Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 01.04.2015 20:55 hod. | |||
|
Krásnou dobrou noc Také se mě počitač seká,Vypínám ho |
||||
| Macizaj | Pěkný večer | Datum vložení: 01.04.2015 20:54 hod. | |||
|
Jdu vám jen popřát pěkný večer a klidnou, dobrou noc. My jsme ráno byli vítat americké vojáky, kteří projížděli kolem nás po dálnici. Pak jsem rychle uvařila, upekla ovesné koláčky a šla na babinec. Tam se to protáhlo a domů jsem přišla pozdě. Teprve jsem domyla nádobí. Sice jsem dočetla, ale nic moc si nepamatuji. Jdu do postele, jsem vymrzlá z hotelu, kde se netopí! ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer | Datum vložení: 01.04.2015 20:28 hod. | |||
|
Počítač se mi furt seká, nemůžu se nikam dostat. Děvčata, mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Jani, | Datum vložení: 01.04.2015 20:04 hod. | |||
|
výstava byla hezká, jen se urodilo více akcí okolo a návštěvnost se tím omezila. I počasí asi mělo vliv. Nevadí. Fotečky ještě nějaké dodám. | ||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 01.04.2015 20:02 hod. | |||
|
jdu se jen rozlučit,myslela jsem,že budu už doma a zatím ještě do pátku budu chodit do práce.Koukám co všechno jste dnes dělaly,jste šikulky,já vlezu do koupelny a do pelíšu,je mi nějak zima.Mějte hezký večer a dobrou noc.![]() |
||||
| 2baculka | Maru | Datum vložení: 01.04.2015 20:02 hod. | |||
|
ta voda tě mc zlobí. Na hřbitov jsem chtěla sice dojet, ale když tu zatím ještě chumelí tak se nikam nepoženu. Vzala bych tam sice forsitii,ale díky věru by asi kytka ulítla. Chudák petrklíč bude asi bůh ví kde. Tak to velikonoční zdobení asi neudělám a uklidím až bude to hrozné počasí pryč. Měla bych také žehlit, potřebuji vyprat deky z gauče a křesel. To nechám doma uschnout a večer tam dám zpět. |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 01.04.2015 20:02 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Děkuji za nakouknutí na moje výtvory. Regí, výstava se vydařila a fotky jsou pěkné. ![]() Jdu přes koupelnu k televizi. Přeji klidný spánek. ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 01.04.2015 19:52 hod. | |||
|
Já měla dva čaje se synkem...bude asi v noci chození..![]() Aničko Filipi..děkuji za přáníčko..užij si návštěvičku.. ![]() Holky, prožijte klidný večer a dobře se vyspinkejte... ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 01.04.2015 19:43 hod. | |||
|
Jste všechny pilné, Maru máš to trápení s tím sklepem.Počasí dnes také zlobilo. Jdu volat mamce, mějte klidný večer a dobrou noc,![]() |
||||
| koudy | Pěkný podvečer... | Datum vložení: 01.04.2015 19:00 hod. | |||
|
děvčátka, jste všechny pilné a šikovné...vždyť to říkám...![]() ![]() Blani,Jani a Kristi,musely jste promrznout,tak do tepla a čajíky...já musím taky na hřbitov,ale pořád čekám,že bude lepší počasí... ![]() ![]() Holky, já to čerpat musím,nechci,aby šlo vlhko nahoru do baráku...a ještě pokoj nebude, voda pořád nastupuje...co nadělám... ![]() Přeji všem klidný a pohodový večer pěkně v teplíčku a hezké spaní... ![]() |
||||