Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.03.2015 07:20 hod. | |||
|
![]() pěkný den. I u nás svítí sluníčko. Ať se Vám všem daří, na co chytnete. Helo, i u nás začal česnek a měli jsme na chlebu. Marodi, jak je. Už je lépe? Guláš, Marti, bude určitě dobrý. Já budu dělat čočku s uzeným. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 25.03.2015 07:19 hod. | |||
|
Pěkné ránko | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 25.03.2015 07:10 hod. | |||
|
máme sluníčko, bude pěkně...Za chvíli jsou tady řemeslníci a tak jsem vstala dříve, abych mohla se psem. Už mám koleko odbyté, zvířátka jsou v pořádku, ještě bude snídat manžel a já bucu krájet hrnec cibule. Včera jsem si to už ani nerozvařila, byla jsem " ušlá"...Bude vepřový guláš, tak snad se povede......Všem nemocným přeji ať se uleví a také ať máte všechny pěkný a klidný den....![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.03.2015 07:07 hod. | |||
|
Obloha je modrá , sluníčku vstává, bude hezky. Marci tak jsi šikulka , tolik perníčku. Já letos perníčky nedělám, ještě jsme dojídali od vánoc. Regi trénuj jízdu . Marti máš pořád práci.Všichni marodi se brzo uzdravte, naberte sílu Dnes ze sluníčka a mějte všechny pěkný den.![]() |
||||
| ija1 | Kásné ráno | Datum vložení: 25.03.2015 07:01 hod. | |||
|
děvčáta čtu vás tady letmo pečete dobrůky na svátky a já nic nestíhám,kam se vytratil s těla ten fofr,co kdysi byl?Když přijdu večer tak jsem ráda,když zalehnu.Zdá se mi,že vše nějak odbývám.Irčo ty jsi toho zase nakoupila budou hody.Ta bolístka se ti zahojí hlavně že jsi v pořádku.Ještě Jinuš,aby se zbavila toho otoku a věčný bolesti.Holky držte se a opatujte![]() Dnes má být nejteplejší den,tak si ho všichi v pohodě užijte,jdu něco zobnout a Barča čeká.Tu odbýt nemůžu.Hezký den |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 24.03.2015 23:12 hod. | |||
|
Přečetla jsem si, co jste napsaly, ale dneska nebudu reagovat. Byla jsem odpoledne na zahradě, potřebovaly ostříhat trávy, byla to docela fuška,jsou veliké, ale zvlládla jsem. Taky se snažím klikat, s pečením ještě počkám do zítra, dneska dcera volala, že vezou auto do servisu, tak jestli jim to opraví, tak přijedou a ve čtvrtek musím upéct, dcera má v neděli narozeniny, tak i dort. Než si zase zvyknu práci na zahradě, tak mně bolí celý člověk. Potřebovalo by napršet, je moc sucho, ani se do jahod pořádně nedá dostat. | ||||
| 2baculka | Marcelko | Datum vložení: 24.03.2015 22:13 hod. | |||
|
120 perníčků. Ty jsi dobrá, já je nikdy neumím nazdobit. Jen je umím pěkně jíst. Přeji dobrou noc. |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 24.03.2015 20:18 hod. | |||
|
Děvčátka, dočetla jsem si vás. Na leccos bych reagovala, ale dnes mi bolí oči. Téměř celý den jsem zdobila 120 perníčků. Manžel uvařil komplet oběd a ještě byl nakoupit. Já jsem kromě perníčků umyla jen nádobí a abych se dostala ven, šla jsem do kontejnérů vyhodit plasty a noviny. Tam jsem půl hodiny mluvila se známou. Jindřiško,rok je dlouhá doba , ale určitě to budeš muset podstoupit. Moc bych ti přála, aby ti masáže pomohly!!!!!!!!!!!!!! IrenkoS, ozářky máš za sebou, ale divím se, že tě neupozornili, aby sis kůži mazala. Já jsem nic spáleného neměla, ale kamarádka byla popálená dost. Přeji ti, aby se ti kůže brzo zahojila. Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! Oči mi pálí. Ahojky. |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer | Datum vložení: 24.03.2015 20:07 hod. | |||
|
Jsme nadělaní z té stavby přístřešku, je to ze silných trámů a já jsem tam sice nebyla, ale zase jsem smejčila doma, když jsem byla sama. Jak se říká, tak nás s manželem bolí celý člověk....Irenko, konečně máš pokoj od ježdění a to další už bude se jen hojit k lepšímu. Manžel pofouká bolístku a bude dobře....Obdivuji ty, co mají napečeno, já to snad zvládnu až v neděli velikonoční, budou dvoje řezy a žloutkové věnečky.My se vrátíme domů až v sobotu, tak když se něco opravuje a dělá, není bohužel čas na pečení...Všem vám přeji pěkný večer a hezkou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata, jsem stále někde v pohybu. | Datum vložení: 24.03.2015 20:04 hod. | |||
|
Ostříhat jsem potřebovala, za děvčaty důchodkyněmi jsem šla ráda, jedna se vrátila z rehabilitačního krásněs berlemy po náhradě kyčle. Sluníčko má léčbu za sebou, Alenka ji napsala odpověď z vlastní zkušenosti, to se bere více než co jiného. Je dobrá, že vydržela. Zítra se chci podívat na chalupu autem, snad pojed v dobu kdy není provoz. Potřebuji natrénovat na sobotu. Na Veliknoce jsme nepekli nikdy cukroví. Docela bych si dala lincké s marmeládou, které jsem nabízela i mamině. nějak odmítá poslední dobou vše. Přitom bych udělala várku a rozdělila. Dcera to nejí, oni i já máme rádi. Asi by to bylo dobré řešení, ale...? |
||||