Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 02.04.2015 10:14 hod. | |||
|
u nás zatím sníh nepadá, ani nepadal,ale je venku ošklivo,toto počasí mě ubíjí, tak jako vás.Taky jsem vytáhla zimní bundu a bylo v ní dobře. Muž jel k lékaři, tak jsem toho využila a jela do Hrušovan/nJev. nakoupit.Péct velikonoční věnec budu až zítra. Kvetou meruňky,ale nic z nich nebude, jako loni.Teplota k 0, a včeličky proto nelítají.No jo, příroda je příroda. Na oběd uvařím špenát a vepřové maso, brambory. |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 02.04.2015 10:13 hod. | |||
|
máme nový poprašek a cestou do města jsem si musela držet baret. Holky, mně počítač zlobí všude, nejen na CHŽ. Holt už je to dědeček. Včera večer jsem měla domluven hovor přes Skype a vůbec jsem se na Skype nedostala, nakonec mi přišla hláška o pádu Mozily a abych vypla počítač. A dnes to moc lepší není, tak když se nebudu ozývat, je to noťasem. Mějte se krásně, nestonejte! ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 02.04.2015 09:38 hod. | |||
|
U nás taky padá. Už aby to přestalo a bylo zase jaro. Po obědě jdu k paní doktorce a něco ve městě nakoupit. K obědu dělám králíka na smetaně a pajšlovou polévku. Irenko a Kristinko, snad neomarodíte, držím palce aby bylo dobře. ![]() Mějte hezký den. ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkné rán přeji. | Datum vložení: 02.04.2015 08:52 hod. | |||
|
Ráno začalo chumelit a padá to stále. Vůbec mě to netěší. Děvčata, plánujete vaření a pečení. Nejsem stavu se k tomu postavit s lepší náladou, doslova se nutím něco dělat. Nejraději bych se uklidila někam jinam. Už chápu známou, které osud manžela vzal též kolem velikonoc, že nemá doma stání. Nu pračka dopírá přehozy, tak si naplánuji nákup a pak vyrazím do nepohody utrácet. Na mazanec tu vše mám, tak se donutím pracovat, uklízet, zdobit a vařit. Máme zbytek masa a špenát, tak si udělám omeletuse špenátem a uvařím brambůrky. Jinak si dítě dá jen naso a nic jiného. |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 02.04.2015 08:38 hod. | |||
|
děvčátka,chumelí máme novou zimu ve váze větvičky a na nich obháčkovaná vajička,asi sundám vejce a dám vánoční řetěz. Jani už bych byla doma věř mi,zase nechci se na holky vybodnout ted čekám Kristínku mají prázdniny a odpoledne se vystřídáme s dědou.Horší je,že mě pálí v krku jako tebe Kristi v noci jsem kloktala tinkturu ze šalvějí a medovala jsem.Blani mě se také seká počítač,je zajímavé že jen tady na chytrulce.Jdu vařit karbanátky a brkaši,polévku mám čočkovou.Přeji hezký den.![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 02.04.2015 08:31 hod. | |||
|
Dobré čtvrteční ránko přeji.. Muž jede v jedenáct do práce, tak dopiji kafčo a jdu něco ukuchtit.. ![]() Venku je zase ošklivo ![]() |
||||
| filipi | Krásný čtvrtek | Datum vložení: 02.04.2015 08:31 hod. | |||
|
Ahoj děvčata.Už jsem doma z nákupu.Venku přes noc napadl sníh,je tam vošklivo. Koupila jsem ve Flopu uzené ocásky,teď jsou v akci.Doufám,že mladí nad něma neohrnou nos .Teď jsou obě za vodou,tak neví co by snědly ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 02.04.2015 07:56 hod. | |||
|
včera jsem se asi nachladila,už v noci mě bolelo v krku....Snad to neodstůňu Na odpočinek není čas![]() ![]() Dneska chceme zajet ještě na nějaký nákup a pak se nehnu z domu ![]() Mějte všechny krásné vstávání Zdenička ,Jani už pracuji![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 02.04.2015 07:38 hod. | |||
|
![]() pěkný den. I u nás je podobné počasí a sněží.Kde jsi jaro? ![]() Zdeničko, nech si dařit. Blanko, také se mi počítač dost seká. Marcelka se pobavila na babinci. Irenko, ty se uhoníš, zvolni. Mějte hezký den. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 02.04.2015 07:31 hod. | |||
|
Chumelí tady pořádně,m už mě to nebaví![]() Jdu dělat makovou a ořechovou náplň a jde se něco upéci , hlavně pro mamku. Mějte pohodový den. |
||||