Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, zrovna jsem přišla z nádraží, musela jsem si jít do sklepa pro zimní boty a brala jsem si i zimní bundu, je to tady hrozné.SmajlíkJaničko tak si to tam užij, a dej si kvasničák i za násSmajlíkMuž dělá bramboráky na oběd. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
popřát dobré chutnání a jdu uvařit brambory.

Muž se už vrátil promrzlý ze zahrady. Na silnici ho ohodilo auto.Fenky ležely v kotci.Tři strany máme zaplechované a tak jim tam nesněží.

Jiřinko,děkuji za přání.
Na babinci si všechny dáváme kvasničák s vitamínem B.SmajlíkSmajlík

Alenko, venku je kolem nuly, ať se nenachladíš.Špenát budeme mít zítra.Smajlík Vlastně až pozítří. Dnes už mám středu.

Přijdu až večer, tak přeji pěkné odpoledne.
Obrázek uživatelky
profil
jdu popřát dobré chutnání..Smajlíkjá poobědvám až se synkem..
Teď čekám, než dopere pračka a půjdu věšet prádlo a jestli se déšť trošku zmírní, tak chci umýt okno v jídelně a oprat a pověsit záclony..
At´ ty narozky oslavímSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka, ještě jednou děkuji..SmajlíkSmajlík
Já oslavy přímo nesnáším, ale scházím se s rodinou, ať nekazím kolektivSmajlíkSmajlík.. jsem jak se sejde víc jak 5-6 lidí a mám vařit, strašně nervozní.. moje rodina to ví.. takže to respektují a na oslavách u nás doma netrvají.. příjdou posedíme, když je co nabídnout nabídnu.. Já umím taky pohoštění vyklopit k nohám a podobně, jak jsem nervozní, jsem trémista od malička..
Dostala jsem od nich poukázku pro dva na oběd do hotelu.. tak někdy s dědou zajdeme, platí do konce roku.. jinak příjdou v sobotu na oběd.. děda navaří..Smajlík když mi čas dovolí, upeču v pátek koláčky, pro Filinku..Smajlík

Dnes u nás přímo leje, chtěla jsem se popovézt s dědou, odjíždí za chvíli do práce, ale budu doma..
Vařila jsem špenát..sice by měl být až ve čtvrtek, podle zvyků, ale nám přišla chuť už dnes..SmajlíkDěda již obědvá.
Obrázek uživatelky
profil
Alenko, ať štěstí máš a zdraví taky
a všeho dalšího mraky,
prostě ať nic ti nechybí,
přeji krásné narozeniny.SmajlíkSmajlíkSmajlík

Děvčata u nás jsme také zapadaný sněhem a stále padá.
Jani, užíj si babinec.Smajlík
Mějte všechny klidný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Venku sněží, jak o závod.

Už i u nás je bílo na trávě.Zima se nechce ještě vzdát.

Vařit budu jen brambory.Maso mám ještě od neděle.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlík
U nás od rána chumelí,úplná sněhová vánice,asi budem mít místo velikonoc vánoce...je úplně šedo - hrůzaSmajlík
Věruško, foukám na bolístku,aby se brzo zahojila...Smajlík
Marcelko, to jsi musela vydržet bolestí,hrůza...Smajlík
Kritínko, jsi šikulka..a s Kometou je to špatné...Smajlík
Regi, Alenka má kulatiny,snad to smím prozradit...Smajlík

Dneska s nedá venku nic dělat, tak jsem ráda,že jem prala ložní včera...musím zase vařit, nějakou omáčku s masem a polévku čočkovou...SmajlíkSmajlík
Děvčátka, mějte všechny klidné a pohodové úterý...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil

Alenko, k dnešním krásným narozeninám ti přeji hodně zdraví,štěstí,lásky,pohody,ať se ti splní všechna tvá přání...SmajlíkSmajlíkSmajlík
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Já čtu a nereaguji. Věru to zranění je nepříjemné a ruka dost chybí. Mám zkušeno, když jsem ji měla zlomenou. věřím, že se brzo vše zahojí a budeš opět fit.
Marcelko, též si myslím, že Alenka má kulatiny a za oslavu by to stálo.
S uříznutým prstem jsi si tedy také moc užila, mráz mi běhá po zádech když to čtu.
Děvčata, ten sníh tu zůstává ležet na trávě jak, kdyby si chtěl vynahradit co zmeškal v zimě.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
při upršeném úterý, ještě že jsme s mužem včera stihli zasadit dalších pár brambor,další sázení bude až po Velikonocích. Teď už budeme lenošit a užívat svátků.
Do vsi se mi nechce, nákup nechám na zítra, nebo až na čtvrtek.
Vařit budu něco z králíka, asi pečeného na zelenině, s brambory.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles