Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 26.03.2015 19:19 hod. | |||
|
Tak Bady, Regi už máte také napečeno Byla jasem si utrhnout větvičky zlatého deště.jedny už mi tady krásně kvetly. Dnes popřeji už jen pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 26.03.2015 19:08 hod. | |||
|
už mám hotovo zákusek se chladí v lednici a čeká na zítřejší spapání![]() Dopoledne jsme byli na nákup,tak jsme si koupili rybičky ,které byly na oběd Jinak běžný nákup na víkend....Zítra jdu dopoledne na babinec a odpoledne Míšovi na oslavu ,tak to mám dost nabíte ![]() ![]() Marcelko držím palečky ,ať tvoje perníčky vyhraji ![]() ![]() Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Marcelka | Datum vložení: 26.03.2015 19:01 hod. | |||
|
má krásně zdobené perníčky. Srdíčko se na ně směje.![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 26.03.2015 18:54 hod. | |||
|
![]() Muž cítil ve vzduchu na zahradě vodu a já byla pro jablka na balkonu a už začalo pršet. ![]() Tak bude zalito. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 26.03.2015 18:46 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Odpoledne jsem nasázela sazečky a nasela ze semínekcibuli, mrkev,dlouhou, karotku a petržel a pár řádků ředkvičky. Muž to pak zalil a může to již růst. ![]() ![]() Tak jsem zvědavá, jestli neusnu u televize. Příjemný večer a popřeji už dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Nám tu malinko popadalo kapek. | Datum vložení: 26.03.2015 18:44 hod. | |||
|
měla jsem prádlo před lodžií,ale dost proschlé díky větru. Dokopala jsem se upéct linecké s velikonočními tvary. Ptala jsem se dcery zda nechce slepit nutelou, že jsem to tu četla, a neuspěla jsem. Tak možná u Ordinace slepím marmoškou a dám do krabičky do lednice. Nejprve, ale umyju plechy a trochu nádobí.Stázi hlídala vnoučka, Alče má zásuvky hotové. | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 26.03.2015 18:40 hod. | |||
|
Přišlo na mě spaní, půjdu do koupelny a zalehnu...Vám přeji pěkný večer a hezky se vyspěte bez bolestí.....![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 26.03.2015 18:06 hod. | |||
|
dnes jsem nečekaně hlídala Nicolase,nechodí do školky , neboť je už druhý týden nemocný.Dcera si byla něco zařizovat do Brna. Už se vrátila,tak už jsem doma. Dnes taky mají svátek muž i syn, neslaví to, já už jim však popřála i s čokoládou.Nedávají to na sobě znát, ale měli radost, jen se dělají, že je jim to fuk. V noci i přes den jemně pršelo, jsem tomu ráda, zahrada už potřebovala zalít. Vše raší,už brzy budou kvést narcisky,a potom i tulipány. Jedny květiny mám na slunečné straně a druhé taky na severní, ty budou kvést později.Tak budu mít dlouho podívanou na rozkvetlé záhony. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 26.03.2015 14:53 hod. | |||
|
po sluníčku ani památky. Už bych měla uklizeno, ale Pepík tu sedí celou dobu a to musím být u něho v kuchyni, protože jinak hned říká, že mi tu překáží a tak. No, nevadí, už jen všude vytřu a je to. Já snad piju dost, sice to nepočítám, ale mně je pořád horko, tak piju často. Kafíčko si dám teď. Dneska je mi fajn, tak ho snesu. Alčo, jak jsi jako myšička, to znám, taky když Pepík něco montuje, musím být zticha, jinak to splete a je to moje vina. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 26.03.2015 14:14 hod. | |||
|
Holky, já taky málo piji, vůbec nemám žízeň..![]() Za chvíli pojedu do té družinky..muž skládá a lepí šuplíky a bude šroubovat takové ty čarapáky, aby se šuplíky zavíraly Jsem jako myšička, aby to nepřilepil opačně![]() Teď hlásí, že to má hotovo, ať si s ním dám ještě kafíčko![]() |
||||