Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, přeji hezký večer..vyspinkejte se do růžova..pospinkejte déle...bude kratší noc...papaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ahojki, bonitovala jsem Boničku před týdnem a bonitací prošla bez problémů.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni,k narozeninám hoooodne zdraví,pohody a radosriSmajlík
Aničko, bude to v novotě a to je moc fajn.Když vzpomenu,jak jsem v baráku dělal novou vodu,odpady,alekriku,tak mne omejvá.Práce prostě nemají konce.
Ale máš zradostí se super úspěšnými pejsky. Kdy budeš bonitovat.Propásla jsem to|?
Dovezli jsem asi 10 m3 dřeva,takže řežeme uklízíme,skládáme a pořád dokola.Prostě nestíhám při baráku,zahradě a ostatním skoro nic sledovat.
Aničko F, jsi moc statečná a hodná. I když to neocení ti co jen od tebe berou.Umět dávat je stejně důležité jako se ozvat,když je třeba.
Děvčátka víc odpočívejte a užívejte radostí.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
doufám že mně neukamenujete za moji neaktivitu, ale opravdu nevím co napřed. Kopou se odpad, klekl darling, takže se kope i u studny, kde se budou dávat nové trubky k nové vodárně. Také je nejvyšší čas koupit nový bojler, který nám teče už čím dál více. Včera jsem kryla Marilyn, tak budu čekat jestli zabřezne. A čeká mně vyšetření na té urologii, takže starostí hodně. Zdeničko a tobě přeji k narozeninám vše nejlepší a především hodně zdraví a osobní spokojenosti.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni, přeji Ti k narozeninám hodně štěstí, hlavně zdraví a aby se Ti splnilo vše co si přeješ.
Dnes je u nás Lipenská hvězda (tancování). Šla jsem se tam podívat, protože tam tacují oba moji vnuci, ale bylo tam tolik lidí a žádné místo k sezení, že jsem to vzdala a syn mi říkal, že to natočí tak se na to potom podívám doma.
Zítra pojedeme na zahradu dodělat skleník. Já dědovi moc nepomůžu, ale jede i syn. Tak jim tam budu do toho aspoň kibicovat.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hodně zdraví, štěstí a pohody. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko, přeji ti k narozeninám hodně zdraví, štěstí a radosti s nejbližšími.Smajlík
Ve čtvrtek jsme si hezky užili posezení dříve narozených. Nejdříve zpívaly a moc hezky tancovaly děti z naší školy a děti z dětského domova. Potom hrála pražská kapela lidovky k tanci i zpěvu.
V pátek jsme se sešli u nás se čtyřmi bratranci, jednou sestřenicí a tetou. S některými jsem se neviděla už mnoho let, tak bylo co probírat.
Dneska jedem na pravidelnou návštěvu po 14dnech ke švagrovi a švagrové.
Počasí u nás nic moc. Vařit jsem dneska nemusela, jedli se zbytky a bude i na zítra.
Mějte hezký zbytek soboty.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni, k Tvým narozeninám Ti přeji všechno nejlepší,co jen život může dát. Ať zdraví,štěstí,lásku i moudrost stále máš a plnými doušky si všeho krásného můžeš užívat.
Dopoledne jsem si udělala těsto na perníčky,a přišel vnouček a že mi bude pomáhat.No bylo to na dlouho,vnuk chtěl všechno dělat sám, válet, vykrajovat. No společně jsme to zvládli.
Teď už jen nazdobit a bude hotovo.
Venku je polojasno a fouká studený silný vítr,ani na procházku to není.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeničko hodně zdravíčka,štěstíčka a životní pohodičky k narozeninámSmajlík Smajlík
AničkoF nevděk světem vládne,dobře že jsi na to přišla hnedSmajlíkSmajlíkmají dceru ať se postará.....A koukej už prosím tě i trošku na sebeSmajlíkSmajlík
Přeji dobrou chuť,já dneska kuchtim pečené krůtí maso s mrkvi a hráškemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Opožděně,ale přece SmajlíkZdeničce hodně mooooc štěstíčka i zdravíčka přejí k narozeninámSmajlík**17
Děvčátka já dnes hřešímSmajlíkU pekla jsem si bůček-brambor ,kyselou okurku ať si dna nase...
Potřebují obalit nervičkySmajlík
Dobrou chuť

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles