Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 28.03.2015 08:18 hod. | |||
|
tak jsem dočetla![]() Aničko Filipi..na vděk se čekat nedá, oni tě brali jako samozřejmost... Dobře jsi jim to řekla, ať si najdou pečovatelku.. To by jsi taky takové hlídání mohla odstonat.. a k placené pečovatelce se celá rodina bude chovat jinak, pak si možná uvědomí, jaký jsi pro ně byla poklad.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný den | Datum vložení: 28.03.2015 08:05 hod. | |||
|
Milá Zdeničko,pro tebe: Leť sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem. Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví. Pošimrej ho za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko. Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ho máme stále rádi. Vše nejlepší k narozeninám Užij si den v klidu a pohodě....![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj,krásnou sobotu. | Datum vložení: 28.03.2015 08:05 hod. | |||
|
Máme zataženo, mlhavo, ale zdálo se mi celkem teplo. Dnes tu budu jen chvilku teď po ránu, protože pak noťas sklidím, kabel mi vede asi 30 cm nad zemí, tak to fujrt přelejzám . Nevím, jestli bude mít syn dnes čas mi přijít na tu opravu. A s návštěvou budeme sedět v obýváku, tak by to ani moc nešlo. AničkoF, je to tak. Jsi dobrák a lidi to často neocení,spíš to jen využijí.Myslím si, že ani sestra neocenila, co jsem pro ni dělala a ráda.Vykládala pak známým, že to všechno jí zařídil a udělal syn. No a když jsem se starala o sousedku, co byla skoro slepá, tak mi jednou řekla, kolik mi za to platí charita. Přitom já s charitou neměla nic společného. Marti, taky mám ještě ovoce v mrazáku, ale hlavně rybíz a ten snaše a omladině připadá kyselý. Ale stejně jsem ho včera na koláč taky dala s jahodami a jostou.Tak mějte příjemný den. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 28.03.2015 07:53 hod. | |||
|
Dobré ránko přeji..pak dočtu | ||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 28.03.2015 07:51 hod. | |||
|
U nás dokonce prší a je tam chladno. Marcelko máš pravdu,já to vzdávám.Zjistila jsem včera,že nevděk vládne světem.Vařím se s jídlem půl dne(dietním)aby nemuseli běhat na vc,ale oni nemají hlad.Večer jím dcera donese kupovanou sekanou a oni jí zbaští.Tak jsem to doma oplakala.Řekla jsem jím,že si musí sehnat nějakou ošetřovatelku. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 28.03.2015 07:11 hod. | |||
|
u nás zamráčeno... Blani to by naštvalo s tím PC ![]() ![]() Užij si návštěvu ![]() Včera jsem byla hrozně unavená,už se mi večer nic nechtělo,myslela jsem si ,že budu dlouho spát a tu houbelec ![]() Moc děkuji za přánička pro Míšu,no je už to velký kluk za rok bude dospělák ![]() ![]() Marti včera taky pekla ![]() Zadělám si těsto na linécké,přijedou vnučky odpoledne,tak Barča s Robinkem budou vykrajovat ![]() Normálně na velikonoce nepeču cukroví,péču jenom vinnou klobásu v těstíčku![]() Mějte pěknou sobotu !!!!! |
||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 27.03.2015 20:30 hod. | |||
|
Tak když se něco s..., tak se to s.... Já od 4 hodin odpoledne morduju internet, který mi vypadl a ne a ne se připojit. Syn teprve před chvilkou přijel z práce, tak jsem mu volala, byl tady a taky mu to nešlo, tak volal na O2 a řekli mu, že nezbyde než znovu vše nainstalovat. On u ž je utahaný práce, tak mi zatím připojil normálně kabelem, jinak mám wifinu. Takhle hrozí, že o kabel zakopnu a shodím si noťas na zem. Pekla jsem jen na neděli a bratranci štrudli a ovocný koláč a pak vepřovou roládu. Žehlit bych taky měla, ale na to nedošlo.Jsem bez internetu jako bezruká, nervózní jak pes. Děvčata,mějte hezký večer i noc, dobrou. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný zbytek večera | Datum vložení: 27.03.2015 20:19 hod. | |||
|
já jsem toho dnes moc neudělala,upekla jsem řezy s ovocem, mám ještě dost od loňska v mrazničce a musí se to zlikvidovat. Dětem to přijde k chuti a mému manželovi-ani nemluvím jak.On se za chvíli neunese, tak mu raději toho moc nepeču.Také jsme byli hodinku na pohřbu jednomu moc hodnému pánovi -86 roků, dávál nám přísady, co mu zbyly a my mu zase pšenici dokud jsme na poli pěstovali pro jeho králíky, ty jsme my zase už neměli.....Docela jsem vymrzla v kostele.....Dnes jsem i něco požehlila a to je vše. ...Přeji klidnou a bezbolestnou dobrou noc...![]() ![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 27.03.2015 19:59 hod. | |||
|
Stázko, gyndu máš za sebou. Já půjdu na preventivku po Velikonocích. Perníčky klidně jen potři čokoládou a posyp kokosem, nebo oříšky. Já je někdy potřu bílkovou polevou a na to dám ořech nebo barevné zdobení. Vnuci vždy říkají, abych si s tím nehrála, ale já to dělám ráda dokud je ruka ještě trochu šikovná!![]() Alenka má vyžehleno a ještě upekla bublaninu. Dobrý nápad, mohla bych ji upéci zítra. ![]() Děvčátka, přeji vám pěkný večer a klidnou noc! ![]() ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 27.03.2015 19:57 hod. | |||
|
už jsem doma ,ale už toho mám nějak dost......ještě si vás dočtu a asi zalehnu k telce .Tak mějte pěkný večer a dobrou noc![]() |
||||