Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 24.03.2015 19:55 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Irenko, je dobře, že jsi už skončila a teď to půjde jen k lepšímu.Foukám na spáleninu. Odpoledne jsme byli na přestříhávání pásky.Opravovalo se u nás konečně náměstí.Bylo skoro celý rok zavřeno. Pak jsme jeli na zahradu.Byli na procházce.Foukal docela studený vítr.K 18 hodině utichl. Přeji už dobrou noc. ![]() |
||||
| hela52 | kočičky | Datum vložení: 24.03.2015 19:50 hod. | |||
|
přeji krásný večer ---- už začal růst medvědí česnek --- já už nám hotové pesto.... je připravené na zimu. čerstvý máme v lednici a dáváme každý den na chleba s máslem ... to je požer - doporučuji... všem marodům přeji rychlé uzdravení, vám ostatním klid a pohodu. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 24.03.2015 19:41 hod. | |||
|
T ak jsme doma , dnes byl rušný den. Bady jen vy zkus, je to dobré na dost věcí, mám to tady zkopírované.Linecké jsme upekli jen zítra naplníme marmeládou a nutelou.Sluníčko tak hlavně ať se to zahojí a jsi v pohodě. Mějte pěkný večer všechny a dobrou noc.![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 24.03.2015 19:26 hod. | |||
|
Sluničkoka je dobře,že to už máš za sebou Akorát ta spálenina,chvíli potrvá než se zahojí....V MAKRU jsi dobře nakoupila![]() taky tam vždy necháme víc peněz![]() Jani jsi šikulka už máš napečeno Já nepeču na Velikonoce ,ale letos asi vnukům udělám linecké![]() Bertice taky dobře nakoupila A užila si vnučku![]() Zdeni tu skořici zkusím s medem ![]() Já dneska vyšnožíla koupelnu,všechny serepetičky poutirala ![]() ![]() Pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 24.03.2015 19:11 hod. | |||
|
prožijte hezký večer..Dobrou noc...![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer,děvčata! | Datum vložení: 24.03.2015 18:50 hod. | |||
|
Počasí se nám k večeru zkazilo, zatáhlo se, já mám ještě na lodžii nějaké prádlo, jestlipak uschlo. Ale tady Sluníčko máme, to je dobře. Sluníčko Irenko, tak už máš léčbu za sebou, hurá. S tím spálením je to ale škoda, kdyby tě včas upozornili, mohla sis ušetřit takovou bolest. Holky,všechny,co jste tímhle prošly, moc vás obdivuju. Sluníčko, u nás Makro nemáme, ani nevím, jestli tu někde budou mít skopové. Na velikonoce jsme ho mívali. Teď mi volala sestřenice, v sobotu přijedou, ona s mužem a bratranec se ženou. No a v neděli zase my jedeme k bratranci. Holky, dneska už asi nenakouknu, tak se hezky vyspěte. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 24.03.2015 16:17 hod. | |||
|
Irčo.. já byla taky popálená - zevnitř.. Ale čas vše zhojí a budeš se radovat, že žiješ..![]() ![]() Byla jsem na zahradě a začalo foukat, takové vlhko, jako před deštěm, tak už jsem vše sklidila a budu doma v teple radiátorů.. ![]() mějte se pokud to jde pěkně |
||||
| slunickoka | Přeji pěkné odpoledne. | Datum vložení: 24.03.2015 16:11 hod. | |||
|
tak jsem dneska skončila kompletní léčbu, nyní již pouze dispenzarizace. Mám v podpaží v místě s jizvou po axile spáleninu druhého stupně, neboť jsem se tři krát ptala, zda-li se to tam bude zářit, odpověď zněla, že nebude. Tak jsem tam začala pozdě mazat a takhle to dopadlo. Bolest to byla příšerná, jak ta spálená jizva táhla ve všech polohách. Hormonální léčbu jsem kvůli vedlejším účinkům odmítla, nakonec s tím mudr. souhlasil, tak to asi není tak nezbytné v mém věku. tělo již dávno tolik hormonů neprodukuje. Byla jsem v makru a měli kuřecí řízky za 85 kč, krůtí vykoštěná stehna bez kůže za 75 kč , bio jehněčí zabalené v plátně za 75 kč a různé jiné. Nechala jsem tam necelé tři tisíce, ale má dcera i já plné šuplíky v mražáku. Já šťávu z řepy, mrkve, jablka a citronu dělám denně, asi díky ní jsem při ozářkách stále měla skvělý krevní obraz. Tak se všichni opatrujte. |
||||
| bertice | Hezký den, děvčata | Datum vložení: 24.03.2015 13:44 hod. | |||
|
I u nás je hezky, tak příjemně a jarně. Mírný větřík, jasno. byla jsem u holiče na ostříhání a melír. Pak na nákup v Albertu, ten je blízko, krom jiného měli 10 ks vajec za 19,90, vlhčené ubrousky také/ 72 ks/. I v akci jsem koupila 60 Dg panenky, vyšla na 60 Kč, což máme na dva obědy, dnes řízečky a zítra čínu a dnes k tomu krémovou polévku z lišek. Dnes jdu pro vnučku, pak přijde dcera z práce a budou ještě chvíli na dětském hřišti, tam to má malá moc ráda. Stavění z písku, prolézačky a pod. Díky za komentáře u oslíčků i zatmění. Už mi přišla knížka Babičko, vyprávěj, tak začínám psát pro vnučku. Budu přidávat i fota a výstřižky z časopisů, když mi něco uveřejnili. A k listopadovým 3. narozkám by jí měla dostat.Samozřejmě, že jí dcera odloží až bude větší. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 24.03.2015 13:01 hod. | |||
|
Holky..jen jsem zase dočetla a zdravím...máme kafíčko, muž kouká na ČT24..o té havárii letadla,je to hrozné..![]() po kafíčku chci jít na zahrádku na sluníčko.. ![]() |
||||