Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | Ahojky. | Datum vložení: 27.03.2015 19:51 hod. | |||
|
AničkoF, ty jsi světice. Kde můžeš, pomůžeš. Mám kamarádku. Když ovdověla, začala lidem pomáhat. Jeden muž ji poprosil, zda by se starala o jeho matku. Špatně se pohybovala a úplně jí to nemyslelo. Jana jí nakoupila, uvařila, pomohla při osobní hygieně, ale nejhorší bylo, že u ní musela i spát, aby se paní v noci něco nestalo. Ale to nebylo spaní, to bylo ponocování. Několikrát za noc s ní Jana musela chodit na WC, pak si s ní povídat. Paní asi po třech měsících zemřela a Jana se několik měsíců dávala dohromady. Zhubla několik kilo a byla na tom psychicky dost špatně. Irenko, muzikál je krásný, pobavila jsi se. **Blaničko, ty máš pohledy na stole napsané, já je tam mám připravené na zítra, že je napíši. Ráno se chceme jet podívat do Plzně, potřebuji pantofle pro doma a nějaké jarní boty když někam jdu - ne do lesa, ty mám! ![]() Regi, staví se někdy tvůj bratr za rodiči? Je to velká starost, zvláště, když maminka odmítá jakoukoliv tvoji pomoc! |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 27.03.2015 19:41 hod. | |||
|
REGI..snad se Ti zítra podaří odjet na výstavu..bylo by to zpestření..![]() já žehlila, ještě to mám rozkramované, ale než mužík přijede, tak to zvládnu uklidit Byl tu synek, mužovi jsem uchránila 2kousky bublaniny...přišla mu k chuti![]() Dcera byla taky ráda, že kousek dostala.![]() Přeji hezký večer.. ![]() |
||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 27.03.2015 18:55 hod. | |||
|
Doopravdy se ochladilo, snesla jsem zimní bundu. Šla jsem do lékárny pro náplast. Otec si cosi strhl na tváři a tu co mu nalepila mamina mamina měl jaksi odlepenou a já mu dala jinou taky špatně, neodtrhla tu papírovou část, ale až po tom co přinesla jinou. Ono to otci vadilo a stále se snažil to dát dolů. Narcisky na zahradě jsem zkontrolovala, už skoro začínají kvést. Nějak se mi přestává dařit jakákoliv domluva. O opravu toho odpadu u našich musím shánět někoho jiného. U toho rozjednaného nějak skončila komunikace. Zase komplikace. Nic jsem nevyřešila přijde mi to vše zbytečné. Zítra bych ráda jela do vsi na výstavu, abych přišla na jiné myšlenky a hlavně trochu také pomohla. Nejraději bych tam byla i v neděli. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 27.03.2015 18:55 hod. | |||
|
Dnes nic nestíhám, pořád tady někdo je , pak nákup , dělám segedín na zítra , to zase nebude čas.den jste si každá užila podle svého , u lékařu ok. Tak to je dobře. Mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 27.03.2015 17:43 hod. | |||
|
já dne s byla na kontrole u gynekologa ,přijela jsem zmrzlá,ale mám aspoň na půl roku pokoj.Uvařila jsem si jen česnečku,přišla mi vhod. Taky dělám záhony bez navýšení,řádky značím řádkovačem, ten první podle šňůry. Dneska tu opět hezky napršelo,ale teď už neprší a dost se ochladilo. Nedá mi to, zítra se pustím do pečení perníčků, ale tak nazdobit jako Marcelka , to nedokážu. Kristi, dnešní oslavu narozenin vnuka si užijte. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 27.03.2015 14:28 hod. | |||
|
jen jsem koukla, ale asi máte plno práce, tak nebudu zdržovat a mizímm![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 27.03.2015 12:23 hod. | |||
|
už jdu s přáním dobré chuti pozdě..Byla jsem ve městě, taky ve spořitelně a pak jsem se hned vrhla na vaření.. Ještě dodělám rýži,dělám v páře, takže se dělá sama.. ještě chviličku mám klídek ![]() Prožijte hezké odpoledne, díky za připomenutí pohledů..musím je napsat a v pondělí hodit na poštu.. ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré poledne a dobrou chuť. | Datum vložení: 27.03.2015 12:04 hod. | |||
|
Mám dneska rýži na sladko, Pepík k obědu nepřijde. Byla jsem ve městě pro to maso a pro kytičky na hroby, lístky velikonoční zůstaly v kuchyni na stole.![]() U nás je taky zima a chvilku prší, pak zas vyleze sluníčko, jako apríl. Irenko, tak jsi se pobavila na muzikálu,to ti přeju. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 27.03.2015 11:58 hod. | |||
|
Dobré chutnání. Máme tady šeredně, prší a je chladno. Dnes ani moc ven nejdu. Mějte pohodové odpoledne ![]() |
||||
| 2baculka | Dobré chutnání k obědu. | Datum vložení: 27.03.2015 11:47 hod. | |||
|
Mám zapečené těstoviny. Linecké dolepené, nákup také. Jdu se najíst a pojedu k našim, dnes autobusem. Při pátku je velký provoz, pojedu na jistotu. Také kdybych jela domů dlouho, za tmy si nevěřím. Na záhonku dělám řádky také křivě a muž říkal za roh. t Tedy vlnky. Důležité je aby vyrostlo. Užívejte se pátečku, u nás je mokro, ale nevadí. Pa. |
||||