Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Kuk, | Datum vložení: 25.03.2015 20:18 hod. | |||
|
chodím sem stále později. Nějak mi to nevychází. Irenko-Ijo, také budu péci beránky, mazance , nádivku a něco sladkého k tomu. Věruško, prádlo mi uschlo. Zítra vyžehlím. Večer už nejsem schopná něco dělat. ![]() Zdeničko, k fotkám jsem se nedostala. Zítra musíme jet zase nakoupit. Martičko, také jsi v jednom kole. Známým se těžko odříká, když něco potřebují, ale máš dost svých povinností! ![]() Alenko, také si odpočiň, zítra kuchyni doděláš. Janičko,vítězství to nebude, ale to nevadí. Zítra vložím perníčky do fotek. Kristínko, přeji abys naklikala hodně puzlíků. Všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc! |
||||
| annau | Příjemný večer děvčata, | Datum vložení: 25.03.2015 20:18 hod. | |||
|
dnešní den byl pro mne pracovní,s mužem jsme využili hezkého počasí a zasadili jsme rané brambory,v poledne se počasí zhoršilo,začal foukat silný a nepříjemný vítr.Už je tu sucho a mohlo by zapršet. Jste šikulky,co pečete.Já na velikonoce moc nepeču,ale na tyto budu mít narozeniny,tak taky něco připravím. Taky mi bolí oči, když dlouho koukám do počítače. Ani na televizi se nevydržím dlouho dívat, raději jsem venku na zahradě a na dvoře. Klikačku moc nemusím,nemám trpělivost. To si raději prohlížím fotky a čtu vaše příspěvky. Tak se opatrujte a dobrou noc. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 25.03.2015 20:17 hod. | |||
|
Všechny máte uděláno tolik práce. Já mám pocit, že jsem jako zpomalený film. Nedaří se mi zvládat vše, jak bych chtěla. Okna jsem čistila včera, ale mám jenom polovinu. Chtěla jsem vyluxnout pavouka a nevšimla si, že je malba odchlíplá, tak šla s pavoukem i barva. Zbytek barvy máme uložený na opravy, tak jsem kus bez barvy natítírala a ono se to loupalo dál. Nezbylo mi nic jiného než seškrábnout dál co nedrželo. Aby odstín byl stejný, tak to chtělo 4x. U sporáku mi zase v troubě praskla žárovka. Sporák je zasilikovaný, ale nedalo se nic dělat, musel se silikon rozříznout. Chtěla jsem mít všechno až přijedou příbuzní v pátek v co nejlepším stavu a vůbec se mi to nedaří. Zítra jdem s mužem na sraz dříve narozených, tak tam se těším, bude tam i hudba. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 25.03.2015 20:10 hod. | |||
|
Přečetla jsem, co jste dělaly. K pečení cukroví mě nezlákáte, my na Velikonoce drobné cukroví nepekly. Ale máte to hezké, Jani i Zdenko. Marcelce přeju, aby vyhrála, její perníčky jsou jistě výstavní. Ale tolik zdobení, to bych byla boží. Marti, ty musíš mít hlavu jako balon, aby se ti tam vešly všechny ty předpisy k daňovým přiznáním. Tak já už se loučím, hezky se vyspěte. Dobrou noc všem ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 25.03.2015 18:56 hod. | |||
|
jste dneska strašné pilnulky.Jani,Zdeni,Marci napečeno![]() Já budu zítra zákusek a některý den ještě linecké![]() Budu ještě chvíli klikat ,tak mějte pěkný večer a dobrou nocku ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.03.2015 18:52 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Děkuji kdo nakoukl na fotky lineckých vajíček. Zdeničko, mi děláme dnes hodně společných věcí.Také jsem máčela orchideje. ![]() ![]() Marcelko, tobě přeji vítězství v soutěži.Perníková vejce určitě jsou pěkně nazdobená. Mějte pěkný večer a klidnou dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 25.03.2015 18:44 hod. | |||
|
Marti ty snad nebudeš mít trochu klidu. Byli jsme u babči, pak jsme ještě byli v Penny pro mléko, dnes končí sleva.Děkuji všem za komentáře k fotkám. Namočila jsem orchidejky a den je pryč.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji | Datum vložení: 25.03.2015 18:30 hod. | |||
|
ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem se sem dostala. Já jsem neměla vůbec čas, přišly dvě známé, jestli bych jim neudělala daň z příjmu, jsou obě zaměstnané, ale mají velké částky na úhradách za hypoteční úvěry na úrocích a mzdová se nechtěla tím zabývat, protože oni dělají roční vyrovnání daní do 28.2 a děvčata dostala od pojišťověn částky až v březnu. Bylo by škoda, aby to propadlo, protože se jedné vrací kolen 20.000Kč a druhé až 32.ooo, ale k tomu jí pomohlo, že byla asi přes půl roku na úřadu práce a neměla 68000 Kč za rok a manžel si na ni mohl uplatnit slevu...Tak si asi oddechnu až bude 1.4. to už bude konec. Myslela jsem, že odpoledne budu mít trochu pohov a zatím, jsem jim to raději udělala, opsala na psacím stroji a už i před chvílí odevzdala...Jinak guláš chutnal, měla jsem velký 6ti litrový kastrol, ale ne plný. Pokračovat se bude ještě s oplechováním a potom bude další zastřešení přístřešku.To už ale v sobotu a v neděli budou mladí doma, nejdou do práce...Dobrou noc![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 25.03.2015 18:10 hod. | |||
|
Holky, vy mne lákáte s tím lineckým..asi zítra udělám.. Dnes už jsem nějaká unavená, i když jsem toho moc neudělala ![]() Přeji hezký večer a dobrou noc.. já dnes brzy vypnu počítač..Poslední dobou mne večer bolí oči, tak nebudu raději čučet do monitoru..![]() Blani, já chci letos taky nasadit hodně rajčat, snad se urodí.. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.03.2015 14:23 hod. | |||
|
![]() pěkné odpoledne. Zdeničko, já zrovna dopíjím kávu, tak děkuji za přání. Linecké jsem dopoledne upekla a teď dokončila.Máme to skoro stejně naprogramované. U holiče jsem byla, ale už před 14 dny. Nakoupit bych měla jít nějakou Ramu, dochází. Přeji pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||