Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Ahojky ,krásné ráno | Datum vložení: 24.03.2015 07:42 hod. | |||
|
u nás zase pěkně nakukuje sluníčko![]() Zdeni s těmi vnukami je u nás taky tak Kdysi u nás byli pořád ![]() ![]() Ten cholesterol není jenom z tuku,ale i stresy k tomu pomáhají..... Ijo ať se daří v práci. Dneska budu doma tak se chytnu ještě nějakého úklidu ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 24.03.2015 07:40 hod. | |||
|
Holky..kluci ze Zlína - vnuci od manžela, tady byli taky od mala víc než doma.. teď přijedou jednou za čtvrt roku- oni hodně sportují, starší je již gymnasista.. tak pro nás je to vždy svátek.. i když mám další svoje 3 vnučky, které mám moc ráda.. Asi, že jsme s nim prožívali dny i noci, nebo nevím..Já taky musím letos něco na Velikonoce upéct, ještě taky nevím co.. objednala jsem si kuřátka - zákusky jako indiánky a pár trubiček, to neumím udělat.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 24.03.2015 07:01 hod. | |||
|
Dnes jsem tady dřív, máme sluníčko , ani mrazík nebyl. Jdu něco péci a odpoledne musíme k mamce, tak nebude moc času. Blani neboj , orchidejka nezajde a děkuji všem za komentáře k fotce. Jíno držím pěsti ať se vše už zlepší. A s vnukem ti věřím, já byla zvyklá na vnuka , stále tady byl a teď i když je mu jen 10 tak už nemá čas. Irenko i ostatní tak ať jste ok . Mějte všechny pěkný den. Jani sníh tady ještě máme. |
||||
| ija1 | Dbré ráno | Datum vložení: 24.03.2015 06:50 hod. | |||
|
nás je 1 stupeň suníčko nám vychází,kontrola vyšla celkem dobře v dubnu dostanu na 24 hodin Holtra.Mari díky za receptíky,také jsem si je uložla.Věruš to samé má můj muž,cholesterol v pořádku jeho sídaně časo smařený vejce na špeku,nebo párek, chleba se škvarkama,často dělám pečený bůček pak si to bere ještě s chlebem.To já také nechápu.Jinuš tebe lituji co všechno musíš podstoupit už aby to pomoho.Mám také 15ti letou vnučku znám to kouká po klukách.Jdu něco dělat abych stíhala, poklušu odpoledne do práce mějte příjemný den.![]() |
||||
| badysek | Přeji dobrou nocku, | Datum vložení: 23.03.2015 21:49 hod. | |||
|
vše jsem dočetla,děvčátka už jste vše okomentovaly i za mně![]() Tlak jistě zas bude dobrý,brala jsem dlouho tablety ,ale pak jsem měla strašně nízký,tak mi je dr upravila ... Jinuško držím moc a moc pěsti!!!!! Nějaká jsem dnes ospalá,půjdu na kutě,pěkné sny ![]() ![]() |
||||
| bertice | Večer pomalu končí, | Datum vložení: 23.03.2015 21:12 hod. | |||
|
ještě jsem pročetla Vaše zprávičky. Do galerie jsem dala fota zvláštních bílých oslíků s modrýma očima, můžete mrknout a fota zatmění z letoška. Klikačku neřeším, mám to kolem 1000 místa. Mně takové soutěže moc neberou a také není čas jen sedět u PC a hlídat.Tak mějte klidnou a pohodovou noc. | ||||
| Jina | Zdravím | Datum vložení: 23.03.2015 20:29 hod. | |||
|
Vím, že jsem tady pár dní nic nepsala, ale každý večer si všechny Vaše příspěvky poctivě přečtu také se podívám na pár fotek, hlavně květiny. Jezdím do Přerova na masáže, zatím mám nohu stejně silnou jako byla. Stehno 71cm a lýtko pod kolenem 64 cm. Jsem z toho opravdu nešťastná. Bylo mi řečeno, že tam budu na masáže jezdit asi celý rok. V neděli jsme byli na výletě ve Skaličce za Teplicema. Je tam krásný rybník pro rybáře. Manžel tam také jezdí chytat ryby, ale včera jsme si udělali jen výlet. Je to nádherné prostředí, udržované, majitel se o to pečlivě stará. Jestli bude teď o víkendu pěkné počasí, tak vezmeme vnuky a pojedeme tam s nimi. Majitel nás pozval ať přijedeme.Je tam taková venkovní hospůdka, moc pěkná. Mladší vnuk Adrian ten s námi pojede určitě, (on rád s námi jezdí) a starší Michal to nevím. On už má 15 let a pozoruji na něm, že ho začínají více zajímat děvčata. Ale také rád jezdí s námi. Přeji Vám krásný večer, jdu se podívat na pár fotek. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 23.03.2015 19:38 hod. | |||
|
Ještě jsem zapomněla - Zdeni, mladá orchidejka už je ve svém květináči. Tak snad nezajde. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.03.2015 19:26 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Ze zahrady jsme přišli v 18 hodin. Udělala jsem večeři a muž už kouká na zprávy. Pročistili jsme rybízy a pak šli na procházku s fenkami. Sluníčko sice svítilo, ale bylo chladno. Růže už mám ostříhané také. Zdeničko, neleží u Vás ještě sníh?Bylo cítit chlad z hor. Já také budu asi na jogurtech, ale mohu vzít i body místo nich. Za chvilku nám začne seriál. Všem přeji dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 23.03.2015 19:02 hod. | |||
|
den utekl jako voda. Marcel,děkuju za recepty na beránka, už jsou uložené,ale letos možná nebudou použité. Kristi, bereš prášky na tlak a stejně máš vysoký? To fakt hlídej. Po injekci mi tolik nebolí v kříži,ale v břiše mi to přijde stejné. Tak nevím. AničkoF., věřím, že je ti smutno, když nemáš u sebe pejska. Ale až ti bude líp, tak Kuba pejska zase přiveze, ne? Bertice, to bude bodů za takovou krásnou výzdobu.To jistě dostaneš od vnučky diplom. Zdeni už je krásná a já se ještě ani neobjednala k holičce. Jsem hrozná. Regi si dnes zahrála na servírku, bylo vás tam hodně? Alčo, já to možná taky vzdám. Ale bodíky bych zažila. Marti, pořád si vylepšujete bydlení, jste pracovití. Tak se dobře vyspi a vy všechny také. Zítra zase nashle. ![]() |
||||