Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
koukám,že jste dneska hodně makalySmajlíkSmajlík
My zajeli dnes na hřbitov,umyli co bylo třeba,ale to počasíSmajlík,zase se tam čertí žení..........Maru máš s tím čerpáním chudáčku tolik práce navícSmajlíkSmajlík
Už zas nevím co kdo psal,tak mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Maru, já už mám i vyžehleno.Dávala jsem to tam v půl jedné v půl třetí jsem už žehlila. Po šestnácté hodině jsme vezli krmení na zahradu a začala vichřice.Šli jsme s tím pěšky a zpět jeli.

Teď také si jdu uvařit čaj jak Blanka.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jsem celá zmrzlá, už nikam nejdu.
Maru, s tou vodou je to hrozné a nikdo ti s tím nepomůže,co?
AničkoF, dobře, že si toho dědu odvezla dcera. A ty se teď můžeš připravovat a těšit na návštěvu dcery a vnučky.
Jdu uvařit čajík s citronem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vítr nepolevuje, vždy přinese černémraky a pršení nebo chumelení. Zas jde černava. Ještě že jsem do Solnice k našim zatím nejela. K autobusu je to sice asi do kilometru a autem by mne posunoval vítr a honil déšť a sníh. Snad se to konečně umoudří.
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj spisovatelkySmajlíkChtěla jsem na vás reagovat,ale hlava děravá mám s toho guláš.Kamarádku opět odezli do nemocnice,dědu si vzala dcera-jsou dvě tak se budou u něj střídat.Mě přijede na velikonoce dcera s vnučkou,kterou jsem měla 12let denodenně u sebe a teď je 12let 250km daleko.Dnes jí trhali zub moudrosti.
Dočetla jsem se,že má Alenka narozeniny.
SmajlíkAlenko hodně štěstíčka i zdravíčkaSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
MARU..s tou vodou máte svízel... A mrkni jestli máte šachtu venku, kde je vodoměr.. nám když dělali kanalizaci, tak byla najednou plná vody...Paní co zapisuje vodu na to přišla, a řekla, že to musí vyčerpat a dát do pořádku, že jsme tam mokro nikdy neměli, chtěli se z toho vyvléknout, že oni nic neudělali, že je to naše závada..Smajlík
Holky, už sněží i tady, ale takový mokrý s děštěm...Byli jsme ve spořitelně, bylo to nepříjemné, naštěstí mám ještě zimní bundu s kapucí..SmajlíkUž jsem je chtěla uklidit..

Regi, budeš mít hezké cukrovíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jani, máš pravdu, to je ten můj spěch...jidášky v pátek,v sobotu nádivku s uzeným...v neděli bych chtěla pozvat děti na oběd,to bych udělala řízky a salát...Smajlík
Regi, snad už od toho větru bude pokoj...linecké jsi určitě polila a ozdobila hezky...Smajlík
Voda ve sklepě pořád nastupuje,budu čerpat, i když za mnou byli chlapi,co dělají kanalizaci, že jim teče do výkopu...ale už jsem se s nimi domluvila...Smajlík
Začalo zas chumelit, honem musím posbírat prádlo...
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata ten vítr je tutaké pořád, večer ohýbal i stromy,až jsem se bála , že prasknou. Byla jsem pro kus masa a ten špenát jsme si daly již dnes, ale na zítra ho trochu zbylo. Pro jednu maso a mě by přišla k chuti omeleta se špenátkem. My ty tradice zase až tak moc nedodtžovali. Mužíčkovi nejel špenát a maso by mu chybělo půst nepůst.
Snažila jsem se udělat cukrovou plevu na linecké, snad poprvé nebo hodně moc po dlouhé době. Přidala do ní trochu žluté, a vše jsem měla zapatlané. Ale ztuhlo mi to. mám stále ještě venku, že udělám čokoládu a dám na zbytek cukroví, na ta s polevou bych udělala nějaké maličkosti, tečky jako očka či čárečky, aby to trochu zvýraznilo.
Obrázek uživatelky
profil
včelaři někdy med vyšlehají a on pak necukernatí, protože rozbijí cosi co způsobí ztuhnutí.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, taky mám vypráno. Počasí hrozné Stále chumelíSmajlík Maru je to trápení s vodou.Mějte klidné odpoledne a s prací to nepřehánějte.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles