Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 28.03.2015 18:34 hod. | |||
|
Děvčátka, přeji hezký večer..vyspinkejte se do růžova..pospinkejte déle...bude kratší noc...papa![]() |
||||
| Anicka59 | čivavka | Datum vložení: 28.03.2015 18:29 hod. | |||
|
Ahojki, bonitovala jsem Boničku před týdnem a bonitací prošla bez problémů. | ||||
| čivavka | Přeji pohodu a domácí teplíčko | Datum vložení: 28.03.2015 17:25 hod. | |||
|
Zdeni,k narozeninám hoooodne zdraví,pohody a radosri![]() Aničko, bude to v novotě a to je moc fajn.Když vzpomenu,jak jsem v baráku dělal novou vodu,odpady,alekriku,tak mne omejvá.Práce prostě nemají konce. Ale máš zradostí se super úspěšnými pejsky. Kdy budeš bonitovat.Propásla jsem to|? Dovezli jsem asi 10 m3 dřeva,takže řežeme uklízíme,skládáme a pořád dokola.Prostě nestíhám při baráku,zahradě a ostatním skoro nic sledovat. Aničko F, jsi moc statečná a hodná. I když to neocení ti co jen od tebe berou.Umět dávat je stejně důležité jako se ozvat,když je třeba. Děvčátka víc odpočívejte a užívejte radostí. ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 28.03.2015 16:41 hod. | |||
|
doufám že mně neukamenujete za moji neaktivitu, ale opravdu nevím co napřed. Kopou se odpad, klekl darling, takže se kope i u studny, kde se budou dávat nové trubky k nové vodárně. Také je nejvyšší čas koupit nový bojler, který nám teče už čím dál více. Včera jsem kryla Marilyn, tak budu čekat jestli zabřezne. A čeká mně vyšetření na té urologii, takže starostí hodně. Zdeničko a tobě přeji k narozeninám vše nejlepší a především hodně zdraví a osobní spokojenosti. |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 28.03.2015 16:26 hod. | |||
|
Zdeni, přeji Ti k narozeninám hodně štěstí, hlavně zdraví a aby se Ti splnilo vše co si přeješ. Dnes je u nás Lipenská hvězda (tancování). Šla jsem se tam podívat, protože tam tacují oba moji vnuci, ale bylo tam tolik lidí a žádné místo k sezení, že jsem to vzdala a syn mi říkal, že to natočí tak se na to potom podívám doma. Zítra pojedeme na zahradu dodělat skleník. Já dědovi moc nepomůžu, ale jede i syn. Tak jim tam budu do toho aspoň kibicovat. ![]() ![]() ![]() |
||||
| slunickoka | Milá Zdeničko, | Datum vložení: 28.03.2015 16:12 hod. | |||
|
přeji hodně zdraví, štěstí a pohody. ![]() |
||||
| jimas | Přeji hezké odpoledne. | Datum vložení: 28.03.2015 15:15 hod. | |||
|
Zdeničko, přeji ti k narozeninám hodně zdraví, štěstí a radosti s nejbližšími.![]() Ve čtvrtek jsme si hezky užili posezení dříve narozených. Nejdříve zpívaly a moc hezky tancovaly děti z naší školy a děti z dětského domova. Potom hrála pražská kapela lidovky k tanci i zpěvu. V pátek jsme se sešli u nás se čtyřmi bratranci, jednou sestřenicí a tetou. S některými jsem se neviděla už mnoho let, tak bylo co probírat. Dneska jedem na pravidelnou návštěvu po 14dnech ke švagrovi a švagrové. Počasí u nás nic moc. Vařit jsem dneska nemusela, jedli se zbytky a bude i na zítra. Mějte hezký zbytek soboty. ![]() |
||||
| annau | Příjemné sobotní odpoledne děvčata, | Datum vložení: 28.03.2015 14:38 hod. | |||
|
Zdeni, k Tvým narozeninám Ti přeji všechno nejlepší,co jen život může dát. Ať zdraví,štěstí,lásku i moudrost stále máš a plnými doušky si všeho krásného můžeš užívat. Dopoledne jsem si udělala těsto na perníčky,a přišel vnouček a že mi bude pomáhat.No bylo to na dlouho,vnuk chtěl všechno dělat sám, válet, vykrajovat. No společně jsme to zvládli. Teď už jen nazdobit a bude hotovo. Venku je polojasno a fouká studený silný vítr,ani na procházku to není. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 28.03.2015 12:08 hod. | |||
|
Zdeničko hodně zdravíčka,štěstíčka a životní pohodičky k narozeninám ![]() AničkoF nevděk světem vládne,dobře že jsi na to přišla hned ![]() mají dceru ať se postará.....A koukej už prosím tě i trošku na sebe![]() ![]() Přeji dobrou chuť,já dneska kuchtim pečené krůtí maso s mrkvi a hráškem ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 28.03.2015 11:58 hod. | |||
|
Opožděně,ale přece Zdeničce hodně mooooc štěstíčka i zdravíčka přejí k narozeninám **17Děvčátka já dnes hřeším U pekla jsem si bůček-brambor ,kyselou okurku ať si dna nase...Potřebují obalit nervičky ![]() Dobrou chuť |
||||