Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Také hlásím příjezd. | Datum vložení: 30.03.2015 10:47 hod. | |||
|
Doslova i do písmene jsem se vrátila z výstavy až dnes ráno. Kámoška mi navrhla ať zůstanu do rána, tak se po ukončení pakovalo do krabic co zbyl. Sundalo se ze zdí vše co bylo vysoko, využila se mužská mrštnost. Sladké cukroví se snědlo u čaje a pak za deště jsemse rozjeli i rozešli. Auto mě odvezla na dvůr hodná sousedka, abych je nezbořila dům. Poklábosily jsme a o půl noci zalehly. Ráno v klidu a míru odjela domů. Vypakováno mám i prádlo se pere. Přetahla jsem fotky tak je sem dnes snad některé umístím. U nás opět prší.![]() |
||||
| Bm68 | Ahoj, krásný den, | Datum vložení: 30.03.2015 10:19 hod. | |||
|
hlásím příchod! Hlavičku jak makovičku,ale jsem zmrzlá jako drozd. U nás prší a je zima. Dočtu vás později, zatím pa ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 30.03.2015 10:13 hod. | |||
|
u nás je po dešti a je polojasno...![]() ![]() Irenko, u nás fouká dost ostrý vítr, doufám,že nebude hůř... ![]() Martičko, velká gratulka mladému pianistovi...já taky fandím všem mladým, kteří mají jiné zájmy než hospodu a drogy... ![]() Marcelko,budete s Blaničkou čupr kočky... ![]() Kristi,gratulka k výhře,musely to být pěkné nervičky,mě čeká fandění teďka, ale je to nahnuté.... ![]() Jaruš B. přeji manželovi i vnučce, ať jsou co nejdřív fit... ![]() Alenko, manžel ať má výsledky OK....taky jsem vstávala po osmé ![]() Na zahradu se nedá jít,tak převlíkám postele, rozmrazuju lednici,peru a vařím... Děvčátka, mějte úspěšný den,ať se vám včecko daří... ![]() |
||||
| bertice | Zdravím Vás, děvčata | Datum vložení: 30.03.2015 09:54 hod. | |||
|
při uplakaném pondělku.O víkendu jsme byli doma. Vnučka pokašlává, manžel je také nějaký nemocný. Snad to bude "jen" střevní chřipka. Blahopřeji Marcelce ke krásnému umístění ve voňavé soutěži a také mladému klavíristovi. I já patřím k těm, kteří se snaží nikdy neodmítnout pomoc a sama o ni žádám velice zřídka. Přesto znám i několik lidí, kteří mi v životě hodně pomohli. Umět říci NE je pro někoho velmi těžké, ale je to potřeba učinit, když je hranice překročena. Včera jsme se synem vařili thajskou polévku ze surovin, které dovezl z dovolené. Přidávalo se jen kuřecí maso a pár dalších ingrediencí. Měla jsem z ní docela hrůzu,ale nakonec byla celkem dobrá, sice dost ostrá, ale to mi nevadí.Dali jsme si jí ještě s dcerou, manžel zůstal raději u kuřecího vývaru. Hezký den všem v předvelikonočním týdnu. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 30.03.2015 09:45 hod. | |||
|
Věruš, také děkuji za seznámek..![]() MARTI, jsem ráda, že klučina vyhrál.. ![]() Taky půjdu do města, ale až později..muž za hodinku už přijede z rachoty a na 13hod jde na vyšetření, tak půjdeme kousek spolu Holky, budete mít hezké hlavičky..já už to asi nestihnu... |
||||
| Macizaj | Pěkné ráno | Datum vložení: 30.03.2015 08:49 hod. | |||
|
Máme stejné počasí jako včera. Vítr byl docela velký. Děvčátka, děkuji za gratulaci, byla jsem spokojená. ![]() ![]() Blaničko, přemýšlela jsem, kde může být objížďka a napadly mně jen Břasy. ![]() Odpoledne jdu také k holiči. Martičko, je radost mít tak šikovného příbuzného, i když vzdáleného! Fandím všem mladým, kteří mají jiné priority než jsou drogy a povalování se po obcích nebo městech.**7* Všem přeji pěkný den. Teď půjdu pro chlebík a na poštu s velikonočními pohledy. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 30.03.2015 08:20 hod. | |||
|
u nás taky prší .Alenko já také spála do 7.45 hod![]() Blanička se nám vypravila k holiči,bude z ni čuprbabka ![]() Marti gratuluji mladému pianistovi ![]() ![]() Ijo určitě,to není tak zlé,já se dietím a také nezhubnu ![]() Mějte pěkný den ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 30.03.2015 08:09 hod. | |||
|
dobré ránko z uplakaného Slovácka přeji... Já teď asi budu spávat až skoro do osmi..jak se čas změnil Teprve jsem vylezla z duchýnek![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 30.03.2015 08:06 hod. | |||
|
![]() pěkné pondělní ráno. Z jedné strany paneláku vidím modrou oblohu, ale z druhé šedivo. Marcelko, i já gratuluji k pěkné výhře v soutěži a Marti, mladý hoch je jako amatér také šikovný. Irenko, ten vítr předpovídají silný, tak moc nevycházejte, ať Vás některou neodnese. ![]() ![]() Ještě jsem četla ve zprávách,že se zvedají hladiny řek.Snad se nevylijí. Přeji pěkný den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 30.03.2015 07:51 hod. | |||
|
Tady prší a je vítr silný. Marci gratuluji, perníčky máš pěkné. Blani tak budeš kočka.Věrce díky, stará se o nás moc.Marti gratulka mladému k umístění. Mějte dnes všechny klidný den. | ||||