Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 30.03.2015 20:23 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. To počasí je úplně aprílové a vítr je silný na celém území. Věrko, tobě přeji brzké zahojení ruky. Blanko, také bych měla jít se nechat ostříhat, ale tento týden už to nestihnu. ![]() Jindřiško, ty máš šikovné vnuky a dělají Ti radost. Jaru, vnučka je rarášek, tak si jí užívej dokud je malá.Strašně to uteče. Mějte pěkný večer a zítra opět tu. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | To je hrůza, | Datum vložení: 30.03.2015 20:10 hod. | |||
|
nemůžu oči udržet, tak raději přeju vám všem příjemnou noc.![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 30.03.2015 19:56 hod. | |||
|
Počasí tady dnes pořádně blázní.AničkoF neboj , jsi naše. Jínoi gratuluji klukům ., máš z nich radost. Věrko copak jsi dělala. Muž mi dělal na večeři chleba a taky se řízl do ruky, no šikula Blani snad to zítra vítr neodnese co jsi tam dala. Alčo tak jsi trochu utrácela.- Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte. |
||||
| filipi | krásný podvečer | Datum vložení: 30.03.2015 19:07 hod. | |||
|
Děvčátka musím se ozvat,aby jste mě nevyřadily ze svých řad Nestihám číst ani prohlížet fotečky..Chodím za kamarádkou.Když nemám doma péjska tak je mě samotné smutno.Tam jsem aspoň užitečná![]() Věrce děkují za seznam Nevim si rady s otázkou o porcelánce![]() Teď už jdu do vany a do postele.Proto vám s předstihem popřejí krásnou dobrou noc ![]() U nás popadává sníh.Je venku fuj tajbl |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 30.03.2015 18:50 hod. | |||
|
u nás dneska aprílové počasí,byla bouřka,kroupy,déšť a ještě nějaký vichr i sluníčko![]() ![]() Jejda Věrko cos to provaděla???Ať se to co nejdřív zahojí ![]() ![]() Jinuš máš šikovné vnuky,pěkné umístění,gratuluji!!!! Marci máte pěkné vlásky ![]() ![]() Regi si to pěkně užila ![]() Ali dobře nakup v LIDLU ![]() Maru přeji výhru ![]() ![]() Přeji vám všem dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 30.03.2015 18:30 hod. | |||
|
Holky..muž měnil kola, tak je jedeme k benzince dofoukat a zrovna zajedeme do lídla nakoupit... Už vypnu počítač.. Přeji hezký večer a dobrou noc![]() |
||||
| bertice | Věruš, | Datum vložení: 30.03.2015 18:05 hod. | |||
|
přeji Ti,ať se prsty brzo zahojí. Já tak nešikovně přišla k jedné zlomenině. Šla jsem ven, v jedné ruce kytky na hřbitov a v druhé sáček z odpadkového koše. Nepodívala jsem se pod nohy a přehlídla schůdek. Zvrtla se mi noh a já si bláhově myslela, že to rozchodím. Byla tu kůstka v nártu a já dostala těžkou sádru po koleno. A ruce také často někde "připálím" nebo " přiklepnu". Tak ať se to rychle a hezky hojí. U nás je už aprílové počasí, foukal severák, lítaly kroupy, pak byla duha a teď svítí sluníčko. Vyzvedla jsem vnučku a šly jsme na náměstí na dětský vláček.Musela sedět na místě strojvůdce a byla nadšená, až dorazila máma, svezla se ještě jednou. |
||||
| annau | Příjemné odpoledne děvčata, | Datum vložení: 30.03.2015 17:10 hod. | |||
|
tady též strašný vítr,střídá se modrá obloha s mraky,občas zaprší. Irenko, to se nám taky stává,mám skleněný skleník s betonovou konstrukcí, je po rodičích,velmi starý. Tyto jarní vichry vždy nadělávaly velkou paseku.Teď to musíte co nejdřív zasklít,aby nevylítly další tabule. Věrko, máš tedy smůlu,jen aby ses neobrazila,a brzy se to začalo hojit.S vařením ti budou muset pomoct. Jindři, tví vnuci jsou velmi šikovní a mají zajímavou zálibu. Marti, krásné umístění s perníčkami, děti je mají rádi, to vidím na vnukovi,vždy když přijde,tak jde ochutnat. |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 30.03.2015 16:51 hod. | |||
|
Věruš, tak to je smůla,musí tě to bolet a navíc,ruce je pořád potřeba...snad se ti to brzy zahojí...![]() Jinuš, gratuluji, to jsou šikovní kluci... ![]() Blani,to je hrůza,takový vichor... na hřbitov se taky chytám,ale jedno který den, mám ty svoje blízké u nás...![]() Irenko, taky to u vás musí být děs-běs,když vítr vyrazil i okno ve skleníku... ![]() U nás svítí sluníčko, fouká čerstvý vítr a tak mi krásně venku uschlo prádlo...mohla bych je zrovna vyžehlit... ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 30.03.2015 16:43 hod. | |||
|
Jinuš..tak to se kluci moc hezky umístili Fajn, že jsi na nás nakoukla![]() ![]() My jsme byli podat daňové přiznání,začalo pršet, ptak jsme běželi domů a než jsme se převlekli, svítí sluníčko...aprílové počasíčko je tu obloha je modroučká, jako v létě![]() |
||||