Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Čas | Datum vložení: 28.03.2015 20:43 hod. | |||
|
mně bude asi vzácný. Je toho v plánu hodně, uvidíme co se stihne. A pokud vše dobře dopadne, tak budou koncem května zase štěnátka | ||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 28.03.2015 20:33 hod. | |||
|
Čtu jaké jste pilňušky,Já nic doma nestihám.samé telefonáty až mě s toho bolí hlava.Vlasta mě volala 8x ,že musí za matkou a neví jak.Nakonec jí za ní vezl soused a po 2hod zase pro ní jel,Škaredě se o matce vyjadřuje,že jí otravuje telefonátama.Nepochopím proč je na matku tak zlá.Co bych za to dala kdyby moje maminka žila.Teď mě volala jestli bych jí zítra nešla koupit cigarety,Tak jsem jí řekla,že jsem nohy nevyhrála ve sportce,tak se naštvala.Potom mě volala Maruška,abych na hodinu přišla,že chce převléct dědovy postel.Já mám svých starostí nad hlavu se bojím o Jakuba i péjska a oni to nepochopí.Asi začnu být potvora a říkat né.Tak jsem si vám postěžovala a je mě líp.Ještě ,že vás holky mám, Přejí krásnou bezbolestnou noc |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 28.03.2015 20:19 hod. | |||
|
jdu popřát dobrou nocku všem,jdu na misku![]() ![]() Marci nakonec linecké jsem pekla sama ,nějak se mi blbě válelo..... |
||||
| Macizaj | Pěkný večer. | Datum vložení: 28.03.2015 19:50 hod. | |||
|
Já jsem dopoledne jen upekla litý koláč s borůvkami a tvarohovo-jogurtovou polevou. K obědu jsme měli včerejší polévku a hemenex s chlebíkem. Hned po obědě jsme šli do sousední vesničky - 4km. Manžel se tam šel podívat na fotbal a já pokračovala do pěkného lyžařského areálu, kde jsem byla vždy jen v zimě, když byl sníh. Svítilo sluníčko, tak jsem si tam sedla na lavičku a nechala se ohřívat slunečními paprsky. Domů jsem šla sama. Udivilo mě, že v Praze pršelo. Jindřiško, když už jsi se vypravila, abys viděla vnuky, měla jsi pořadatele požádat, aby ti sehnali židli. Já bych to udělala! Ale zase asi bych měla strach, aby mě někdo do nohy neuhodil. Tak se podíváš na vnuky doma.![]() Jiřinko, užila sis pěkný týden. Člověk se potřebuje občas pobavit. Stázko, hlavně, že se vám perníčky povedly! ![]() Aničko, až všechno doma uděláte, zase budeš mít čas na PC. PŘEJI VŠEM PĚKNÝ VEČER A HEZKOU DOBROU NOC, I KDYŽ BUDE KRATŠÍ O HODINU! ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 28.03.2015 19:38 hod. | |||
|
děvčátka přeji,užijte si ho v pohodě,všecky jste pilné před vlikonocemi,tak si odpočiňte...![]() Zároveň vám přeji klidnou i když kratší noc...hezky e vypěte... ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Hezký večer, | Datum vložení: 28.03.2015 19:19 hod. | |||
|
přeji vám všem krásnou dobrou noc, dnes bude o hodinku kratší, ve dvě v noci už se hodiny přemístí na 3...Běžte brzy spát, ať vám ta hodinka nechybí...Hezké sny a klidnou dobrou noc.....![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 28.03.2015 19:01 hod. | |||
|
děvčata a zároveň dobrou noc!![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | vocjan | Datum vložení: 28.03.2015 18:57 hod. | |||
|
podobný štrůdl dělává dcera a je opravdu moc MNAM ! | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 28.03.2015 18:55 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Odpoledne jsem dělala slaný štrůdl z listového těsta a do středu jsem dala Moravanku.Je vynikající. ![]() Ráda zkouším nové recepty. Stázko, děkuji. Také jsme byli na hřbitově a dali jsme do váz už zlatý déšť.Je hodně nalitý a tak tam rozkvete.Jinak jsem tam přidala macešky v květináči. Užijte v pohodě zbytek večera a nezapomeňte jít spát. ![]() Přeji dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 28.03.2015 18:36 hod. | |||
|
Tak je klid, už odpočívám, hlavně všem děvčátka moc děkuji za přáníčka, je to milé. Dnes už budu jen odpočívat , vy mějte všechny pěkný večer a hlavně se dobře vyspěte.![]() |
||||