Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 22.03.2015 19:28 hod. | |||
|
REGI..jsi moc šikovná...Jezdi, jak to půjde..![]() Děvčátka, přeji pěkný večer..jdu se rozloučit... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 22.03.2015 19:05 hod. | |||
|
Regi to je dobře, jen si pomalu zvykej,jsi šikulka. Dnes jsem nebyla ani venku , ale zítra jdu k holiči. Mějte všechny pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte.![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 22.03.2015 18:58 hod. | |||
|
děvčátka,nemůžu se sem dostat zase jsme měli návštěvu.Jarušce a Věrušce nejprve děkuji za pěkný mejlík.Aničko,letí gratulace i zvířátka,nemají někdy náladu.Regi vidíš zvládla jsi to jsi šikulka za pár dní budeš jezdit jako širon.Já beránka také nepeču,malého koupím aby byla výzdoba na stůl.Blani vnuk musí dostat čas,pak nastane den,kdy sedne za volant sám od sebe.Dcera se také bála,dlouho jí to trvalo,ted jezdí denně do práce ale když má jet někam dál s holkou tak má také strach mě pak zavolá že je v pořádku.Užjte si večer. | ||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 22.03.2015 18:48 hod. | |||
|
po obědě jsem něco psala, jenže přišel syn s dcerou,která je u něho nepravidelně, jinak bydlí s mámou až v Kuřimi.Protože na velikonoce tu asi nebude, tak jsme tvořily ozdoby z vajíček.Tentokrát už jsem je vyfotila a dala do fotoalba.Byla se mnou asi hodinu, ještě jsme spolu zvládli procházku i s pejsky. Venku se ochladilo,ještě ráno prokukovalo sluníčko, ale teď už je zamračeno a fouká studený vítr. Ráno jsme s mužem likvidovali vyrostlé králíky, mladých je hodně a nemají místo.Až vnučka odjela, tak jsem je dávala do mrazáku. Regi,tak jsi zvládla samotná jízdu k rodičům, gratuluji. Na bowling jsme jezdívali, když jsem byla ještě v práci, taky mě to bavilo a byla legrace. Beránka jsem dříve pekla,spíše byl na ozdobu.Letos bych chtěla upéct opět perníčky s velikonočními motivy. Dodatečně přeji všem oslavencům hodně zdraví a štěstí. |
||||
| Bm68 | Hezký podvečer, | Datum vložení: 22.03.2015 18:13 hod. | |||
|
jdu nakouknout, co děláte. Okna mám hotová a jsem ráda. U nás pršelo jen dopoledne, ale tma a zhima je pořád. Regi, vidíš, jak jsi šikovná, teď nebudeš muset autobusem nebo čekat, jestli tě sestřenice doveze. A je fajn, že se s kamarádkami zabavíte při tom bowlingu. Já to nikdy nezkusila, ale lákalo by mě to. Mne mrzí, že vnuk, od té doby, co měl tu bouračku, za volant nesedl. Syn ho láká, že pojede s ním, on vždycky slíbí a když dojde na věc, tak si vymyslí nějakou výmluvu a nejede. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 22.03.2015 17:40 hod. | |||
|
Děvčata, mám dnes radost, protože jsem se pustila sama odpoledne autem k našim. Ono to bylo po stejné trase, jako se střenicí, jen 5 km tam a to samé zpět. Jen trochu problém, že už šly semafory. První byla červená a to prošlo s odbočením dobře, další opět červená a to mi to zhaslo. Odjela jsem. Na kopci mi náhodou zůstala zelená a já jásala v autě jak malé dítě. Trochu problém na kruháku, ale vyjela jsem, zmatkování se konalo jen malé. Sebevědomí neutpělo moc pohromu a mamině jsem se ani nepřiznala, že jsem autem, já ho nechala o ulici dál.Asi bych nepřežila,kdyby otec stál na silnici a ukazoval mi, že mohu jet.To bych měla strach,že mi tam vstoupí a já zazmatkuji a přejedu ho.Zpět jsem chytla červené všechny,ale tam mi nevadilo se rozjet, výjezd je z kopečka dolů.Do škatulky mi místo nezbylo, ale vedle krátké strany paneláku u chodníku byla odjetá auta. Tak až pojedu příště jen vytočím volant a jedu přímý směr na kruhák. Děvčata promiňte mé úvahy, ale jám mám radost,že se mi zadařilo | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 22.03.2015 17:13 hod. | |||
|
reaguji postupně, včera jsem nestíhala, ten náš koulecí turnajík byl pro mnohé z děvčat první seznamovací s bowlinkem vůbec. Hrály jsme pro legraci, a to se právě zadařilo. To bylo jen na doplnění. Orchidejky se mi snaží kvést, tak je jen někdy namočím a jindy přihnojím. Nové mi nevyrůstají. Když jsem je přesazovala, tak staré kořeny nebo ty dlouhé zakrátím. Zatím mi rostou. |
||||
| 2baculka | Aničko, | Datum vložení: 22.03.2015 17:00 hod. | |||
|
i tak máš pěkný úspěch s pejskem, hlavně, že bude uznaný chov. I pejsani nemusí mít vždy svůj den, aby pozovali předpisově. Třeba tam bylo něco co ji nesedlo. | ||||
| 2baculka | Věruško, | Datum vložení: 22.03.2015 16:55 hod. | |||
|
nedala jsem se na bowling. Vloni před koncem roku jsme navštěvovaly kurs od červeného kříže, a děvčata si přála, že se budeme scházet. Poprvé to bylo v kavárně jednoho místního hotelu a tam padl návrh, že by nebylo špatné vyzkoušet něco jiného i s koulením. Tudíž jsme přitakaly a hned ten den byl zajištěn termím a jedna dráha. K ní jsme postupem času přibraly ještě i druhou pro partu ženských, které se scházejí zase jindy a jinde protože jsou vdovy nebo jinak samy. Obědnala jsem kuřátka, druhá partie byla akčnía sehnala tombolu, tu jsme po koulení rozlosovaly, většinou byly i tři dárky prokaždou. Akce se líbila a již se ptala děvčata, kdy uděláme další klání.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 22.03.2015 16:32 hod. | |||
|
jen jsem přišla nakouknout a dočíst.. REGI..jezdi co nejvíc můžeš, jsi moc šikovná.. ![]() Zdeni, jdu mrknout na orchidejku.. ![]() Já beránka nepekla ani nepamatuji, dětem se líbil, ale nechutnal, tak je forma někde ve sklepě.. ono to bylo takové suché nic.![]() |
||||