Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás svítí sluníčko,ale je tam bilo Smajlík
Příjemný vstup do nového týdneSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
díky za rady ohledně beránka a Marci, zítra pošli ten svůj, budu moc ráda a vyzkouším. Dodívala jsem se na Vesničko má středisková. I když znám většinu hlášek nazpaměť, přesto se na české filmy dívám, je to pro mně takový relax.
Přeji Vám všem klidnou noc a zítra nebe bez mráčků.
Obrázek uživatelky
profil
jdu se s vámi rozločit ráno jedu na kontolu a pak rovnou do práce.Kristi,at odběry dopadnou dobře a Zdeni,budeš krásná holka.Kam vyrazíš?Marci ty jsi běhala po lese s dětmi,to věřím,že jsou nadšený budou to chtít zopáknoutSmajlík No a já už lezu do kanafasu-dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji pěkný a pohodový večer a klidnou noc...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
U nás se pořádně ochladilo a foukal vítr.

Koukala jsem se do časopisů, co mám starší, na recepty co asi upeču na svátky.Zřejmě to bude jen nějaký mazanec a řez.
Beránka jsem vždy rozkrojila a naplnila máslovou nádivkou.

Popřeji jen dobrou nocSmajlíkSmajlík a utíkám SmajlíkSmajlík na seriál Modrava.
Kdo jde zítra k lékaři, tak dobré pořízení.
Obrázek uživatelky
profil
Teď jsem dodělala těsto na perníčky. Ráno je upeču.

Jaruško, pošlu ti recept na beránka jaký dělám já, ale až zítra, teď už jdu na Kriminálku Modrava.

Všem vám přeji pěkný zbytek večera a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Regi, nejprve budu reagovat na tvůj příspěvek. Jsi šikulka mám radost za tebe, že jsi se odhodlala a povedlo se. Budeš mít život trochu jednodušší, když se nebudeš muset spoléhat na autobus nebo sestřenici. SmajlíkSmajlíkSmajlík
Jinak jsem nedočetla. My jsme oslavili Radka, po obědě snědli dortík a vyrazili do přírody. Běhali jsme po stráních, přecházeli potoky - nejprve jsme si ale museli nanosit dřeva do vody, aby se dalo přejít, vyčistili jsme odtok jedné studánky, no prostě jsme se chovali jako malé děti. Byl s námi pravnuk a ten byl nadšený, jaké jsme měli dobrodružství. Manžel přešel jeden potok a pak to vzdal a šel na normální cestu, že si nezničí kolena.Smajlík
Já když jsem s mládeží, chovám se také jako "pionýrka" z minulého století.Smajlík
Teď jsem si ještě zadělala na perníčky a ráno je upeču.
Kristínko, věděla jsem, že si do rána odpočineš a budeš zase jako křepelička!Smajlík
Děvčátka vnukovi jsem vyřídila vaši gratulaci, měl radost a všem vám děkuje.
Obrázek uživatelky
profil
Měla jsem dopoledne návštěvu, zatavili se tu můj syn s manželkou,jeli do rakouských Alp lyžovat, než jim začne sezona v Penzionu.Tak jsme dlouho sice nepobyl, ale oni se stavovali od nás ještě v Brně pro syna|/ mého vnuka, který byl 2 měsíce v Bruselu na zavádění do provozu nějaké stroje v nemocnicích.Vidíme se málo, a tak mě to moc potěšilo.....Venku jsem nebyla, protože ten vítr byl celý den silný a studený....Regi, jsi " jednička", teď hlavně jezdit , jezdit a ještě jednou jezdit.Stačí krátké vzdálenosti, abys to dotala do rukou a noh....Jsimoc šikovná....Děvčata všem přeji,pěkný večer a hezkou dobrou noc....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky už se loučím. Hezky se vyspětě.Smajlík

Kristi,ať jsou odběry v pořádku.Smajlík

A Zdeni,tobě přeju hlavičku jak makovičku.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky se sem nemůžu dostat,odpoledne jsme jeli se synem a snachou do CASTORAMY,budou opravovat balkon tak chtěli poradit.
Pak přijela dcera s děvčaty,přišel mladší vnouček a pak ještě syn se snachou,tak nás byl plný důmSmajlíkSmajlíkA veselo,malá je čertice,už zkouší co se ji povolí a začíná se vztekatSmajlíkSmajlík
Regi velká gratulka pěkně jsi to zvladlaSmajlíkSmajlík
Blani má hotové okna Smajlík
Maru si užila rodinkuSmajlík
Zítra jdeme na odběry.
Mějte všechny pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles