Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 01.04.2015 18:51 hod. | |||
|
koukám,že jste dneska hodně makaly![]() ![]() My zajeli dnes na hřbitov,umyli co bylo třeba,ale to počasí ,zase se tam čertí žení..........Maru máš s tím čerpáním chudáčku tolik práce navíc![]() ![]() Už zas nevím co kdo psal,tak mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji pěkný podvečer | Datum vložení: 01.04.2015 17:21 hod. | |||
|
![]() Maru, já už mám i vyžehleno.Dávala jsem to tam v půl jedné v půl třetí jsem už žehlila. Po šestnácté hodině jsme vezli krmení na zahradu a začala vichřice.Šli jsme s tím pěšky a zpět jeli. Teď také si jdu uvařit čaj jak Blanka. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 01.04.2015 17:12 hod. | |||
|
Jsem celá zmrzlá, už nikam nejdu. Maru, s tou vodou je to hrozné a nikdo ti s tím nepomůže,co? AničkoF, dobře, že si toho dědu odvezla dcera. A ty se teď můžeš připravovat a těšit na návštěvu dcery a vnučky. Jdu uvařit čajík s citronem. ![]() |
||||
| 2baculka | Kudy, | Datum vložení: 01.04.2015 16:50 hod. | |||
|
Vítr nepolevuje, vždy přinese černémraky a pršení nebo chumelení. Zas jde černava. Ještě že jsem do Solnice k našim zatím nejela. K autobusu je to sice asi do kilometru a autem by mne posunoval vítr a honil déšť a sníh. Snad se to konečně umoudří. | ||||
| filipi | ahoj děvčata | Datum vložení: 01.04.2015 16:22 hod. | |||
|
Ahoj spisovatelky Chtěla jsem na vás reagovat,ale hlava děravá mám s toho guláš.Kamarádku opět odezli do nemocnice,dědu si vzala dcera-jsou dvě tak se budou u něj střídat.Mě přijede na velikonoce dcera s vnučkou,kterou jsem měla 12let denodenně u sebe a teď je 12let 250km daleko.Dnes jí trhali zub moudrosti.Dočetla jsem se,že má Alenka narozeniny. Alenko hodně štěstíčka i zdravíčka![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 01.04.2015 14:54 hod. | |||
|
MARU..s tou vodou máte svízel... A mrkni jestli máte šachtu venku, kde je vodoměr.. nám když dělali kanalizaci, tak byla najednou plná vody...Paní co zapisuje vodu na to přišla, a řekla, že to musí vyčerpat a dát do pořádku, že jsme tam mokro nikdy neměli, chtěli se z toho vyvléknout, že oni nic neudělali, že je to naše závada..![]() Holky, už sněží i tady, ale takový mokrý s děštěm...Byli jsme ve spořitelně, bylo to nepříjemné, naštěstí mám ještě zimní bundu s kapucí.. Už jsem je chtěla uklidit..Regi, budeš mít hezké cukroví ![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 01.04.2015 13:57 hod. | |||
|
Jani, máš pravdu, to je ten můj spěch...jidášky v pátek,v sobotu nádivku s uzeným...v neděli bych chtěla pozvat děti na oběd,to bych udělala řízky a salát...![]() Regi, snad už od toho větru bude pokoj...linecké jsi určitě polila a ozdobila hezky... ![]() Voda ve sklepě pořád nastupuje,budu čerpat, i když za mnou byli chlapi,co dělají kanalizaci, že jim teče do výkopu...ale už jsem se s nimi domluvila... ![]() Začalo zas chumelit, honem musím posbírat prádlo... |
||||
| 2baculka | Pěkné odpoledne. | Datum vložení: 01.04.2015 13:20 hod. | |||
|
Děvčata ten vítr je tutaké pořád, večer ohýbal i stromy,až jsem se bála , že prasknou. Byla jsem pro kus masa a ten špenát jsme si daly již dnes, ale na zítra ho trochu zbylo. Pro jednu maso a mě by přišla k chuti omeleta se špenátkem. My ty tradice zase až tak moc nedodtžovali. Mužíčkovi nejel špenát a maso by mu chybělo půst nepůst. Snažila jsem se udělat cukrovou plevu na linecké, snad poprvé nebo hodně moc po dlouhé době. Přidala do ní trochu žluté, a vše jsem měla zapatlané. Ale ztuhlo mi to. mám stále ještě venku, že udělám čokoládu a dám na zbytek cukroví, na ta s polevou bych udělala nějaké maličkosti, tečky jako očka či čárečky, aby to trochu zvýraznilo. |
||||
| 2baculka | Věrko, | Datum vložení: 01.04.2015 13:02 hod. | |||
|
včelaři někdy med vyšlehají a on pak necukernatí, protože rozbijí cosi co způsobí ztuhnutí. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 01.04.2015 12:21 hod. | |||
|
Dobré chutnání, taky mám vypráno. Počasí hrozné Stále chumelí Maru je to trápení s vodou.Mějte klidné odpoledne a s prací to nepřehánějte.![]() |
||||