Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoj, krásné odpoledne, | Datum vložení: 29.03.2015 16:05 hod. | |||
|
před chvilkou jsme dorazili a co myslíte - rovnou letím natáhnout kablík a pustit noťas. Počasí nestálo za nic, napřed přeprchalo a pak pro změnu lilo. A přijedeme domů a tady sucho. Marci, byla objížďka, tak jsme se při zpáteční cestě nějak zamotali a najednou koukám, ukazatel, že k vám je to 8 kilometrů. Měla jsem s sebou foťák, ale ani jsem ho nevyndala v tom počasí. Jani, dík za odkaz na štrúdl, někdy na něj dojde. Jdu si uvařit kafe, nějak se mi chce spát. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 29.03.2015 15:58 hod. | |||
|
Zdeni,většinou s těmi dobrými skutky to dobře nedopadá![]() Holky,přišla jsem si vypít čajíček ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 29.03.2015 12:43 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne u kafíčka, venku je škaredě, tak doma je fajn.AničkoF dobré skutky budou po zásluze odměněny, těš se. Jaru také se připojuji a Katce přeji vše nejlepší k narozeninám.![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 29.03.2015 12:30 hod. | |||
|
Přejí dobré chutnání.Já jsem si dnes udělala,dušenou zeleninu,vajíčko,brambor. Co myslíte?Zase jsem dělala dobré skutky.Třeba mám o 1 stupínek blíž do nebe nebo mě narostou rohy,protože jsem vůl![]() Krásnou siestu u kafíčka.Také si ho uvařím.Dám nohy do vodorovné polohy,a budu číst i luštit |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 29.03.2015 11:44 hod. | |||
|
jdu popřát dobré chutnání a půjdu oloupat brambory![]() ![]() Mějte hezké nedělní odpoledníčko ![]() Já možná půjdu chvíli na zahradu, jestli se nerozprší.. |
||||
| annau | Příjemnou neděli děvčata, | Datum vložení: 29.03.2015 11:10 hod. | |||
|
až teď jsem se dostala na počítač,zpracovávala jsem česnek na pastu,rozmixovala jsem ho v oleji,mám ho hodně a začíná vyrůstat. Jaruš, přeji tvé dceři všechno nejlepší k narozeninám, hlavně zdravíčko a štěstíčko. Venku se už vyjasňuje a je 10 stupňů.Na dvoře začíná kvést skorá meruňka,vloni zmrzla a letos kdoví,hlásí ještě mrazíky. |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 29.03.2015 10:28 hod. | |||
|
U nás je také venku nevlídno.![]() Jaruško, přeji Katce všechno nejlepší. ![]() Blani, měj se na návštěvě fajn. Marti, alespoň si trochu oddychnete. ![]() Jani, také máme malé králičky. Jsou hrozně roztomilý. Mějte všechny hezkou neděli. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 29.03.2015 10:08 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() Jdu vás jen pozdravit a popřát pěknou neděli...Ať vám vše daří... ![]() ![]() Jaruš,Katce přeji vše nejlepší k narozeninám... |
||||
| Anicka59 | Hezké nedělní dopoledne | Datum vložení: 29.03.2015 10:04 hod. | |||
|
I tady je zima, pod mrakem a snad bude i pršet. I já přeji Jaruško Katce vše nejlepší, hodně zdraví a splnění všech přání. Kašpárek tu má dnes moc hezký a úsměvný článek, stojí za přečtení. Pobavil mně, zasmála jsem se - opravdu se jí vyvedl. Dnes nevařím, dnes vaří dcera a zatím nevím ani na co se mám těšit. Klikačku klikam, střídám se s dcerou. | ||||
| Macizaj | Pěknénedělní ráno. | Datum vložení: 29.03.2015 09:52 hod. | |||
|
Je zima, po dešti, smutno. Podívám se z okna a není vidět ani človíčka. Včera, kdy jsem ušla po silnici víc než 10km, jsem také nikoho nepotkala a to bylo krásně slunečno. Nevím, co ti lidé dělají? a co děti?![]() Kristínko, nechci moc poučovat, ale mívala jsem s válením lineckého také problémy. Pak jsem se někde dočetla, že se má těsto válet mezi dvěma igelity. Od té doby se mi těsto válí krásně bez přidávané mouky. ![]() Jaruško, přeji Katce hodně zdravíčka a tobě potěšeníčko z celé rodiny. ![]() Regi, užij si neděli! Blaničko, kdyby bylo hezky, navrhla bych ti shledání, ale až někdy bude pěkně. ![]() Janičko, malí králíčci jsou nádherní. Milovala jsem je tak, že když vyrostli a měli se zabít jsem každého oplakala. Ale to už je dávno v minulém století. ![]() Martičko, dnes si tedy můžeš konečně trochu odpočinout!!!!!!!!!!!! Všem vám přeji pěknou neděli! |
||||