Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
MARTI..užijte si naše LUHÁNKYSmajlík..my tam celá rodina moc rádi jezdíme..Smajlík
Děvčátka, ještě jednou moc děkuji za krásná přáníčka,,

Já dnes umývala okna a prala ..Ale nevím co jsem dělala, že jsem nechala program ždímání..takže záclony byly hrozné..zase práce navíc a aby toho nebylo málo, tak jsem nenašla tyčku z kuchně, tak jsem záclonu ani nepověsila.. snad si muž ráno vzpomene, kam ji při malování strčil..
pak jsem slepovala linecké a dělala pár kuliček..v pátek ještě upeču nějaký řez a naplním košíčkySmajlík
Děvčátka, přeji hezký ničím nerušený večer...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
Jsem doma.Pokecaly jsme si.

Marti, tobě přeji pěkný pobyt v Luhačovicích.
Před týdnem tam byla jedna z babince a tak se připrav, že je to tam prý hodně rozkopané, ale jinak pobyt dobrý.

Celé odpoledne pro změnu pršelo a když jsme se vracely, tak vykouklo sluníčko.

Zítra už by to počasí se mohlo umoudřit.


Obrázek uživatelky
profil
Alenko, i já se připojuji s blahopřáním k Tvým narozeninám.
Přeji Ti hlavně zdraví, štěstí, hodně lásky a aby se Ti splnilo vše co si budeš přát.
Dnes celé dopoledne u nás sněžilo, vše bylo krásně bílé a po obědě začalo pršet a po sněhu ani památka. A prší stále.
Ten déšť by mi mohl aspoň umýt auto. Včera jak jsem byla v Přerově na másáži, v Kozlovicích je cesta rozkopaná a ještě jezdily traktory z polí, tak nemám auto modré ale od střechy až po kola hnědé, zablácené. Teď pojedu na masáže až příští týden v pátek. Vadí mi, že je mezi těma masážema taková velká mezera, ale s tím nic nenadělám.
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
abych z toho lenošení nezlenivěla,dala jsem se do úklidu ložnice, ještě tam opatruji sazeničky paprik, tak to není dokonalé.
Venku je počasí velmi proměnlivé, teplota je na 10 stupních,fouká silný vichr.
Marti, přeji příjemný pobyt v lázních.
Kristi, taky bych si dala dušené kedlubničky,ale si je musím vypěstovat,sazeničky mám,ale ještě maličké. Kedlubny se tady nedají koupit a do města teď dlouho nepojedu.
Obrázek uživatelky
profil
Vánice se už uklidnila,ale sníh neroztál,jsou jen 2 stupně a tak je venku špinavá břečka...Smajlík
Když jsem šla dopoledne z COOPU, tak mě nahodilo auto pěkně i s taškou s nákupem...naštvaná jsem byla hezky, i jsem se otočila a volala, ale kdepak...Smajlík
Marti, už jsi upravená,chystáš se do lázní,tak si to hezky s mužem užijte...narozky a svátky jsou pořád nějaké, když je velká rodina...Smajlík
Jani, užij si babinec...Smajlík
U nás mají dneska sraz důchodci, ale já nechodím...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i u nás zamračeno, padaly i kroupy, fouká severák a včera byla nádherná duha.
Ke kulatinám přeji rovněž hlavně zdraví, ať duše ani tělo nechuraví...
Mně čekají podobné kulatiny na podzim a oslavit bych je ráda chtěla s blízkými i přáteli, pokud tedy budu fit a zdravá...
Dnes byly těstoviny s vejcem a koprová polévka. Zítra opět vyzvedávám vnučku a asi půjdeme opět na vláček na náměstí.
Tak se všechny držte,ať zdraví slouží a marodi se brzo uzdraví.
Obrázek uživatelky
profil
Marci au au auaSmajlík
Jani,měj se fajn na babinci,Ijo a ty na babinci pracovnímSmajlíkSmajlík
Marti má nový účesek,Luhačovice si užijte!!!!!Hrozně se mi tam líbí!!SmajlíkSmajlíkSmajlík Odpočiň si pak tě čeká kuuuuuuuuupa narozeninSmajlíkSmajlík
Dneska jsme měli na oběd lososa a k tomu dušené kedlubny,bylo to výborné,mňamSmajlík
Na hřbitov jsme nakonec neodjeli,bylo moc větrno,sice u nás sníh zatím není,ale je zima......
Vám přeji příjemné chvíle u kafíčkaSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Alenko,vše nejlepší ke kulatinám,hodně toho zdravíčka a štětíčka,jen to oslav,to je třeba.Jani ty si užij babince,je to také třeba někam vyrazit.No a já jdu také na babinec,ale jinak-do práce,vůbec se mi do toho počasí nechce.Mějte se tu fajnově.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem v krámu, venku boží dopuštění, déšť, sníh a vichřice. Ale řeka už asi klesla, dneska už nic nehlásili.
Marti, užij si Luhačovic, snad už se počasí umoudří a budete mít krásný výlet.
Jani, ať se babinec vydaří.Smajlík
Věrko, doufám, že nekmitáš s tou rukou, ať se to brzy zahojí.
Marci, to jsi zažila bolesti, jsi statečná.
Alčo, taky jsem trémistka, když u nás byla matka mého tehdejšího přítele, vyklopila jsem kafe i s hrnkem před ní na zem.Spadl mi z podšálku, jak se mi třásla ruka. A byl to hrnek ze servisu, sváteční.Smajlík

Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem jela k holičce, musela jsem i v tom počasí, protože jsem byla skoro měsíc objednaná na barvu a střih.Zítra v poledne odjíždíme s manželem do |Luhačovic, vrátíme se v sobotu večer....Také mě čekají narozky, dvojčata mají 9.4 krásných 17 let a jejich mamka za týden po nich také narozky 41 roků a za týden po ní vnuk starší dcery také narozky 31roků...Tak je toho dostSmajlík.Jani,příjemně se pobav, ono je to jednou za čas třeba..Smajlík.Pěkné odpoledne, navečer se ozvu...Ahojky všemSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles