Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marci tak to toho dost pečeš. Kristy tak ti změní léky na tlak. Maru na zahradě bylo dobře, že. Martička také toho má plné zuby. Berušky odpočívejte, mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata...SmajlíkSmajlík
Měli jsme pěkný den,takže jsem strávila odpoledne na zahradě,růže už mám taky ostříhané...Smajlík
Zdeni má upravnou hlavičku...Smajlík
Regi byla v klubu důchodců,určitě to bylo bezva...Smajlík
Marci, díky za receptíky na beránky,uložím a i když to u nás není tradiční pečení ,můžu vyzkoušet jindy...SmajlíkSmajlík
Kristínka kliká fest,určitě bude nějaká výhra...ale prosímtě, co to máš za tlak 105/158 to je hrůza...Smajlík
Jarka B. už má velikonoční výzdobu,jsi šikovná,já jsem akorát zasela pšenici do misky...Smajlík
Janička pracovala na zahradě,určitě je v předstihu...Smajlík
Aničko F.,pořád máš starosti,ale nesmutni...Smajlík
Děvčátka, mějte pěkný večer,ať vás nic netrápí a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Beránky dělám většinou dva velké a tři malé. Letos jich asi tolik dělat nebudu. Ráda jsem se o recept s vámi podělila.
Růže mám ostříhané, pod klestem pouštěly už v lednu.Smajlík
Kristínko, tlak ti klesne a ostatní výsledky určitě budou dobré.
Jaruško, holiče také potřebuji, ale nechám to až na příští týden. Na masáž jsem také kdysi chodívala, ale od té doby co cvičím, mě záda nezlobí.Smajlík
Aničko, pořád máš nějaké trápení. Drž se!
Zdenička už je kočka!
Já jsem odpoledne byla umýt a upravit hrob manželových rodičů. Pak jsme byli v lese /nic nového pod sluncem/SmajlíkSmajlík Doma jsem si pak četla a muž byl na PC. Zítra ozdobím perníčky a mám tady žehlení. Teď se podívám na emaily, rostou jako houby po dešti!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já se loučím, nečtu, jsem utahaná jako kotě...Střecha je hotová, ale zítra ráno se dělá přístřešk ke garáži na druhé auto..Vařit bude dcera, protože jde opět na odpoledne, manžel bude dělat s nimi i její manžel.. Aspoň si od zahrady odpočinu...Přeji pěkný večer a hezky se vyspěte..Dobrou nocSmajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..pálí mne oči, tak se loučím..už neklikám, pod 300se nedostanu..
Mějte hezký večer, osprchnu se a zalezu do pelíšku...Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem byla opět v klubu důchodců, bylo pro mne vaření nápojů. Ještě že na to jsou dvě, nevím kde je co v kuchyňce kolik se dává. Chvílemi o bylo docela honička.
Beránek se u vás bude dělat, mě to mine. Zkusím jiné záležitosti. Něco se pokusím, asi i mamině přesunu. Ona sice nechce obtěžovat, ale taťka si dá.
Máme stále slunečno, al docela chladno.
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem holiče dobře zvládla,SmajlíkJsem spokojena. Aničko máš samé starosti, hlavně se drž.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásný den.Já se teď moc nezdržují na Pc.Mám moc starosti.Kamarádku odvezli také do nemucnice a Jakub mě odvezl péjska do Brna.Nemám na nic náladu,hrozně mě schází
Obrázek uživatelky
profil
mockrát děkuji za beránčí recepty, silikon nemám, jen plech a keramiku, určitě jeden z receptů vyzkouším. Dnes jsem byla na tržnici pro jablka, měli krásná červená za 10 Kč. Oběd nám zůstal ze včerejška. Dnes jsem zvládla i velikonoční výzdobu, do kytic jsem přidala i takovou zvláštní jemnou borovici, co jsme zasadili vedle domu.V lese jsem takovou neviděla, už je to veliký strom, jehličí nepíchá, je takové jako silnější tráva. Takže nám to doma i hezky provonělo. Zítra přijde i vnučka, tak bude "bodovat".
Je chladněji, ale svítí slunce. Zítra mám kadeřnici a ve čtvrtek léčitele- masáž zad. nebyla jsem u něj určitě přes 2 roky, tak si na mně asi "smlsne"...
Obrázek uživatelky
profil
příjemné kafičkováníSmajlík
Přijeli jsme kolem poledne,pak jsem dělala šopák.Teď mám udělané kafčoSmajlík Lenoším u PC a chytám puclikySmajlík Ale na víc jak na jogurty to nevidím,pořád někde trajdám......
U dr mám preventivku hotovou,měla jsem vysoký tlak 105/158,musím si ho hlídat a když neklesne tak změnit tabletySmajlíkA jiné výsledky až za týden.Tak snad budou dobré.....
Blani a je ti líp po té injekci?
Marci dík za receptiky,péct nebudu,ale uložila jsem si,co kdybySmajlíkSmajlík
Mějte se krásně děvčátkaSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles