Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Alenko, | Datum vložení: 31.03.2015 07:56 hod. | |||
|
Ať život splní všechna Tvoje přání a všechny Tvoje naděje, ať štěstí, které tak málo k lidem chodí, se na Tebe usměje. Ať nikdy nepoznáš bol ani klam, to vše Ti z celého srdce přeji k narozeninám. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 31.03.2015 07:54 hod. | |||
|
Teda nic moc, počasí škaredé, jsem se dívala jak v Praze chumelí. Věrko tak hlavně aby se to brzo zahojilo.Mějte dnes všechny klidný den. ![]() |
||||
| Sarita | Alence | Datum vložení: 31.03.2015 07:47 hod. | |||
|
Vše nejlepší k Tvým narozeninám, tento lístek posílám, samé růže,samé kvítí, spokojenost,dlouhé žití, ať se na Tě štěstí směje, to vše ze srdce Ti přeji Krásné narozeniny |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 31.03.2015 07:28 hod. | |||
|
děvčata u nás je tma a chumelí.Věruško foukám a foukám tobě na bolest.Jinuš kluci ti dělají radost jsou šikovní.Přeji hezký den.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den všem, | Datum vložení: 31.03.2015 07:27 hod. | |||
|
Naší Alence vše nejlepší![]() ![]() ![]() Sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem. Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví. Pošimrej ji za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko. Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ji máme stále rádi..... ![]() ![]() ![]() Milá Alenko, všechno nejlepší k Tvým narozeninám,užij si je ve zdraví a rozdávej jako doposud samou dobrou náladu ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné ránko děvčátka, | Datum vložení: 31.03.2015 07:26 hod. | |||
|
u nás se už sluníčko schovalo,asi se to zatáhne...... Věruško dneska asi bude bolet ![]() Dneska asi pojedeme na hřbitov,dát květiny a trošku hrob zkulturnit po zimě ![]() A začnu boj s prachem a budu už trošku smejčit ![]() ![]() Tak zatím příjemné vstávání ![]() ![]() ![]() Už jsem celý den neklikala a spadla jsem jen o 5 mist,ještě tak potřebuji potřebuji o20 ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 30.03.2015 23:42 hod. | |||
|
Věruško, foukám ti na dálku na prstíky, ať se ti brzo zahojí. Blanička a Marcelka byly u kadeřnice, tak jsou kočky. Jino, musí to být hezké pokoukání na tance a vnuci získali pěkné umístění, gratuluji. ![]() Marti, gratuluji pianistovi k pěknému umístění. ![]() Jaru, přeji manželovi i vnučce, ať je vše dobré. ![]() Regi si pěkně užila výstavu i v klubu. ![]() Irenko, ten vítr je hrozný, snad už nenapáchá nic dalšího. Alčo, jak jste daleko z kuchyní? Už vaříš v nové? Jdu spát a vy se všechny taky hezky vyspěte. |
||||
| 2baculka | Děvčata, | Datum vložení: 30.03.2015 21:44 hod. | |||
|
dnes jsem jen vyprala jednu pračku a odpoledne byla v klubu důchodců na besídce dětí ze školičky. Krásně přednášely a zpívaly, máme každý malované papírové vajíčko. Za odpoledne se vystřídalo chumelen,í slunce, pršení i velký vítr, který má ještě v noci gradovat. Je to hrozné. Ani mne nemrzí, že jsem nemyla okna. Po dnešku by byla znovu na mytí. Jina má šikovné vnuky. | ||||
| 2baculka | Věruš, | Datum vložení: 30.03.2015 21:29 hod. | |||
|
TY PRSTY TĚ MUSÍ STRŠNĚ BOLET.HNED SE NĚCO STANE. BUDEŠ TEDY RADIT. | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 30.03.2015 20:30 hod. | |||
|
Jino, máš šikovné vnuky, gratuluji, člověk má z jejich úspěchů větší radost, než kdyby se něco zadařilo jemu. Věrko, přeji Ti, aby se prstíky rychle hojily - je to moc nepříjemné, mně se takto jednou na podzim podařilo - čistila jsem jiřinky a ostrými zahradnickými nůžkami jsem ostříhávala a sjely mi a přes rukavici jsem se s těmi špinavými nůžkami od hlíny fikla dost hluboko do ruky. Na zahradě jenom náplast, tak pod proudem vody jsem umyla, vypadalo to, jako bych tam někoho vraždila a přelepila náplastí a doma pak vyčistila a stáhla, naštěstí pomohl tea tree olej, bylo to dost strašné, štípalo, ale pak se dobře hojilo. Od té doby jsem dávala větší pozor. Na práci je jedna ruka málo, když jsem měla pravou ruku po operaci karpálu, tak ovládat v práci myš levou rukou a psát levou, když jsem zvyklá psát všemi deseti a levá ruka je skutečně levá, ale zvládla jsem, to jsou i ty nejbanálnější úkony horor. Všem přeji klidnou dobrou noc. | ||||