Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezké odpoledne..Dobré chutnání jsem nestihla..
kousl se mi noťasSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobrou chuť.
Také už mám vypráno a pověsila jsem to na balkon.Snad to vítr neodnese.

Maru, na velký pátek je velký půst,Smajlík Smajlík tak nádivka bude v sobotu.S tou vodou máte, ale pech.To Ti nezávidím.
Jidášky mám upečené.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak už je po modré obloze, zase se ženou mraky...je zima, fouká vítr..
Snad se Martička do lázní teple oblekla..Smajlík

Mužík jel objednat auto do servisu a STK,tak jsme hned zajeli nakoupit..po Velikonocích auto zaveze..
tak máme velký nákup hotový, jsem ráda. Pak bude všude plno lidí..
K obědu bude guláš s chlebem.Smajlík
JIMAS..já jsem taková od malička...Na besídce k MDŽ v druhé třídě si tu ostudu pamatuji dodnes, že jsem neřekla ani slovoSmajlíkOd té doby už mne nikam vystupovat nebraliSmajlíkPřitom oba rodiče hráli ochotnické divadlo..
Obrázek uživatelky
profil
a pohodový celý den...Smajlík
U nás je polojasno, ale ten vítr fouká pořád hrozně,hlásí,že se má už dne uklidnit...Smajlík
Večer jsme byli dvakrát bez proudu, byla pěkná čina...ale to asi všude...
Věruš, to je dobře,že se ruka hojí,med kupuji tady od včelaře a když je starší,cukernatí...Smajlík
Jani, taky nestíhám a nestíhám...Smajlík
Převlíkla jsem synovi a peru,sklep opět plný vody...
já budu mít špenát zítra, v pátek nádivku a jidášky...
Mějte se hezky,ať se vám všecko daří...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás chumelí a fouká vítr. Včera při fujavici vypadl proud, naskočil až dneska. Docela jsem se bála.
Marti, hezky si užívej lázní.
Alenko, taky trpím trémou. Nevím proč, ale celá se rozklepu a všechno mi padá. Nesnesu koukání pod ruce, když něco dělám nebo se mám podepsat třeba pošťákovi.
Muž se synkem jedou k zubaři, tak jedu s nima a stavím se v Tescu.
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsem vstávala až po 8,ale v noci jsem se vzbudila a nešlo zabrat.
Večer jsme měli šílenou bouřku až šel strach a vítr ,kroupy valily do oken....Teď vítr a zamračeno.
Vidím,že jste už všechny pilné a už něco děláte a já si sedím u kafíčkaSmajlíkSmajlík
Tak mějte krásný den ,ať se vám vše daříSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme pocukrováno sněhem a vítr pořád. Sluníčko vykouklo a už je fuč.
Ve středu mívám hladovku, že jen piju, ale když jsem si přečetla, co píše Jarka, tak to tentokrát přesunu na pátek. No a zítra bude špenát.
Musím dnes na poštu a pak pro maso.
Ať se vám všechno daří!!!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré raníčko přeji..Smajlík
Celou noc lilo a foukalo, bylo to až strašidelné, ale teď je krásná obloha... Tak snad počasí vydrží a MARTIČKA bude mít v Luhánkách pěkně...Smajlík
Věruš.. záclony jsem musela taky žehlit...naštěstí obě dvě byly krátké, ne dlouhé až po zem.. Tyčku už mámSmajlík byla v obýváku za závěsem... tak už záclona v kuchyni visí..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji,Marti užijte si s mužem lázně.Máme bílo a svítí sluníčko,vítr neusátl.Hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
dobré ráno.
Dnes už neprší, ale vítr fouká pořád.Občas u nás vykoukne i sluníčko.Smajlík

Nějak ten den utíká rychleji, co posunuli čas.Nestíhám, nestíhám a zase nestíhám.

Jdu dělat těsto na jidášky.

Věrko, s tím medem nevím.Já měla také ještě zapomenutou jednu sklenici dva roky a nebyl úplně zcukernatělý.To, ale byl od včelaře.

Také půjdu převlékat a máčet orchidejky.

Pěkný den přeji.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles