Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
mně bude asi vzácný. Je toho v plánu hodně, uvidíme co se stihne. A pokud vše dobře dopadne, tak budou koncem května zase štěnátka
Obrázek uživatelky
profil
Čtu jaké jste pilňušky,Já nic doma nestihám.samé telefonáty až mě s toho bolí hlava.Vlasta mě volala 8x ,že musí za matkou a neví jak.Nakonec jí za ní vezl soused a po 2hod zase pro ní jel,Škaredě se o matce vyjadřuje,že jí otravuje telefonátama.Nepochopím proč je na matku tak zlá.Co bych za to dala kdyby moje maminka žila.Teď mě volala jestli bych jí zítra nešla koupit cigarety,Tak jsem jí řekla,že jsem nohy nevyhrála ve sportce,tak se naštvala.Potom mě volala Maruška,abych na hodinu přišla,že chce převléct dědovy postel.Já mám svých starostí nad hlavu se bojím o Jakuba i péjska a oni to nepochopí.Asi začnu být potvora a říkat né.Tak jsem si vám postěžovala a je mě líp.Ještě ,že vás holky mám,
Přejí krásnou bezbolestnou noc
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát dobrou nocku všem,jdu na miskuSmajlíkSmajlík
Marci nakonec linecké jsem pekla samaSmajlík,nějak se mi blbě válelo.....
Obrázek uživatelky
profil
Já jsem dopoledne jen upekla litý koláč s borůvkami a tvarohovo-jogurtovou polevou. K obědu jsme měli včerejší polévku a hemenex s chlebíkem. Hned po obědě jsme šli do sousední vesničky - 4km. Manžel se tam šel podívat na fotbal a já pokračovala do pěkného lyžařského areálu, kde jsem byla vždy jen v zimě, když byl sníh. Svítilo sluníčko, tak jsem si tam sedla na lavičku a nechala se ohřívat slunečními paprsky. Domů jsem šla sama. Udivilo mě, že v Praze pršelo.
Jindřiško, když už jsi se vypravila, abys viděla vnuky, měla jsi pořadatele požádat, aby ti sehnali židli. Já bych to udělala!Smajlík Ale zase asi bych měla strach, aby mě někdo do nohy neuhodil. Tak se podíváš na vnuky doma.Smajlík
Jiřinko, užila sis pěkný týden. Člověk se potřebuje občas pobavit.
Stázko, hlavně, že se vám perníčky povedly!Smajlík

Aničko, až všechno doma uděláte, zase budeš mít čas na PC.
PŘEJI VŠEM PĚKNÝ VEČER A HEZKOU DOBROU NOC, I KDYŽ BUDE KRATŠÍ O HODINU!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka přeji,užijte si ho v pohodě,všecky jste pilné před vlikonocemi,tak si odpočiňte...Smajlík
Zároveň vám přeji klidnou i když kratší noc...hezky e vypěte...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám všem krásnou dobrou noc, dnes bude o hodinku kratší, ve dvě v noci už se hodiny přemístí na 3...Běžte brzy spát, ať vám ta hodinka nechybí...Hezké sny a klidnou dobrou noc.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata a zároveň dobrou noc!SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
podobný štrůdl dělává dcera a je opravdu moc MNAM !
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Odpoledne jsem dělala slaný štrůdl z listového těsta a do středu jsem dala Moravanku.Je vynikající. Smajlík
Ráda zkouším nové recepty.
Stázko, děkuji.

Také jsme byli na hřbitově a dali jsme do váz už zlatý déšť.Je hodně nalitý a tak tam rozkvete.Jinak jsem tam přidala macešky v květináči.

Užijte v pohodě zbytek večera a nezapomeňte jít spát.Smajlík
Přeji dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak je klid, už odpočívám, hlavně všem děvčátka moc děkuji za přáníčka, je to milé.Smajlík Dnes už budu jen odpočívat , vy mějte všechny pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles