Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás zatím sníh nepadá, ani nepadal,ale je venku ošklivo,toto počasí mě ubíjí, tak jako vás.Taky jsem vytáhla
zimní bundu a bylo v ní dobře. Muž jel k lékaři, tak jsem toho využila a jela do Hrušovan/nJev. nakoupit.Péct velikonoční věnec budu až zítra.
Kvetou meruňky,ale nic z nich nebude, jako loni.Teplota k 0, a včeličky proto nelítají.No jo, příroda je příroda.
Na oběd uvařím špenát a vepřové maso, brambory.
Obrázek uživatelky
profil
máme nový poprašek a cestou do města jsem si musela držet baret.
Holky, mně počítač zlobí všude, nejen na CHŽ. Holt už je to dědeček. Včera večer jsem měla domluven hovor přes Skype a vůbec jsem se na Skype nedostala, nakonec mi přišla hláška o pádu Mozily a abych vypla počítač.
A dnes to moc lepší není, tak když se nebudu ozývat, je to noťasem.
Mějte se krásně, nestonejte!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás taky padá. Už aby to přestalo a bylo zase jaro.
Po obědě jdu k paní doktorce a něco ve městě nakoupit.
K obědu dělám králíka na smetaně a pajšlovou polévku.
Irenko a Kristinko, snad neomarodíte, držím palce aby bylo dobře.Smajlík
Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ráno začalo chumelit a padá to stále. Vůbec mě to netěší.
Děvčata, plánujete vaření a pečení. Nejsem stavu se k tomu postavit s lepší náladou, doslova se nutím něco dělat. Nejraději bych se uklidila někam jinam. Už chápu známou, které osud manžela vzal též kolem velikonoc, že nemá doma stání. Nu pračka dopírá přehozy, tak si naplánuji nákup a pak vyrazím do nepohody utrácet. Na mazanec tu vše mám, tak se donutím pracovat, uklízet, zdobit a vařit. Máme zbytek masa a špenát, tak si udělám omeletuse špenátem a uvařím brambůrky. Jinak si dítě dá jen naso a nic jiného.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,chumelí máme novou zimu ve váze větvičky a na nich obháčkovaná vajička,asi sundám vejce a dám vánoční řetěz.SmajlíkJani už bych byla doma věř mi,zase nechci se na holky vybodnout ted čekám Kristínku mají prázdniny a odpoledne se vystřídáme s dědou.Horší je,že mě pálí v krku jako tebe Kristi v noci jsem kloktala tinkturu ze šalvějí a medovala jsem.Blani mě se také seká počítač,je zajímavé že jen tady na chytrulce.Jdu vařit karbanátky a brkaši,polévku mám čočkovou.Přeji hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré čtvrteční ránko přeji..
Muž jede v jedenáct do práce, tak dopiji kafčo a jdu něco ukuchtit..Smajlík
Venku je zase ošklivoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj děvčata.Už jsem doma z nákupu.Venku přes noc napadl sníh,je tam vošklivo.
Koupila jsem ve Flopu uzené ocásky,teď jsou v akci.Doufám,že mladí nad něma neohrnou nos .Teď jsou obě za vodou,tak neví co by snědlySmajlík
Obrázek uživatelky
profil
včera jsem se asi nachladila,už v noci mě bolelo v krku....Snad to neodstůňuSmajlíkNa odpočinek není časSmajlíkSmajlík
Dneska chceme zajet ještě na nějaký nákup a pak se nehnu z domuSmajlík
Mějte všechny krásné vstáváníSmajlíkZdenička ,Jani už pracujiSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný den.
I u nás je podobné počasí a sněží.Kde jsi jaro? Smajlík

Zdeničko, nech si dařit.

Blanko, také se mi počítač dost seká.
Marcelka se pobavila na babinci.

Irenko, ty se uhoníš, zvolni.

Mějte hezký den.SmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Chumelí tady pořádně,m už mě to nebavíSmajlíkSmajlíkJdu dělat makovou a ořechovou náplň a jde se něco upéci , hlavně pro mamku. Mějte pohodový den.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles