Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 02.04.2015 19:22 hod. | |||
|
jdu se rozloučit,dám si nějaké vitamínky ,zobnu prášek a půjdu do hajan.U nás Zdeni byla taky metelice ,je úplně bílo![]() ![]() Dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 02.04.2015 18:52 hod. | |||
|
Dnes nestíhám, pekli jsme a udělala jsem i malé punčáky a něco slaného. Tady celý den chumelí, už mě to nebaví. Teď je zase pořádná metelice. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 02.04.2015 18:08 hod. | |||
|
přeji hezké pozdní odpoledne.. Mne přemluvil synek na vafle, tak jsme si pár udělali..to se hubne ![]() ![]() Kristy, snad už jsi v pelíšku.. já ještě umyju podlahy a zalehnu k telce, já se dívám na Ordinaci Taky jsem prala koupelnové koberečky a uklidila jakžtakž koupelnu![]() Možná ještě nakouknu, ale záleží, jak dlouho budu na emailech a tady na fotečkách ![]() |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 02.04.2015 14:53 hod. | |||
|
dojeli jsme z nákupu,vše co jsem si napsala tak jsme koupili![]() Vůbec nevytáhnu nohy z domu![]() Kecam v sobotu jdu na hokej Třinec -Sparta,zeť nebude doma jede do Slovinska se zájezdem tak budu mít jeho pernamentku ![]() Ale ....nejdřív se musím vykurýrovat,mám zvýšenou teplotu a ještě plno práce,v neděli přijde celá rodinka k nám......![]() Snad to zvládnu.Letos nic sladkého nepeču,akorát mají linecké....Nedávno toho měli dost Koupili jsme mražené rolády a k tomu šlehačku Kdo by měl chuť.Ani mazanec nebude,děcka to moc nemusí a my dietime Bude akorát na slano zápekaný salám v těstíčku![]() ![]() Holky mořské potvory taky nejím,nic mi to nemluvi,ale rybičky všeho druhu.... Mějte pěkné odpoledne,Ijo drž se ![]() ![]() Marci užij si to s rodinkou syna!!!! |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 02.04.2015 13:33 hod. | |||
|
![]() pěkné odpoledne. My byli dopoledne oba dva na zahradě.Po včerejším větru se nám začal vyvracet plot, tak to muž spravoval.Já byla s fenkami na procházce.Ten velký suchý strom už nestojí.Spadl.Naštěstí na louku a ne na cestu. Meruněk je škoda, u nás ještě nekvetou. Na oběd byl špenát s bramborem a vajíčko. ![]() ![]() Tak byla zelená strava. Jdu vařit kávu. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Pěkný den,děvčátka... | Datum vložení: 02.04.2015 13:26 hod. | |||
|
My jsme taky ráno měli nasněženo,taje no a zůstala škaredá břečka...momentálně neprší...![]() Marci, už se chystáš k synovi na svátky,tak dopředu přeji šťastnou cestu... ![]() Irenko, Kristínko,snad nebudete marodit... ![]() Blani, mě se taky noťas stařeček hodně seká... ![]() Stázi, to je škoda těch meruněk... ![]() Mořské potvůrky taky nejím...ale ryby mám ráda.... ![]() K obědu byl špenát s bramborovým knedlíkem a vejce...odpoledne se chystám na pečení mazanců... ![]() |
||||
| Macizaj | . | Datum vložení: 02.04.2015 13:07 hod. | |||
|
Mně se PC neseká, ale reklamy tady běhají neustále. Jaruško, dokud jsou dětičky malé, jsou většinou vděčné za všechno. Také jsem ráda chodila s dětmi i vnoučaty na kolotoče a jiné pouťové atrakce. Bohužel, moc rychle všichni vyrostli. ![]() Stázko, je to k vzteku, když stromy pomrznou. ˇV posledních letech se to stává velice často. U nás zatím stromy nekvetou. Blaničko, já zase stále poslouchám rádio Plzeň a dnes nám nejde, ani některé TV stanice se nedají chytnout. Jestli to dělá počasí, nevím. Regi, počasí také k náladě nepřidá. Zase vykoukne sluníčko, špatná nálada odejde, vezmeš auto, zajedeš na chaloupku a bude po depce. Kup si něco pěkného pro radost! ![]() Irenko a Kristínko, ať vás nemoc neschvátí!!!!!! Mějte všechny pěkný den. Přišel vnuk. |
||||
| Macizaj | Milé chytrulky | Datum vložení: 02.04.2015 12:53 hod. | |||
|
Ráno jsme měli několik cm sněhu. Už leží jen na rovných střechách, ale zase prší. Upekla jsem dva mazance, ale jak se tak na ně dívám, asi upeču ještě dva s tvarohem. První byly kynuté. Přeprala jsem ještě nějaké věci, které si vezmeme s sebou, vyprala plastové koberečky z koupelny a WC, uvařila bramboračku s houbami a kuřecí přírodní řízek s brm. kaší a zelný salát. Já mořské potvory také nejím a někdy ani rybičky! Před lety jsme byli v Omiši a se zájezdem jsme jeli lodí na ostrov Brač do nějaké krčmy, která čistotou zrovna neoplývala. Obsluhoval nás hrozně špinavý člověk, pekl malé rybičky, bral to do špinavých rukou, nandaval to rukami na talíř a tou rukou nám ještě naléval víno koštýřem - nevím, jak se to správně jmenuje. Udělalo se mi zle, odešli jsme s mužem bez pohoštění ven. Ostatní Čecháčci se mohli přetrhnout, aby urvali co nejvíc jídla a pití. Jinak jsme se setkali všude, kde jsme byli s čistotou a dobrým jídlem, jen v Albeně bylo jídlo hrozné!![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 02.04.2015 12:23 hod. | |||
|
Přeji pěkné odpoledne, i když počasí na má přání dost kašle![]() ![]() Já mořské potvory nejím, měla jsem obavy, když jsme byli někde v cizině s jídlem, že nebudu mít co jíst, ale vždy se dalo vybrat něco jiného, naštěstí jsem ty mršky jíst nikdy nemusela.. můj muž zblajzne i ústřice..brrrrr.. ![]() mně vadí i některé bylinky a koření, takže jak se říká, jsem vybíravá v jídle. ![]() |
||||
| bertice | zdravím, děvčata | Datum vložení: 02.04.2015 10:32 hod. | |||
|
zelený čtvrtek je zamračený a chladný, už jsem ke snídani slupla něco zeleného, trochu salátu. Jinak dnes budou dukátové buchtičky a rajčatová polévka. Do galerie jsem dala pár fotek thajských jídel a kraslice, co mi dala kamarádka z dětství. Já mořské plody nejím, jednou v životě jsem zkusila na dovolené jednu krevetu z koktejlu a málem jsem se společensky znemožnila. Ale,řekla jsem si, že pokud tak neučiním hned, už to vícekrát nebudu mít odvahu ochutnat. Byla bez chuti, vrzala v zubech jako guma, no... Jinak vybíravá v jídle nejsem. Se synem jme vařili thajskou polévku a žádnou mořskou potvoru jsme tam nedali, jen kuřecí kostičky a další ingredience, krom jiného i kokosové mléko. Byla dobrá, ostrá,ale to já ráda.Včera jsme se zase stavili na dětském vláčku s vnučkou. Za 30 kaček tolik štěstí jsem dlouho neviděla. Seděla jako královna na místě strojvůdce, usmívala se a mávala jako o život... Hezký den všem! |
||||