Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 31.03.2015 09:29 hod. | |||
|
Synovi bylo 1/2 roku a dceři 6 let. Celé noci jsem běhala kolem stolu a myslela, že už tu bolest dál nevydržím a VYDRŽELA. Člověk vydrží mnohem víc, než si myslí. Jen prvních 14 dní my pomohla s domácností a dětmi maminka a pak manžel. Jinak jsem to všechno zvládala sama. Tak jsem si zavzpomínala, omlouvám se, ale bolestí v životě jsem si užila až dost. Alenko, tobě přeji ke kulatinám hodně a hodně zdravíčka, štěstíčka, pěkné cestování a zážitků z něho. Kulatiny byste měli trochu oslavit!!!!!!!!!! ![]() Dnes jsem spala 9 hodin a nějak se z toho nemohu vzpamatovat. ![]() ![]() Mějte pěkný den. Dnes to asi na žádný výlet do přírody nebude. |
||||
| annau | Alenko, | Datum vložení: 31.03.2015 09:24 hod. | |||
|
také Ti přeji k narozeninám všechno jen to nejlepší,hlavně zdravíčko.A ať nám pořád děláš radost Tvými fotkami,ráda na ně koukám. | ||||
| Macizaj | Pěkné ráno. | Datum vložení: 31.03.2015 09:18 hod. | |||
|
U nás lilo celou noc a prší stále. Včera před večerem přišla dcera a byla tady docela dlouho. K PC už jsem pak nešla. Vidíme se dost málo, tak jsme si měly co povídat.![]() Napsaly jste toho hodně. Pamatuji si jen něco. Věruško, foukám na dálku. Vím moc dobře, co to je mít jednu ruku nefunkční.V r.1968 muž řezal dříví na cirkulárce. Já to skládala do kůlny. Pak se mi to tam už nevešlo, tak mi tam muž šel dát opěru, abych mohla pokračovat,pilu nevypnul a já jsem si šla zkusit řezat. Jenže jsem měla rukavice a rukavice mi tam vtáhla levou ruku. Měla jsem dost pořezané prsty, nejvíc prsteníček. Na pohotovosti byla mladá doktorka. Řekla, že mi uřízne poslední článek prsteníčku, že bych ho měla stejně nepohyblivý a nebo, by mi zčernal. Bylo mi všechno jedno, bolest byla hrozná, tak jsem souhlasila. Ke všemu jsem měla ještě na to prstu zásnubní a snubní prstýnek. Zavolali nějakého zámečníka a ten mi při té bolesti přeštípávál oba prstýnky. Bylo to na zhroucení. Léčila jsem se 3 měsíce. |
||||
| 2baculka | Zima a chumelení. | Datum vložení: 31.03.2015 09:14 hod. | |||
|
To je nadělení. Chtěla jsem jít na poštu s pohledy a pro smetáček s lopatkou co mi objednali v kovomatu pro maminu. Ani se mi nikam nechce. To jsem si plánovala, že pojedu autem k mamině umýt vlasy. auto asi zůstane doma. Alenko přeji moc zdravíčka. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 31.03.2015 08:58 hod. | |||
|
Dobré ránko..![]() HOLKY.. moc děkuji za přání k narozeninám ...Já sice neslavím = nedělám oslavu, ale děkuji, že jste si vzpomněly Od 50.ti nahoru už na oslavy nehraji.. Možná začnu až mi bude 100let, ale to už mi oslavu snad někdo uspořádá ![]() Mějte hezký den, musím něco udělat k obědu...muž má odpolední a dlouho jsem seděla u emailů... ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 31.03.2015 08:39 hod. | |||
|
krásné ráno a celý den!!!![]() Máme zataženo a zimu. |
||||
| Bm68 | Milá Alenko, | Datum vložení: 31.03.2015 08:37 hod. | |||
|
k narozkám Ti přeju: abys měla pořád co jíst, co pít, koho milovat a z čeho se radovat. ![]() ![]() Ale hlavně samozřejmě zdravíčko!!!! ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Alenko, | Datum vložení: 31.03.2015 08:13 hod. | |||
|
hodně štěstíčka ,moře lásky a oceán zdravíčka k narozeninám![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 31.03.2015 08:05 hod. | |||
|
Krásné úterní ráno. U nás padá sníh ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 31.03.2015 08:02 hod. | |||
|
![]() pěkný den. U nás jsou 2°C.Vítr se trochu uklidnil. Já byla nakoupit v Penny. Kristýnko, jsi jednička. Dnes mám babinec odpoledne. Mějte pěkný den a s prací to nepřehánějte. ![]() ![]() |
||||