Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ať život splní všechna Tvoje přání a všechny Tvoje naděje,
ať štěstí, které tak málo k lidem chodí, se na Tebe usměje.
Ať nikdy nepoznáš bol ani klam,
to vše Ti z celého srdce přeji k narozeninám.
Obrázek uživatelky
profil
Teda nic moc, počasí škaredé, jsem se dívala jak v Praze chumelí. Věrko tak hlavně aby se to brzo zahojilo.Mějte dnes všechny klidný den. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vše nejlepší k Tvým narozeninám,
tento lístek posílám,
samé růže,samé kvítí,
spokojenost,dlouhé žití,
ať se na Tě štěstí směje,
to vše ze srdce Ti přeji
Krásné narozeniny
Obrázek uživatelky
profil
děvčata u nás je tma a chumelí.Věruško foukám a foukám tobě na bolest.Jinuš kluci ti dělají radost jsou šikovní.Přeji hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Naší Alence vše nejlepšíSmajlíkSmajlíkSmajlík

Sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem.
Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví.
Pošimrej ji za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko.
Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ji máme stále rádi.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Milá Alenko, všechno nejlepší k Tvým narozeninám,užij si je ve zdraví a rozdávej jako doposud samou dobrou náladuSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se už sluníčko schovalo,asi se to zatáhne......
Věruško dneska asi bude boletSmajlík
Dneska asi pojedeme na hřbitov,dát květiny a trošku hrob zkulturnit po ziměSmajlík
A začnu boj s prachem a budu už trošku smejčitSmajlíkSmajlík
Tak zatím příjemné vstáváníSmajlíkSmajlíkSmajlík
Už jsem celý den neklikala a spadla jsem jen o 5 mist,ještě tak potřebuji potřebuji o20SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruško, foukám ti na dálku na prstíky, ať se ti brzo zahojí.
Blanička a Marcelka byly u kadeřnice, tak jsou kočky.
Jino, musí to být hezké pokoukání na tance a vnuci získali pěkné umístění, gratuluji.Smajlík
Marti, gratuluji pianistovi k pěknému umístění.Smajlík
Jaru, přeji manželovi i vnučce, ať je vše dobré.Smajlík
Regi si pěkně užila výstavu i v klubu.Smajlík
Irenko, ten vítr je hrozný, snad už nenapáchá nic dalšího.
Alčo, jak jste daleko z kuchyní? Už vaříš v nové?
Jdu spát a vy se všechny taky hezky vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsem jen vyprala jednu pračku a odpoledne byla v klubu důchodců na besídce dětí ze školičky. Krásně přednášely a zpívaly, máme každý malované papírové vajíčko. Za odpoledne se vystřídalo chumelen,í slunce, pršení i velký vítr, který má ještě v noci gradovat. Je to hrozné. Ani mne nemrzí, že jsem nemyla okna. Po dnešku by byla znovu na mytí. Jina má šikovné vnuky.
Obrázek uživatelky
profil
TY PRSTY TĚ MUSÍ STRŠNĚ BOLET.HNED SE NĚCO STANE. BUDEŠ TEDY RADIT.
Obrázek uživatelky
profil
Jino, máš šikovné vnuky, gratuluji, člověk má z jejich úspěchů větší radost, než kdyby se něco zadařilo jemu. Věrko, přeji Ti, aby se prstíky rychle hojily - je to moc nepříjemné, mně se takto jednou na podzim podařilo - čistila jsem jiřinky a ostrými zahradnickými nůžkami jsem ostříhávala a sjely mi a přes rukavici jsem se s těmi špinavými nůžkami od hlíny fikla dost hluboko do ruky. Na zahradě jenom náplast, tak pod proudem vody jsem umyla, vypadalo to, jako bych tam někoho vraždila a přelepila náplastí a doma pak vyčistila a stáhla, naštěstí pomohl tea tree olej, bylo to dost strašné, štípalo, ale pak se dobře hojilo. Od té doby jsem dávala větší pozor. Na práci je jedna ruka málo, když jsem měla pravou ruku po operaci karpálu, tak ovládat v práci myš levou rukou a psát levou, když jsem zvyklá psát všemi deseti a levá ruka je skutečně levá, ale zvládla jsem, to jsou i ty nejbanálnější úkony horor. Všem přeji klidnou dobrou noc.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles