Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 23.03.2015 06:28 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko,ale je tam bilo ![]() Příjemný vstup do nového týdne ![]() ![]() |
||||
| bertice | Děvčata, | Datum vložení: 22.03.2015 22:10 hod. | |||
|
díky za rady ohledně beránka a Marci, zítra pošli ten svůj, budu moc ráda a vyzkouším. Dodívala jsem se na Vesničko má středisková. I když znám většinu hlášek nazpaměť, přesto se na české filmy dívám, je to pro mně takový relax. Přeji Vám všem klidnou noc a zítra nebe bez mráčků. |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 22.03.2015 20:55 hod. | |||
|
jdu se s vámi rozločit ráno jedu na kontolu a pak rovnou do práce.Kristi,at odběry dopadnou dobře a Zdeni,budeš krásná holka.Kam vyrazíš?Marci ty jsi běhala po lese s dětmi,to věřím,že jsou nadšený budou to chtít zopáknout No a já už lezu do kanafasu-dobrou noc. |
||||
| koudy | Děvčata, | Datum vložení: 22.03.2015 20:42 hod. | |||
|
přeji pěkný a pohodový večer a klidnou noc...![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 22.03.2015 20:23 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. U nás se pořádně ochladilo a foukal vítr. Koukala jsem se do časopisů, co mám starší, na recepty co asi upeču na svátky.Zřejmě to bude jen nějaký mazanec a řez. Beránka jsem vždy rozkrojila a naplnila máslovou nádivkou. Popřeji jen dobrou noc ![]() a utíkám ![]() na seriál Modrava.Kdo jde zítra k lékaři, tak dobré pořízení. |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 22.03.2015 20:22 hod. | |||
|
Teď jsem dodělala těsto na perníčky. Ráno je upeču. Jaruško, pošlu ti recept na beránka jaký dělám já, ale až zítra, teď už jdu na Kriminálku Modrava. Všem vám přeji pěkný zbytek večera a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 22.03.2015 20:17 hod. | |||
|
Regi, nejprve budu reagovat na tvůj příspěvek. Jsi šikulka mám radost za tebe, že jsi se odhodlala a povedlo se. Budeš mít život trochu jednodušší, když se nebudeš muset spoléhat na autobus nebo sestřenici. ![]() ![]() ![]() Jinak jsem nedočetla. My jsme oslavili Radka, po obědě snědli dortík a vyrazili do přírody. Běhali jsme po stráních, přecházeli potoky - nejprve jsme si ale museli nanosit dřeva do vody, aby se dalo přejít, vyčistili jsme odtok jedné studánky, no prostě jsme se chovali jako malé děti. Byl s námi pravnuk a ten byl nadšený, jaké jsme měli dobrodružství. Manžel přešel jeden potok a pak to vzdal a šel na normální cestu, že si nezničí kolena. ![]() Já když jsem s mládeží, chovám se také jako "pionýrka" z minulého století. ![]() Teď jsem si ještě zadělala na perníčky a ráno je upeču. Kristínko, věděla jsem, že si do rána odpočineš a budeš zase jako křepelička! ![]() Děvčátka vnukovi jsem vyřídila vaši gratulaci, měl radost a všem vám děkuje. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 22.03.2015 19:54 hod. | |||
|
Měla jsem dopoledne návštěvu, zatavili se tu můj syn s manželkou,jeli do rakouských Alp lyžovat, než jim začne sezona v Penzionu.Tak jsme dlouho sice nepobyl, ale oni se stavovali od nás ještě v Brně pro syna|/ mého vnuka, který byl 2 měsíce v Bruselu na zavádění do provozu nějaké stroje v nemocnicích.Vidíme se málo, a tak mě to moc potěšilo.....Venku jsem nebyla, protože ten vítr byl celý den silný a studený....Regi, jsi " jednička", teď hlavně jezdit , jezdit a ještě jednou jezdit.Stačí krátké vzdálenosti, abys to dotala do rukou a noh....Jsimoc šikovná....Děvčata všem přeji,pěkný večer a hezkou dobrou noc....![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 22.03.2015 19:52 hod. | |||
|
taky už se loučím. Hezky se vyspětě.![]() Kristi,ať jsou odběry v pořádku. ![]() A Zdeni,tobě přeju hlavičku jak makovičku. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 22.03.2015 19:46 hod. | |||
|
taky se sem nemůžu dostat,odpoledne jsme jeli se synem a snachou do CASTORAMY,budou opravovat balkon tak chtěli poradit. Pak přijela dcera s děvčaty,přišel mladší vnouček a pak ještě syn se snachou,tak nás byl plný dům ![]() A veselo,malá je čertice,už zkouší co se ji povolí a začíná se vztekat![]() ![]() Regi velká gratulka pěkně jsi to zvladla ![]() ![]() Blani má hotové okna ![]() Maru si užila rodinku ![]() Zítra jdeme na odběry. Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||