Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 28.03.2015 11:56 hod. | |||
|
Holky, jdu popřát dobrou chuť.. Počasí jsem přechválila, už se ženou mraky ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 28.03.2015 10:49 hod. | |||
|
Zdeničko, přeji k narozeninám hodně moc zdravíčka a spokojenosti. Aničko, máš pravdu, když pečuješ o kohokoliv, brává vše jako automaticky. Tvoje jídlo bylo dietní, zdravější, ale kupovaná sekaná asi chutnější. Není ta starost i dobře míněná, vždy pro druhé nejlepší, když mají jiný názor a jiné zvyklosti. Jsem sama kolikrát na rozpacích, zda nenutím mamině moc svoji pomoc, když vidím, jak ji práce zmáhá. Společně by se pořídilo lépe a mohla by si připadat i tak potřebná. Jdu vařit filé a brambůrky. Dříve jsem na velikonoce také nic nepekla, ale myslela jsem na změnu, aby se udělala obnova. |
||||
| 2baculka | Ahoj, | Datum vložení: 28.03.2015 10:37 hod. | |||
|
N výstavu jedu až zítra. To potřebují pomoc, dnes jich je dost. Umyla jsem okno v obýváku dala jinou záclonu, tamta vlaje venku. Mrcelko, jezdí bráška k rodičům, ale jen asi podle toho, když se mamina ozve, že potřebuje, nebo když jede do okresního města vyřizovat své záležitosti. Ty vyřizuje dlouhý čas a nějak nemá vše konce, tudíž je chudák, má moc starostí. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 28.03.2015 10:27 hod. | |||
|
Já dnes vařím jen zelňačku.. muž odpojil vodu, musel jet koupit nové odpady a pod.. Tak já mam čas na noťásek![]() Zdeničko, také se připojuji ke gratulantům.. ![]() U nás se dnes docela vyčasilo co se oblohy týká, je hezká modrá..jinak fouká vítr jako u Janičky ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 28.03.2015 09:14 hod. | |||
|
děvčata,mějte pohodovou sobotu, ať se vám daří přípravy na velikonoce...![]() ![]() Zdničko, tobě přeji k tvým narozeninám vše nejlepší, hlavně zdraví,taky štěstí, lásku, spokojenost... ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Krásné sobotní ráno. | Datum vložení: 28.03.2015 09:07 hod. | |||
|
Máme zimu, vlhko a nevlídno. Do Plzně jsme nejeli, zatím se nám moc nechtělo. Brzo ráno jsme si četli v posteli. Teprve teď jsme snídali.![]() Zdeničko, naše milá, přeji ti k narozkám hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti ze života a žádné trápení. Aničko, jsem ráda, že jsi prokoukla, ještě bys tu pomoc odstonala. Blaničko, já si nějak neumím představit, že bych místo pevného PC měla noťas. Naši mladí - všichni - mají jen noťasy, ale mně nevyhovují. Asi už jsem na to stará. ![]() Tobě přeji, abys ho měla brzo opravený. Dnes si pořádně užij návštěvy! ![]() Kristínko, odpoledne budeš mít pomocnice, to se to bude péci! Martičko, moc pěkně jsi to Zdeničce zveršovala. ![]() Irenko, Alenko, Janičko ahojky po ránu! Děvčátka, všem přeji pěknou sobotu, ať se vám podaří všechno, co budete dnes dělat. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 28.03.2015 08:49 hod. | |||
|
Máme zamračeno, je chladno. Byli jsme mamce nakoupit, jdu dělat chlebíčky. AničkoF jsi obětavá , ale lidi jsou zlí. Všechny co slavíte , tak si to užijte. Jani moc děkuji .Marti díky za krásné veršíky. Mějte všechny pohodovou sobotu.![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 28.03.2015 08:35 hod. | |||
|
![]() pěknou sobotu. Zdeničce, hodně zdravíčka a rodinnou pohodu. Kdo bude slavit a mít návštěvu, tak ať se daří. Venku je pod mrakem, ale moc teplo tam není.Na počasí jsem se dívala a po neděli má být silný vítr.Asi nás odnese do teplých krajin. ![]() ![]() Ještě jednou pěknou sobotu přeji. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 28.03.2015 08:23 hod. | |||
|
děvčátka AničkoF ty jsi moc hodná holka a tím tě všichni využijí,dobře že ti to ted došlo,ono opatrovat nemocné dá pěknou zabíračku,tam jsou dva a sama vidíš k čemu došlo,mají dceru tak at se postará ona.Marcelka to tu píše také,není to sranda.Holky tak já musím také udělat to linecké,všichni pečete a já jsem nějak pozadu.Vždyt mám ty vykrajovátka.Máme 5 stupnů a fouká to studeně,muž přišel z venku a řekl,ven dnes nejdu je tam hnusně,bude tmelit sprcháč,někde nám to prosakuje.Vařit budu zelnici a čočku s klobásou no a vrhnu se na to linecké.Mějte příjemný den![]() |
||||
| Bm68 | Zdeni, | Datum vložení: 28.03.2015 08:20 hod. | |||
|
promiň, nevěděla jsem, že máš narozky. Tak hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. A taky, aby i tví blízcí byli v pohodě a nic je netrápilo. ![]() ![]() ![]() |
||||