Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Po pršení ani tuchy. Mám prádlo před balkonem, Dcera si koupila pruhovaná dlouhá trika a já halenku, společenskou, to abych nedělala na divadlech ostudu. Dojedly jsme lečo a jdu konečně na těsto. Péct mohu večer a zítra.
Bertice, měla jsem nedávno meilík od známé, kde na vše ať se jednalo ocholesterol i hypertenze,všude ordinoval dvě deci vody několikrát denně. Možná bylo i na brnění ruky, Ono to zavodňování asi něco do sebe má. Cítím to na sobě, protože když jsem stále doma, tak buď něco vyrábím, uklízím nebo sedím u počítače a nepiji tolik jako dříve. Pak se divím, že mě bolí hlava.
Obrázek uživatelky
profil
u nás to vypadá aprílově, ráno byl déšť a před chvíli vysvitlo sluníčko a už zase zalezlo. Viděla jsem sadu velikonočních vykrajovátek u nás v Bylinářství u Chytré horákyně za 30 Kč. Hned brzo ráno jsem byla u léčitele, který má i obchůdek s bylinkami. Znám jej přes 20 let. Masáž nebyla, ale udělal mi akupunkuru- imunita, nervová soustava a promasíroval ruku, co mi brnívá.Říkal,že to nevypadá na karpál, tedy zatím žádné řezání, ukázal mi, jak jí masírovat. Probrali jsme novinky, nebyla jsem u něj cca 3 roky. Ptal se mně na pití, nejméně 1 l tekutin doporučuje, doporučil bylinný extrakt a jen za dopoledne jsem ten litr vypila, takže mi asi opravdu schází voda.Je to příjemný člověk a jezdí za ním zdaleka. Dnes u nás těstoviny s čínou a uzená polévka s rýží.Vyzvedáváme " bedrunčičku" a zítra jí máme celý den, to bude vzrůšo!!!
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť k obědu, my jsme po, měli jsme kulajdu s hříbkama a koprem, květák na mozeček s bramborem a rajčatový salát...Smajlík Za chvíli bude kafíčko a k tomu i vám přeji klid a pohodičku.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrou chuť.

U nás pršelo jen v noci a trochu.Voda zatím nenatekla do sudů.

Zasadili jsme ráno také rané brambory.Další budeme dávat později.

K obědu jsem dělala hráškovou polévku a od včerejška máme čočku s uzeným.

Přeji pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání.Vlaďka a Alča snad už brzo budou mít hotovo.
Pršet přestalo, ale už máme vodu v sudu. Mějte pěkné odpoledne všechny.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobré chutnáníčko..Smajlík


Už neprší ani tady..moc vláhy nebudeSmajlík

Odpoledne jdu pro vnučku do družinky, tak můžu jet na kole..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás trochu zapršelo v noci, ale málo. Opět leze sluníčko. Došla jsem do zahrádkářské prodejny pro sazečku a nějaká semena. tam mamí asi patero brambor. Nu anise maminy neptám, ona je stejně nezná a jen bych provokovala. Pěkně si je dovezu nákupní taškou a pak dám do auta a bude. Myslím si, že je nasázím příští měsíc.
Jinak obdivuji všechny co stíháte, mě nějak práce stojí. Jdu si dát ven Heru a udělám si těsto na linecké, to jste mne nalákaly.
Dnes dojíme lečo a zítra vyrtahnu maso a mám chuť na špenátek.
Obrázek uživatelky
profil
přišla jsem vás jenom pozdravit. Odpoledne jdem na tu sešlost s dříve narozenými a zítra ráno jedu k notáři. Budou tam příbuzní, které jsem dlouho neviděla. Jedni pojedou rovnou k nám, tak teď vařím a peču.
Mějte hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Vladi, já to také si pro jistotu zkontroluji na PC kalkulačkou a mohu ti říct, že i mě to baví......Děvčata, u nás dnes pršelo a chvílemi ještě poprchává, asi to bude takové celý den......Irenko , tu Prahu ti závidím, já miluji divadla a dříve to byly operety a dnes muzikály. Já bych tam jela i sama, ale už bych asi v Praze nedošla, nohy už tak neposlouchají. Mě tak dovézt na místo nebo blízko....Už se s tím musím smířit, že se nikam sama nedostanu. Celý život jsem si všude zajela sama i do Polska k Mazurským jezerům, nebo Maďarska na nákup, Východní Německo jsem projela křížem krážem a dnes musím sedět/pokud nepracuji/ na prdelce a jen prstem po mapě a nebo se ponořit do vzpomínek a to hraničí s nostalgií a smutkem, že se "nikdy nevrátí,pohádka......a je z toho stresová situace. Nic nenadělám,stáří je tady a tak aspoň využívám tu hlavu, která uvnitř ještě není tak stará, jak vypadá zvenku....Přeji vám pěkný den, užijte si ho ve zdraví a pohodě...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
máme teplo a sluníčko.
Byla jsem na poště a trochu jsem okukovala velikonoční zboží v květinovkách. Zítra budu muset něco nakoupit na hrob ve Volduchách, bratránek tam nedá nic.
Dnes budu mít uklízecí den, zítra vařící a pečící, ale péct na velikonoce a vařit budu až příští týden.
Jiři, tak jsi měla pěknou patálii, musela jsi spravovat sporák a ještě malbu.
Regi už krásně jezdí, holky, vy jste tak šikovné!!Smajlík
Irčo, muzikál se ti bude jistě líbit, je tam asi většina melodií známých.
Vlaďko a Alčo,jak píše Kristi, vydržte (co jiného se dá dělat)a budete mít krásné bydlení. Mně před pár roky předělávali celé jádro, bourali a dělali nové příčky, kuchyni, koupelnu, záchod, nový radiátor a komplet předělávali elektriku. Hrabali se s tím měsíc (holt v zimě je nejlíp v bytě)a materiál měli složený v obýváku i v ložnici. Ale jsem ráda, že to mám, čím jsem starší, tím mám menší chuť na nějaké změny.
V noci byl u nás v baráku nějaký kravál, nevím, co se dělo, hrozné rány a křik.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles