Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěknou něděli, | Datum vložení: 29.03.2015 09:37 hod. | |||
|
Jaruško, také mám nemladší dceru Katku, tak té tvé Hodně štěstíčka a zdravíčka a ty si užij své rodinky v pohodě a veselí. .....My máme pod mrakem, ale nefouká. Včera se rozfoukalo až dost. Řemeslníci dnes tady nebudou, tak bude v domě veget. Nevaříme ani já a ani dcera, máme něco ze zvěřinových hodů.....Blani, šťasnou cestu i návrat, Reginko, něco tam nafoť, ty to umíš, já se ráda dívám, ale fotim, protože na to nevidím, ale foťákem bych mohla, u něj mám moc dobrý fotoaparát.Snad až zahradu a nebo domácí kytičky.....Ostatním vám všem moc pěknou neděli a myslete také na sebe.....![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 29.03.2015 09:06 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. Blanko, recept byl tady z Chytré Ženy - http://recepty.chytrazena.cz/jednoduchy-slany-zavin-100039.html Přeji příjemné cestování všem, těm co vyrážíte na cesty a šťastný návrat. Katce také přeji hodně štěstí. Jindřiško, ty je všechny na zahradě jen diriguj a odpočívej. Dnes bude Alenko, také králík.Musím přichystat mražák na nové maso. ![]() Králíčci už jsou na světě. ![]() ![]() Besina začíná hárat a tak muž nejde na cvičák a tak budeme obědvat brzy. Jdu si uvařit kávu a jdu na to vaření. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěknou nedělí děvčátka, | Datum vložení: 29.03.2015 09:01 hod. | |||
|
u nás krásně svítí sluníčko![]() Péču chlebík a dneska budu slepovat linecké.Na oběd bude dneska pečené kuřátko ![]() Blaničko užij si návštěvu ![]() Jaruš Katce všechno nejlepší hlavně hodně zdravíčka ![]() Mějte všechny krásnou pohodovou nedělí ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 29.03.2015 08:35 hod. | |||
|
Dobré ránko.. já teprve vstávám![]() ![]() U nás se dělá slaný závin s kunovjankou..s moravankou jsem to ještě nezkoušela tu my dáváme do br. salátu![]() JAKAZ-Jaruš, taky přeji Katce vše nej |
||||
| Bm68 | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 29.03.2015 08:30 hod. | |||
|
přeju krásné ráno. Máme po dešti a fouká studený vítr. To není moc dobré na cestování. Asi za hodinku vyrážíme. Marci, jo, budeme blízko vás. Mně se tam ta krajina moc líbí a když je hezké počasí,občas někam i kousek popojedeme, ale dneska nic takového nehrozí. A i mě mrzí, že ve Svojkovicích bude zavřeno. Jani slaný závin taky peču, kdysi (asi v r.2001) byl recept v kalendáři Dámského klubu. Dělám takové malinké a sypu to sezamem nebo kmínem nebo mákem. Ale s moravankou neznám, já tam dávám trochu čili, aby to bylo ostré. Napiš prosím receptík. Aničko 59, neboj, my víme, jaký máš fofr,když ještě chodíš do práce a máš pejsky. Přijdeš,až budeš mít chvilku. AničkoF., oni se nestydí tě pořád o něco žádat? To jsou tedy vlezlí.Musíš se naučit odmítat, jinak na to doplatíš zdravím. Jarko, Katce hodně vše nejlepší. Do Nymburka jsem kdysi jezdívala, ale to už je dávno. Holky, pečete jak divé, já až od pondělka něco spáchám. Klikačku jsem skoro zazdila. Tak mějte krásnou neděli. |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 29.03.2015 08:21 hod. | |||
|
Je zamračeno, asi bude pršet. Ijo děkuji. Dnes nevařím, je od včera guláš. Mějte pěkný den a žádné starosti.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 29.03.2015 07:32 hod. | |||
|
děvčata Zdeničko tobě přeji opožděně všechno nejlepší,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,spokojenost k tvým narozeninám.Tak už máme s Kristínkou upečeno linecké,něco si vzala domů,aby ukázala své výtvory.Máme 5 stupnů opět zataženo.Budu vařit řízek s bramborovou kaší.Vy pěkně dospinkejte krásné ráno![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný den. | Datum vložení: 29.03.2015 07:23 hod. | |||
|
Jdu spíš jen pozdravit, pojedu pryč na celý den. Večer jsem prospala u televize, a tak pak bylo všelijak. Jino na zahrádce pomalu, snad syn dobře zastoupí, Anička bude čekat, zda se zadaří a budou další štěňátka.AničkoF máš starosti. Ale opatruj se, hlavně svéh pejska a Jakuba opatruj. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 28.03.2015 23:09 hod. | |||
|
Jdu popřát dobrou noc. Máme tu děti, včera přijeli mladí z Nymburka, Katka má zítra narozeniny, pekla jsem dort, už ochutnali, je prý dobrý, mají připraveného upečeného zajíce (nepeču beránka, ale mám formu zajíce) politého čokoládou a dneska jsem ještě dopoledne pekla velikonoční věnec s ořechovou nádivkou, aby bylo ke kávě. Je moc dobrý, tak jsem si recept uložila. Zítra ještě přibude syn, přijde na oběd a odpoledne se zase všichni rozeběhnou a zůstaneme sami s Dackym, to je náš králíček. Zaregistrovala jsem, že někdo slavil narozeniny, tak dodatečně a taky dopředu na zítra všem oslavencům všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. | ||||
| ija1 | Přeji | Datum vložení: 28.03.2015 21:41 hod. | |||
|
pohodovou noc plnou krásných snů.![]() |
||||