Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tady teda nic moc, vítr, chumelí, bílo jak na vánoce. Večer bouřka , teď zase sníhSmajlíkMartičko tak šťastnou cestu a pěkně si to užijte.Jino, tak ať masáže zaberou.Věrko tak snad se to už hojí a hlavně že to nebolí.Jdu převlékat postele. Všechny jste pilné, tak ať se daří a mějte pěkný den. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě než se uložím a zapomenu, zítra je škaredá středa, nesmíte se mračit, jinak se budete mračit po celý rok, ve čtvrtek snězte něco zeleného a kdo se rozhodne a vytrvá, měl by se v pátek postit. Mějte klidnou noc, já si zdřímla odpoledne, tak teď ponocuji....
Jindřiško, máš ode mně e-mail.
Obrázek uživatelky
profil
Jindři, snad se léčba zadaří, ale ty intervaly mezi masážemi jsou dlouhé.
Alenko, moc práce si udělala, a ty záclony se ti snad podařilo vyžehlit. O oslavě to vše zvládneš dobře. Mě se také klepou ruce, když hlavně nosím kávu a víno.
Přeji vám hezký večer a dobrou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčátka,mějte pěkný a klidný večer a hezky se vyspěte...
snad se zítra už to počasí umoudří...Smajlík
Marti. šťastnou cestu...
Alenko, tak jsi dnes s ihla udělalat tolik práce...
Jinuš, přeji ti,aby masáže pomohly...
Blani, taky by mě Žolíky bavily,ale u nás nic podobného není...
Jani, babinec se povedl...
Kristi, dušné kedlubny mám moc ráda...

Děvčata,dobrou noc...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, snad ruku šetříš. Dnes je hrozné počasí, tak tě to jistě bolí.
Marti, Luhačovice budou prima, hlavně aby se počasí umoudřilo.
U nás se dnes vystřídalo všechno počasí co snad mohlo. Chumelení, pršení, sluníčko, ale též hrozný vítr a bouřka. Kolem 11 jsem se vypravila s pohledy a pro dárek mamině. Vše se mi podařilo vyřídit dobře, jen kalhoty a tašku jsem mohla sušit na radiátoru. Uvařila jsem si 3 brambory, ohřála stehno z výstavy a odjela raději busem k našim. Nepředpokládala, že se nebude barvit, spíše čekala, že dojedu hodně dlouho. Ale opět jen mytí vlasů. To barvení je asi začarované, mamina neví zda ano nebo ne, že to trvá dlouho, že mě obtěžuje. Když jsem vloni odmítla udělat se starými otevřenými barvami a bez kysličníku, vyčítavě se dívala, že jsem to tak odmítla. Nyní je vše zavřené, tudíž funkční, a zase se nedá udělat. Já se asi picnu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jindři, hlavně,aby ti konečně ty masáže pomohly, ale opravdu máš mezi nimi dlouhé intervaly.
Alča slavila prací, já jsem ráda, že okna už mýt nemusím, dneska by mi je vítr asi vyrval.
Kristi drží dietku, já dneska večeřela salát z červené řepy.
Marci, tolik dopisů najednou bych asi nedala.
Maru, taky nechodím na sraz důchodců. A u nás mají důchodkyně turnaj v žolíkách, to by mě bavilo, ale napřed bych musela ty žolíky umět.
Marti, tak šťastnou cestu.
A všechny se dooobře vyspěte na zítra.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě nakukuji, Jani už je doma,pěkně si povykládalaSmajlíkSmajlík
Marci tolik dopisu,mě by kleplo,nerada píšiSmajlíkSmajlíkSmajlík
Marti šťastnou cestu a pozdravuj mi Luháčky,možná tam v květnu pojeduSmajlík
Maru KOMETĚ se dneska daří,možná to ještě otočíSmajlíkSmajlík Třinec hraje zase zítra v PrazeSmajlík
Alenko ty jsi si dneska mákla....Nepřeháněj toSmajlíkSmajlík
Jinuško přeji ti ,ať to pomůžeSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Stázi,taky se dočkáš,bylo to mňam,přidala jsem trošku cukety.
Odpoledne jsem měla návštěvu,dcera se zetěm a malá Anetka,je to strašná uličnice,začíná více mluvit,tak jsme se nasmáliSmajlík SmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás se dnes také "čerti ženili". Chvílemi pršelo, pak svítilo sluníčko, objevila se duha, hned se zatáhlo a padal sníh, do toho velký "fukéř". No, psa by nevyhnal. Také jsem nikde nebyla.Smajlík Upekla jsem dva beránky. Vařila jsem květákovou polévku, obalovaný květák jako řízek, šťouchané brambory, okurkový salát a tatarku.
Rozhodla sem se, že když nepůjdu na procházku, tak alespoň
napíši několik dopisů emailem. Když jsem byla v nejlepším, vypadl proud, ale dlouho to netrvalo, pak jsem
napsala 8 dopisů. Smajlík
Martičko, užij si Luhačovic a naber nové síly!
Janičko, ty jsi si užila babinec!
Irenko, nějak tě moc v práci využívají.Smajlík
Jindřiško, hlavně, aby ti masáže konečně přinášely úlevu, moc ti to přeji.
Blaničko, statečná?, co jsem měla dělat, když musím všechno vyzkoušet a nepřemýšlím při tomSmajlík
Alenko, já jsem měla okna čistá a teď jsou stále mokrá, nově umytá.Smajlík
Záclonu vyžehlíš, ale je to práce navíc.Smajlík
Přeji vám pěkný večer a dobrou noc!
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem se s vámi rozloučit, určitě si na vás stokrát vzpomenu, ale žádnou komunikační techniku si s sebou neberu....Snad se počasí umoudří a bude lépe. Já jsem milovnice staveb, budu si moci něco prohlédnout, ale nesmí pršet moc, to bych byla nešťastná. Uteče to jako voda a v sobotu večer se přihlásím zase tady......Vy se tu opatrujte a nemaroďte...Všem vám děkuji za přáníčka, aby se mi tam líbilo, určitě bude a trochu si odpočinu....Ahojky všem... SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Psala jsem že se loučím, kvůli bouřce a jen sem dopsala vyběhl internet, ani to už neodeslalo.SmajlíkPočasí je dnes hrozné.Jani tak sis popovídala,Martička si odpočine v Luhačovicích.Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles