Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás zase pěkně nakukuje sluníčkoSmajlík
Zdeni s těmi vnukami je u nás taky takSmajlíkKdysi u nás byli pořád SmajlíkSmajlík
Ten cholesterol není jenom z tuku,ale i stresy k tomu pomáhají.....
Ijo ať se daří v práci.
Dneska budu doma tak se chytnu ještě nějakého úkliduSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..kluci ze Zlína - vnuci od manžela, tady byli taky od mala víc než doma.. teď přijedou jednou za čtvrt roku- oni hodně sportují, starší je již gymnasista.. tak pro nás je to vždy svátek.. Smajlíki když mám další svoje 3 vnučky, které mám moc ráda..SmajlíkAsi, že jsme s nim prožívali dny i noci, nebo nevím..

Já taky musím letos něco na Velikonoce upéct, ještě taky nevím co..Smajlíkobjednala jsem si kuřátka - zákusky jako indiánkySmajlík a pár trubiček, to neumím udělat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem tady dřív, máme sluníčko , ani mrazík nebyl. Jdu něco péci a odpoledne musíme k mamce, tak nebude moc času. Blani neboj , orchidejka nezajde a děkuji všem za komentáře k fotce. Jíno držím pěsti ať se vše už zlepší. A s vnukem ti věřím, já byla zvyklá na vnuka , stále tady byl a teď i když je mu jen 10 tak už nemá čas.Smajlík Irenko i ostatní tak ať jste ok . Mějte všechny pěkný den.SmajlíkJani sníh tady ještě máme.
Obrázek uživatelky
profil
nás je 1 stupeň suníčko nám vychází,kontrola vyšla celkem dobře v dubnu dostanu na 24 hodin Holtra.Mari díky za receptíky,také jsem si je uložla.Věruš to samé má můj muž,cholesterol v pořádku jeho sídaně časo smařený vejce na špeku,nebo párek, chleba se škvarkama,často dělám pečený bůček pak si to bere ještě s chlebem.To já také nechápu.Jinuš tebe lituji co všechno musíš podstoupit už aby to pomoho.Mám také 15ti letou vnučku znám to kouká po klukách.Jdu něco dělat abych stíhala, poklušu odpoledne do práce mějte příjemný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vše jsem dočetla,děvčátka už jste vše okomentovaly i za mněSmajlík
Tlak jistě zas bude dobrý,brala jsem dlouho tablety ,ale pak jsem měla strašně nízký,tak mi je dr upravila ...
Jinuško držím moc a moc pěsti!!!!!
Nějaká jsem dnes ospalá,půjdu na kutě,pěkné snySmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě jsem pročetla Vaše zprávičky. Do galerie jsem dala fota zvláštních bílých oslíků s modrýma očima, můžete mrknout a fota zatmění z letoška. Klikačku neřeším, mám to kolem 1000 místa. Mně takové soutěže moc neberou a také není čas jen sedět u PC a hlídat.Tak mějte klidnou a pohodovou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Vím, že jsem tady pár dní nic nepsala, ale každý večer si všechny Vaše příspěvky poctivě přečtu také se podívám na pár fotek, hlavně květiny.
Jezdím do Přerova na masáže, zatím mám nohu stejně silnou jako byla. Stehno 71cm a lýtko pod kolenem 64 cm. Jsem z toho opravdu nešťastná. Bylo mi řečeno, že tam budu na masáže jezdit asi celý rok.
V neděli jsme byli na výletě ve Skaličce za Teplicema.
Je tam krásný rybník pro rybáře. Manžel tam také jezdí chytat ryby, ale včera jsme si udělali jen výlet. Je to nádherné prostředí, udržované, majitel se o to pečlivě stará. Jestli bude teď o víkendu pěkné počasí, tak vezmeme vnuky a pojedeme tam s nimi. Majitel nás pozval ať přijedeme.Je tam taková venkovní hospůdka, moc pěkná.
Mladší vnuk Adrian ten s námi pojede určitě, (on rád s námi jezdí) a starší Michal to nevím. On už má 15 let a pozoruji na něm, že ho začínají více zajímat děvčata.
Ale také rád jezdí s námi.
Přeji Vám krásný večer, jdu se podívat na pár fotek.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ještě jsem zapomněla - Zdeni, mladá orchidejka už je ve svém květináči. Tak snad nezajde.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Ze zahrady jsme přišli v 18 hodin.
Udělala jsem večeři a muž už kouká na zprávy.
Pročistili jsme rybízy a pak šli na procházku s fenkami.
Sluníčko sice svítilo, ale bylo chladno.
Růže už mám ostříhané také.

Zdeničko, neleží u Vás ještě sníh?Bylo cítit chlad z hor.Smajlík
Já také budu asi na jogurtech, ale mohu vzít i body místo nich.

Za chvilku nám začne seriál.

Všem přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
den utekl jako voda.
Marcel,děkuju za recepty na beránka, už jsou uložené,ale letos možná nebudou použité.
Kristi, bereš prášky na tlak a stejně máš vysoký? To fakt hlídej.
Po injekci mi tolik nebolí v kříži,ale v břiše mi to přijde stejné. Tak nevím.
AničkoF., věřím, že je ti smutno, když nemáš u sebe pejska. Ale až ti bude líp, tak Kuba pejska zase přiveze, ne?
Bertice, to bude bodů za takovou krásnou výzdobu.To jistě dostaneš od vnučky diplom.
Zdeni už je krásná a já se ještě ani neobjednala k holičce. Jsem hrozná.
Regi si dnes zahrála na servírku, bylo vás tam hodně?
Alčo, já to možná taky vzdám. Ale bodíky bych zažila.
Marti, pořád si vylepšujete bydlení, jste pracovití.
Tak se dobře vyspi a vy všechny také. Zítra zase nashle.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles