Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 27.03.2015 11:43 hod. | |||
|
Přejí dobré chuť.Omlouvám se,ale na počitač nechodím.Kamarádku(kolegyni) pustili ze špitálu.Tak tam ráno jdu a vracím se až v noci i 2x jsem tam i přespala.Je to k pláči.O ba jsou nemohoucí.Děda se pokakáva.Děvčata chodí do práce tak jsou tam sami.Marušce bude 80 let a děda má 90let.Teď jsem přišla vyvětrat a zkontrolovat jestli někde něco neteče a večer půjdu za něma.Mějte krásný den![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 27.03.2015 11:10 hod. | |||
|
![]() Já byla ve spořitelně, lékárně a na poště poslat pohledy. Muž je ráno napsal a teď šel za fenkami. Irenko, a ostatní já mám udělaná na řádky znamenák a první jedu podle šňůry a tak je to rovné. ![]() .Záhonky chystá muž a to bez navýšení.Nevysychají, jak ty hroby.Na muzikály jezdíme od nás s cestovkou. Muž už se také díval, kdy pojedou. Venku je pořádný vítr a jen 5°C Vařím játrovou omáčku a udělám těstoviny. Přeji již dobrou chuť. ![]() |
||||
| ija1 | Hezký | Datum vložení: 27.03.2015 11:01 hod. | |||
|
a uplakaný pátek přeji,konečně jsem tady dospávala jsem včerejšek,pesan vyvenčený,slepičky puštěný.Děvčátka,to byla krása,hudba našeho mládí, nyní v češtině, kdo budete mít možnost,tak si to dopřejte stojí to za to.Tady pořádají i zájezdy,Marti píšeš,že nohy bolí když musíš dál chodit parkoviště mají hned vedle budovy.Kristi dnešek máš nadupaný tak si to užij,večer padneš do pelíšku,jako já v čera.Marci na perníčky držím palce at dostanou cenu Holky,jsem s vámi ve vleku,když něco seji to je hrůza jak to mám křivé,pak to zaroste a není to vidět horší když dělám záhonky,to vypadá jako hroby,muž jde a porovná to.Marodi uzdravujte se,kdo přestavujete,tak at práce nabírá konce no a kdo má svátek a narozky,oslavencům vše nej hodně zdraví.Dodělám kudlánkovou polévku a pár lívanců,vezmu to na 2 pánve,abych byla brzo hotová,muž musí vyzvednout děcka a budou s polu válčit,já ještě dnes válčím v práci.No a že nevíte co budu dělat? Chvilku zalehnu k telce,asi odpadnu.Následujte mě![]() |
||||
| čivavka | HEZKÝ DEN | Datum vložení: 27.03.2015 09:34 hod. | |||
|
,Jste moc šikovné.Pečete.Vaříte.zahrádky,rekonstrukce.Až mám midrák.![]() Astigmatismus je pěkně zákeřný.Než mi na něj přišli,jen zvyšovali dioptrie a tetušila jsem,že se osa tak může často měnit.Každá rok mi to naměří jinak a brýle za chvilku zase dobře neslouží. Venku řve ptactvo, že v krmítku je zase jen slunečnice,Zapoměla jsem koupit ostatní semínkaKonečně v noci trošku zapršelo, sucho je ale pořád velké. K svátku a narozeninám přeji oslavencům vše nejlepší. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 27.03.2015 09:33 hod. | |||
|
BLANI..je to možné..mám každé oko nějak jinak zaostřené..já si ty názvy od lékařů nepamatuji..a ještě jsem šeroslepá či co..večer už nic neděšlám, nevidím na to ani s brýlemi.. Mám i fotky na jednu stranu, když se na ně koukám.. Holky, jdu doprovodit mužíka a do obchodu...budu péci králíka, našla jsem kousek v mražáčku.. ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 27.03.2015 09:29 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() přeji vám pěkný den,i když je chladno a pršavo... ![]() Všem oslavencům i jejich blízkým přeji to nejlepší... ![]() Ať se vám daří přípravy na velikonoce, úklid,pečení, nákupy a taky u lékařů jen dobré výsledky... ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 27.03.2015 09:01 hod. | |||
|
Bm68 - s tím astigmatismem máš pravdu, taky ho mám a měla jsem problém i u auta, pořád se mi zdálo, že jedu moc po prostředku (dřív nebyly středové čáry) a zatím jsem vymetala krajnice. Ale už dávno mám brýle, ale udělat rovnou brázdu na zahradě je pro mně taky problém, když si nenatáhnu špagát, tak to vypadá ako kdybych popila a pak šla něco dělat. A se zdobením je to stejné. Všem oslavencům bez rozdílu - svátek nebo narozeniny - přeju všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 27.03.2015 08:52 hod. | |||
|
Děvčátka, té chvály už bylo dost. Nemyslím si, že jsem tak moc šikovná. Když jsem byla mladá dokázala jsem leccos. Maminka mi ušila šaty, já si k nim udělala různé pásky z kůže, drhané,háčkované, pletla jsem ponožky teplé, krajkové, právě tak rukavičky /tehdy se nosily ke kabátu, ke kostýmu i při tanci/, vyráběla různé náhrdelníky,šálky, šátky, ale dnes? Hodně z toho jsem zapomněla a také mě to nebaví. Raději běhám po lese a vůbec: móda je úplně jiná.![]() ![]() U nás celou noc pršelo a teď se snaží sluníčko vystrčit pár paprsků. Je pátek. Udělám menší úklid a budu vařit polévku se strouhankovými knedlíčky, tresku v alobalu se zeleninou, brambory šťouchané a salát z čínského zelí. Alenko, nemusíš umět všechno, zase jsi šikovná na jiné věci. ![]() ![]() I já přeji všem, co dnes budou něco oslavovat, aby se oslava povedla. Mějte pěkný den! ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký pátek, děvčata! | Datum vložení: 27.03.2015 08:30 hod. | |||
|
Tak já dneska trošku zaspala. Ono k ránu pršelo. Když jsem šla do krámu (pro zlevněná vajíčka), tak to bylo nějakého cvrlikání a vyzpěvování, ptáčci měli koncert. My tu mívali živý plot hustý, tam sídlilo plno vrabců. Loni ho zlikvidovali, tak teď tu tolik ptáčků nebývá, ale dneska to bylo milé překvapení. Alčo, nemáš astigmatismus? Já to měla zrovna tak, jako ty. Pepík se zlobil, že neudělám rovnou brázdu. A pak mi očařka řekla, že mám astigmatismus a že jsem celou tu dobu musela vidět vše křivě. Tak musím mít jiné brýle a je to lepší. Ale nějaký umělec stejně nejsem. ![]() Kampak se nám ztratila Maruška? |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 27.03.2015 07:51 hod. | |||
|
![]() pěkný pátek. Martička, to přesně vystihla.Já také si nepamatuji, která co slavíte a tak přeji všem oslavencům - ať jsou to manželé, děti i vnoučátka, hodně zdravíčka. U nás pršelo a poprchává a fouká nárazový vítr. Přeji pěkný den a oslavy ať se vydaří. ![]() ![]() |
||||