Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 01.04.2015 12:18 hod. | |||
|
Přeji hezké odpoledne..Dobré chutnání jsem nestihla.. kousl se mi noťas ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 01.04.2015 11:46 hod. | |||
|
![]() dobrou chuť. Také už mám vypráno a pověsila jsem to na balkon.Snad to vítr neodnese. Maru, na velký pátek je velký půst, tak nádivka bude v sobotu.S tou vodou máte, ale pech.To Ti nezávidím.Jidášky mám upečené. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 01.04.2015 11:00 hod. | |||
|
tak už je po modré obloze, zase se ženou mraky...je zima, fouká vítr.. Snad se Martička do lázní teple oblekla.. ![]() Mužík jel objednat auto do servisu a STK,tak jsme hned zajeli nakoupit..po Velikonocích auto zaveze.. tak máme velký nákup hotový, jsem ráda. Pak bude všude plno lidí.. K obědu bude guláš s chlebem. ![]() JIMAS..já jsem taková od malička...Na besídce k MDŽ v druhé třídě si tu ostudu pamatuji dodnes, že jsem neřekla ani slovo Od té doby už mne nikam vystupovat nebrali Přitom oba rodiče hráli ochotnické divadlo.. |
||||
| koudy | Pěkné středeční dopoledne | Datum vložení: 01.04.2015 10:43 hod. | |||
|
a pohodový celý den...![]() U nás je polojasno, ale ten vítr fouká pořád hrozně,hlásí,že se má už dne uklidnit... ![]() Večer jsme byli dvakrát bez proudu, byla pěkná čina...ale to asi všude... Věruš, to je dobře,že se ruka hojí,med kupuji tady od včelaře a když je starší,cukernatí... ![]() Jani, taky nestíhám a nestíhám... ![]() Převlíkla jsem synovi a peru,sklep opět plný vody... já budu mít špenát zítra, v pátek nádivku a jidášky... Mějte se hezky,ať se vám všecko daří... ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 01.04.2015 10:04 hod. | |||
|
U nás chumelí a fouká vítr. Včera při fujavici vypadl proud, naskočil až dneska. Docela jsem se bála. Marti, hezky si užívej lázní. Alenko, taky trpím trémou. Nevím proč, ale celá se rozklepu a všechno mi padá. Nesnesu koukání pod ruce, když něco dělám nebo se mám podepsat třeba pošťákovi. Muž se synkem jedou k zubaři, tak jedu s nima a stavím se v Tescu. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 01.04.2015 08:51 hod. | |||
|
dneska jsem vstávala až po 8,ale v noci jsem se vzbudila a nešlo zabrat. Večer jsme měli šílenou bouřku až šel strach a vítr ,kroupy valily do oken....Teď vítr a zamračeno. Vidím,že jste už všechny pilné a už něco děláte a já si sedím u kafíčka ![]() ![]() Tak mějte krásný den ,ať se vám vše daří ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásný den, kočky | Datum vložení: 01.04.2015 08:12 hod. | |||
|
Máme pocukrováno sněhem a vítr pořád. Sluníčko vykouklo a už je fuč. Ve středu mívám hladovku, že jen piju, ale když jsem si přečetla, co píše Jarka, tak to tentokrát přesunu na pátek. No a zítra bude špenát. Musím dnes na poštu a pak pro maso. Ať se vám všechno daří!!! ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 01.04.2015 08:04 hod. | |||
|
dobré raníčko přeji..![]() Celou noc lilo a foukalo, bylo to až strašidelné, ale teď je krásná obloha... Tak snad počasí vydrží a MARTIČKA bude mít v Luhánkách pěkně... ![]() Věruš.. záclony jsem musela taky žehlit...naštěstí obě dvě byly krátké, ne dlouhé až po zem.. Tyčku už mám byla v obýváku za závěsem... tak už záclona v kuchyni visí..![]() |
||||
| ija1 | Krásné zasněžené ráno | Datum vložení: 01.04.2015 07:57 hod. | |||
|
přeji,Marti užijte si s mužem lázně.Máme bílo a svítí sluníčko,vítr neusátl.Hezký den![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 01.04.2015 07:52 hod. | |||
|
![]() dobré ráno. Dnes už neprší, ale vítr fouká pořád.Občas u nás vykoukne i sluníčko. ![]() Nějak ten den utíká rychleji, co posunuli čas.Nestíhám, nestíhám a zase nestíhám. Jdu dělat těsto na jidášky. Věrko, s tím medem nevím.Já měla také ještě zapomenutou jednu sklenici dva roky a nebyl úplně zcukernatělý.To, ale byl od včelaře. Také půjdu převlékat a máčet orchidejky. Pěkný den přeji. ![]() ![]() |
||||