Zdeni, ta orchidejka je krásná. A ta ti vyrostla na stonku nahoře místo květu? Hned zítra tu moji zasadím. Ráno jdu k doktoru, pak se mrknu, jak je tu chirurg a pak hned pomažu pro substrát. Dneska už je sice Leony, ale kdo máte doma Radka, tak přeju vše nejlepší. Už nevím,komu jsem přála a komu ne.Alčo, tak v nové kuchyni půjde vaření samo, viď? Beránka peču většinou pokaždé jiného, co zrovna uvidím v časopisu. Ale loni jsem pekla ze šlehačkového těsta, co dělám bábovky a byl taky dobrý. Letos jsem ohlásila, že žádného už péct nebudu. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.03.2015 12:01 hod. | |||
|
![]() dobrou chuť. Také jsme už po obědě. Muž byl na cvičáku se jen podívat. Besina zvracela, a má průjem.Asi něco včera odpoledne ulovila na procházce. ![]() ![]() Kdo slavíte tak znovu přeji všem oslavencům hodně zdraví. Aničko, také gratuluji a třetí místo je také pěkné. Ali, nepřežeň to s prací. Beránka jsem pekla klasického piškotového.Recept jsem našla na internetu. U nás fouká také studený vítr, ale ráno nebyl. Pěkný zbytek neděle přeji. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 22.03.2015 11:43 hod. | |||
|
Dobrou chuť k obědu. My jsme už po Aničko gratuluji .Bertice já už také beránka koupím, nepeču. Marci jen si to oslav s vnuky, také mám syna Radka a má svátek a zrovna jeho manželka narozky, oslavili to prací Blani nevadí, jen to zasaď.Regi snad auto bude v pohodě.Tady asi nezaprší, jak to vypadá. Mějte pěkné odpoledne všechny. Blani , dala jsem fotku jedné mladé, co zrovna kvete. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 22.03.2015 11:40 hod. | |||
|
přeji dobré chutnáníčko![]() My ještě čekáme synka, pak odkryji sporák a poobědváme.. dnes u konferenčního stolku, ale to nevadí.. Lednička vešla do koupelny, tak už nezavazí ve dveřích... takže bezvadné.. ![]() přeji hezký zbytek neděličky... ![]() ![]() |
||||