Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jinuš..tak to se kluci moc hezky umístiliSmajlíkFajn, že jsi na nás nakouklaSmajlíkSmajlík


My jsme byli podat daňové přiznání,začalo pršet, ptak jsme běželi domů a než jsme se převlekli, svítí sluníčko...aprílové počasíčko je tuSmajlíkobloha je modroučká, jako v létěSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak v poledne si Pepík vzpomněl, že pojedeme na hroby do Sušice a Žihobec. Neměla jsem nic připraveno,jen osení, tak honem do zahradnictví pro kytičky v květináči a do osení jsem dala větvičky a na ně vajíčka. A do vázy zlatý déšť.
Ale jak jsme v Žihobcích vystoupili z auta,to byl strašný hukot,vítr hučel a vše na hřbitově poválené a zrozbité nebo aspoň rozházené.V Sušici taky tak a dokonce začalo sněžit. Jenomže zítra má být taky ošklivo, tak člověk si nevybere.
Věruš, to musí hrozně bolet, to tě lituju.Snad se to brzy zahojí.
Zdeni, dík za vysvětlení.
Irenko, ten vítr je dneska hrozný, škoda skla ve skleníku.
Jino,tak kluci jsou šikovní, máš radost.
Obrázek uživatelky
profil
Věruško děkuji za dubnový seznam.
Přeji Ti aby se prstíky brzy zahojily.
V sobotu na Lipenské hvězdě vnuci dopadli docela dobře. Starší Michal mají první místo a mladší Adrian se umístili v jednom tancování pátí a ve druhém první. To je dost pěkné.
Děda už volá, uvařil kafčo, tak ho jdu pít. Zatím ahoj.
Smajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jejda Věruš..copak to děláš..Snad se Ti to brzy zhojíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen zdravím..a dočtu pozdějiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já ještě chvilku nakukuji,než vyrazim,holky tady je vítr a nechce přestat nejhorší je,že nám něco vlítlo na sklo do skleníku tabule je fuč.Muž bude radostí bez sebe.Marti mladý pianista má úspěch,gratuluji.MaruK ty řádíš,moc to nepřeháněj.Mějte hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, tak hlásím že začalo chumelit-hroznéSmajlíkAli tak ať manžel dobře pořídí.-Blani mamka je nachlazená, dík za optání a odjíždí babča- to je ta paní co ji pomáhám, ale taky až zítra, není ji dobře. Jen musím ty moje vztahy tady vysvětlitSmajlíkMějte všechny klidné odpoledne u kafíčka.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marti dík za seznam, ještě jsem na meilech nebyla, ale jistě ho najdu. I pianistovi přeji k jeho úspěchu.
Perníčky měly také úspěch a vidět jak dětem chutnají, je nejlepší vizitka.
Mohu si probrat lednici, dcera z nabídky včera nic nepoužila a já ještě přivezla stehna, která v kuchyňce s občerstvením paní neprodala. Dojím těstoviny a maso uvidím večer, jak se dítě rozhodne. Není lehké se zavděčit. Docela jsem ráda, že jsem se donutila odjet a být mezi lidmi i když díky šerenému počasí se zrovna moc návštěvníků nedostavilo. Přeji dobré chutnání k obědu.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, dík za seznámek. Máš s námi plno práce.
Marti, mladý pianista měl úspěch, krásné umístění,gratuluju.
Maru, žes měla odpočinkovou neděli si moc neumím představit, ale pokud ano, tak je to jen dobře, zasloužíš odpočinek a klid.
Marci, my jezdíme přes Šťáhlavy (odbočujeme ve Chválenicích myslím) a najednou se do Šťáhlav nedalo a objížďka byla dost dlouhá, tak zpět syn prohlásil, že to vezmeme jinudy. Já ani nevím, kudy jsme se motali a ta odbočka na Holoubkov byla u Dobříva.
Zdeni, co maminka, je dobrá? Odjela?
Už zas nevím,co kdo...
Obrázek uživatelky
profil
Pročítám si nedělní příspěvky, do okna mi rampluje déšť s velkou vervou, ještě, že jsem ta další nemyla. Recept na vyvalování těst v igelitu je prima. Ještě jsem to nezkoušela, jelikož moc nepeču a na silikovnovém vále se také tak těsto nepřichytává. Jistě to ale vyzkuzším při některém příštím pečení. Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles