Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem dočetlaSmajlík
Aničko Filipi..na vděk se čekat nedá, oni tě brali jako samozřejmost... Dobře jsi jim to řekla, ať si najdou pečovatelku.. To by jsi taky takové hlídání mohla odstonat..Smajlík a k placené pečovatelce se celá rodina bude chovat jinak, pak si možná uvědomí, jaký jsi pro ně byla poklad.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Milá Zdeničko,pro tebe:Smajlík Leť sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem.
Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví.
Pošimrej ho za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko.
Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ho máme stále rádi.
Vše nejlepší k narozeninám Smajlík Užij si den v klidu a pohodě....Smajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zataženo, mlhavo, ale zdálo se mi celkem teplo.
Dnes tu budu jen chvilku teď po ránu, protože pak noťas sklidím, kabel mi vede asi 30 cm nad zemí, tak to fujrt přelejzám . Nevím, jestli bude mít syn dnes čas mi přijít na tu opravu. A s návštěvou budeme sedět v obýváku, tak by to ani moc nešlo.
AničkoF, je to tak. Jsi dobrák a lidi to často neocení,spíš to jen využijí.Myslím si, že ani sestra neocenila, co jsem pro ni dělala a ráda.Vykládala pak známým, že to všechno jí zařídil a udělal syn. No a když jsem se starala o sousedku, co byla skoro slepá, tak mi jednou řekla, kolik mi za to platí charita. Přitom já s charitou neměla nic společného.
Marti, taky mám ještě ovoce v mrazáku, ale hlavně rybíz a ten snaše a omladině připadá kyselý.Smajlík Ale stejně jsem ho včera na koláč taky dala s jahodami a jostou.
Tak mějte příjemný den.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko přeji..pak dočtu
Obrázek uživatelky
profil
U nás dokonce prší a je tam chladno.
Marcelko máš pravdu,já to vzdávám.Zjistila jsem včera,že nevděk vládne světem.Vařím se s jídlem půl dne(dietním)aby nemuseli běhat na vc,ale oni nemají hlad.Večer jím dcera donese kupovanou sekanou a oni jí zbaští.Tak jsem to doma oplakala.Řekla jsem jím,že si musí sehnat nějakou ošetřovatelku.
Obrázek uživatelky
profil
u nás zamráčeno...
Blani to by naštvalo s tím PCSmajlíkSmajlík
Užij si návštěvuSmajlík
Včera jsem byla hrozně unavená,už se mi večer nic nechtělo,myslela jsem si ,že budu dlouho spát a tu houbelecSmajlík
Moc děkuji za přánička pro Míšu,no je už to velký kluk za rok bude dospělákSmajlíkSmajlík
Marti včera taky peklaSmajlík
Zadělám si těsto na linécké,přijedou vnučky odpoledne,tak Barča s Robinkem budou vykrajovatSmajlíkSmajlíkNormálně na velikonoce nepeču cukroví,péču jenom vinnou klobásu v těstíčkuSmajlík
Mějte pěknou sobotu !!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Tak když se něco s..., tak se to s.... Já od 4 hodin odpoledne morduju internet, který mi vypadl a ne a ne se připojit. Syn teprve před chvilkou přijel z práce, tak jsem mu volala, byl tady a taky mu to nešlo, tak volal na O2 a řekli mu, že nezbyde než znovu vše nainstalovat. On u ž je utahaný práce, tak mi zatím připojil normálně kabelem, jinak mám wifinu. Takhle hrozí, že o kabel zakopnu a shodím si noťas na zem.
Pekla jsem jen na neděli a bratranci štrudli a ovocný koláč a pak vepřovou roládu.
Žehlit bych taky měla, ale na to nedošlo.Jsem bez internetu jako bezruká, nervózní jak pes.
Děvčata,mějte hezký večer i noc, dobrou.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
já jsem toho dnes moc neudělala,upekla jsem řezy s ovocem, mám ještě dost od loňska v mrazničce a musí se to zlikvidovat. Dětem to přijde k chuti a mému manželovi-ani nemluvím jak.On se za chvíli neunese, tak mu raději toho moc nepeču.Také jsme byli hodinku na pohřbu jednomu moc hodnému pánovi -86 roků, dávál nám přísady, co mu zbyly a my mu zase pšenici dokud jsme na poli pěstovali pro jeho králíky, ty jsme my zase už neměli.....Docela jsem vymrzla v kostele.....Dnes jsem i něco požehlila a to je vše. ...Přeji klidnou a bezbolestnou dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stázko, gyndu máš za sebou. Já půjdu na preventivku po Velikonocích. Perníčky klidně jen potři čokoládou a posyp kokosem, nebo oříšky. Já je někdy potřu bílkovou polevou a na to dám ořech nebo barevné zdobení. Vnuci vždy říkají, abych si s tím nehrála, ale já to dělám ráda dokud je ruka ještě trochu šikovná!Smajlík
Alenka má vyžehleno a ještě upekla bublaninu. Dobrý nápad, mohla bych ji upéci zítra.Smajlík
Děvčátka, přeji vám pěkný večer a klidnou noc!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsem doma ,ale už toho mám nějak dost......ještě si vás dočtu a asi zalehnu k telce .Tak mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles