Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 31.03.2015 18:39 hod. | |||
|
MARTI..užijte si naše LUHÁNKY ..my tam celá rodina moc rádi jezdíme..![]() Děvčátka, ještě jednou moc děkuji za krásná přáníčka,, Já dnes umývala okna a prala ..Ale nevím co jsem dělala, že jsem nechala program ždímání..takže záclony byly hrozné..zase práce navíc a aby toho nebylo málo, tak jsem nenašla tyčku z kuchně, tak jsem záclonu ani nepověsila.. snad si muž ráno vzpomene, kam ji při malování strčil.. pak jsem slepovala linecké a dělala pár kuliček..v pátek ještě upeču nějaký řez a naplním košíčky ![]() Děvčátka, přeji hezký ničím nerušený večer... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 31.03.2015 17:53 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Jsem doma.Pokecaly jsme si. Marti, tobě přeji pěkný pobyt v Luhačovicích. Před týdnem tam byla jedna z babince a tak se připrav, že je to tam prý hodně rozkopané, ale jinak pobyt dobrý. Celé odpoledne pro změnu pršelo a když jsme se vracely, tak vykouklo sluníčko. Zítra už by to počasí se mohlo umoudřit. |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 31.03.2015 17:51 hod. | |||
|
Alenko, i já se připojuji s blahopřáním k Tvým narozeninám. Přeji Ti hlavně zdraví, štěstí, hodně lásky a aby se Ti splnilo vše co si budeš přát. Dnes celé dopoledne u nás sněžilo, vše bylo krásně bílé a po obědě začalo pršet a po sněhu ani památka. A prší stále. Ten déšť by mi mohl aspoň umýt auto. Včera jak jsem byla v Přerově na másáži, v Kozlovicích je cesta rozkopaná a ještě jezdily traktory z polí, tak nemám auto modré ale od střechy až po kola hnědé, zablácené. Teď pojedu na masáže až příští týden v pátek. Vadí mi, že je mezi těma masážema taková velká mezera, ale s tím nic nenadělám. ![]() ![]() ![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 31.03.2015 17:31 hod. | |||
|
abych z toho lenošení nezlenivěla,dala jsem se do úklidu ložnice, ještě tam opatruji sazeničky paprik, tak to není dokonalé. Venku je počasí velmi proměnlivé, teplota je na 10 stupních,fouká silný vichr. Marti, přeji příjemný pobyt v lázních. Kristi, taky bych si dala dušené kedlubničky,ale si je musím vypěstovat,sazeničky mám,ale ještě maličké. Kedlubny se tady nedají koupit a do města teď dlouho nepojedu. |
||||
| koudy | kuk... | Datum vložení: 31.03.2015 15:33 hod. | |||
|
Vánice se už uklidnila,ale sníh neroztál,jsou jen 2 stupně a tak je venku špinavá břečka...![]() Když jsem šla dopoledne z COOPU, tak mě nahodilo auto pěkně i s taškou s nákupem...naštvaná jsem byla hezky, i jsem se otočila a volala, ale kdepak... ![]() Marti, už jsi upravená,chystáš se do lázní,tak si to hezky s mužem užijte...narozky a svátky jsou pořád nějaké, když je velká rodina... ![]() Jani, užij si babinec... ![]() U nás mají dneska sraz důchodci, ale já nechodím... ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 31.03.2015 14:43 hod. | |||
|
i u nás zamračeno, padaly i kroupy, fouká severák a včera byla nádherná duha. Ke kulatinám přeji rovněž hlavně zdraví, ať duše ani tělo nechuraví... Mně čekají podobné kulatiny na podzim a oslavit bych je ráda chtěla s blízkými i přáteli, pokud tedy budu fit a zdravá... Dnes byly těstoviny s vejcem a koprová polévka. Zítra opět vyzvedávám vnučku a asi půjdeme opět na vláček na náměstí. Tak se všechny držte,ať zdraví slouží a marodi se brzo uzdraví. |
||||
| badysek | *-* | Datum vložení: 31.03.2015 14:11 hod. | |||
|
Marci au au aua![]() Jani,měj se fajn na babinci,Ijo a ty na babinci pracovním ![]() ![]() Marti má nový účesek,Luhačovice si užijte!!!!!Hrozně se mi tam líbí!! ![]() ![]() Odpočiň si pak tě čeká kuuuuuuuuupa narozenin![]() ![]() Dneska jsme měli na oběd lososa a k tomu dušené kedlubny,bylo to výborné,mňam ![]() Na hřbitov jsme nakonec neodjeli,bylo moc větrno,sice u nás sníh zatím není,ale je zima...... Vám přeji příjemné chvíle u kafíčka ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 31.03.2015 13:54 hod. | |||
|
Alenko,vše nejlepší ke kulatinám,hodně toho zdravíčka a štětíčka,jen to oslav,to je třeba.Jani ty si užij babince,je to také třeba někam vyrazit.No a já jdu také na babinec,ale jinak-do práce,vůbec se mi do toho počasí nechce.Mějte se tu fajnově.![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 31.03.2015 13:14 hod. | |||
|
byla jsem v krámu, venku boží dopuštění, déšť, sníh a vichřice. Ale řeka už asi klesla, dneska už nic nehlásili. Marti, užij si Luhačovic, snad už se počasí umoudří a budete mít krásný výlet. Jani, ať se babinec vydaří. ![]() Věrko, doufám, že nekmitáš s tou rukou, ať se to brzy zahojí. Marci, to jsi zažila bolesti, jsi statečná. Alčo, taky jsem trémistka, když u nás byla matka mého tehdejšího přítele, vyklopila jsem kafe i s hrnkem před ní na zem.Spadl mi z podšálku, jak se mi třásla ruka. A byl to hrnek ze servisu, sváteční. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčtata | Datum vložení: 31.03.2015 13:05 hod. | |||
|
Dnes jsem jela k holičce, musela jsem i v tom počasí, protože jsem byla skoro měsíc objednaná na barvu a střih.Zítra v poledne odjíždíme s manželem do |Luhačovic, vrátíme se v sobotu večer....Také mě čekají narozky, dvojčata mají 9.4 krásných 17 let a jejich mamka za týden po nich také narozky 41 roků a za týden po ní vnuk starší dcery také narozky 31roků...Tak je toho dost .Jani,příjemně se pobav, ono je to jednou za čas třeba.. .Pěkné odpoledne, navečer se ozvu...Ahojky všem![]() ![]() ![]() ![]() |
||||