Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěkný den, | Datum vložení: 30.03.2015 07:35 hod. | |||
|
Večer jsem se sem nedostala, sledovala jsem " večer s pianisty v Praze, kde soutěžil i mé snachy synovec.Byl v porotě Jiří Suchý, Petr Malásek a d. Dostal se dost vysoko, byl čtvrtý jako pianista roku 2015. Kromě hraní na klavír své vlastní tvorby ,ještě si každý vylosoval téma z klobouku, tak se hrál džez, pop, klasika, lidovka a j. každý okolo 3-4 minut.Okruh se snížil na posledních 7 a tam vyhrál mladý chlapec, student po konzervatoři a velmi nadaný klučík. Náš hošík se umístil vcelku dobře, vystudoval vysokou chemii a klavírista je amatér od 4 roků, kdy hrál pro zábavu.Bylo to od 18.hod -až 22.na internetu - na videu přímým přenosem z jednoho hotelu ....Děkuji všem, kdo jste mu poslaly hlásek. Přeji vám moc pěkný den, u nás je pršavo...![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 30.03.2015 07:13 hod. | |||
|
děvčátka u nás to tak fouká že jsou poválený popelice naše je ve výhodě je u baráku a plotu.Věruško díky za seznámek.Blanička jde k holiči bude na svátky kočka.Kristi ty jsi ale fanda,gratuluji vám k výře.Honičku mám a nezhubnu a nezhubnu vstávejte z vesela do nového týdne a času.![]() |
||||
| jimas | kuk | Datum vložení: 29.03.2015 23:38 hod. | |||
|
Věruško, děkuji za seznam.![]() Marcelko, tobě gratuluji k pěknému 7 místu. ![]() Mějte dobrou, ničím nerušenou noc. ![]() |
||||
| badysek | Maru, | Datum vložení: 29.03.2015 23:00 hod. | |||
|
vyhráli po prodloužení 5:4,ale byl to mazec ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 29.03.2015 22:49 hod. | |||
|
děvčata...![]() ![]() ![]() Věruško, děkuji za seznam... ![]() Marcelko, gratulace k umístění i k výhře... ![]() Kristi, doufám,že jste vyhráli... ![]() Ijo,ať vše zvládneš bez honičky,máš toho moc... ![]() Blani, zítra budeš kočena... ![]() Já jsem měla dnes odpočinkovou neděli... ![]() Děvčata, přeji klidnou dobrou noc... ![]() |
||||
| hela52 | Věruško | Datum vložení: 29.03.2015 21:54 hod. | |||
|
moc děkuji za seznam. Ostatním přeji klidný spánek. | ||||
| badysek | *-* | Datum vložení: 29.03.2015 21:50 hod. | |||
|
Marcelko krásné umístění,gratulka![]() ![]() AničkoF tak to bývá za dobrotu na žebrotu..... Mějte klidnou nocku a dobře se vyspěte ![]() Ijo ty se z té práce nevýmotář ![]() Věruško se seznámkem se přikláním k děvčatům ![]() |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 29.03.2015 20:29 hod. | |||
|
Šla jsem do sprchy a hlavně si umýt hlavu,ráno jdu k holiči a koukám, že jsem se zdržela,ale Modrava zrovna začíná, tak se nic neděje. Marci, když jsi byla sedmá, tak je to stejně úspěch. Seznamy by určitě stačily jednou za čtvrt roku a hvězdičky bych neřešila vůbec. Věrko, Čivavku asi dej,chodila i dřív a však stačí,když přijde občas, ne?. Tak už jdu na telku, mějte krásný večer a dobře se vyspěte. Já nemám ještě posunuté hodiny. |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 29.03.2015 20:29 hod. | |||
|
Přejí krásnou noc. Marcelce- GRATULACE a odpověď( NESTARAL) |
||||
| ija1 | krásný večer | Datum vložení: 29.03.2015 20:29 hod. | |||
|
Marci letí gratulce,pěkné umístění.Byteček jsem sklidila a myslela jsem,že už budu doma jenomže před chvilkou mi šévka volala,abych přišla že jedna holčina má antibiotika takže naklušu zpět.Děvčata čím to je že se mi stratil obrázek.Musela jsem se přihlásit a to ostatní mi nenaskočilo.Achjo to je když je člověk blbec. Jdu na krimi přeji dobrou noc.![]() |
||||