Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 26.06. 2026
Dnes má svátek Adriana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit,dám si nějaké vitamínky ,zobnu prášek a půjdu do hajan.U nás Zdeni byla taky metelice ,je úplně bíloSmajlíkSmajlík
Dobrou nockuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes nestíhám, pekli jsme a udělala jsem i malé punčáky a něco slaného. Tady celý den chumelí, už mě to nebaví. Teď je zase pořádná metelice. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji hezké pozdní odpoledne..
Mne přemluvil synek na vafle, tak jsme si pár udělali..to se hubneSmajlíkSmajlík
Kristy, snad už jsi v pelíšku..Smajlíkjá ještě umyju podlahy a zalehnu k telce, já se dívám na OrdinaciSmajlíkTaky jsem prala koupelnové koberečky a uklidila jakžtakž koupelnuSmajlík
Možná ještě nakouknu, ale záleží, jak dlouho budu na emailech a tady na fotečkáchSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dojeli jsme z nákupu,vše co jsem si napsala tak jsme koupiliSmajlíkSmajlíkVůbec nevytáhnu nohy z domuSmajlík
Kecam v sobotu jdu na hokej Třinec -Sparta,zeť nebude doma jede do Slovinska se zájezdem tak budu mít jeho pernamentkuSmajlík
Ale ....nejdřív se musím vykurýrovat,mám zvýšenou teplotuSmajlík a ještě plno práce,v neděli přijde celá rodinka k nám......SmajlíkSmajlíkSnad to zvládnu.Letos nic sladkého nepeču,akorát mají linecké....Nedávno toho měli dostSmajlíkKoupili jsme mražené rolády a k tomu šlehačkuSmajlíkKdo by měl chuť.Ani mazanec nebude,děcka to moc nemusí a my dietimeSmajlíkBude akorát na slano zápekaný salám v těstíčkuSmajlík
Smajlík
Holky mořské potvory taky nejím,nic mi to nemluvi,ale rybičky všeho druhu....
Mějte pěkné odpoledne,Ijo drž se SmajlíkSmajlík
Marci užij si to s rodinkou syna!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné odpoledne.

My byli dopoledne oba dva na zahradě.Po včerejším větru se nám začal vyvracet plot, tak to muž spravoval.Já byla s fenkami na procházce.Ten velký suchý strom už nestojí.Spadl.Naštěstí na louku a ne na cestu.

Meruněk je škoda, u nás ještě nekvetou.

Na oběd byl špenát s bramborem a vajíčko.SmajlíkSmajlík
Tak byla zelená strava.

Jdu vařit kávu.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
My jsme taky ráno měli nasněženo,taje no a zůstala škaredá břečka...momentálně neprší...Smajlík
Marci, už se chystáš k synovi na svátky,tak dopředu přeji šťastnou cestu...Smajlík
Irenko, Kristínko,snad nebudete marodit...Smajlík
Blani, mě se taky noťas stařeček hodně seká...Smajlík
Stázi, to je škoda těch meruněk...Smajlík
Mořské potvůrky taky nejím...ale ryby mám ráda....Smajlík
K obědu byl špenát s bramborovým knedlíkem a vejce...odpoledne se chystám na pečení mazanců...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mně se PC neseká, ale reklamy tady běhají neustále.
Jaruško, dokud jsou dětičky malé, jsou většinou vděčné za všechno. Také jsem ráda chodila s dětmi i vnoučaty na kolotoče a jiné pouťové atrakce. Bohužel, moc rychle všichni vyrostli.Smajlík
Stázko, je to k vzteku, když stromy pomrznou. ˇV posledních letech se to stává velice často. U nás zatím stromy nekvetou.
Blaničko, já zase stále poslouchám rádio Plzeň a dnes nám nejde, ani některé TV stanice se nedají chytnout. Jestli to dělá počasí, nevím.
Regi, počasí také k náladě nepřidá. Zase vykoukne sluníčko, špatná nálada odejde, vezmeš auto, zajedeš na chaloupku a bude po depce. Kup si něco pěkného pro radost!Smajlík
Irenko a Kristínko, ať vás nemoc neschvátí!!!!!!
Mějte všechny pěkný den. Přišel vnuk.
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsme měli několik cm sněhu. Už leží jen na rovných střechách, ale zase prší. Upekla jsem dva mazance, ale jak se tak na ně dívám, asi upeču ještě dva s tvarohem. První byly kynuté. Přeprala jsem ještě nějaké věci, které si vezmeme s sebou, vyprala plastové koberečky z koupelny a WC, uvařila bramboračku s houbami a kuřecí přírodní řízek s brm. kaší a zelný salát.
Já mořské potvory také nejím a někdy ani rybičky!SmajlíkPřed lety jsme byli v Omiši a se zájezdem jsme jeli lodí na ostrov Brač do nějaké krčmy, která čistotou zrovna neoplývala. Obsluhoval nás hrozně špinavý člověk, pekl malé rybičky, bral to do špinavých rukou, nandaval to rukami na talíř a tou rukou nám ještě naléval víno koštýřem - nevím, jak se to správně jmenuje. Udělalo se mi zle, odešli jsme s mužem bez pohoštění ven. Ostatní Čecháčci se mohli přetrhnout, aby urvali co nejvíc jídla a pití.Smajlík Jinak jsme se setkali všude, kde jsme byli s čistotou a dobrým jídlem, jen v Albeně bylo jídlo hrozné!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkné odpoledne, i když počasí na má přání dost kašleSmajlíkSmajlík
Já mořské potvory nejím, měla jsem obavy, když jsme byli někde v cizině s jídlem, že nebudu mít co jíst, ale vždy se dalo vybrat něco jiného, naštěstí jsem ty mršky jíst nikdy nemusela.. můj muž zblajzne i ústřice..brrrrr..Smajlík
mně vadí i některé bylinky a koření, takže jak se říká, jsem vybíravá v jídle.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zelený čtvrtek je zamračený a chladný, už jsem ke snídani slupla něco zeleného, trochu salátu. Jinak dnes budou dukátové buchtičky a rajčatová polévka. Do galerie jsem dala pár fotek thajských jídel a kraslice, co mi dala kamarádka z dětství. Já mořské plody nejím, jednou v životě jsem zkusila na dovolené jednu krevetu z koktejlu a málem jsem se společensky znemožnila. Ale,řekla jsem si, že pokud tak neučiním hned, už to vícekrát nebudu mít odvahu ochutnat. Byla bez chuti, vrzala v zubech jako guma, no...
Jinak vybíravá v jídle nejsem. Se synem jme vařili thajskou polévku a žádnou mořskou potvoru jsme tam nedali, jen kuřecí kostičky a další ingredience, krom jiného i kokosové mléko. Byla dobrá, ostrá,ale to já ráda.Včera jsme se zase stavili na dětském vláčku s vnučkou. Za 30 kaček tolik štěstí jsem dlouho neviděla. Seděla jako královna na místě strojvůdce, usmívala se a mávala jako o život... Hezký den všem!

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles