Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 31.03.2015 12:08 hod. | |||
|
Dobré chutnání, zrovna jsem přišla z nádraží, musela jsem si jít do sklepa pro zimní boty a brala jsem si i zimní bundu, je to tady hrozné. Janičko tak si to tam užij, a dej si kvasničák i za nás Muž dělá bramboráky na oběd. Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| vocjan | Jdu | Datum vložení: 31.03.2015 11:43 hod. | |||
|
![]() popřát dobré chutnání a jdu uvařit brambory. Muž se už vrátil promrzlý ze zahrady. Na silnici ho ohodilo auto.Fenky ležely v kotci.Tři strany máme zaplechované a tak jim tam nesněží. Jiřinko,děkuji za přání. Na babinci si všechny dáváme kvasničák s vitamínem B. ![]() ![]() Alenko, venku je kolem nuly, ať se nenachladíš.Špenát budeme mít zítra. Vlastně až pozítří. Dnes už mám středu.Přijdu až večer, tak přeji pěkné odpoledne. |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 31.03.2015 11:30 hod. | |||
|
jdu popřát dobré chutnání.. já poobědvám až se synkem..Teď čekám, než dopere pračka a půjdu věšet prádlo a jestli se déšť trošku zmírní, tak chci umýt okno v jídelně a oprat a pověsit záclony.. At´ ty narozky oslavím ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 31.03.2015 10:45 hod. | |||
|
Děvčátka, ještě jednou děkuji..![]() ![]() Já oslavy přímo nesnáším, ale scházím se s rodinou, ať nekazím kolektiv ![]() .. jsem jak se sejde víc jak 5-6 lidí a mám vařit, strašně nervozní.. moje rodina to ví.. takže to respektují a na oslavách u nás doma netrvají.. příjdou posedíme, když je co nabídnout nabídnu.. Já umím taky pohoštění vyklopit k nohám a podobně, jak jsem nervozní, jsem trémista od malička..Dostala jsem od nich poukázku pro dva na oběd do hotelu.. tak někdy s dědou zajdeme, platí do konce roku.. jinak příjdou v sobotu na oběd.. děda navaří.. když mi čas dovolí, upeču v pátek koláčky, pro Filinku..![]() Dnes u nás přímo leje, chtěla jsem se popovézt s dědou, odjíždí za chvíli do práce, ale budu doma.. Vařila jsem špenát..sice by měl být až ve čtvrtek, podle zvyků, ale nám přišla chuť už dnes.. Děda již obědvá. |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 31.03.2015 10:27 hod. | |||
|
Alenko, ať štěstí máš a zdraví taky a všeho dalšího mraky, prostě ať nic ti nechybí, přeji krásné narozeniny. ![]() ![]() ![]() Děvčata u nás jsme také zapadaný sněhem a stále padá. Jani, užíj si babinec. ![]() Mějte všechny klidný den ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 31.03.2015 10:17 hod. | |||
|
![]() Venku sněží, jak o závod. Už i u nás je bílo na trávě.Zima se nechce ještě vzdát. Vařit budu jen brambory.Maso mám ještě od neděle. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 31.03.2015 09:55 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() U nás od rána chumelí,úplná sněhová vánice,asi budem mít místo velikonoc vánoce...je úplně šedo - hrůza ![]() Věruško, foukám na bolístku,aby se brzo zahojila... ![]() Marcelko, to jsi musela vydržet bolestí,hrůza... ![]() Kritínko, jsi šikulka..a s Kometou je to špatné... ![]() Regi, Alenka má kulatiny,snad to smím prozradit... ![]() Dneska s nedá venku nic dělat, tak jsem ráda,že jem prala ložní včera...musím zase vařit, nějakou omáčku s masem a polévku čočkovou... ![]() ![]() Děvčátka, mějte všechny klidné a pohodové úterý... ![]() |
||||
| koudy | . | Datum vložení: 31.03.2015 09:42 hod. | |||
|
Alenko, k dnešním krásným narozeninám ti přeji hodně zdraví,štěstí,lásky,pohody,ať se ti splní všechna tvá přání... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 31.03.2015 09:40 hod. | |||
|
Já čtu a nereaguji. Věru to zranění je nepříjemné a ruka dost chybí. Mám zkušeno, když jsem ji měla zlomenou. věřím, že se brzo vše zahojí a budeš opět fit. Marcelko, též si myslím, že Alenka má kulatiny a za oslavu by to stálo. S uříznutým prstem jsi si tedy také moc užila, mráz mi běhá po zádech když to čtu. Děvčata, ten sníh tu zůstává ležet na trávě jak, kdyby si chtěl vynahradit co zmeškal v zimě. ![]() |
||||
| annau | Zdravím vás všechny, | Datum vložení: 31.03.2015 09:33 hod. | |||
|
při upršeném úterý, ještě že jsme s mužem včera stihli zasadit dalších pár brambor,další sázení bude až po Velikonocích. Teď už budeme lenošit a užívat svátků. Do vsi se mi nechce, nákup nechám na zítra, nebo až na čtvrtek. Vařit budu něco z králíka, asi pečeného na zelenině, s brambory. |
||||