Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
AničkoF, ty jsi světice. Kde můžeš, pomůžeš. Mám kamarádku. Když ovdověla, začala lidem pomáhat. Jeden muž ji poprosil, zda by se starala o jeho matku. Špatně se pohybovala a úplně jí to nemyslelo. Jana jí nakoupila, uvařila, pomohla při osobní hygieně, ale nejhorší bylo, že u ní musela i spát, aby se paní v noci něco nestalo. Ale to nebylo spaní, to bylo ponocování. Několikrát za noc s ní Jana musela chodit na WC, pak si s ní povídat. Paní asi po třech měsících zemřela a Jana se několik měsíců dávala dohromady. Zhubla několik kilo a byla na tom psychicky dost špatně.
Irenko, muzikál je krásný, pobavila jsi se.Smajlík**

Blaničko, ty máš pohledy na stole napsané, já je tam mám připravené na zítra, že je napíši. Ráno se chceme jet podívat do Plzně, potřebuji pantofle pro doma a nějaké jarní boty když někam jdu - ne do lesa, ty mám!Smajlík

Regi, staví se někdy tvůj bratr za rodiči? Je to velká starost, zvláště, když maminka odmítá jakoukoliv tvoji pomoc!
Obrázek uživatelky
profil
REGI..snad se Ti zítra podaří odjet na výstavu..bylo by to zpestření..Smajlík

já žehlila, ještě to mám rozkramované, ale než mužík přijede, tak to zvládnu ukliditSmajlík Byl tu synek, mužovi jsem uchránila 2kousky bublaniny...přišla mu k chutiSmajlíkSmajlíkDcera byla taky ráda, že kousek dostala.Smajlík

Přeji hezký večer..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Doopravdy se ochladilo, snesla jsem zimní bundu. Šla jsem do lékárny pro náplast. Otec si cosi strhl na tváři a tu co mu nalepila mamina mamina měl jaksi odlepenou a já mu dala jinou taky špatně, neodtrhla tu papírovou část, ale až po tom co přinesla jinou. Ono to otci vadilo a stále se snažil to dát dolů. Narcisky na zahradě jsem zkontrolovala, už skoro začínají kvést. Nějak se mi přestává dařit jakákoliv domluva. O opravu toho odpadu u našich musím shánět někoho jiného. U toho rozjednaného nějak skončila komunikace. Zase komplikace. Nic jsem nevyřešila přijde mi to vše zbytečné. Zítra bych ráda jela do vsi na výstavu, abych přišla na jiné myšlenky a hlavně trochu také pomohla. Nejraději bych tam byla i v neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nic nestíhám, pořád tady někdo je , pak nákup , dělám segedín na zítra , to zase nebude čas.den jste si každá užila podle svého , u lékařu ok. Tak to je dobře. Mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já dne s byla na kontrole u gynekologa ,přijela jsem zmrzlá,ale mám aspoň na půl roku pokoj.Uvařila jsem si jen česnečku,přišla mi vhod.
Taky dělám záhony bez navýšení,řádky značím řádkovačem, ten první podle šňůry.
Dneska tu opět hezky napršelo,ale teď už neprší a dost se ochladilo.
Nedá mi to, zítra se pustím do pečení perníčků, ale tak nazdobit jako Marcelka , to nedokážu.
Kristi, dnešní oslavu narozenin vnuka si užijte.
Obrázek uživatelky
profil
jen jsem koukla, ale asi máte plno práce, tak nebudu zdržovat a mizímmSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jdu s přáním dobré chuti pozdě..Byla jsem ve městě, taky ve spořitelně a pak jsem se hned vrhla na vaření.. Ještě dodělám rýži,dělám v páře, takže se dělá sama.. ještě chviličku Smajlíkmám klídek Smajlík

Prožijte hezké odpoledne, díky za připomenutí pohledů..musím je napsat a v pondělí hodit na poštu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám dneska rýži na sladko, Pepík k obědu nepřijde. Byla jsem ve městě pro to maso a pro kytičky na hroby, lístky velikonoční zůstaly v kuchyni na stole.Smajlík
U nás je taky zima a chvilku prší, pak zas vyleze sluníčko, jako apríl.

Irenko, tak jsi se pobavila na muzikálu,to ti přeju.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání. Máme tady šeredně, prší a je chladno.
Dnes ani moc ven nejdu. Mějte pohodové odpoledneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mám zapečené těstoviny. Linecké dolepené, nákup také. Jdu se najíst a pojedu k našim, dnes autobusem. Při pátku je velký provoz, pojedu na jistotu. Také kdybych jela domů dlouho, za tmy si nevěřím.
Na záhonku dělám řádky také křivě a muž říkal za roh. t
Tedy vlnky. Důležité je aby vyrostlo.
Užívejte se pátečku, u nás je mokro, ale nevadí. Pa.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles