Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Doslova i do písmene jsem se vrátila z výstavy až dnes ráno. Kámoška mi navrhla ať zůstanu do rána, tak se po ukončení pakovalo do krabic co zbyl. Sundalo se ze zdí vše co bylo vysoko, využila se mužská mrštnost. Sladké cukroví se snědlo u čaje a pak za deště jsemse rozjeli i rozešli. Auto mě odvezla na dvůr hodná sousedka, abych je nezbořila dům.Smajlík Poklábosily jsme a o půl noci zalehly. Ráno v klidu a míru odjela domů. Vypakováno mám i prádlo se pere. Přetahla jsem fotky tak je sem dnes snad některé umístím. U nás opět prší.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hlásím příchod! Hlavičku jak makovičku,ale jsem zmrzlá jako drozd. U nás prší a je zima.
Dočtu vás později, zatím paSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás je po dešti a je polojasno...SmajlíkSmajlík
Irenko, u nás fouká dost ostrý vítr, doufám,že nebude hůř...Smajlík
Martičko, velká gratulka mladému pianistovi...já taky fandím všem mladým, kteří mají jiné zájmy než hospodu a drogy...Smajlík
Marcelko,budete s Blaničkou čupr kočky...Smajlík
Kristi,gratulka k výhře,musely to být pěkné nervičky,mě čeká fandění teďka, ale je to nahnuté....Smajlík
Jaruš B. přeji manželovi i vnučce, ať jsou co nejdřív fit...Smajlík
Alenko, manžel ať má výsledky OK....taky jsem vstávala po osméSmajlík
Na zahradu se nedá jít,tak převlíkám postele, rozmrazuju lednici,peru a vařím...
Děvčátka, mějte úspěšný den,ať se vám včecko daří...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
při uplakaném pondělku.O víkendu jsme byli doma. Vnučka pokašlává, manžel je také nějaký nemocný. Snad to bude "jen" střevní chřipka.
Blahopřeji Marcelce ke krásnému umístění ve voňavé soutěži a také mladému klavíristovi.
I já patřím k těm, kteří se snaží nikdy neodmítnout pomoc a sama o ni žádám velice zřídka. Přesto znám i několik lidí, kteří mi v životě hodně pomohli. Umět říci NE je pro někoho velmi těžké, ale je to potřeba učinit, když je hranice překročena.
Včera jsme se synem vařili thajskou polévku ze surovin, které dovezl z dovolené. Přidávalo se jen kuřecí maso a pár dalších ingrediencí. Měla jsem z ní docela hrůzu,ale nakonec byla celkem dobrá, sice dost ostrá, ale to mi nevadí.Dali jsme si jí ještě s dcerou, manžel zůstal raději u kuřecího vývaru.
Hezký den všem v předvelikonočním týdnu.
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, také děkuji za seznámek..Smajlík

MARTI, jsem ráda, že klučina vyhrál..Smajlík

Taky půjdu do města, ale až později..muž za hodinku už přijede z rachoty a na 13hod jde na vyšetření, tak půjdeme kousek spolu


Holky, budete mít hezké hlavičky..já už to asi nestihnu...
Obrázek uživatelky
profil
Máme stejné počasí jako včera. Vítr byl docela velký.
Děvčátka, děkuji za gratulaci, byla jsem spokojená.SmajlíkSmajlík
Blaničko, přemýšlela jsem, kde může být objížďka a napadly mně jen Břasy.Smajlík

Odpoledne jdu také k holiči.

Martičko, je radost mít tak šikovného příbuzného, i když vzdáleného! Fandím všem mladým, kteří mají jiné priority než jsou drogy a povalování se po obcích nebo městech.**7*
Všem přeji pěkný den. Teď půjdu pro chlebík a na poštu s velikonočními pohledy.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky prší Smajlík.Alenko já také spála do 7.45 hodSmajlík
Blanička se nám vypravila k holiči,bude z ni čuprbabkaSmajlík
Marti gratuluji mladému pianistoviSmajlíkSmajlík
Ijo určitě,to není tak zlé,já se dietím a také nezhubnuSmajlík
Mějte pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ránko z uplakaného Slovácka přeji...SmajlíkJá teď asi budu spávat až skoro do osmi..jak se čas změnilSmajlíkTeprve jsem vylezla z duchýnekSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné pondělní ráno.
Z jedné strany paneláku vidím modrou oblohu, ale z druhé šedivo.
Marcelko, i já gratuluji k pěkné výhře v soutěži a Marti, mladý hoch je jako amatér také šikovný.

Irenko, ten vítr předpovídají silný, tak moc nevycházejte, ať Vás některou neodnese.SmajlíkSmajlík

Ještě jsem četla ve zprávách,že se zvedají hladiny řek.Snad se nevylijí.

Přeji pěkný den.Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady prší a je vítr silný. Marci gratuluji, perníčky máš pěkné. Blani tak budeš kočka.Věrce díky, stará se o nás moc.Marti gratulka mladému k umístění. Mějte dnes všechny klidný den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles