Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Holky, jdu popřát dobrou chuť..


Počasí jsem přechválila, už se ženou mrakySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, přeji k narozeninám hodně moc zdravíčka a spokojenosti. Aničko, máš pravdu, když pečuješ o kohokoliv, brává vše jako automaticky. Tvoje jídlo bylo dietní, zdravější, ale kupovaná sekaná asi chutnější. Není ta starost i dobře míněná, vždy pro druhé nejlepší, když mají jiný názor a jiné zvyklosti. Jsem sama kolikrát na rozpacích, zda nenutím mamině moc svoji pomoc, když vidím, jak ji práce zmáhá. Společně by se pořídilo lépe a mohla by si připadat i tak potřebná.
Jdu vařit filé a brambůrky.
Dříve jsem na velikonoce také nic nepekla, ale myslela jsem na změnu, aby se udělala obnova.
Obrázek uživatelky
profil
N výstavu jedu až zítra. To potřebují pomoc, dnes jich je dost. Umyla jsem okno v obýváku dala jinou záclonu, tamta vlaje venku.
Mrcelko, jezdí bráška k rodičům, ale jen asi podle toho, když se mamina ozve, že potřebuje, nebo když jede do okresního města vyřizovat své záležitosti. Ty vyřizuje dlouhý čas a nějak nemá vše konce, tudíž je chudák, má moc starostí.
Obrázek uživatelky
profil
Já dnes vařím jen zelňačku.. muž odpojil vodu, musel jet koupit nové odpady a pod..SmajlíkTak já mam čas na noťásekSmajlík

Zdeničko, také se připojuji ke gratulantům..Smajlík

U nás se dnes docela vyčasilo co se oblohy týká, je hezká modrá..jinak fouká vítr jako u JaničkySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,mějte pohodovou sobotu, ať se vám daří přípravy na velikonoce...SmajlíkSmajlík

Zdničko, tobě přeji k tvým narozeninám vše nejlepší, hlavně zdraví,taky štěstí, lásku, spokojenost...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zimu, vlhko a nevlídno. Do Plzně jsme nejeli, zatím se nám moc nechtělo.SmajlíkBrzo ráno jsme si četli v posteli. Teprve teď jsme snídali.Smajlík

Zdeničko, naše milá, přeji ti k narozkám hodně zdravíčka, štěstíčka, radosti ze života a žádné trápení.

Aničko, jsem ráda, že jsi prokoukla, ještě bys tu pomoc odstonala.
Blaničko, já si nějak neumím představit, že bych místo pevného PC měla noťas. Naši mladí - všichni - mají jen noťasy, ale mně nevyhovují. Asi už jsem na to stará.Smajlík
Tobě přeji, abys ho měla brzo opravený. Dnes si pořádně užij návštěvy!Smajlík
Kristínko, odpoledne budeš mít pomocnice, to se to bude péci!
Martičko, moc pěkně jsi to Zdeničce zveršovala.Smajlík
Irenko, Alenko, Janičko ahojky po ránu!
Děvčátka, všem přeji pěknou sobotu, ať se vám podaří všechno, co budete dnes dělat.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, je chladno. Byli jsme mamce nakoupit, jdu dělat chlebíčky. AničkoF jsi obětavá , ale lidi jsou zlí. Všechny co slavíte , tak si to užijte. Jani moc děkuji .Marti díky za krásné veršíky. Mějte všechny pohodovou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou sobotu.
Zdeničce, hodně zdravíčka a rodinnou pohodu.

Kdo bude slavit a mít návštěvu, tak ať se daří.

Venku je pod mrakem, ale moc teplo tam není.Na počasí jsem se dívala a po neděli má být silný vítr.Asi nás odnese do teplých krajin.SmajlíkSmajlík

Ještě jednou pěknou sobotu přeji.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka AničkoF ty jsi moc hodná holka a tím tě všichni využijí,dobře že ti to ted došlo,ono opatrovat nemocné dá pěknou zabíračku,tam jsou dva a sama vidíš k čemu došlo,mají dceru tak at se postará ona.Marcelka to tu píše také,není to sranda.Holky tak já musím také udělat to linecké,všichni pečete a já jsem nějak pozadu.Vždyt mám ty vykrajovátka.Máme 5 stupnů a fouká to studeně,muž přišel z venku a řekl,ven dnes nejdu je tam hnusně,bude tmelit sprcháč,někde nám to prosakuje.Vařit budu zelnici a čočku s klobásou no a vrhnu se na to linecké.Mějte příjemný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
promiň, nevěděla jsem, že máš narozky.

Tak hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. A taky, aby i tví blízcí byli v pohodě a nic je netrápilo.SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles