Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
před chvilkou jsme dorazili a co myslíte - rovnou letím natáhnout kablík a pustit noťas.
Počasí nestálo za nic, napřed přeprchalo a pak pro změnu lilo. A přijedeme domů a tady sucho.
Marci, byla objížďka, tak jsme se při zpáteční cestě nějak zamotali a najednou koukám, ukazatel, že k vám je to 8 kilometrů. Měla jsem s sebou foťák, ale ani jsem ho nevyndala v tom počasí.
Jani, dík za odkaz na štrúdl, někdy na něj dojde.
Jdu si uvařit kafe, nějak se mi chce spát.
Obrázek uživatelky
profil
Zdeni,většinou s těmi dobrými skutky to dobře nedopadáSmajlík

Holky,přišla jsem si vypít čajíčekSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne u kafíčka, venku je škaredě, tak doma je fajn.AničkoF dobré skutky budou po zásluze odměněny, těš se.SmajlíkJaru také se připojuji a Katce přeji vše nejlepší k narozeninám.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.Já jsem si dnes udělala,dušenou zeleninu,vajíčko,brambor.
Co myslíte?Zase jsem dělala dobré skutky.Třeba mám o 1 stupínek blíž do nebeSmajlíknebo mě narostou rohy,protože jsem vůlSmajlík
Krásnou siestu u kafíčka.Také si ho uvařím.Dám nohy do vodorovné polohy,a budu číst i luštit
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát dobré chutnání a půjdu oloupat bramborySmajlíkSmajlík


Mějte hezké nedělní odpoledníčkoSmajlík
Já možná půjdu chvíli na zahradu, jestli se nerozprší..
Obrázek uživatelky
profil
až teď jsem se dostala na počítač,zpracovávala jsem česnek na pastu,rozmixovala jsem ho v oleji,mám ho hodně a začíná vyrůstat.
Jaruš, přeji tvé dceři všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko.
Venku se už vyjasňuje a je 10 stupňů.Na dvoře začíná kvést skorá meruňka,vloni zmrzla a letos kdoví,hlásí ještě mrazíky.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také venku nevlídno.Smajlík
Jaruško, přeji Katce všechno nejlepší.Smajlík
Blani, měj se na návštěvě fajn.
Marti, alespoň si trochu oddychnete.Smajlík
Jani, také máme malé králičky. Jsou hrozně roztomilý.
Mějte všechny hezkou neděli.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík

Jdu vás jen pozdravit a popřát pěknou neděli...Ať vám vše daří...SmajlíkSmajlík
Jaruš,Katce přeji vše nejlepší k narozeninám...
Obrázek uživatelky
profil
I tady je zima, pod mrakem a snad bude i pršet. I já přeji Jaruško Katce vše nejlepší, hodně zdraví a splnění všech přání. Kašpárek tu má dnes moc hezký a úsměvný článek, stojí za přečtení. Pobavil mně, zasmála jsem se - opravdu se jí vyvedl. Dnes nevařím, dnes vaří dcera a zatím nevím ani na co se mám těšit. Klikačku klikam, střídám se s dcerou.
Obrázek uživatelky
profil
Je zima, po dešti, smutno. Podívám se z okna a není vidět ani človíčka. Včera, kdy jsem ušla po silnici víc než 10km, jsem také nikoho nepotkala a to bylo krásně slunečno. Nevím, co ti lidé dělají?Smajlík a co děti?Smajlík
Kristínko, nechci moc poučovat, ale mívala jsem s válením lineckého také problémy. Pak jsem se někde dočetla, že se má těsto válet mezi dvěma igelity. Od té doby se mi těsto válí krásně bez přidávané mouky.Smajlík
Jaruško, přeji Katce hodně zdravíčka a tobě potěšeníčko z celé rodiny.Smajlík
Regi, užij si neděli!
Blaničko, kdyby bylo hezky, navrhla bych ti shledání, ale až někdy bude pěkně.Smajlík
Janičko, malí králíčci jsou nádherní. Milovala jsem je tak, že když vyrostli a měli se zabít jsem každého oplakala. Ale to už je dávno v minulém století.Smajlík
Martičko, dnes si tedy můžeš konečně trochu odpočinout!!!!!!!!!!!!
Všem vám přeji pěknou neděli!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles