Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 30.03.2015 16:43 hod. | |||
|
Jinuš..tak to se kluci moc hezky umístili Fajn, že jsi na nás nakoukla![]() ![]() My jsme byli podat daňové přiznání,začalo pršet, ptak jsme běželi domů a než jsme se převlekli, svítí sluníčko...aprílové počasíčko je tu obloha je modroučká, jako v létě![]() |
||||
| Bm68 | Dobré odpoledne, | Datum vložení: 30.03.2015 16:40 hod. | |||
|
tak v poledne si Pepík vzpomněl, že pojedeme na hroby do Sušice a Žihobec. Neměla jsem nic připraveno,jen osení, tak honem do zahradnictví pro kytičky v květináči a do osení jsem dala větvičky a na ně vajíčka. A do vázy zlatý déšť. Ale jak jsme v Žihobcích vystoupili z auta,to byl strašný hukot,vítr hučel a vše na hřbitově poválené a zrozbité nebo aspoň rozházené.V Sušici taky tak a dokonce začalo sněžit. Jenomže zítra má být taky ošklivo, tak člověk si nevybere. Věruš, to musí hrozně bolet, to tě lituju.Snad se to brzy zahojí. Zdeni, dík za vysvětlení. Irenko, ten vítr je dneska hrozný, škoda skla ve skleníku. Jino,tak kluci jsou šikovní, máš radost. |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 30.03.2015 16:35 hod. | |||
|
Věruško děkuji za dubnový seznam. Přeji Ti aby se prstíky brzy zahojily. V sobotu na Lipenské hvězdě vnuci dopadli docela dobře. Starší Michal mají první místo a mladší Adrian se umístili v jednom tancování pátí a ve druhém první. To je dost pěkné. Děda už volá, uvařil kafčo, tak ho jdu pít. Zatím ahoj. ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Datum vložení: 30.03.2015 15:16 hod. | ||||
|
Jejda Věruš..copak to děláš..Snad se Ti to brzy zhojí![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 30.03.2015 13:27 hod. | |||
|
jen zdravím..a dočtu později![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 30.03.2015 11:56 hod. | |||
|
já ještě chvilku nakukuji,než vyrazim,holky tady je vítr a nechce přestat nejhorší je,že nám něco vlítlo na sklo do skleníku tabule je fuč.Muž bude radostí bez sebe.Marti mladý pianista má úspěch,gratuluji.MaruK ty řádíš,moc to nepřeháněj.Mějte hezký den. | ||||
| Sarita | * | Datum vložení: 30.03.2015 11:55 hod. | |||
|
Dobré chutnání, tak hlásím že začalo chumelit-hrozné Ali tak ať manžel dobře pořídí.-Blani mamka je nachlazená, dík za optání a odjíždí babča- to je ta paní co ji pomáhám, ale taky až zítra, není ji dobře. Jen musím ty moje vztahy tady vysvětlit Mějte všechny klidné odpoledne u kafíčka.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 30.03.2015 11:23 hod. | |||
|
Marti dík za seznam, ještě jsem na meilech nebyla, ale jistě ho najdu. I pianistovi přeji k jeho úspěchu. Perníčky měly také úspěch a vidět jak dětem chutnají, je nejlepší vizitka. Mohu si probrat lednici, dcera z nabídky včera nic nepoužila a já ještě přivezla stehna, která v kuchyňce s občerstvením paní neprodala. Dojím těstoviny a maso uvidím večer, jak se dítě rozhodne. Není lehké se zavděčit. Docela jsem ráda, že jsem se donutila odjet a být mezi lidmi i když díky šerenému počasí se zrovna moc návštěvníků nedostavilo. Přeji dobré chutnání k obědu. |
||||
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 30.03.2015 11:12 hod. | |||
|
Věrko, dík za seznámek. Máš s námi plno práce. Marti, mladý pianista měl úspěch, krásné umístění,gratuluju. Maru, žes měla odpočinkovou neděli si moc neumím představit, ale pokud ano, tak je to jen dobře, zasloužíš odpočinek a klid. Marci, my jezdíme přes Šťáhlavy (odbočujeme ve Chválenicích myslím) a najednou se do Šťáhlav nedalo a objížďka byla dost dlouhá, tak zpět syn prohlásil, že to vezmeme jinudy. Já ani nevím, kudy jsme se motali a ta odbočka na Holoubkov byla u Dobříva. Zdeni, co maminka, je dobrá? Odjela? Už zas nevím,co kdo... |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 30.03.2015 11:06 hod. | |||
|
Pročítám si nedělní příspěvky, do okna mi rampluje déšť s velkou vervou, ještě, že jsem ta další nemyla. Recept na vyvalování těst v igelitu je prima. Ještě jsem to nezkoušela, jelikož moc nepeču a na silikovnovém vále se také tak těsto nepřichytává. Jistě to ale vyzkuzším při některém příštím pečení. ![]() |
||||