Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 23.03.2015 09:03 hod. | |||
|
máme sluníčko a modrou oblohu. Včera jsem si uvařila brambory ve slupce a dnes udělám plněné bramborové knedlíky , zelí a polévku mám....Manžel jsem kopat na pole a spolu jdeme opět na zahradu po obědě, snad počasí nám bude přát....Dobré pořízení u Mudrů a marodům brzké vyzdravění...![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 23.03.2015 08:52 hod. | |||
|
U nás svítí slunko a je chladno. Irenko i ostatní co jdete k Mudrům, tak dobře pořiďte. Blani, ty už máš návštěvu doktorů za sebou i s injekcí. Musím dneska k praktické pro recept. K obědu udělám halušky s brynzou. Mějte hezké pondělí. ![]() |
||||
| 2baculka | Alenko, | Datum vložení: 23.03.2015 08:39 hod. | |||
|
s Modravou jsem dopadla stejně. Netuším kdo je vrah. Po vyčerpávajím dni jsem byla unavená. Beránka nebudu pécet. Dcera sladké nemusí, tu budu přesvědčovat, ať mi pomůže udělat nepečné takové ty vajička kačenky. Uvidím jak zareaguje. Sobě sdi upeču mazanec, vloni mi chutnal. Mamina stávkuje, že si koupí. Klikačku neřeším, jen občas, zatím ji nevypínám, ale nic z toho nebude- Kdo jdete po doktorech dopadněte dobře. Mě se dopralo barevné, dámven vymrnout, je tu slunečno. Večer se vyžehlí a odpooedne jdu k důchodcům, buduse snažit buď vařit kávičky nebo roznášet. |
||||
| 2baculka | Blani, | Datum vložení: 23.03.2015 08:30 hod. | |||
|
ono není jednoduché sednout za volant,když byla nehoda. Sebevědomí dostalo na frak a těžko se phoda vrací. Snad se vnuk nechá přesvědčit. Možná by stalo za to zaplatit si kondiční jizdy. Lektor má jiný přístup než otec a má tam spojku a brzdu při sobě. | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 23.03.2015 08:27 hod. | |||
|
Blani..já u Modravy usnula..tak nevím kdo je vrah![]() ![]() Holky, u Mudrů. snad nebudou špatné zprávy..Blani, píchanec asi bolel..jejda, to já nerada ![]() Já občas kliknu, ale pod 300 se nedostanu, tak ani bodíky zase nebudou..Jste šikulky.. ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, | Datum vložení: 23.03.2015 08:13 hod. | |||
|
děvčata!![]() ![]() ![]() Irenko a kdo ještě jdete k Mudrům, ať je to vše v pořádku. Já s vámi holky nejdu, už jsem zpátky. U obvoďáka bylo strašně lidí a ještě neordinoval, tak jsem se vypravila rovnou k chirurgovi. Moc chytrá nejsem. Řekl, že tříselnou kýlu vyloučit nemůže, ale zatím se mu to nezdá, spíš to mám od páteře a hned mě píchl. Zdeni, s klikačkou jsem na štíru, Pepík to ani neví, že přece klikám, zlobil by se. A zapomněla jsem si koupit baterky do myši, ach jo. Večer jsem koukala na Policii Modrava, naše krimi mám ráda a tady mě baví i známé záběry. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.03.2015 07:47 hod. | |||
|
![]() pěkné ráno. U nás bylo -2°C. Irenko, tak mě vezmi sebou.Měla bych jít na prevenčku na gindu a zubaře. Kdo tedy jdete s námi tak dobré pořízení. Pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezké ráno | Datum vložení: 23.03.2015 07:44 hod. | |||
|
máme 4 stupně zataženo bezvětří a pakuji se na autobus k doktorce.Moc se mi tam nechce,snad nic nenajde.Kdo jdete se mou tak dobré pořízení.Mějte se tu krásně.![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 23.03.2015 07:11 hod. | |||
|
Máme pod nulou.Všem co jdete k lékaři tak dobré pořízení. Blani díky.Jak se daří klikačka ? Já nic moc jsem 260 , ale tak nějaké body , nějak to nehoním, večer v 8 vypínám a přes den také není tolik času. Tak ať se daří. Mějte pěkné pondělí.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 23.03.2015 07:06 hod. | |||
|
dobré ránko..dnes jsem moc dobře nespala...ve tři jsem se vzbudila a už jsem neusnula, tak jsem před šestou vstala a uvařila si kafčo, trošku jsem prošla starší emaily a koukám, že je sedm hodin..půjdu něco sezobnout ke snídani..![]() |
||||