Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jaruško, také mám nemladší dceru Katku, tak té tvé Hodně štěstíčka a zdravíčka a ty si užij své rodinky v pohodě a veselí. .....My máme pod mrakem, ale nefouká. Včera se rozfoukalo až dost. Řemeslníci dnes tady nebudou, tak bude v domě veget. Nevaříme ani já a ani dcera, máme něco ze zvěřinových hodů.....Blani, šťasnou cestu i návrat, Reginko, něco tam nafoť, ty to umíš, já se ráda dívám, ale fotim, protože na to nevidím, ale foťákem bych mohla, u něj mám moc dobrý fotoaparát.Snad až zahradu a nebo domácí kytičky.....Ostatním vám všem moc pěknou neděli a myslete také na sebe.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou neděli.
Blanko, recept byl tady z Chytré Ženy - http://recepty.chytrazena.cz/jednoduchy-slany-zavin-100039.html
Přeji příjemné cestování všem, těm co vyrážíte na cesty a šťastný návrat.
Katce také přeji hodně štěstí.
Jindřiško, ty je všechny na zahradě jen diriguj a odpočívej.

Dnes bude Alenko, také králík.Musím přichystat mražák na nové maso.Smajlík
Králíčci už jsou na světě.SmajlíkSmajlík

Besina začíná hárat a tak muž nejde na cvičák a tak budeme obědvat brzy.

Jdu si uvařit kávu a jdu na to vaření.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás krásně svítí sluníčkoSmajlík
Péču chlebík a dneska budu slepovat linecké.Na oběd bude dneska pečené kuřátkoSmajlík
Blaničko užij si návštěvuSmajlík
Jaruš Katce všechno nejlepší hlavně hodně zdravíčkaSmajlíkSmajlík
Mějte všechny krásnou pohodovou nedělí SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko..Smajlíkjá teprve vstávámSmajlíkSmajlík
U nás se dělá slaný závin s kunovjankou..s moravankou jsem to ještě nezkoušelaSmajlíktu my dáváme do br. salátuSmajlík

JAKAZ-Jaruš, taky přeji Katce vše nej

Obrázek uživatelky
profil
přeju krásné ráno.
Máme po dešti a fouká studený vítr. To není moc dobré na cestování. Asi za hodinku vyrážíme. Marci, jo, budeme blízko vás. Mně se tam ta krajina moc líbí a když je hezké počasí,občas někam i kousek popojedeme, ale dneska nic takového nehrozí. A i mě mrzí, že ve Svojkovicích bude zavřeno.
Jani slaný závin taky peču, kdysi (asi v r.2001) byl recept v kalendáři Dámského klubu. Dělám takové malinké a sypu to sezamem nebo kmínem nebo mákem. Ale s moravankou neznám, já tam dávám trochu čili, aby to bylo ostré. Napiš prosím receptík.
Aničko 59, neboj, my víme, jaký máš fofr,když ještě chodíš do práce a máš pejsky. Přijdeš,až budeš mít chvilku.
AničkoF., oni se nestydí tě pořád o něco žádat? To jsou tedy vlezlí.Musíš se naučit odmítat, jinak na to doplatíš zdravím.
Jarko, Katce hodně vše nejlepší. Do Nymburka jsem kdysi jezdívala, ale to už je dávno.
Holky, pečete jak divé, já až od pondělka něco spáchám.
Klikačku jsem skoro zazdila.
Tak mějte krásnou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
Je zamračeno, asi bude pršet. Ijo děkuji. Dnes nevařím, je od včera guláš. Mějte pěkný den a žádné starosti.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata Zdeničko tobě přeji opožděně všechno nejlepší,hlavně hodně zdravíčka,štěstíčka,spokojenost k tvým narozeninám.Tak už máme s Kristínkou upečeno linecké,něco si vzala domů,aby ukázala své výtvory.Máme 5 stupnů opět zataženo.Budu vařit řízek s bramborovou kaší.Vy pěkně dospinkejte krásné ránoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu spíš jen pozdravit, pojedu pryč na celý den. Večer jsem prospala u televize, a tak pak bylo všelijak.

Jino na zahrádce pomalu, snad syn dobře zastoupí, Anička bude čekat, zda se zadaří a budou další štěňátka.AničkoF máš starosti. Ale opatruj se, hlavně svéh pejska a Jakuba opatruj.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobrou noc. Máme tu děti, včera přijeli mladí z Nymburka, Katka má zítra narozeniny, pekla jsem dort, už ochutnali, je prý dobrý, mají připraveného upečeného zajíce (nepeču beránka, ale mám formu zajíce) politého čokoládou a dneska jsem ještě dopoledne pekla velikonoční věnec s ořechovou nádivkou, aby bylo ke kávě. Je moc dobrý, tak jsem si recept uložila. Zítra ještě přibude syn, přijde na oběd a odpoledne se zase všichni rozeběhnou a zůstaneme sami s Dackym, to je náš králíček. Zaregistrovala jsem, že někdo slavil narozeniny, tak dodatečně a taky dopředu na zítra všem oslavencům všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.
Obrázek uživatelky
profil
pohodovou noc plnou krásných snů.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles