Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 01.04.2015 07:42 hod. | |||
|
Tady teda nic moc, vítr, chumelí, bílo jak na vánoce. Večer bouřka , teď zase sníh Martičko tak šťastnou cestu a pěkně si to užijte.Jino, tak ať masáže zaberou.Věrko tak snad se to už hojí a hlavně že to nebolí.Jdu převlékat postele. Všechny jste pilné, tak ať se daří a mějte pěkný den. |
||||
| bertice | Děvčátka, | Datum vložení: 31.03.2015 22:45 hod. | |||
|
ještě než se uložím a zapomenu, zítra je škaredá středa, nesmíte se mračit, jinak se budete mračit po celý rok, ve čtvrtek snězte něco zeleného a kdo se rozhodne a vytrvá, měl by se v pátek postit. Mějte klidnou noc, já si zdřímla odpoledne, tak teď ponocuji.... Jindřiško, máš ode mně e-mail. |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 31.03.2015 20:34 hod. | |||
|
Jindři, snad se léčba zadaří, ale ty intervaly mezi masážemi jsou dlouhé. Alenko, moc práce si udělala, a ty záclony se ti snad podařilo vyžehlit. O oslavě to vše zvládneš dobře. Mě se také klepou ruce, když hlavně nosím kávu a víno. Přeji vám hezký večer a dobrou noc. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 31.03.2015 20:28 hod. | |||
|
Děvčátka,mějte pěkný a klidný večer a hezky se vyspěte... snad se zítra už to počasí umoudří... ![]() Marti. šťastnou cestu... Alenko, tak jsi dnes s ihla udělalat tolik práce... Jinuš, přeji ti,aby masáže pomohly... Blani, taky by mě Žolíky bavily,ale u nás nic podobného není... Jani, babinec se povedl... Kristi, dušné kedlubny mám moc ráda... Děvčata,dobrou noc... ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 31.03.2015 20:17 hod. | |||
|
Věruš, snad ruku šetříš. Dnes je hrozné počasí, tak tě to jistě bolí. Marti, Luhačovice budou prima, hlavně aby se počasí umoudřilo. U nás se dnes vystřídalo všechno počasí co snad mohlo. Chumelení, pršení, sluníčko, ale též hrozný vítr a bouřka. Kolem 11 jsem se vypravila s pohledy a pro dárek mamině. Vše se mi podařilo vyřídit dobře, jen kalhoty a tašku jsem mohla sušit na radiátoru. Uvařila jsem si 3 brambory, ohřála stehno z výstavy a odjela raději busem k našim. Nepředpokládala, že se nebude barvit, spíše čekala, že dojedu hodně dlouho. Ale opět jen mytí vlasů. To barvení je asi začarované, mamina neví zda ano nebo ne, že to trvá dlouho, že mě obtěžuje. Když jsem vloni odmítla udělat se starými otevřenými barvami a bez kysličníku, vyčítavě se dívala, že jsem to tak odmítla. Nyní je vše zavřené, tudíž funkční, a zase se nedá udělat. Já se asi picnu. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, kočky | Datum vložení: 31.03.2015 20:04 hod. | |||
|
Jindři, hlavně,aby ti konečně ty masáže pomohly, ale opravdu máš mezi nimi dlouhé intervaly. Alča slavila prací, já jsem ráda, že okna už mýt nemusím, dneska by mi je vítr asi vyrval. Kristi drží dietku, já dneska večeřela salát z červené řepy. Marci, tolik dopisů najednou bych asi nedala. Maru, taky nechodím na sraz důchodců. A u nás mají důchodkyně turnaj v žolíkách, to by mě bavilo, ale napřed bych musela ty žolíky umět. Marti, tak šťastnou cestu. A všechny se dooobře vyspěte na zítra. ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 31.03.2015 19:47 hod. | |||
|
ještě nakukuji, Jani už je doma,pěkně si povykládala![]() ![]() Marci tolik dopisu,mě by kleplo,nerada píši ![]() ![]() ![]() Marti šťastnou cestu a pozdravuj mi Luháčky,možná tam v květnu pojedu ![]() Maru KOMETĚ se dneska daří,možná to ještě otočí ![]() Třinec hraje zase zítra v Praze![]() Alenko ty jsi si dneska mákla....Nepřeháněj to ![]() ![]() Jinuško přeji ti ,ať to pomůže ![]() ![]() ![]() ![]() Stázi,taky se dočkáš,bylo to mňam,přidala jsem trošku cukety. Odpoledne jsem měla návštěvu,dcera se zetěm a malá Anetka,je to strašná uličnice,začíná více mluvit,tak jsme se nasmáli ![]() ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 31.03.2015 19:24 hod. | |||
|
U nás se dnes také "čerti ženili". Chvílemi pršelo, pak svítilo sluníčko, objevila se duha, hned se zatáhlo a padal sníh, do toho velký "fukéř". No, psa by nevyhnal. Také jsem nikde nebyla. Upekla jsem dva beránky. Vařila jsem květákovou polévku, obalovaný květák jako řízek, šťouchané brambory, okurkový salát a tatarku.Rozhodla sem se, že když nepůjdu na procházku, tak alespoň napíši několik dopisů emailem. Když jsem byla v nejlepším, vypadl proud, ale dlouho to netrvalo, pak jsem napsala 8 dopisů. ![]() Martičko, užij si Luhačovic a naber nové síly! Janičko, ty jsi si užila babinec! Irenko, nějak tě moc v práci využívají. ![]() Jindřiško, hlavně, aby ti masáže konečně přinášely úlevu, moc ti to přeji. Blaničko, statečná?, co jsem měla dělat, když musím všechno vyzkoušet a nepřemýšlím při tom ![]() Alenko, já jsem měla okna čistá a teď jsou stále mokrá, nově umytá. ![]() Záclonu vyžehlíš, ale je to práce navíc. ![]() Přeji vám pěkný večer a dobrou noc! |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer | Datum vložení: 31.03.2015 19:10 hod. | |||
|
Přišla jsem se s vámi rozloučit, určitě si na vás stokrát vzpomenu, ale žádnou komunikační techniku si s sebou neberu....Snad se počasí umoudří a bude lépe. Já jsem milovnice staveb, budu si moci něco prohlédnout, ale nesmí pršet moc, to bych byla nešťastná. Uteče to jako voda a v sobotu večer se přihlásím zase tady......Vy se tu opatrujte a nemaroďte...Všem vám děkuji za přáníčka, aby se mi tam líbilo, určitě bude a trochu si odpočinu....Ahojky všem... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 31.03.2015 18:59 hod. | |||
|
Psala jsem že se loučím, kvůli bouřce a jen sem dopsala vyběhl internet, ani to už neodeslalo. Počasí je dnes hrozné.Jani tak sis popovídala,Martička si odpočine v Luhačovicích.Děvčátka mějte klidný večer a dobrou noc.![]() |
||||