Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Marcelko-Smajlík-to bylo hezké místo a vše snězeno, to značí, že byly i výbornéSmajlík

Děvčátka, přeji hezký večer..chci koukat na ModravuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak k 7 místu gratuluji, to je dobré umístění si myslím.
Obrázek uživatelky
profil
Jsem pro, abys seznam posílala 4x do roka jak navrhuje Janička.Smajlík
Zdeničko, snad babička nechytila nějakou chřipajznu!
Irenko, už máš určitě byteček zase uklizený.Smajlík
Mějte všechny pěkný večer a pohodovou noc!
Také se těším na Policii Modrava.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, tak jsem nakonec šla na tu soutěž. Byly tam opravdu krásné a chutné zákusky. Moje perníčky se líbily a braly si je hlavně děti. Pozorovala jsem je. Holčička si vzala jeden, za chvíli druhý a nakonec jich snědla 7. Dala jsem jich 50ks, za chvíli tam nebylo nic, ale děti tam moc žetony neházely. Bylo mi to jedno, hlavně, že dětičky měly radost. Skončila jsem sedmá. Výher bylo deset a každý si vybíral co se mu líbilo. Já jsem si vzala zdobičku na dorty a zákusky. Ceny byly : bábovková a dort. forma silikonová, forma na mufíny, váha kuchyňská, zdobička a jiné kuchyňské předměty, které všechny mám několikrát. Byla jsem spokojená.
Blaničko, snad se někdy sejdeme!Smajlík Celé odpoledne lilo a prší stále.Smajlík
Aničko, odpočívej a nenech se vyrušovat! Kdybys potřebovala, pomohl by ti někdo z těch, komu pomáháš???
Jaruško, jednou ty sáčky zkusím.!
Věruško, jsi moc hodná, že nám posíláš seznam, ale co se mě týká, hvězdička sem, hvězdička tam, hlavu bych si s tím nelámala.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

I já jsem si vzpomněla na tebe Věrko, že jsi tu nebyla delší dobu a pak jsem si uvědomila, že bude konec měsíce a děláš určitě seznamy.Máš s tím spoustu práce.Prostě dej jen ty co budeš moci dohledat.Ty si poradíš.Já bych řekla,že by ty seznamy stačilo posílat jednou za tři měsíce.Co Vy na to?

Já také válím linecké přes igelit.O tom obalování jsem už slyšela, ale nedělám.

U nás začalo trochu pršet.

Vyspěte se do růžova.Za chvíli nám začne zase seriálek Modrava.Už se těším.

Prožijte v klidu zbytek večera a dobrou noc přeji.SmajlíkSmajlík


Obrázek uživatelky
profil
Blani tak jste doma i když počasí zlobilo.Tady začalo odpoledne pršet a prší stále.Byla jsem u babči, není ji nějak dobře. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš už jsem dneska na tebe myslela,kdepak jsi se zašílaSmajlík
Blani vítej doma z výletuSmajlík
Marci díky za radu,taky jsem už dělala přes igelit,ale na vánoce se mi dobře válelo.Na konec jsem dodělala na igelituSmajlík
Ijo tak už v klídku u kávičky,já jsem teď sama doma s Robínkem,všichni jsou na hokejiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukám na hokej Třinec - Sparta TO JSOU NERVY,ale otočili jsme to SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nám tu prší celé odpoledne,voda je třeba.Měli jsme tu syna s rodinou,mamina chtěla být doma že si odpočine a nakonec dojeli všichni.Ted jsem trochu poklidila,bylo to tu jako po granátu.Jaruško,Katce vše nejlepší hlavně zdravíčko.Holky také válím těsto přes igelit i na štrůdl ale obalovaný květák v igelitáku,dobrý nápad Jaruš.AničkoF tys mě rozesmála a dobře děláš,dej nohy na stolek a dopřej si klid a pohodu.Ted si uděláme s dědou kávičku mladí jí nepijí tak si jí dáme ted.Vy si užijte krásný večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu je v rychlosti poděkovat za krásná přání naší Katce, divila se, že má tolik přání a moc děkuje. Před chvílí odjeli za chvíli za nimi jel i Filip a já teď musím poklidit kuchyň, je tam jako po náletu. Myčka už umývá a co nejde dát do myčky, tak musím poumývat.
Byla řeč o lineckém - taky ho válím mezi 2 igelity, stejně tak i lístkové těsto, nelepí se a nic se nemusí umývat, igelitový sáček vyhodím. Stejně tak mám vychytávku na obalovaný květák, do igelitového sáčku dám mouku a do druhého strouhanku, vajíčko do misky a kousky květáku se v pytlíku dobře a rychle obalí, nenadělá se nepořádek a jde to rychle.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles