Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko a modrou oblohu. Včera jsem si uvařila brambory ve slupce a dnes udělám plněné bramborové knedlíky , zelí a polévku mám....Manžel jsem kopat na pole a spolu jdeme opět na zahradu po obědě, snad počasí nám bude přát....Dobré pořízení u Mudrů a marodům brzké vyzdravění...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás svítí slunko a je chladno.
Irenko i ostatní co jdete k Mudrům, tak dobře pořiďte.
Blani, ty už máš návštěvu doktorů za sebou i s injekcí.
Musím dneska k praktické pro recept.
K obědu udělám halušky s brynzou.
Mějte hezké pondělí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
s Modravou jsem dopadla stejně. Netuším kdo je vrah. Po vyčerpávajím dni jsem byla unavená.
Beránka nebudu pécet. Dcera sladké nemusí, tu budu přesvědčovat, ať mi pomůže udělat nepečné takové ty vajička kačenky. Uvidím jak zareaguje. Sobě sdi upeču mazanec, vloni mi chutnal. Mamina stávkuje, že si koupí. Klikačku neřeším, jen občas, zatím ji nevypínám, ale nic z toho nebude-
Kdo jdete po doktorech dopadněte dobře.
Mě se dopralo barevné, dámven vymrnout, je tu slunečno. Večer se vyžehlí a odpooedne jdu k důchodcům, buduse snažit buď vařit kávičky nebo roznášet.
Obrázek uživatelky
profil
ono není jednoduché sednout za volant,když byla nehoda. Sebevědomí dostalo na frak a těžko se phoda vrací. Snad se vnuk nechá přesvědčit. Možná by stalo za to zaplatit si kondiční jizdy. Lektor má jiný přístup než otec a má tam spojku a brzdu při sobě.
Obrázek uživatelky
profil
Blani..já u Modravy usnula..tak nevím kdo je vrahSmajlíkSmajlík

Holky, u Mudrů. snad nebudou špatné zprávy..Blani, píchanec asi bolel..jejda, to já neradaSmajlík
Já občas kliknu, ale pod 300 se nedostanu, tak ani bodíky zase nebudou..Jste šikulky..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Irenko a kdo ještě jdete k Mudrům, ať je to vše v pořádku.
Já s vámi holky nejdu, už jsem zpátky. U obvoďáka bylo strašně lidí a ještě neordinoval, tak jsem se vypravila rovnou k chirurgovi. Moc chytrá nejsem. Řekl, že tříselnou kýlu vyloučit nemůže, ale zatím se mu to nezdá, spíš to mám od páteře a hned mě píchl.
Zdeni, s klikačkou jsem na štíru, Pepík to ani neví, že přece klikám, zlobil by se. A zapomněla jsem si koupit baterky do myši, ach jo.
Večer jsem koukala na Policii Modrava, naše krimi mám ráda a tady mě baví i známé záběry.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné ráno.
U nás bylo -2°C. Irenko, tak mě vezmi sebou.Měla bych jít na prevenčku na gindu a zubaře.

Kdo tedy jdete s námi tak dobré pořízení.

Pěkný den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme 4 stupně zataženo bezvětří a pakuji se na autobus k doktorce.Moc se mi tam nechce,snad nic nenajde.Kdo jdete se mou tak dobré pořízení.Mějte se tu krásně.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme pod nulou.Všem co jdete k lékaři tak dobré pořízení. Blani díky.Jak se daří klikačka ? Já nic moc jsem 260 , ale tak nějaké body , nějak to nehoním, večer v 8 vypínám a přes den také není tolik času. Tak ať se daří. Mějte pěkné pondělí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko..dnes jsem moc dobře nespala...ve tři jsem se vzbudila a už jsem neusnula, tak jsem před šestou vstala a uvařila si kafčo, trošku jsem prošla starší emaily a koukám, že je sedm hodin..půjdu něco sezobnout ke snídani..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles