Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
my dnes máme vepřové s bramborem na šlehačce. A okurk. salát.
Věrko, dietu už nedržím, nemělo to žádný efekt. Prášky beru už hrozně dlouho. Známý mi říkal, že u nás v sámošce mají šťávu z červené řepy, že si ji kupuje za 80 Kč lahvička na 3 dny.Asi tam zítra dojdu, ale zdá se mi to dost drahé na 3 dny.
Dneska jsme se zdrželi ve městě, Pepík mi chce koupit k narozkám kávovar espreso, tak jsme koukali, jaké mají. Ještě se poradím s našima, ty mají už druhý. Ale nevím, jestli není škoda peněz, Pepík kafe nepije a mně teď nedělá dobře.
Jani, ty jsi čiperka s tím cukrovím.Smajlík
To já si včera vypůjčila od paní z baráku dvě knížky o Šumavě, tak musím číst, aby neřekla, že to mám dlouho.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré chutnání.

Mám upečené dvoje cukroví.SmajlíkSmajlík

Jedno s hrozinkami a druhé budu nadívat až před svátky máslovou nádivkou.Linecké mám v lednici, přichystané na zítra.

My jdeme teprve obědvat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání , byla jsem pro chleba teplý, venku je pěkně, ale vítr.Blani ten cholesterol je zlobivý. Četla jsem že 2 lžíce medu a 3čajové lžičky skořice smíchat s 2dcl horké vody , to snížilo ch olesterol o 10 procent
. Mějte pěkné odpoledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
také u nás bude pěkný den...Smajlík
Souhlasím s děvčatama,že vysoký cholesterol způsobuje hodně i stres,mám to tak už roky, diety nepomáhaly,beru prášky...teď byly výsledky lepší možná tím,že jsem dělala ty šťávy z červené řepy...SmajlíkSmajlík
Dokud byly vnoučata malé,jezdily k nám často a moc rády i na prázdniny...ty dvě mladší ještě pořád,ale ty starší už sem moc nespěchají,jak dospívají,mají jiné zájmy...
Jinřišce moc držím palce...Smajlík
Děvčátka, ať se vám dneska daří při uklízení,pečení,práci na zahrádkách,ať všechny problémy dobře vyřešíte,ať vás nic nepříjemného dnes nepotká...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Unás svítí sluníčko. Byl mrazík -6°, al teď je už 8°.
Špatný cholesterol mám vyžší, ale podle Mudr.mě hodnoty vyrovnává dostatek toho hodného.
Jindři, držím palce, aby ti lymfu rozproudili.Smajlík
Marti, přeji ti, ať je vše jak má být.
Užívejte dnešní den v pohodě a mějtew všechny samé dobré zprávy.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
pročetla jen zběžně, Jiňo vydrž s masážemí, podle toho co píšeš, je léčba na dlouhou dobu. Koukám že tu máme každá starostí. Ony se vždy dobře přikulí. Mě napsala smutnou zprávu známá, není ji též do zpěvu a mě trápí situace jen pro to, že je všechny znám. Nedá se jinak než věřit, že se stav změní k lepšímu. Ty naše cholesteroly nám snad pomohou udržet dietky a prášky.
Lidičky, já nedělala servírku moc. Jen vařila a nalívala. I tak jsem možná udělala nějaký zmatek. Oni měli pak výbrovou schůzi a já jim donesla kávu a nenapsla nikam čárečky. Snad to srovnala moje rádkyně, které jsem spíše pomahala.
No se u toho vybírá, a penízky inkasovala ona.
Děvčata přeji krásný den, letím ke kadeřnici a odpoledne na babinec. Pojedu autobusem,ať si dám trochu vína. Samotné mě doma nechutná, a stavím se u rodičů. Uvidím cov še zvládneme.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je sluníčko už od rána a modrá obloda, nefouká. Hnes děláme přístřešek na auto vedle garáže v zahradě, tak se mude chlapům dobře dělat. Střecha na garáži už je nová.Bylas skoro 40let a zatékalo v jednom rohu....Jinak dnes budu řešit poměrně nepříjemnou věc, ale vyřešit se musí a doufám, že to bude v poiořádku. Kristínce dávám za pravdu o cholesterolu, protože, kdybych jedla,to, co Věrušky manžel, tak jsem na kapačkách , ale mě trápí cholesterol pořád a tuk v krvi také, ale je to ze stresu, který mě přináší život sám ze špatných událostí, co se kolem mě dějí....Asi s tím už vydržím až do konce...Vám přeji pěkný a pohodový den, Jinuško, vydrž, trvá to dlouzho, ale musíš věřit, že vše bude v pořádku....Marcelko, děkuji také za receptíky, opsala jsem si je, předpisy se budou hodit i na jiné formy zvířátek....Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezké ráno.SmajlíkSmajlík
Máme mrazík, ale sluníčko už se snaží.
Jinuš, to jsem si myslela, že budou výsledky znát dřív, ale co se dá dělat. Aspoň, kdyby tě to nebolelo. Držím palce, aby se ta lymfa konečně hnula a bylo dobře.
Holky, taky vzpomínám na to, jak byli vnuci roztomilí, když byli malí. Teď chodí málo, přednější je slečna,sport, kamarádi a tak. No ale, když něco potřebuju, tak pomůžou.
S cholesterolem jsem na tom bídně. Pořád jsem musela držet dietu a pořád jsem dostávala u doktora vynadáno, že mám vysoký cholesterol. Až pak přišli na to, že to mám v genech, že i v nemocnici, když jsem byla jen na kapačkách, byl furt vysoký. Tak už mi doktor nic neříká, jím všechno a ani po práškách nejsem nikdy v normě. Co se dá dělat.
Musím do města, zatím ahojkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné úterý.

U nás byl brzy ráno -1°C a už jsou tam dva.

Jidřiško, držíme palečky ať to už jde k lepšímu.Je to tedy běh na dlouhou trať.

Také bych měla udělat linecké, ale nějak se mi nechce.

Užijte si den v klidu a pohodě.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
JINUŠ..s těmi masážemi vydrž, jezdi, co to dá, ono to teba pomůže..a noha ještě stále i bolí?, Nebo se to zlepšilo




Muž dnes musí zadělat díru po staré digestoři, nevím sice proč první líčil a teď ještě něco ťuká, takže práší, ale nemluvím mu do toho...Smajlíkjsem ráda, že se do práce dal..

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles