Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | * | Datum vložení: 25.03.2015 13:26 hod. | |||
|
Dobrou chuť u kafíčka, měla jsem tady snachu , tak jsme pokecaly.Blani, holičky mají napilno, chceme jít do jara pěkné Slepila jsem linecká kolečka. Ještě jdeme nakouipit. Taqk se opatrujte.![]() |
||||
| Bm68 | Kuk, | Datum vložení: 25.03.2015 12:24 hod. | |||
|
dobré chutnání, kdo obědváte! Alča už u stolu, to je pocit, viď, že už se bude jen umývat. A budeš mít krásnou kuchyň. Zdenička a Jaruška jsou od holiče, já se teprve dneska objednala a vyšlo to až na pondělí,holička má plno. No, nevadí. Dneska mi přišel Zahrádkář a v něm semínka datlových rajčátek. Měli jsme loni a byly moc dobré. Tohle je sice nějaký jiný název, ale jdu je hned nasít, rajčat my spotřebujeme spoustu. Děvčata, užijte si dnešní den, dokud je hezky. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobrou | Datum vložení: 25.03.2015 12:02 hod. | |||
|
chut k obědu jen nakukuji,oštípala jsem zmladky muškátů a vsadila,snad s toho něco vznikne, ale záda bolí přes zimu jsou nějak moc lenivé.Marci,tolik perníčku co upéct, ale to zdobení,jsi šikulka.U nás se linecké a perníčky nepečou jen beránky,vánočky spíš věnce a všelijaké výtvory s tohoto těsta,jidáše.Zdenička s Jaruškou jsou kočky od holiče,také bych to potřebovala,honím gulmu,není čas a to jsem důchodce. Kristi ty po ránu jedeš jako Fretka,pečeš jako divá.Regi šůruje,Alenka se bude chlubit s novou kuchyní,to se ti to bude vařit a pect,to bude dobrot.Irenko klídek deštíček má přijít on ti to zaleje.Ted už máš vše za sebou a budeš se zotavovat,bude dobře. No jdu ještě chvilku pokračovat a poletím do práce.Mějte se krásně jo a začíná se od západu kabonět. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 25.03.2015 12:00 hod. | |||
|
Přeji všem dobré chutnáníčko.. Já dělala nudle s mákem pochutnali jsme si po týdnu u stolu ..![]() Horní skříňky již visí, už jen vyumývat, pak poumývat nádobí, je vše zaprášené, už se údajně prášit nebude, tak se dají i okna umýt a záclony pověsit, když bude síla.. ![]() Ted´ půjdu doprovodit mužíka do práce a koupit rohlíky, pak se do toho pustím.. Irčo- Sluníčko, nevím jak budeš snášet sluníčko, raději nějakou dobu přes poledne nechoď na dlouho ven, já i omdlívala, když jsem to přehnala se slunkem, ale tobě to vadit třeba vůbec nebude..každé tělo se s tou léčbou vypořádává jinak.. Mně ozařovali a dávali chemo rázem,tak bylo možná větší oslabení organismu...končila jsem v polovině dubna. |
||||
| čivavka | krásný slunečný den přeji | Datum vložení: 25.03.2015 10:32 hod. | |||
|
mám před hromadu stránek čtení,mám problémy s očima a po injekci do jednoho z nich se snad bude dařit líp číst Mám radost,že jste celkem v pohodě,pečete,pracujete,ale to je přeci fajn. Teda pokud toho není až moc. Dnes přijde brigádník řezat dřevo,chtěla bych to zvládnou než bude pršet. Zima sice skončila,ale ve sklepě je místa dost. ![]() Alenka se má,nová kuchyně je můj sen. Vzpomínám ,jak jsem po mnoha letech musela začít jezdit autem. Jela jsem 30km a měla pocit,že cesty jsou blbě postavené.Strašně úzké a místy klikaté ažaž. Dnes se tomu jen usmívám, A jsem moc ráda,že díky autu jsem dost nezávislá. Však to znáte. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 25.03.2015 08:48 hod. | |||
|
U nás je také krásně. Dnes budu žehlit a pere se mi další prádlo. Je fajn, že vše uschne v lodžii. Děvčata, ráno jsem si musela namazat ruku konopnou mastí, měla toho chudinka včera dost. Musím se přiznat. Perníčky jsem pekla hlavně proto, že je u nás v neděli soutěž o nejlepší sladký zákusek. Tak se chci přihlásit. 50 perníčků dám do soutěže, zbytkem podělím vnoučata na Velikonoce.IrenkoS,mě objednávají na sono půl roku dopředu. Všude jsou dlouhé objednací termíny. U nás je také velké sucho a my máme vodu jen tu, která naprší. Alenka bude mít krásnou kuchyni, muž je šikovný. Martička měla také nervy se střechami, ale už bude vše OK. Kristínka bude péci nějakou dobrůtku pro vnuka. Regi, jezdi, jezdi. Moje dcera se také ze začátku bála a dnes jezdí po Plzni v pohodě. Nejhorší jsou začátky. ![]() Děvčátka jdu pro chlebík, vařit budu mrkvovou polévku a čínu s rýží. Všem přeji krásný den. ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré ráno přeji, | Datum vložení: 25.03.2015 08:20 hod. | |||
|
po šesti týdnech jsem si vstala, až když se mi chtělo, je to nádhera. Jenom musím přobjednat jednoho lékaře, včera jsem se nechala objednat na onkologii přesně na ten čas, kdy už tam mám endokrinologii. Jak se objednává na měsíce do předu, ach jo. Díky, že na mně myslíte. Ani člověku, kterého opravdu nemusím bych nepřála takový výsledek preventivního vyšetření, jaký mi sdělil 12. listopadu. Tak snad je to vše za mnou a jsem ráda, že to bylo přes zimu. Vařím kachní polévku a upeču vepř. plecko na zelenině s rýží. Nedržím vánoce, tudíž velikonoce už vůbec ne. U nás je také šílené sucho, včera tu byli mladí, měla jsem je požádat aby zalili tulipány a lilie, nenapadlo mně to. |
||||
| 2baculka | Přeji krásný den. | Datum vložení: 25.03.2015 08:01 hod. | |||
|
Máme slunečno, kolem nuly. Jdu se konečně dát do koupelny a toalety. Věčně jsem pryč. Chtěla bych na chalupu, ale musímvystihnout čas, kdy tolik aut nepojede. | ||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 25.03.2015 07:50 hod. | |||
|
děvčata!!![]() ![]() ![]() Zase mám zamrzlý noťas či co, klikám jako blázen a nehnu se z místa. Ještě jsem vás nepřečetla,tak něco připíšu později. Snad. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 25.03.2015 07:46 hod. | |||
|
u nás krásně slunečno,peru![]() Mám upečený chlebík ,pěkně voní ![]() Helo a Jani u nás nikde poblíž neroste ![]() Marti má teďka zápřah se střechami,ale už bude hotovo Gulášek bude dobrý![]() Ijo taky máš toho hodně,zpomal ![]() Marci tolik perníčku ozdobit,šikulka.Nějak se mi nechce do pečení,ale na pátek musím nějaký zákusek,nejstarší vnuk bude mít 17 let,tak se sejde celá rodinka ![]() ![]() Ali má rozkramovanou kuchyni,to ti vůbec nezávídím,nejlépe prasknout dveřmi a ven..... Ale zase bude pěkná nová![]() ![]() Bertice a Zdenička mají nové udělané hlavičky ,jsou kočky ![]() Mějte všechny krásný pohodový den ![]() ![]() ![]() |
||||