Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 23.03.2015 18:59 hod. | |||
|
Marci tak to toho dost pečeš. Kristy tak ti změní léky na tlak. Maru na zahradě bylo dobře, že. Martička také toho má plné zuby. Berušky odpočívejte, mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 23.03.2015 18:54 hod. | |||
|
děvčata...![]() ![]() Měli jsme pěkný den,takže jsem strávila odpoledne na zahradě,růže už mám taky ostříhané... ![]() Zdeni má upravnou hlavičku... ![]() Regi byla v klubu důchodců,určitě to bylo bezva... ![]() Marci, díky za receptíky na beránky,uložím a i když to u nás není tradiční pečení ,můžu vyzkoušet jindy... ![]() ![]() Kristínka kliká fest,určitě bude nějaká výhra...ale prosímtě, co to máš za tlak 105/158 to je hrůza... ![]() Jarka B. už má velikonoční výzdobu,jsi šikovná,já jsem akorát zasela pšenici do misky... ![]() Janička pracovala na zahradě,určitě je v předstihu... ![]() Aničko F.,pořád máš starosti,ale nesmutni... ![]() Děvčátka, mějte pěkný večer,ať vás nic netrápí a hezky se vyspěte... ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 23.03.2015 18:53 hod. | |||
|
Beránky dělám většinou dva velké a tři malé. Letos jich asi tolik dělat nebudu. Ráda jsem se o recept s vámi podělila. Růže mám ostříhané, pod klestem pouštěly už v lednu. ![]() Kristínko, tlak ti klesne a ostatní výsledky určitě budou dobré. Jaruško, holiče také potřebuji, ale nechám to až na příští týden. Na masáž jsem také kdysi chodívala, ale od té doby co cvičím, mě záda nezlobí. ![]() Aničko, pořád máš nějaké trápení. Drž se! Zdenička už je kočka! Já jsem odpoledne byla umýt a upravit hrob manželových rodičů. Pak jsme byli v lese /nic nového pod sluncem/ ![]() Doma jsem si pak četla a muž byl na PC. Zítra ozdobím perníčky a mám tady žehlení. Teď se podívám na emaily, rostou jako houby po dešti!![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji hezký večer | Datum vložení: 23.03.2015 18:44 hod. | |||
|
Já se loučím, nečtu, jsem utahaná jako kotě...Střecha je hotová, ale zítra ráno se dělá přístřešk ke garáži na druhé auto..Vařit bude dcera, protože jde opět na odpoledne, manžel bude dělat s nimi i její manžel.. Aspoň si od zahrady odpočinu...Přeji pěkný večer a hezky se vyspěte..Dobrou noc ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 23.03.2015 18:42 hod. | |||
|
Holky..pálí mne oči, tak se loučím..už neklikám, pod 300se nedostanu.. Mějte hezký večer, osprchnu se a zalezu do pelíšku... ![]() |
||||
| 2baculka | Nazdárek | Datum vložení: 23.03.2015 18:37 hod. | |||
|
Tak jsem byla opět v klubu důchodců, bylo pro mne vaření nápojů. Ještě že na to jsou dvě, nevím kde je co v kuchyňce kolik se dává. Chvílemi o bylo docela honička. Beránek se u vás bude dělat, mě to mine. Zkusím jiné záležitosti. Něco se pokusím, asi i mamině přesunu. Ona sice nechce obtěžovat, ale taťka si dá. Máme stále slunečno, al docela chladno. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 23.03.2015 17:11 hod. | |||
|
Tak jsem holiče dobře zvládla, Jsem spokojena. Aničko máš samé starosti, hlavně se drž.![]() |
||||
| filipi | ahoj ženičky | Datum vložení: 23.03.2015 17:02 hod. | |||
|
Přejí krásný den.Já se teď moc nezdržují na Pc.Mám moc starosti.Kamarádku odvezli také do nemucnice a Jakub mě odvezl péjska do Brna.Nemám na nic náladu,hrozně mě schází | ||||
| bertice | Hezký den, děvčata | Datum vložení: 23.03.2015 15:12 hod. | |||
|
mockrát děkuji za beránčí recepty, silikon nemám, jen plech a keramiku, určitě jeden z receptů vyzkouším. Dnes jsem byla na tržnici pro jablka, měli krásná červená za 10 Kč. Oběd nám zůstal ze včerejška. Dnes jsem zvládla i velikonoční výzdobu, do kytic jsem přidala i takovou zvláštní jemnou borovici, co jsme zasadili vedle domu.V lese jsem takovou neviděla, už je to veliký strom, jehličí nepíchá, je takové jako silnější tráva. Takže nám to doma i hezky provonělo. Zítra přijde i vnučka, tak bude "bodovat". Je chladněji, ale svítí slunce. Zítra mám kadeřnici a ve čtvrtek léčitele- masáž zad. nebyla jsem u něj určitě přes 2 roky, tak si na mně asi "smlsne"... |
||||
| badysek | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 23.03.2015 14:44 hod. | |||
|
příjemné kafičkování![]() Přijeli jsme kolem poledne,pak jsem dělala šopák.Teď mám udělané kafčo Lenoším u PC a chytám pucliky Ale na víc jak na jogurty to nevidím,pořád někde trajdám......U dr mám preventivku hotovou,měla jsem vysoký tlak 105/158,musím si ho hlídat a když neklesne tak změnit tablety A jiné výsledky až za týden.Tak snad budou dobré.....Blani a je ti líp po té injekci? Marci dík za receptiky,péct nebudu,ale uložila jsem si,co kdyby ![]() ![]() Mějte se krásně děvčátka ![]() ![]() |
||||