Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 29.03.2015 20:25 hod. | |||
|
Marcelko- -to bylo hezké místo a vše snězeno, to značí, že byly i výborné![]() Děvčátka, přeji hezký večer..chci koukat na Modravu ![]() |
||||
| Anicka59 | Macizaj | Datum vložení: 29.03.2015 19:38 hod. | |||
|
tak k 7 místu gratuluji, to je dobré umístění si myslím. | ||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 29.03.2015 19:34 hod. | |||
|
Jsem pro, abys seznam posílala 4x do roka jak navrhuje Janička.![]() Zdeničko, snad babička nechytila nějakou chřipajznu! Irenko, už máš určitě byteček zase uklizený. ![]() Mějte všechny pěkný večer a pohodovou noc! Také se těším na Policii Modrava. |
||||
| Macizaj | Ahojky, | Datum vložení: 29.03.2015 19:27 hod. | |||
|
děvčátka, tak jsem nakonec šla na tu soutěž. Byly tam opravdu krásné a chutné zákusky. Moje perníčky se líbily a braly si je hlavně děti. Pozorovala jsem je. Holčička si vzala jeden, za chvíli druhý a nakonec jich snědla 7. Dala jsem jich 50ks, za chvíli tam nebylo nic, ale děti tam moc žetony neházely. Bylo mi to jedno, hlavně, že dětičky měly radost. Skončila jsem sedmá. Výher bylo deset a každý si vybíral co se mu líbilo. Já jsem si vzala zdobičku na dorty a zákusky. Ceny byly : bábovková a dort. forma silikonová, forma na mufíny, váha kuchyňská, zdobička a jiné kuchyňské předměty, které všechny mám několikrát. Byla jsem spokojená. Blaničko, snad se někdy sejdeme! Celé odpoledne lilo a prší stále.![]() Aničko, odpočívej a nenech se vyrušovat! Kdybys potřebovala, pomohl by ti někdo z těch, komu pomáháš??? Jaruško, jednou ty sáčky zkusím.! Věruško, jsi moc hodná, že nám posíláš seznam, ale co se mě týká, hvězdička sem, hvězdička tam, hlavu bych si s tím nelámala. ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 29.03.2015 19:21 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. I já jsem si vzpomněla na tebe Věrko, že jsi tu nebyla delší dobu a pak jsem si uvědomila, že bude konec měsíce a děláš určitě seznamy.Máš s tím spoustu práce.Prostě dej jen ty co budeš moci dohledat.Ty si poradíš.Já bych řekla,že by ty seznamy stačilo posílat jednou za tři měsíce.Co Vy na to? Já také válím linecké přes igelit.O tom obalování jsem už slyšela, ale nedělám. U nás začalo trochu pršet. Vyspěte se do růžova.Za chvíli nám začne zase seriálek Modrava.Už se těším. Prožijte v klidu zbytek večera a dobrou noc přeji. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 29.03.2015 19:12 hod. | |||
|
Blani tak jste doma i když počasí zlobilo.Tady začalo odpoledne pršet a prší stále.Byla jsem u babči, není ji nějak dobře. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 29.03.2015 19:06 hod. | |||
|
Věruš už jsem dneska na tebe myslela,kdepak jsi se zašíla![]() Blani vítej doma z výletu ![]() Marci díky za radu,taky jsem už dělala přes igelit,ale na vánoce se mi dobře válelo.Na konec jsem dodělala na igelitu ![]() Ijo tak už v klídku u kávičky,já jsem teď sama doma s Robínkem,všichni jsou na hokeji ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 29.03.2015 18:49 hod. | |||
|
koukám na hokej Třinec - Sparta TO JSOU NERVY,ale otočili jsme to ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký podvečer | Datum vložení: 29.03.2015 18:09 hod. | |||
|
nám tu prší celé odpoledne,voda je třeba.Měli jsme tu syna s rodinou,mamina chtěla být doma že si odpočine a nakonec dojeli všichni.Ted jsem trochu poklidila,bylo to tu jako po granátu.Jaruško,Katce vše nejlepší hlavně zdravíčko.Holky také válím těsto přes igelit i na štrůdl ale obalovaný květák v igelitáku,dobrý nápad Jaruš.AničkoF tys mě rozesmála a dobře děláš,dej nohy na stolek a dopřej si klid a pohodu.Ted si uděláme s dědou kávičku mladí jí nepijí tak si jí dáme ted.Vy si užijte krásný večer |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 29.03.2015 16:20 hod. | |||
|
Jdu je v rychlosti poděkovat za krásná přání naší Katce, divila se, že má tolik přání a moc děkuje. Před chvílí odjeli za chvíli za nimi jel i Filip a já teď musím poklidit kuchyň, je tam jako po náletu. Myčka už umývá a co nejde dát do myčky, tak musím poumývat. Byla řeč o lineckém - taky ho válím mezi 2 igelity, stejně tak i lístkové těsto, nelepí se a nic se nemusí umývat, igelitový sáček vyhodím. Stejně tak mám vychytávku na obalovaný květák, do igelitového sáčku dám mouku a do druhého strouhanku, vajíčko do misky a kousky květáku se v pytlíku dobře a rychle obalí, nenadělá se nepořádek a jde to rychle. |
||||