Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.

I u nás svítí sluníčko.

Ať se Vám všem daří, na co chytnete.

Helo, i u nás začal česnek a měli jsme na chlebu.

Marodi, jak je. Už je lépe?

Guláš, Marti, bude určitě dobrý.

Já budu dělat čočku s uzeným.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Pěkné ránko
Obrázek uživatelky
profil
máme sluníčko, bude pěkně...Za chvíli jsou tady řemeslníci a tak jsem vstala dříve, abych mohla se psem. Už mám koleko odbyté, zvířátka jsou v pořádku, ještě bude snídat manžel a já bucu krájet hrnec cibule. Včera jsem si to už ani nerozvařila, byla jsem " ušlá"...Bude vepřový guláš, tak snad se povede......Všem nemocným přeji ať se uleví a také ať máte všechny pěkný a klidný den....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Obloha je modrá , sluníčku vstává, bude hezky. Marci tak jsi šikulka , tolik perníčku. Já letos perníčky nedělám, ještě jsme dojídali od vánoc.SmajlíkRegi trénuj jízdu . Marti máš pořád práci.Všichni marodi se brzo uzdravte, naberte sílu Dnes ze sluníčka a mějte všechny pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčáta čtu vás tady letmo pečete dobrůky na svátky a já nic nestíhám,kam se vytratil s těla ten fofr,co kdysi byl?Když přijdu večer tak jsem ráda,když zalehnu.Zdá se mi,že vše nějak odbývám.Irčo ty jsi toho zase nakoupila budou hody.Ta bolístka se ti zahojí hlavně že jsi v pořádku.Ještě Jinuš,aby se zbavila toho otoku a věčný bolesti.Holky držte se a opatujteSmajlíkSmajlíkDnes má být nejteplejší den,tak si ho všichi v pohodě užijte,jdu něco zobnout a Barča čeká.Tu odbýt nemůžu.Hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přečetla jsem si, co jste napsaly, ale dneska nebudu reagovat. Byla jsem odpoledne na zahradě, potřebovaly ostříhat trávy, byla to docela fuška,jsou veliké, ale zvlládla jsem. Taky se snažím klikat, s pečením ještě počkám do zítra, dneska dcera volala, že vezou auto do servisu, tak jestli jim to opraví, tak přijedou a ve čtvrtek musím upéct, dcera má v neděli narozeniny, tak i dort. Než si zase zvyknu práci na zahradě, tak mně bolí celý člověk. Potřebovalo by napršet, je moc sucho, ani se do jahod pořádně nedá dostat.
Obrázek uživatelky
profil
120 perníčků. Ty jsi dobrá, já je nikdy neumím nazdobit. Jen je umím pěkně jíst.
Přeji dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, dočetla jsem si vás. Na leccos bych reagovala, ale dnes mi bolí oči. Téměř celý den jsem zdobila 120 perníčků. Manžel uvařil komplet oběd a ještě byl nakoupit. Já jsem kromě perníčků umyla jen nádobí a abych se dostala ven, šla jsem do kontejnérů vyhodit plasty a noviny. Tam jsem půl hodiny mluvila se známou.
Jindřiško,rok je dlouhá doba , ale určitě to budeš muset podstoupit. Moc bych ti přála, aby ti masáže pomohly!!!!!!!!!!!!!!
IrenkoS, ozářky máš za sebou, ale divím se, že tě neupozornili, aby sis kůži mazala. Já jsem nic spáleného neměla, ale kamarádka byla popálená dost. Přeji ti, aby se ti kůže brzo zahojila.
Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! Oči mi pálí. Ahojky.
Obrázek uživatelky
profil
Jsme nadělaní z té stavby přístřešku, je to ze silných trámů a já jsem tam sice nebyla, ale zase jsem smejčila doma, když jsem byla sama. Jak se říká, tak nás s manželem bolí celý člověk....Irenko, konečně máš pokoj od ježdění a to další už bude se jen hojit k lepšímu. Manžel pofouká bolístku a bude dobře....Obdivuji ty, co mají napečeno, já to snad zvládnu až v neděli velikonoční, budou dvoje řezy a žloutkové věnečky.My se vrátíme domů až v sobotu, tak když se něco opravuje a dělá, není bohužel čas na pečení...Všem vám přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ostříhat jsem potřebovala, za děvčaty důchodkyněmi jsem šla ráda, jedna se vrátila z rehabilitačního krásněs berlemy po náhradě kyčle. Sluníčko má léčbu za sebou, Alenka ji napsala odpověď z vlastní zkušenosti, to se bere více než co jiného. Je dobrá, že vydržela.
Zítra se chci podívat na chalupu autem, snad pojed v dobu kdy není provoz. Potřebuji natrénovat na sobotu.
Na Veliknoce jsme nepekli nikdy cukroví. Docela bych si dala lincké s marmeládou, které jsem nabízela i mamině. nějak odmítá poslední dobou vše. Přitom bych udělala várku a rozdělila. Dcera to nejí, oni i já máme rádi. Asi by to bylo dobré řešení, ale...?

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles