Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přišel mnou vymodlený déšť, včera večer začalo pršet a ještě prší, tak snad zalije i na zahradě.
Obrázek uživatelky
profil
u nás ještě svítí sluníčko a je tam venku 16*C
Děvčátka budete mít krásnou kuchyni a koupelnuSmajlík
Smajlíkna velikonoceSmajlíkSmajlíkToho prachu jsou tuny,ještě si dobře pamatujiSmajlíkSmajlíkSmajlíkVYDRŽAŤ!!!!
Ijo to se bezva pobaviš na muzikáluSmajlíkSmajlíkPotřebuješ to jako sůlSmajlík
Regi když jsi pořád churavá tak na okna nechoď,ještě si pohoršíš,nic se nestane když nebudou čisté.....
Jedeme dneska na nákup a pak se vrhnu na zákusek, přeji si ovocnýSmajlík
Tak mějte všechny krásný denSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
I u nás spadlo pár kapek v noci, ale teď neprší.Hlásí, ale déšť.
Tak Regí, cesta na chaloupku se vydařila a kašel snad už ustoupí.
Irenko, ať se muzikál líbí.
Alenko, vláha je potřeba, tak ať trochu, ale jen trochu zaprší.

Vladi, musíš vydržet, budeš to mít krásné a tak toho prachu za tu krásu stojí.Smajlík

Užívejte si v pohodě čtvrtek.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezký den..SmajlíkSmajlík
u nás mrholí, no nevadí, i vláha je potřebná.. mám sice ráda sluníčko, ale podle předpovědi musím pár dnů počkatSmajlíkSmajlík

Vladi, to je jako u nás...pořád dokolečka, ale jistě budete mít koupelnu brzy hotovou.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Prší, ale bude voda , je sucho. Marci nevadí, já dala jen 2 fotky.SmajlíkUž se těším na tvé fotky. marodi ať se všem co nejdříve daří lépe. Mějte pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
koupelna zatím není hotová a je to úplná hrůza.Nepořádek všude, všude hodně prachu.Každý den vše uklidit a ráno na novo.Jsem z toho moc a moc unavená.Jinak když mám chvilku tak si vás přečtu.Marti já taky dělám daň.přiznání a mně to i baví, udělám celé na počítači a jedno trvá tak 15 minut ani ne.Taky existuje daňová kalkulačka tam to nechám zkontrolovat a je to.Já už bych to na stroji nevypisovala.To by bylo překlepů.V počítači to je i početně kontrolováno.Děvčata přeji všem hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka jsem tu potichu nebudím,nějak se mi nechce spát,tak jsem pustila pračku.V čera se mi do postele nastěhoval nocležník-Kristínka.Marti ty máš tolik práce a ještě stíháš dělat daně.Zdeni tys mi připoměla orchidejky a hned ne ně půjdu.Holky vy mi dáváte tím lineckým,hlavně že jsem si koupila vykrajovátka no tak budou.Marci za perníčky ti přeji výhru,zdobení dá práce. Dnes do práce nejdu,jedu s dcerou do Prahy na muzikál Mamamia.Vy pěkně dospinkejte,já jdu na ty orchidejky.Je tma jako v ranci a ptáčkové už cvrdlikají.Krásné ráno.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem dnes autem na chalupě a známé dodat beránka formu na výstavu. Dojela jsem okružní jízdou a pomalu, závodit nechci. Unavilo mě to tak, že jsem se u telky rorespala a teď dopisuju. Přečetla jsem ne vše, ale pečete vaříte uklízíte. Píšu zítra ale asi dnes bych zkusila trochu lineckých. Když už mám vykrajovátka, V krabičce v lednici vydrží.Mě tu stále dráždí kašel. Na okna se asi zatím nevrhnu hlásí ochlazení a pršení. Uvidím jakse budu vynacházet. Jdu zalehnout.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobrou noc
Obrázek uživatelky
profil
irenko S.mám radost s tebou, že už máš ozářka za sebou.
Marcelko, těším se, že dáš foto perníčků.
Mějte všechny dobrou a ničím nerušenou noc.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles