Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

To počasí je úplně aprílové a vítr je silný na celém území.

Věrko, tobě přeji brzké zahojení ruky.

Blanko, také bych měla jít se nechat ostříhat, ale tento týden už to nestihnu.Smajlík
Jindřiško, ty máš šikovné vnuky a dělají Ti radost.
Jaru, vnučka je rarášek, tak si jí užívej dokud je malá.Strašně to uteče.

Mějte pěkný večer a zítra opět tu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
nemůžu oči udržet, tak raději přeju vám všem příjemnou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Počasí tady dnes pořádně blázní.AničkoF neboj , jsi naše.SmajlíkJínoi gratuluji klukům ., máš z nich radost. Věrko copak jsi dělala. Muž mi dělal na večeři chleba a taky se řízl do ruky, no šikulaSmajlíkBlani snad to zítra vítr neodnese co jsi tam dala. Alčo tak jsi trochu utrácela.- Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka musím se ozvat,aby jste mě nevyřadily ze svých řadSmajlíkNestihám číst ani prohlížet fotečky..Chodím za kamarádkou.Když nemám doma péjska tak je mě samotné smutno.Tam jsem aspoň užitečnáSmajlík
Věrce děkují za seznamSmajlíkNevim si rady s otázkou o porcelánceSmajlík
Teď už jdu do vany a do postele.Proto vám s předstihem popřejí krásnou dobrou nocSmajlík
U nás popadává sníh.Je venku fuj tajbl
Obrázek uživatelky
profil
u nás dneska aprílové počasí,byla bouřka,kroupy,déšť a ještě nějaký vichr i sluníčkoSmajlíkSmajlík
Jejda Věrko cos to provaděla???Ať se to co nejdřív zahojíSmajlíkSmajlík
Jinuš máš šikovné vnuky,pěkné umístění,gratuluji!!!!
Marci máte pěkné vláskySmajlíkSmajlík
Regi si to pěkně užilaSmajlík
Ali dobře nakup v LIDLUSmajlík
Maru přeji výhruSmajlíkSmajlík
Přeji vám všem dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky..muž měnil kola, tak je jedeme k benzince dofoukat a zrovna zajedeme do lídla nakoupit...
Už vypnu počítač..SmajlíkPřeji hezký večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji Ti,ať se prsty brzo zahojí. Já tak nešikovně přišla k jedné zlomenině. Šla jsem ven, v jedné ruce kytky na hřbitov a v druhé sáček z odpadkového koše. Nepodívala jsem se pod nohy a přehlídla schůdek. Zvrtla se mi noh a já si bláhově myslela, že to rozchodím. Byla tu kůstka v nártu a já dostala těžkou sádru po koleno. A ruce také často někde "připálím" nebo " přiklepnu".
Tak ať se to rychle a hezky hojí. U nás je už aprílové počasí, foukal severák, lítaly kroupy, pak byla duha a teď svítí sluníčko. Vyzvedla jsem vnučku a šly jsme na náměstí na dětský vláček.Musela sedět na místě strojvůdce a byla nadšená, až dorazila máma, svezla se ještě jednou.
Obrázek uživatelky
profil
tady též strašný vítr,střídá se modrá obloha s mraky,občas zaprší.
Irenko, to se nám taky stává,mám skleněný skleník s betonovou konstrukcí, je po rodičích,velmi starý. Tyto jarní vichry vždy nadělávaly velkou paseku.Teď to musíte co nejdřív zasklít,aby nevylítly další tabule.
Věrko, máš tedy smůlu,jen aby ses neobrazila,a brzy se to začalo hojit.S vařením ti budou muset pomoct.
Jindři, tví vnuci jsou velmi šikovní a mají zajímavou zálibu.
Marti, krásné umístění s perníčkami, děti je mají rádi, to vidím na vnukovi,vždy když přijde,tak jde ochutnat.
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, tak to je smůla,musí tě to bolet a navíc,ruce je pořád potřeba...snad se ti to brzy zahojí...Smajlík
Jinuš, gratuluji, to jsou šikovní kluci...Smajlík
Blani,to je hrůza,takový vichor...Smajlíkna hřbitov se taky chytám,ale jedno který den, mám ty svoje blízké u nás...Smajlík
Irenko, taky to u vás musí být děs-běs,když vítr vyrazil i okno ve skleníku...Smajlík
U nás svítí sluníčko, fouká čerstvý vítr a tak mi krásně venku uschlo prádlo...mohla bych je zrovna vyžehlit...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jinuš..tak to se kluci moc hezky umístiliSmajlíkFajn, že jsi na nás nakouklaSmajlíkSmajlík


My jsme byli podat daňové přiznání,začalo pršet, ptak jsme běželi domů a než jsme se převlekli, svítí sluníčko...aprílové počasíčko je tuSmajlíkobloha je modroučká, jako v létěSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles