Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Irenko, je dobře, že jsi už skončila a teď to půjde jen k lepšímu.Foukám na spáleninu.

Odpoledne jsme byli na přestříhávání pásky.Opravovalo se u nás konečně náměstí.Bylo skoro celý rok zavřeno.

Pak jsme jeli na zahradu.Byli na procházce.Foukal docela studený vítr.K 18 hodině utichl.

Přeji už dobrou noc.Smajlík


Obrázek uživatelky
profil
přeji krásný večer ---- už začal růst medvědí česnek --- já už nám hotové pesto.... je připravené na zimu. čerstvý máme v lednici a dáváme každý den na chleba s máslem ... to je požer - doporučuji... všem marodům přeji rychlé uzdravení, vám ostatním klid a pohodu.
Obrázek uživatelky
profil
T ak jsme doma , dnes byl rušný den. Bady jen vy zkus, je to dobré na dost věcí, mám to tady zkopírované.Linecké jsme upekli jen zítra naplníme marmeládou a nutelou.Sluníčko tak hlavně ať se to zahojí a jsi v pohodě. Mějte pěkný večer všechny a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Sluničkoka je dobře,že to už máš za sebouSmajlíkAkorát ta spálenina,chvíli potrvá než se zahojí....V MAKRU jsi dobře nakoupilaSmajlíkSmajlíktaky tam vždy necháme víc penězSmajlík
Jani jsi šikulka už máš napečenoSmajlíkJá nepeču na Velikonoce ,ale letos asi vnukům udělám lineckéSmajlík
Bertice taky dobře nakoupilaSmajlíkA užila si vnučkuSmajlík
Zdeni tu skořici zkusím s medem Smajlík
Já dneska vyšnožíla koupelnu,všechny serepetičky poutiralaSmajlíkSmajlík
Pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
prožijte hezký večer..Dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Počasí se nám k večeru zkazilo, zatáhlo se, já mám ještě na lodžii nějaké prádlo, jestlipak uschlo.
Ale tady Sluníčko máme, to je dobře. Sluníčko Irenko, tak už máš léčbu za sebou, hurá. S tím spálením je to ale škoda, kdyby tě včas upozornili, mohla sis ušetřit takovou bolest.
Holky,všechny,co jste tímhle prošly, moc vás obdivuju.
Sluníčko, u nás Makro nemáme, ani nevím, jestli tu někde budou mít skopové. Na velikonoce jsme ho mívali.
Teď mi volala sestřenice, v sobotu přijedou, ona s mužem a bratranec se ženou. No a v neděli zase my jedeme k bratranci.
Holky, dneska už asi nenakouknu, tak se hezky vyspěte.
Obrázek uživatelky
profil
Irčo.. já byla taky popálená - zevnitř..SmajlíkAle čas vše zhojí a budeš se radovat, že žiješ..SmajlíkSmajlík

Byla jsem na zahradě a začalo foukat, takové vlhko, jako před deštěm, tak už jsem vše sklidila a budu doma v teple radiátorů..Smajlík
Smajlíkmějte se pokud to jdeSmajlík pěkně
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem dneska skončila kompletní léčbu, nyní již pouze dispenzarizace. Mám v podpaží v místě s jizvou po axile spáleninu druhého stupně, neboť jsem se tři krát ptala, zda-li se to tam bude zářit, odpověď zněla, že nebude. Tak jsem tam začala pozdě mazat a takhle to dopadlo. Bolest to byla příšerná, jak ta spálená jizva táhla ve všech polohách. Hormonální léčbu jsem kvůli vedlejším účinkům odmítla, nakonec s tím mudr. souhlasil, tak to asi není tak nezbytné v mém věku. tělo již dávno tolik hormonů neprodukuje.
Byla jsem v makru a měli kuřecí řízky za 85 kč, krůtí vykoštěná stehna bez kůže za 75 kč , bio jehněčí zabalené v plátně za 75 kč a různé jiné. Nechala jsem tam necelé tři tisíce, ale má dcera i já plné šuplíky v mražáku.
Já šťávu z řepy, mrkve, jablka a citronu dělám denně, asi díky ní jsem při ozářkách stále měla skvělý krevní obraz.
Tak se všichni opatrujte.
Obrázek uživatelky
profil
I u nás je hezky, tak příjemně a jarně. Mírný větřík, jasno. byla jsem u holiče na ostříhání a melír. Pak na nákup v Albertu, ten je blízko, krom jiného měli 10 ks vajec za 19,90, vlhčené ubrousky také/ 72 ks/. I v akci jsem koupila 60 Dg panenky, vyšla na 60 Kč, což máme na dva obědy, dnes řízečky a zítra čínu a dnes k tomu krémovou polévku z lišek.
Dnes jdu pro vnučku, pak přijde dcera z práce a budou ještě chvíli na dětském hřišti, tam to má malá moc ráda. Stavění z písku, prolézačky a pod. Díky za komentáře u oslíčků i zatmění. Už mi přišla knížka Babičko, vyprávěj, tak začínám psát pro vnučku. Budu přidávat i fota a výstřižky z časopisů, když mi něco uveřejnili. A k listopadovým 3. narozkám by jí měla dostat.Samozřejmě, že jí dcera odloží až bude větší.
Obrázek uživatelky
profil
Holky..jen jsem zase dočetla a zdravím...máme kafíčko, muž kouká na ČT24..o té havárii letadla,je to hrozné..Smajlík
po kafíčku chci jít na zahrádku na sluníčko..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles