Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Jakaz | . | Datum vložení: 26.03.2015 08:46 hod. | |||
|
Přišel mnou vymodlený déšť, včera večer začalo pršet a ještě prší, tak snad zalije i na zahradě. | ||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 26.03.2015 08:40 hod. | |||
|
u nás ještě svítí sluníčko a je tam venku 16*C Děvčátka budete mít krásnou kuchyni a koupelnu ![]() na velikonoce![]() Toho prachu jsou tuny,ještě si dobře pamatuji![]() ![]() VYDRŽAŤ!!!!Ijo to se bezva pobaviš na muzikálu ![]() Potřebuješ to jako sůl![]() Regi když jsi pořád churavá tak na okna nechoď,ještě si pohoršíš,nic se nestane když nebudou čisté..... Jedeme dneska na nákup a pak se vrhnu na zákusek, přeji si ovocný ![]() Tak mějte všechny krásný den ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.03.2015 07:38 hod. | |||
|
![]() pěkný den. I u nás spadlo pár kapek v noci, ale teď neprší.Hlásí, ale déšť. Tak Regí, cesta na chaloupku se vydařila a kašel snad už ustoupí. Irenko, ať se muzikál líbí. Alenko, vláha je potřeba, tak ať trochu, ale jen trochu zaprší. Vladi, musíš vydržet, budeš to mít krásné a tak toho prachu za tu krásu stojí. ![]() Užívejte si v pohodě čtvrtek. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 26.03.2015 07:14 hod. | |||
|
Přeji hezký den..![]() ![]() u nás mrholí, no nevadí, i vláha je potřebná.. mám sice ráda sluníčko, ale podle předpovědi musím pár dnů počkat ![]() ![]() Vladi, to je jako u nás...pořád dokolečka, ale jistě budete mít koupelnu brzy hotovou. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 26.03.2015 07:13 hod. | |||
|
Prší, ale bude voda , je sucho. Marci nevadí, já dala jen 2 fotky. Už se těším na tvé fotky. marodi ať se všem co nejdříve daří lépe. Mějte pěkný den.![]() |
||||
| vlavod | Přeji krásné dobré ráno, | Datum vložení: 26.03.2015 06:45 hod. | |||
|
koupelna zatím není hotová a je to úplná hrůza.Nepořádek všude, všude hodně prachu.Každý den vše uklidit a ráno na novo.Jsem z toho moc a moc unavená.Jinak když mám chvilku tak si vás přečtu.Marti já taky dělám daň.přiznání a mně to i baví, udělám celé na počítači a jedno trvá tak 15 minut ani ne.Taky existuje daňová kalkulačka tam to nechám zkontrolovat a je to.Já už bych to na stroji nevypisovala.To by bylo překlepů.V počítači to je i početně kontrolováno.Děvčata přeji všem hezký den. | ||||
| ija1 | dobré ráno | Datum vložení: 26.03.2015 05:25 hod. | |||
|
děvčátka jsem tu potichu nebudím,nějak se mi nechce spát,tak jsem pustila pračku.V čera se mi do postele nastěhoval nocležník-Kristínka.Marti ty máš tolik práce a ještě stíháš dělat daně.Zdeni tys mi připoměla orchidejky a hned ne ně půjdu.Holky vy mi dáváte tím lineckým,hlavně že jsem si koupila vykrajovátka no tak budou.Marci za perníčky ti přeji výhru,zdobení dá práce. Dnes do práce nejdu,jedu s dcerou do Prahy na muzikál Mamamia.Vy pěkně dospinkejte,já jdu na ty orchidejky.Je tma jako v ranci a ptáčkové už cvrdlikají.Krásné ráno.![]() |
||||
| 2baculka | To je hodin. | Datum vložení: 26.03.2015 00:43 hod. | |||
|
byla jsem dnes autem na chalupě a známé dodat beránka formu na výstavu. Dojela jsem okružní jízdou a pomalu, závodit nechci. Unavilo mě to tak, že jsem se u telky rorespala a teď dopisuju. Přečetla jsem ne vše, ale pečete vaříte uklízíte. Píšu zítra ale asi dnes bych zkusila trochu lineckých. Když už mám vykrajovátka, V krabičce v lednici vydrží.Mě tu stále dráždí kašel. Na okna se asi zatím nevrhnu hlásí ochlazení a pršení. Uvidím jakse budu vynacházet. Jdu zalehnout. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 25.03.2015 23:30 hod. | |||
|
Jdu popřát dobrou noc | ||||
| jimas | . | Datum vložení: 25.03.2015 20:31 hod. | |||
|
irenko S.mám radost s tebou, že už máš ozářka za sebou. Marcelko, těším se, že dáš foto perníčků. Mějte všechny dobrou a ničím nerušenou noc. |
||||