Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 27.03.2015 07:38 hod. | |||
|
prší krásně,drobně,ale je teplo....Děvčata, která oslavujeme sesvými vnoučáty a nebo s rodinou , opřeji všem hodně štěstí, zdraví a spokojenosti..Já si ty jména všech nepmatuji, tak to prosím oslavte všechny v pohodě....Marcelko, ty tvoje perníčky jsem zkoukla ještě večer, jsou k vystavování a ne k snězení.Jsou nádherné a velmi obdivuji tvoji trpelivost a zručnost. Jsi móóóóć šikovná, podívejte se všechny stojí to za to....Všem přeji pěkný den i víkend![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 27.03.2015 07:14 hod. | |||
|
dobré páteční ránko přeji.. Kristy, Miščiny narozeninky pěkně oslavte... ![]() Já zdobit neumím vůbec, nedokážu udělat ani dvě stejné věci, udělat něco rovně-třeba ustříhnout a podobně, už od dětství,asi mám nějakou psychickou vadu, dříve se to nezkoumalo... Já byla prodavačka textil a oděvy, a nemusela jsem stříhat látky,záclony, ..nenutili mne, protože by to byla katastrofa, učila jsem se to na papíru a nešlo mi to..dodnes neustříhnu nic rovně, začnu dobře a skončím i o 10cm jinde..![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 27.03.2015 07:07 hod. | |||
|
Tady prší.Stázinko, přeji tvým chlapům opožděně vše nejlepší.Marci já perníčky ještě neviděla, ale nenechám si to ujít.Bady jen peč , a zítra to pěkně oslavte. Mějte dnes všechny klidný pátek a o tom letadle ani nemluvím, je to katastrofa, co někdo může udělat.![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 27.03.2015 05:32 hod. | |||
|
jsem potichu až nevzbudím,nějak už hodinu nespím...... Stázi jsem skleroza,přeji tvým milým všechno nej k svátku ![]() Holky s tím letadlem je to strašné,nechápu jak to může někdo udělat..... Ijo jaký byl muzikál?Určitě bezva. ![]() Zákusek vyfotím,ale moc jsem se s ním nepárala Asi si dneska udělám těsto na linecké.Blani Míša má nározky až v úterý,ale nějak jim to nevychází tak slaví dnes,sobota ,neděle jsou hokeje a snacha se synem jsou v ochrance tak chodí hlídat ![]() Přeji všem pěkné vstávání ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 26.03.2015 22:05 hod. | |||
|
začala jsem slepovat linecké a nevyšla mi rybízvá marmeláda. Při lreklamě jsem klusala do sklepa pro další,ale smůla byla navrchu zkažená. Tak je vyhozená a ráno půjdu znovu pro další. Zákuseček bych si dala, jste šikulky, že umíte pěkně upéct. Vše dobře zítra oslavte, všechny narozky i svátky. Přeji dobrou noc. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 26.03.2015 20:24 hod. | |||
|
Marcelko, ty perníčky jsou nádherné, já umím upéct ledacos, ale se zdobením jsem na štíru, za chvíli a nebo zítra ráno bych měla nazdobit dort dceři, tak se musím snažit | ||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 26.03.2015 19:56 hod. | |||
|
Marcelko, perníčky máš nádherné..![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 26.03.2015 19:36 hod. | |||
|
Děvčátka, přeji hezký večer a dobrou noc.. s tím letadlem, je to hrůza...to by mne nenapadlo, co se může stát.. ![]() Ahojky zítra.. ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 26.03.2015 19:33 hod. | |||
|
U nás celý den nepršelo, odpoledne jsme absolvovali dvouhodinovou vycházku, ve vzduchu byla cítit voda, jako ji cítil manžel Janičky, ale začalo pršet až když jsme přišli domů. Dopoledne jsme byli na nákupu v Rokycanech, pak jsem vyžehlila včera vyprané prádlo, uvařila, umyla nádobí a z procházky jsme se zastavili na zahradě, kde potřebovaly protrhat ředkvičky ve skleníku. Zatím prší, tak snad nateče trochu vody. Irence přeji pěkný zážitek na muzikálu. Vladěnko a Alenko, už se vám práce chýlí ke konci. Pak budete mít radost jedna z koupelny druhá z kuchyně. ![]() Blaničko budete blízko nás! ![]() Jiřinko, pobavíš se s dříve narozenými! ![]() Stázko, v rodině máte dva Emánky, tak jim za mě popřej hodně zdravíčka a štěstíčka! ![]() Kristínko, ty se pobav na babinci a oslavě. ![]() Martičko, nesmutni, pořád ještě naděláš plno práce, RODINA TĚ POTŘEBUJE. Děvčátka, všem děkuji za pochvalu perníčků. Výhra to nebude, ale nevadí. ![]() ![]() Všem přeji pěkný večer a dobrou noc! ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 26.03.2015 19:22 hod. | |||
|
koukám na zprávy, pořád mluvili o tom letadle. Je to strašné, nějak se množí magoři. Marci, nějakou cenu bys určitě měla dostat,perníčky jsou krásné. ![]() Stázko,synovi i manželovi přeju hodně zdraví. A Míšovi, Kristi, taky. Nevím, možná má ještě někdo svátek či narozky, nerada bych někoho vynechala, ale už fakt nevím. Kristi, zákusek dej do fotek, ať se můžeme pokochat. Píšete, že u vás prší, schválně jsem otevřela okno, u nás nic. Možná zítra, taky potřebujeme zalít. Děvčátka, hezký večer a dobrou noc! ![]() |
||||