Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Synovi bylo 1/2 roku a dceři 6 let. Celé noci jsem běhala kolem stolu a myslela, že už tu bolest dál nevydržím a VYDRŽELA. Člověk vydrží mnohem víc, než si myslí. Jen prvních 14 dní my pomohla s domácností a dětmi maminka a pak manžel. Jinak jsem to všechno zvládala sama. Tak jsem si zavzpomínala, omlouvám se, ale bolestí v životě jsem si užila až dost.

Alenko, tobě přeji ke kulatinám hodně a hodně zdravíčka, štěstíčka, pěkné cestování a zážitků z něho. Kulatiny byste měli trochu oslavit!!!!!!!!!!Smajlík
Dnes jsem spala 9 hodin a nějak se z toho nemohu vzpamatovat.SmajlíkSmajlík
Mějte pěkný den. Dnes to asi na žádný výlet do přírody nebude.
Obrázek uživatelky
profil
také Ti přeji k narozeninám všechno jen to nejlepší,hlavně zdravíčko.A ať nám pořád děláš radost Tvými fotkami,ráda na ně koukám.
Obrázek uživatelky
profil
U nás lilo celou noc a prší stále. Včera před večerem přišla dcera a byla tady docela dlouho. K PC už jsem pak nešla. Vidíme se dost málo, tak jsme si měly co povídat.Smajlík
Napsaly jste toho hodně. Pamatuji si jen něco.
Věruško, foukám na dálku. Vím moc dobře, co to je mít jednu ruku nefunkční.V r.1968 muž řezal dříví na cirkulárce. Já to skládala do kůlny. Pak se mi to tam už nevešlo, tak mi tam muž šel dát opěru, abych mohla pokračovat,pilu nevypnul a já jsem si šla zkusit řezat. Jenže jsem měla rukavice a rukavice mi tam vtáhla levou ruku. Měla jsem dost pořezané prsty, nejvíc prsteníček. Na pohotovosti byla mladá doktorka. Řekla, že mi uřízne poslední článek prsteníčku, že bych ho měla stejně nepohyblivý a nebo, by mi zčernal. Bylo mi všechno jedno, bolest byla hrozná, tak jsem souhlasila. Ke všemu jsem měla ještě na to prstu zásnubní a snubní prstýnek. Zavolali nějakého zámečníka a ten mi při té bolesti přeštípávál oba prstýnky. Bylo to na zhroucení. Léčila jsem se 3 měsíce.
Obrázek uživatelky
profil
To je nadělení. Chtěla jsem jít na poštu s pohledy a pro smetáček s lopatkou co mi objednali v kovomatu pro maminu. Ani se mi nikam nechce. To jsem si plánovala, že pojedu autem k mamině umýt vlasy. auto asi zůstane doma.
Alenko přeji moc zdravíčka.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko..Smajlík
HOLKY.. moc děkuji za přání k narozeninámSmajlík...Já sice neslavím = nedělám oslavu, ale děkuji, že jste si vzpomnělySmajlíkOd 50.ti nahoru už na oslavy nehraji.. Možná začnu až mi bude 100let, ale to už mi oslavu snad někdo uspořádáSmajlík Smajlík

Mějte hezký den, musím něco udělat k obědu...muž má odpolední a dlouho jsem seděla u emailů...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné ráno a celý den!!!Smajlík
Máme zataženo a zimu.
Obrázek uživatelky
profil
k narozkám Ti přeju:
abys měla pořád co jíst, co pít,
koho milovat a z čeho se radovat.Smajlík
Smajlík

Ale hlavně samozřejmě zdravíčko!!!!SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
hodně štěstíčka ,moře lásky a oceán zdravíčka k narozeninámSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné úterní ráno.
U nás padá sníhSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
U nás jsou 2°C.Vítr se trochu uklidnil.

Já byla nakoupit v Penny.

Kristýnko, jsi jednička.Smajlík Smajlík

Dnes mám babinec odpoledne.

Mějte pěkný den a s prací to nepřehánějte.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles