Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
prší krásně,drobně,ale je teplo....Děvčata, která oslavujeme sesvými vnoučáty a nebo s rodinou , opřeji všem hodně štěstí, zdraví a spokojenosti..Já si ty jména všech nepmatuji, tak to prosím oslavte všechny v pohodě....Marcelko, ty tvoje perníčky jsem zkoukla ještě večer, jsou k vystavování a ne k snězení.Jsou nádherné a velmi obdivuji tvoji trpelivost a zručnost. Jsi móóóóć šikovná, podívejte se všechny stojí to za to....Všem přeji pěkný den i víkendSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré páteční ránko přeji..
Kristy, Miščiny narozeninky pěkně oslavte...Smajlík

Já zdobit neumím vůbec, nedokážu udělat ani dvě stejné věci, udělat něco rovně-třeba ustříhnout a podobně, už od dětství,asi mám nějakou psychickou vadu, dříve se to nezkoumalo... Já byla prodavačka textil a oděvy, a nemusela jsem stříhat látky,záclony,Smajlík..nenutili mne, protože by to byla katastrofa, učila jsem se to na papíru a nešlo mi to..dodnes neustříhnu nic rovně, začnu dobře a skončím i o 10cm jinde..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady prší.Stázinko, přeji tvým chlapům opožděně vše nejlepší.Marci já perníčky ještě neviděla, ale nenechám si to ujít.Bady jen peč , a zítra to pěkně oslavte. Mějte dnes všechny klidný pátek a o tom letadle ani nemluvím, je to katastrofa, co někdo může udělat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem potichu až nevzbudím,nějak už hodinu nespím......
Stázi jsem skleroza,přeji tvým milým všechno nej k svátkuSmajlík
Holky s tím letadlem je to strašné,nechápu jak to může někdo udělat.....
Ijo jaký byl muzikál?Určitě bezva.Smajlík
Zákusek vyfotím,ale moc jsem se s ním nepáralaSmajlíkAsi si dneska udělám těsto na linecké.
Blani Míša má nározky až v úterý,ale nějak jim to nevychází tak slaví dnes,sobota ,neděle jsou hokeje a snacha se synem jsou v ochrance tak chodí hlídatSmajlík
Přeji všem pěkné vstáváníSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
začala jsem slepovat linecké a nevyšla mi rybízvá marmeláda. Při lreklamě jsem klusala do sklepa pro další,ale smůla byla navrchu zkažená. Tak je vyhozená a ráno půjdu znovu pro další. Zákuseček bych si dala, jste šikulky, že umíte pěkně upéct.
Vše dobře zítra oslavte, všechny narozky i svátky.
Přeji dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, ty perníčky jsou nádherné, já umím upéct ledacos, ale se zdobením jsem na štíru, za chvíli a nebo zítra ráno bych měla nazdobit dort dceři, tak se musím snažit
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko, perníčky máš nádherné..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, přeji hezký večer a dobrou noc..

s tím letadlem, je to hrůza...to by mne nenapadlo, co se může stát..Smajlík

Ahojky zítra..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás celý den nepršelo, odpoledne jsme absolvovali dvouhodinovou vycházku, ve vzduchu byla cítit voda, jako ji cítil manžel Janičky, ale začalo pršet až když jsme přišli domů. Dopoledne jsme byli na nákupu v Rokycanech, pak jsem vyžehlila včera vyprané prádlo, uvařila, umyla nádobí a z procházky jsme se zastavili na zahradě, kde potřebovaly protrhat ředkvičky ve skleníku. Zatím prší, tak

snad nateče trochu vody.
Irence přeji pěkný zážitek na muzikálu.
Vladěnko a Alenko, už se vám práce chýlí ke konci. Pak budete mít radost jedna z koupelny druhá z kuchyně.Smajlík
Blaničko budete blízko nás!Smajlík
Jiřinko, pobavíš se s dříve narozenými!Smajlík
Stázko, v rodině máte dva Emánky, tak jim za mě popřej hodně zdravíčka a štěstíčka!Smajlík
Kristínko, ty se pobav na babinci a oslavě.Smajlík
Martičko, nesmutni, pořád ještě naděláš plno práce, RODINA TĚ POTŘEBUJE.
Děvčátka, všem děkuji za pochvalu perníčků. Výhra to nebude, ale nevadí.SmajlíkSmajlík
Všem přeji pěkný večer a dobrou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukám na zprávy, pořád mluvili o tom letadle. Je to strašné, nějak se množí magoři.
Marci, nějakou cenu bys určitě měla dostat,perníčky jsou krásné.Smajlík
Stázko,synovi i manželovi přeju hodně zdraví. A Míšovi, Kristi, taky. Nevím, možná má ještě někdo svátek či narozky, nerada bych někoho vynechala, ale už fakt nevím.
Kristi, zákusek dej do fotek, ať se můžeme pokochat.

Píšete, že u vás prší, schválně jsem otevřela okno, u nás nic. Možná zítra, taky potřebujeme zalít.
Děvčátka, hezký večer a dobrou noc!Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles